Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

DeletedUser47495

poate vine si krawo pe extern si spune adevarul despre DK ... cat de corecti sunt :D Pe langa vorbe si dovezi.

Sustii atata ca DK joaca urat, ca suntem o minciuna si vii cu atatea stouri de duzina despre noi...
Ai putea sa te uiti in ograda ta, plina de magarii. Spune-mi Zeuss, pe cati o sa-i mai bagati aiurea la interne, ca sa va umflati tu, dsa si grupuletul tau de smecherasi?

Cei din Green( mai mult cei din academii) aveti grija.... In doua zile s-ar putea sa va treziti la interne...
 

DeletedUser29124

Sustii atata ca DK joaca urat, ca suntem o minciuna si vii cu atatea stouri de duzina despre noi...
Ai putea sa te uiti in ograda ta, plina de magarii. Spune-mi Zeuss, pe cati o sa-i mai bagati aiurea la interne, ca sa va umflati tu, dsa si grupuletul tau de smecherasi?

Cei din Green( mai mult cei din academii) aveti grija.... In doua zile s-ar putea sa va treziti la interne...

La interne nu intra decat cei depistati cu tranzactiile in curs ..Schimbati si voi banca , avem spion in banca prin care virati sumele :)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Sustii atata ca DK joaca urat, ca suntem o minciuna si vii cu atatea stouri de duzina despre noi...
Ai putea sa te uiti in ograda ta, plina de magarii. Spune-mi Zeuss, pe cati o sa-i mai bagati aiurea la interne, ca sa va umflati tu, dsa si grupuletul tau de smecherasi?

Cei din Green( mai mult cei din academii) aveti grija.... In doua zile s-ar putea sa va treziti la interne...
Dar ce-ti mai place sa-ti dai cu parerea despre bucataria interna Green. Ce sa zic, macar nu dam sute de euro/lire si alte monezi pe conturi. Panica panica la USA si Jr.
Si inca o treaba, noi am scos 2 triburi de la noi de pe k. Voi ati scos doar barbarele si ati cumparat internele. :eek:

giphy.gif
 

MsVasyka

member
Scor reacție
0
Va salut pe toti ! Nu va luati de AladinIBZ e amicu meu:))
i-am zis sa-mi creasca barbare , e foarte bun la asta:)
 

DeletedUser41053

Sustii atata ca DK joaca urat, ca suntem o minciuna si vii cu atatea stouri de duzina despre noi...
Ai putea sa te uiti in ograda ta, plina de magarii. Spune-mi Zeuss, pe cati o sa-i mai bagati aiurea la interne, ca sa va umflati tu, dsa si grupuletul tau de smecherasi?

Cei din Green( mai mult cei din academii) aveti grija.... In doua zile s-ar putea sa va treziti la interne...

Am bagat la interne doar pe cei care nu au respectat regulamentul tribului ... nu ma intereseaza punctele ... au fost conturi intregi pe care le-am dat tribului si eu nu am luat nici un sat. Dar spune din toti jucatorii "recrutati" de voi de la noi, cati mai sunt acum pe harta? Iti zic eu ... doi ... dintre care 1 e deja la interne ... in proces de asimilare de catre conducerea voastra ... Am citit mesajele date de voi de pe conturile cumparate. sunteti patetici.
 

DeletedUser48449

Va salut pe toti ! Nu va luati de AladinIBZ e amicu meu:))
i-am zis sa-mi creasca barbare , e foarte bun la asta:)

ooo in sfarsit ai scos capu din pamant!! felicitari tavarish:) sa vii sati dau poseta ca ai uitato ultima oara cand ai fugit cati calcam tribu in picioare:)
 

DeletedUser40238

ooo in sfarsit ai scos capu din pamant!! felicitari tavarish:) sa vii sati dau poseta ca ai uitato ultima oara cand ai fugit cati calcam tribu in picioare:)
Dar esti fudul ma nene ma, nu gluma! Ma uit la tine si ma minunez, ca si cand as vedea mamuti ...mai exista ca tine inca in secolul asta ?
 

DeletedUser47495

Dar ce-ti mai place sa-ti dai cu parerea despre bucataria interna Green. Ce sa zic, macar nu dam sute de euro/lire si alte monezi pe conturi. Panica panica la USA si Jr.
Si inca o treaba, noi am scos 2 triburi de la noi de pe k. Voi ati scos doar barbarele si ati cumparat internele. :eek:

giphy.gif
Îi mai ții minte pe prietenii tai din Winter care s-au refugiat în Green? Ne-am bătut cu ei și am câștigat războiul. Am avut cel mai greu K la început.
Cât despre panică la USA, eu zic să nu vorbești pentru că ne descurcăm bine :*
 

PRADA

member
Scor reacție
6
turodică da' dușmanii tăi din zig și just care s-au refugiat în trib cu tine? :))) adevărat că e grele așa, să o dai în războaie și să le câștigi prin invitații. :oops:
 

Morisake

member
Scor reacție
0
Poate va cumparam si pe voi.Platim in bitcoin.
Cum ziceam,bine ca e green-ul cu frica lui Dumnezeu.Sa ramaneti cinstiti si corecti.
Mesajele lui zeuss date in stanga si in dreapta,trecem cu vederea.
 

