Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

DeletedUser48237

Si totusi v-a lasat...da dovada ca si al lui tot mic e:))
De asta pierde.. a bagat toti banii in reggie si n-a fost loz castigator:))
 
Scor reacție
0
Am si eu o zi libera si ma plictiseam, Adi. Astept sa apara si lucifer zicând ca el centreaza, el da cu capul:)) doar e nr 1 pe triburi

vev6poM.gif
 

DeletedUser9326

eu zic sa nu va mai umflati in pene atat si sa incepeti sa jucati pe harta. Pana in acest moment n-ati demonstrat absolut nimic inafara de jocul de culise. Ati avut jucatori buni, buni care s-au lasat din cauza stilului de joc pe care l-ati adoptat. Ma rog, altii au fost scosi fortat din joc ( meggie kruy sau cum se numea respectivul sau baratu care dupa ce a bagat interne si barbare non-stop si-a dat seama ce se va intampla si a renuntat, legenda de pe .ro :)) )

ce sa zic, fie ca cei mai buni sa castige.
 

DeletedUser48578

Ohh, da. Au trecut sarbatorile. Ati ramas in spiritul "Fie ca" ?
Intotdeauna se intampla asa. "Fie ca" ... vreti voi sau nu, tot cei mai buni castiga. :)
Ce inseamna memoria scurta la unii. Intr-o zi, se plang prin privatele altora, ca nu le merg sfintele "scripturi" si a doua zi uita cum ii cheama pe respectivii.
Ceva, sa ajute cu memoria:
ginkgo-biloba.jpg


Sa mergi la un control amanuntit, totusi. Sa nu fie de la "accident" :)
 

DeletedUser46566

tu te auzi ce spui ? intereseaza-te ce inseamna aia "onestitate" si apoi posteaza aici,

Nu te cunosc, nu ma cunosti, caci daca ai fi facut-o ai fi stiut ca intotdeauna stiu ce vorbesc. Adevarul deranjeaza? Stiu ca intotdeauna a deranjat pe cei nu tocmai curati, insa nu inteleg de ce te deranjeaza pe tine.

Si mai cred ca inca traim intr-o tara libera, pot posta unde doresc, ca doar nu este mosia ta sau a stramosilor tai.
 

DeletedUser9326

Ohh, da. Au trecut sarbatorile. Ati ramas in spiritul "Fie ca" ?
Intotdeauna se intampla asa. "Fie ca" ... vreti voi sau nu, tot cei mai buni castiga. :)
Ce inseamna memoria scurta la unii. Intr-o zi, se plang prin privatele altora, ca nu le merg sfintele "scripturi" si a doua zi uita cum ii cheama pe respectivii.
Ceva, sa ajute cu memoria:
ginkgo-biloba.jpg


Sa mergi la un control amanuntit, totusi. Sa nu fie de la "accident" :)

Nu stiu cine esti sau pe ce cont joci dar sunt 2 variante.
Ori esti prost informat ori esti noob, sa nu zic altceva, una din astea 2.
 

DeletedUser47655

Nu te cunosc, nu ma cunosti, caci daca ai fi facut-o ai fi stiut ca intotdeauna stiu ce vorbesc. Adevarul deranjeaza? Stiu ca intotdeauna a deranjat pe cei nu tocmai curati, insa nu inteleg de ce te deranjeaza pe tine.

Si mai cred ca inca traim intr-o tara libera, pot posta unde doresc, ca doar nu este mosia ta sau a stramosilor tai.

ipocrizia ma deranjeaza
 

DeletedUser48578

Nu stiu cine esti sau pe ce cont joci dar sunt 2 variante.
Ori esti prost informat ori esti noob, sa nu zic altceva, una din astea 2.

Sunt unul dintre cei care se presupune ca.. te-a crezut ca ai avut un accident si renunti la joc, atunci cand te-ai mutat cu maniacii.
Pentru un mincinos, esti destul de insistent pe aici.
Hai, ca ne mai citim pe aici. Mai zi-ne tu, pareri si opinii...
 

DeletedUser24948

ipocrizia ma deranjeaza
tu ne povestesti ce auzi de la altii, ai fix atata minte cat sa iei de axioma orice barfa bazata pe oftica, si ne tii cu baza asta "intelectuala" prelegeri despre onestitate si ipocrizie??? esti trist de amuzant
 

DeletedUser48578

Root nu mai plange. Stim toti ca ai fost scos in 3 zile dupa protectie, fugi si plangi in alta parte.

Mergi pe burta, ca e apa mica.
Am vrut sa vin in zona voastra, dar papa.... asta, colegii tai, care tasteaza pe aici, nu au putut garanta ca o sa ramana pe harta, pana la final de lumea 60 :(
Daca scrii mult, prost si fara rost pe extern, crezi ca esti mai jucator pe harta? Ti se pare :))
 

samY.

member
Scor reacție
0
Sunt unul dintre cei care se presupune ca.. te-a crezut ca ai avut un accident si renunti la joc, atunci cand te-ai mutat cu maniacii.
Pentru un mincinos, esti destul de insistent pe aici.
Hai, ca ne mai citim pe aici. Mai zi-ne tu, pareri si opinii...

Salut.. accidentul a fost real, Vasi m-a contactat abia dupa ce lumea a început, nu a fost vorba de pretexte.

Ai cumparat tu forumul extern de le zici tuturor ce sa faca? Mai stai jos in banca ta si invata sa fii jucator...


:)) mai tunde-te ca zici ca ai cască în cap, iti luceste părul de zici ca ai facut baie in ulei..
 

DeletedUser48578

Ai vrut multe tu, dar ai fost scos in 3 zile :D. Stii cum se zice, dupa razboi multi viteji se arata.

Stiu, stiu :)))
Ar fi bine sa mi te adresezi de acum incolo, doar dupa ce inveti sa folosesti , twstats macar.
Ti-as spune sa ma cauti dupa ce inveti sa iti organizezi propriile satele, dar e prea mult. As fi nevoit sa renunt la joc, de la prea multa liniste.

Salut.. accidentul a fost real, Vasi m-a contactat abia dupa ce lumea a început, nu a fost vorba de pretexte.

Salut.
Mersi de info.
Oricum, renunta la joc, complet. Tot un fel de adevar distorsionat e si ala. Dar. se pricepe destul de bine la adevaruri deocheate.
 

DeletedUser47169

Pacat de postul tau ursule. Chiar m-am ofticat ca au scos butonul de apreciere :rolleyes:. Ai dat-o frumos, ce sa mai....
 

DeletedUser47495

Ai vrut multe tu, dar ai fost scos in 3 zile :D. Stii cum se zice, dupa razboi multi viteji se arata.

Nu ma inveti si pe mine un split cu intrerupere din ala cum doar tu stii ?:D

Nu cred că am ratat vreodată un split cu întrerupere, dacă tot spui.... Ce-ți mai place să vorbești pe lângă :)
 
Sus