Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

DeletedUser24948

Gabita tata, n-avem ce sa le demonstram noi lor, oricat ai explica o vor tine pe a lor. Noi stim cine suntem, omenia nu ne-o ia noua nimeni, cu 3 fraze scrise aici.
 

DeletedUser24948

o daaaaa, ca voi faceti fix invers :)))) de aia n-are ma ursul coada si minte :))))
 

DeletedUser48315

Am si eu o zi libera si ma plictiseam, Adi. Astept sa apara si lucifer zicând ca el centreaza, el da cu capul:)) doar e nr 1 pe triburi
 

DeletedUser47495

Noi în DK suntem cei mai mari hoți, cumpărători de conturi, nu știm Ce-i ăla război. De pe 40 DK-DT câștigă doar cu manevre și cumpărări de conturi. Noroc că sunt unii veniți aici să facă legea și să ne pună la locul nostru =)))))
 

DeletedUser24948

E plin de statuile lor pe la inno prin fata, bust, fara soclu, sa ajunga cainii :))))
Imi plac mie de mor "zeii" astia online. Dar stai sa vezi cand ii pocneste realitatea ca o lopata in mufa :))))
 

DeletedUser24948

Noi în DK suntem cei mai mari hoți, cumpărători de conturi, nu știm Ce-i ăla război. De pe 40 DK-DT câștigă doar cu manevre și cumpărări de conturi. Noroc că sunt unii veniți aici să facă legea și să ne pună la locul nostru =)))))
Ce vrei ma Tudorica, nu am facut noi cheta ? :))))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
giphy.gif
 

DeletedUser47655

Noi în DK suntem cei mai mari hoți, cumpărători de conturi, nu știm Ce-i ăla război. De pe 40 DK-DT câștigă doar cu manevre și cumpărări de conturi. Noroc că sunt unii veniți aici să facă legea și să ne pună la locul nostru =)))))

unknown în data de 12.01. la ora 14:44
Joaca murdar, cumpara conturi, dau circulate la voi in trib (alexutzu28) cu tot felul de milogeli bagand strambe samd apoi o sa inceapa sa ia cate un cont de la voi pe care o sa l atace cate 1000 de atacuri fakeuri pana il fac de se lasa o sa ia asa vreo 10 playeri apoi ce ramane o sa ii innobileze la urma

nu o spun doar eu si nu vorbesc dor 1-2 jucatori despre asta, foarte multa lume vorbeste, aveti o reputatie frumoasa :confused:

stiu ca sunt jucatori pe aceasta care nu au nici o treaba cu ceea ce reprezinta de fapt DK-ul, imi pare rau pentru ei
 

DeletedUser24948

exact, vorbeste multa lume, unii pe aici, altii pe la banca de la poarta... nici cea mai mica diferenta!
 

DeletedUser48237

Adi, ati avut buget mare cand i l-ati prezentat lu Goloie ca sa va lase sa jucati si voi cu granita pe lumea asta?:))
 
Sus