DeletedUser47495

turodică da' dușmanii tăi din zig și just care s-au refugiat în trib cu tine? :))) adevărat că e grele așa, să o dai în războaie și să le câștigi prin invitații. :oops:

Vorbeste mnk care a recrutat din DT.... Si sa nu uitem de prima faza a jocului cand ati recutat tot continentul, ca sa aveti ce interna...
I-au cumparat si pe aia la inceput...

Toti am recrutat de la dusmani. Green, sa va amintesc cum ati sarit pe cei din suits, sa-i recrutati la inceput?

Diferenta e ca in DK cei care sunt noi sunt tratati la fel ca cei care joaca de pe 40 cu tribul. Noi nu batem joc de cei pe care i-am recrutat, poti sa-i intrebi si pe baietii care au venit din Just.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Poate va cumparam si pe voi.Platim in bitcoin.
Cum ziceam,bine ca e green-ul cu frica lui Dumnezeu.Sa ramaneti cinstiti si corecti.
Mesajele lui zeuss date in stanga si in dreapta,trecem cu vederea.
De la 1 milion in sus, am mai zis.
giphy.gif


Vorbeste mnk care a recrutat din DT.... Si sa nu uitem de prima faza a jocului cand ati recutat tot continentul, ca sa aveti ce interna...


Toti am recrutat de la dusmani. Green, sa va amintesc cum ati sarit pe cei din suits, sa-i recrutati la inceput?

Diferenta e ca in DK cei care sunt noi sunt tratati la fel ca cei care joaca de pe 40 cu tribul. Noi nu batem joc de cei pe care i-am recrutat, poti sa-i intrebi si pe baietii care au venit din Just.
Cred ca ai probleme cu memoria, noi am jucat contra Gentle la inceput si sa vedem dupaia. Eram aliati cu Suits si voiam sa fuzionam cu ei mai apoi, in schimb ei au ales alta directie si am ajuns la razboi cu ei. Ce recrutari visezi?
Da, v-ati batut cu Just si v-ati rupt in bric pana i-ati recrutat. Ati recrutat si Zig si v-ati aliat cu Gods. In schimb Winter era in razboi si cu voi si cu Suits, ce sa zic, ati rupt :eek:
Nici noi nu ne batem joc de nimeni. Cine vrea sa joace cu noi e liber sa o faca si a primit intotdeauna suportul nostru!
 

DeletedUser47495

De la 1 milion in sus, am mai zis.
giphy.gif



Cred ca ai probleme cu memoria, noi am jucat contra Gentle la inceput si sa vedem dupaia. Eram aliati cu Suits si voiam sa fuzionam cu ei mai apoi, in schimb ei au ales alta directie si am ajuns la razboi cu ei. Ce recrutari visezi?
Da, v-ati batut cu Just si v-ati rupt in bric pana i-ati recrutat. Ati recrutat si Zig si v-ati aliat cu Gods. In schimb Winter era in razboi si cu voi si cu Suits, ce sa zic, ati rupt :eek:
Nici noi nu ne batem joc de nimeni. Cine vrea sa joace cu noi e liber sa o faca si a primit intotdeauna suportul nostru!

Esti foarte prost informat, sau poate doar minti cum faci de obicei... Suits nu avea razboi cu Winter. Am recrutat din Just si Zig cand deja transasem razboiul...

Ce recrutarti visez din Suits???
red.png
Hephaistos Părăsit 15th November 2017 - 00:09 56,439
red.png
Medalion Părăsit 14th November 2017 - 16:08 41,264
red.png
Consigliero Părăsit 14th November 2017 - 12:09 33,100
red.png
Bizantic Părăsit 14th November 2017 - 11:08 30,460
red.png
LooCoS Părăsit 14th November 2017 - 11:08 61,172
red.png
SebaScorpionul Părăsit 14th November 2017 - 08:08 69,468
red.png
ionut993 Părăsit 14th November 2017 - 08:08 75,413
red.png
TIGER555 Părăsit 18th November 2017 - 11:09 41,287
red.png
DRC2404 Părăsit 18th November 2017 - 10:09 26,585
red.png
musy no 1 Părăsit 18th November 2017 - 01:10 38,622
red.png
juan c Părăsit 15th November 2017 - 18:09 42,141
Ei nu s-au dus cumva la voi? Hai acum spune-mi ca am falsificat twstats, ca doar atata poti. Csf sunt sorosist si-mi vand tara americanilor....
 

DeletedUser47559

fastylio inco daca vi cu texte si atat, dovezi ca esti jucator nu aduci.. lasama cu gargara ieftina si joaca pe harta odata si arata acolo ca de vorbe trebe sa recunosc ca esti bun:)

toti jucatori de carton vin si latra iar cand le zici sa vina cu dovezi se fac ca ploua.. inainte sa latrati dovediti.
dovedeste si dupaia latra nu invers :))

ca daca sunt bun ca daca nus bun ca daca si cu parca.. de aia nu mai puteti dormi bine? vedetiva de jocu vostru eu imi vad de al meu... iar cand se mai trezeste vreun panflet sa zica ca e mai bun, sa vina clar cu tw stats a lui si sa le compare cu ale mele, in schimb voi latrati dar nu aratati nimica.. astia sunteti niste latrai ca altceva nu stiti.

