Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început
Scor reacție
0
De cand e locul nostru in genunchi? Macar de ai fi unul dintre jucatorii care misca ceva, dar esti si tu de umplutura si te-ai gandit sa vorbesti de altii mult peste nivelul tau.
Alexdrg, ce-i drept, vorbeste urat pe harta cu voi, cand va arata ce inseamna sa stii sa te aperi pe jocul asta.
Referitor la ce a facut DK-DT pe jocul asta, a castiga starneste invedie si ura. Daca o sa ne bateti o sa va laudati ca sunteti aia care au facut-o. Daca o sa luati bataie o sa va laudati ca dupa 3 luni de joc aveati o statistica in favoarea voastra.

Adevarul e ca n-am 10 sate + luate din DT dar mna. Voi nu stiti sa faceti o intrerupere ma baieti va invata teslaru si imi zici mie :)))).

Adevarul e ca jucati pe harta de rupeti ma, macar de ziceai ceva bun. Uite dovada cum ati jucat voi in 2 luni.

Parte 1:
Triburi: MnKs, MnKs., GM, .MnKs., ÎMnK.s, MnK.s
Parte 2:
Triburi: DT, DT!, DT?, DT+, ONE, Zero

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 418
Tabăra 2: 145
Diferență: 273

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,275,373
Tabăra 2: 800,685
Diferență: 1,474,688

chart


Sunt curios daca luati ceva la organizat :D
 

samY.

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: MnK.s, MnKs., MnKs, ÎMnK.s, GM, .MnKs.
Parte 2:
Triburi: DT, DT!, DT?, DT+, ONE, Zero

Timeframe: 17/01/2018 00:00:00la17/01/2018 15:13:51

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 52
Tabăra 2: 66
Diferență: 14

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 8
Diferență: 0

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 158,329
Tabăra 2: 256,067
Diferență: 97,738

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 36,840
Tabăra 2: 46,586
Diferență: 9,746

chart



Un organizat reusit, marca deteu:)) ati batut nume grele, cum sa luati voi bătaie de la MnK.s? Ah, stai, am auzit ca noua scuza e "joacă revo pe conturile mnk.s".. aproape mi se face mila de alin, cand cu atâta ardoare încearcă să trezească membrii dt..

Iar pentru necunoscători, singurii membri revo dacă le pot spune asa, care joacă cu noi, sunt lucifer si ursu, barbari cu nick ce sunteti.

Sunteti suportii noștri preferati :*.
 
Ultima editare:

DeletedUser48237

Corect, e important si sa le iei cu pierderi cat mai mici....
Statistica aia cu 8 pentru Mnk e facuta pe organizatul DT?...si ei inca scriu pe extern?
 

DeletedUser47169

Da cine mai e si externul asta? Iti trebuie ceva autorizatie pentru a bate la tastatura cu speranta ca o sa-ti citeasca cineva mesajul si o sa fi apreciat?:rolleyes:

Ma amuza cum, si dupa atatat timp, nu incetati sa-i subestimati pe cei din dt. Majoritatea care au latrat mult la inceput si-au dat seama ca nu pot sa-i bata si s-au alaturat tribului, restul banuiesc ca nu au fost primiti. :)) Pe cam toate lumile echipa DT a fost blamata, batuta in fel si fel de statistici ca la final sa apara frumos cu coronita.
Hai la mai multe fapte si mai putine vorbe. spor!
 
Ultima editare de un moderator:

PRADA

member
Scor reacție
6
Majoritatea care au latrat mult la inceput si-au dat seama ca nu pot sa-i bata si s-au alaturat tribului, restul banuiesc ca nu au fost primiti. :))

Pe ce program e filmul asta? Ca pe harta sigur nu e asa .
Ce-i drept e ca au plecat vreo doi, dar fara sate..

sOHFncc.png

tot înainte!
 

DeletedUser47495

Pe ce program e filmul asta? Ca pe harta sigur nu e asa .
Ce-i drept e ca au plecat vreo doi, dar fara sate..

sOHFncc.png

tot înainte!
De ce vorbesti tu despre razboi? N-ai facut nimic dar tot vorbsti aiurea... Daca ai fi cuerit macar un sat in razboiul cu DT poate ai fi fost mai indreptatit sa vorbesti... Te lauzi cu realizarea unora mai buni ca tine... ;)
 
Scor reacție
0
Nu doar statistica cu satele cucerite este importanta.
E ca si cand ai zice ca fotbalul se joaca pe pase nu pe goluri. Impaca-te cu ideea ca ati luat o gaura de covrig la organizat. Am sa te rog data viitoare cand vrei sa mai zici ceva asa interesant sa te gandesti de doua ori inainte sa nu zici iar o prostie.

