Roma vs Gentle

Centorag

member
Scor reacție
0
Daca nu vezi eu ma bat vs green pe 60..dar n-am pretentie la tine sa stii ceva
:D:D:D imi place ca inamicii nostri nu se arunca sa zica ca-s deja cu coroana pe cap, dar o face marele br :D:D:D

Avand in vedere ca aveati 70% din harta si erati pe minus pe 53, eu as tacea din gura. Vezi sa nu va violeze roma pe voi :eek:
 

DeletedUser48234

:D:D:D imi place ca inamicii nostri nu se arunca sa zica ca-s deja cu coroana pe cap, dar o face marele br :D:D:D

Avand in vedere ca aveati 70% din harta si erati pe minus pe 53, eu as tacea din gura. Vezi sa nu va violeze roma pe voi :eek:

si 70% din harta cum o aveam? castigandu-ne razboaiele,ajutandu-va pe voi cand va calareau dusmanii :)) deci am meritat,daca erati asa buni aveati voi 70% din harta si noi 30% cand am ramas ambele triburi pe harta,deci nu mai vorbii prostii oricum tu ai fost 0 pe 53....si cat despre roma mai vedem noi cine pe cine cordeste :))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Discutii libere sau nu, de acum inainte nu vom mai tolera nici un fel de atac la persoana sau jigniri ( fie ele si voalate ), chiar daca sunt puse sub forma de videoclipuri sau mai stiu eu ce prostii editate astfel incat sa se aduca jigniri altor jucatori prin intermediul acestora.
La urmatoarea abatere dau direct vacanta ( aviz mariusbr7, dicsie, etc ).
 

DeletedUser48234

Discutii libere sau nu, de acum inainte nu vom mai tolera nici un fel de atac la persoana sau jigniri ( fie ele si voalate ), chiar daca sunt puse sub forma de videoclipuri sau mai stiu eu ce prostii editate astfel incat sa se aduca jigniri altor jucatori prin intermediul acestora.
La urmatoarea abatere dau direct vacanta ( aviz mariusbr7, dicsie, etc ).

gata boss suntem cuminti
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Hmmm, sa iti aduc aminte de circulara data in nwo?

Hai, nu incerca sa te scoti ca te scoatem noi :D
 
Scor reacție
98
Hmmm, sa iti aduc aminte de circulara data in nwo?

Hai, nu incerca sa te scoti ca te scoatem noi :D
Circulara prin care am zis cine vrea sa vina in Gentle sa imi dea mesaj si tot in acceasi circulara despre fuziunea secreta dintre Roma si NWO, singura conditie a fost ca din 4 triburi sa ramana 2 triburi in timp de 2 saptamani, circulara aia ?
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Da da. Dar si mesajele catre jucatori:D

Greu recunoasteti..nu-i bai, n-aveam nevoie de confirmari
 

DeletedUser46527

Mai jucam si cu innobilari nu doar fuziuni in start, fuziuni la final de lume..

:)) Spuse cel care cu cateva lumi in urma era in stare sa fuzioneze si cu alte triburi de pe alte lumi . Unii spun ca facea acest lucru ca nu stia cum se obtine acea dominanta dar am impresia ca fuziunea este singura metoda prin care Gentle poate castiga un razboi ... acum daca ii foloseste cineva tactica e normal sa fie invidios .

Marius sa ne trimiti poze din BANat.
 
Sus