V-am lasat.

ce tot zici ma aici?tu nici macar jucator nu poti fi considerat,fara pp esti praf...te-a bagat cotzanul la interne pe 59 ca nu respectai rezervarile pe motiv ca tu ai bagat 50 de euro pe joc:)))))pai asta e motiv sa nu respecti rezervarile ma:))),si mai si vorbesti aiurea p.aici
n-ai demonstrat nimic pe joc,esti doar un crescator de sate cu gura mare,atat!!
 

DeletedUser48584

Vorbeste mnk care a recrutat din DT.... Si sa nu uitem de prima faza a jocului cand ati recutat tot continentul, ca sa aveti ce interna...


Toti am recrutat de la dusmani. Green, sa va amintesc cum ati sarit pe cei din suits, sa-i recrutati la inceput?

Diferenta e ca in DK cei care sunt noi sunt tratati la fel ca cei care joaca de pe 40 cu tribul. Noi nu batem joc de cei pe care i-am recrutat, poti sa-i intrebi si pe baietii care au venit din Just.
De ce tot mănânci ... continuu pe aici ? Alta treaba nu ai prietene ? Nu te mai bate
Cu pumnii in piept ca DK sunt cei mai corecți și cei mai buni . Revin diseară după munca cu o ultima postare si apoi poate îți închid puțin gura pentru ca m-am cam saturat sa te văd cum te zbați ca un peste pe uscat degeaba
 

DeletedUser48315

Am bagat la interne doar pe cei care nu au respectat regulamentul tribului ... nu ma intereseaza punctele ... au fost conturi intregi pe care le-am dat tribului si eu nu am luat nici un sat. Dar spune din toti jucatorii "recrutati" de voi de la noi, cati mai sunt acum pe harta? Iti zic eu ... doi ... dintre care 1 e deja la interne ... in proces de asimilare de catre conducerea voastra ... Am citit mesajele date de voi de pe conturile cumparate. sunteti patetici.
Multi s-au lasat, nu a intrat nimeni fortat la interne sau ceva :) Dovada ca noi dam o sansa oricarui jucator e puf-de-papadie, dupa prima lui saptamna in trib a fost tratat la fel ca toti jucatorii si de aceea la organizat l-ati facut locul 2 la aparator :)
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Suits nu avea razboi cu Winter. Am recrutat din Just si Zig cand deja transasem razboiul...

vraja mării.. dacă liderii just și zig ar fi ținut de triburile lor și de alianța cu winter, nu era "tranșat" războiul vostru cu ei nici în ziua de azi. a fost greu k-ul vostru, până i-ați vrăjit pe dușmani să dea disband și să vină la voi, că-i cumpărați tratați frumos :)) și a propos de expertiza ta în twstats, ia compară-i p'ăia plecați din mnks în dt vs. cei care-au venit la noi de la ei și zi tu cine și-a bătut joc de jucătorii invitați.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Esti foarte prost informat, sau poate doar minti cum faci de obicei... Suits nu avea razboi cu Winter. Am recrutat din Just si Zig cand deja transasem razboiul...

Ce recrutarti visez din Suits???
red.png
Hephaistos Părăsit 15th November 2017 - 00:09 56,439
red.png
Medalion Părăsit 14th November 2017 - 16:08 41,264
red.png
Consigliero Părăsit 14th November 2017 - 12:09 33,100
red.png
Bizantic Părăsit 14th November 2017 - 11:08 30,460
red.png
LooCoS Părăsit 14th November 2017 - 11:08 61,172
red.png
SebaScorpionul Părăsit 14th November 2017 - 08:08 69,468
red.png
ionut993 Părăsit 14th November 2017 - 08:08 75,413
red.png
TIGER555 Părăsit 18th November 2017 - 11:09 41,287
red.png
DRC2404 Părăsit 18th November 2017 - 10:09 26,585
red.png
musy no 1 Părăsit 18th November 2017 - 01:10 38,622
red.png
juan c Părăsit 15th November 2017 - 18:09 42,141
Ei nu s-au dus cumva la voi? Hai acum spune-mi ca am falsificat twstats, ca doar atata poti. Csf sunt sorosist si-mi vand tara americanilor....
Eu mint deobicei? Pacat ca nu ma cunosti nici macar pe o parte. Suits nu avea razboi cu Winter oficial dar se atacau, si chiar au pierdut sate. Vorbind de recrutare din Suits si voi ati recrutat de acolo, nu stiu ce tupeu mai ai sa vorbesti, in conditiile in care n-ati avut nicio treaba acolo. Noi am recrutat cativa jucatori spre final care inca mai joaca cu noi, surpriza.
Nu stiu de unde ai facut legatura cu Soros si ca iti vinzi tara americanilor dar stii cum se spune, cine se scuza se acuza. Pe mine aceste lucruri ma lasa... "nemuritor si rece".
 
Sus