Revenim la joc, abia astept sa vad cum va descurcati la urmatorul organizat Mnks :D
 

DeletedUser47169

Pe ce program e filmul asta? Ca pe harta sigur nu e asa .
Ce-i drept e ca au plecat vreo doi, dar fara sate..

sOHFncc.png

tot înainte!


Nu ma refeream pe lumea asta, ci la cei care au cazut pe rand victime pe lumi anterioare. La fel ca voi aruncau cu noroi si apoi au inceput sa linga unde scuipau. Nu ma pune sa dau exemple ca nu vreau sa ii pun intr-o lumina proasta. Oricum ii gasesti in trib la dt sau dk acum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47495

E ca si cand ai zice ca fotbalul se joaca pe pase nu pe goluri. Impaca-te cu ideea ca ati luat o gaura de covrig la organizat. Am sa te rog data viitoare cand vrei sa mai zici ceva asa interesant sa te gandesti de doua ori inainte sa nu zici iar o prostie.

Revenim la joc, abia astept sa vad cum va descurcati la urmatorul organizat Mnks :D
Bine. Omite tu alte statistici si vedem unde ajungi... In gandirea unui razboi trebuie sa tii cont de toate detaliile.
 

samY.

member
Scor reacție
0
Nu ma refeream pe lumea asta, ci la cei care au cazut pe rand victime pe lumi anterioare. La fel ca voi aruncau cu noroi si apoi au inceput sa linga unde scuipau. Nu ma pune sa dau exemple ca nu vreau sa ii pun intr-o lumina proasta. Oricum ii gasesti in trib la dt sau dk acum.

Salut. Nu te cunosc, dar cred ca ai omis anumite ieșiri ale playerilor dt pe această lume..

https://imgur.com/a/e2fyz

Hai sa nu confundăm personajele:).

Ah, goloie, dragul nostru, daca spui ca atmosfera în cadrul familiei noastre e una proasta, singurul motiv pentru care ar putea fi o astfel de atmosfera e pentru ca suntem obisnuiti sa iesim pe plus la organizatele voastre, azi am reusit doar o remiza, dar ne revansam in curand. :*
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Nu ma refeream pe lumea asta, ci la cei care au cazut pe rand victime pe lumi anterioare. La fel ca voi aruncau cu noroi si apoi au inceput sa linga unde scuipau. Nu ma pune sa dau exemple ca nu vreau sa ii pun intr-o lumina proasta. Oricum ii gasesti in trib la dt sau dk acum.

Nu e nevoie sa dai exemple, ca-s stiuti, marea majoritate. Greu asa.. cu oameni din astia. Dar nici cu deteu n-ar trebui sa-ti fie rusine, de zici ca au reputatia de a-si recruta si asimila oponentii, care mai devreme îi scuipau si aruncau cu noroi. sa tot câstigi lumi asa, adunand toate 'valorile' comunitatii.
 
Scor reacție
0
Bine. Omite tu alte statistici si vedem unde ajungi... In gandirea unui razboi trebuie sa tii cont de toate detaliile.

<3 Am vazut ce bine ganditi voi un razboi. V-ati batut joc de cei mai buni jucatori ai vostri, Reggie si Alex. Tudorica eu zic sa iei sitter din dt si organizatul asta ca altfel e jale.

Spor la schimbat satele in deff baieti, ne vedem pe harta.

PS: Goloie cand mai dai atacuri asa iti promit un ticket. https://gyazo.com/aae42958f3e8d62d913c86e233fe2918
 

DeletedUser48315

E ca si cand ai zice ca fotbalul se joaca pe pase nu pe goluri. Impaca-te cu ideea ca ati luat o gaura de covrig la organizat. Am sa te rog data viitoare cand vrei sa mai zici ceva asa interesant sa te gandesti de doua ori inainte sa nu zici iar o prostie.

Revenim la joc, abia astept sa vad cum va descurcati la urmatorul organizat Mnks :D
Fotbalul se joaca pana in minutul 90 + prelungiri, au mai fost legende care se vedeau castigatori inca din minutul 03 si dupa si au luat-o in freza:) sper ca voi sa fiti mai buni.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus