Roma vs Gentle

DeletedUser48684

dicsie, nici nu stiam ce vedeta esti :D

oare ce fumeaza ala care-a dat mesajul respectiv?


nimeni nu stia,nu a mai suportat presiunea si a refulat,marea vedeta de pe .ro joaca pe L61,ma simt onorat ca am un asemenea rival

Dicsie,daca mai ai "de alea" da-i si lui dobricu,sufera saracu' de-i planji de mnila'
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
dicsie, nici nu stiam ce vedeta esti :D

oare ce fumeaza ala care-a dat mesajul respectiv?
Da bre :]] sunt eu peste tot, mai ales pe 34 :]]

Cata invidie, ntz ntz.

Da puneti bre tot mesajul, ca eu de la voi din trib l-am primit.

Esti suparat ca nu ti-am cumparat contul asa cum doreai? ;]]]
 

DeletedUser47829

nimeni nu stia,nu a mai suportat presiunea si a refulat,marea vedeta de pe .ro joaca pe L61,ma simt onorat ca am un asemenea rival

Dicsie,daca mai ai "de alea" da-i si lui dobricu,sufera saracu' de-i planji de mnila'
Cine sufera? te lauzi ca mi-ai luat 2 sate?
 

DeletedUser48684

embargou economic:rolleyes:
sa ajungi sa te lauzi ca ai jucat pe conturile unor jucatori,sa-ti atribui performantele lor......
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Hai bre nu te supara pentru ca nu stii tu sa citesti ce zice ala acolo, un om cat de cat, coerent si-ar da seama ca sunt baliverne, dar asa e, imi place sa ma laud singur, o sa mai dau in curand circulare, trebuie sa gasesc motive noi sa ma laud :]]

Lasa, promit ca data viitoare cand vrei sa vinzi nu te dau de gol :]
 

DeletedUser48684

tu esti dicsie?sau azi esti goloie?
sunt curios la ce va mai duce disperarea
continuati,ca o faceti bine:D:D
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Azi sunt cel care iti spune ca ti s-a refuzat oferta si care ti-a aratat deja ca nu suntem disperati sa castigam :]

Dar de maine mai dau iar 2-3 circulara si vad eu cu ce mai ma laud :]]
 

DeletedUser2786

Azi sunt cel care iti spune ca ti s-a refuzat oferta si care ti-a aratat deja ca nu suntem disperati sa castigam :]

Dar de maine mai dau iar 2-3 circulara si vad eu cu ce mai ma laud :]]
aoleu, ce-i muica aici? e bazar si eu nu aflasem? cat mai merge contu'? se dau banii pentru pozitie sau pentru sate? eu sunt mic si amarat, dar zic ca pozitia e bunica in spatele granitei, va ajuta fratele vostru si cu adeziune, orice..all inclusive. doar cumpara contul cineva cu multipla personalitate: 1,2,3...10...fara numar boss. auzi bre dicsie, intre noi fie vorba: ce fumezi mancati-as pana ta, ca si mie imi place verdeata?! sa vii sa te lauzi ca ai jucat pe conturi care si-au castigat respectul printre jucatori cu abilitatile lor, tu un noname, nu ti se pare ca e blasfemie? chiar nu vezi cat de penibil esti? te intreb din nou chiar daca ma repet: ce fumezi ca vreau si eu, iti dau sate? poze pr0n cu o gagica din gentle? poze pr0n cu stii tu cine...te-ai prins nu?!

io zic asa: urmeaza fiule tratamentul prescris de psihiatru, nu mai lua bulinele dupa ureche, ca nu te mai faci bine. joaca fair-play...castigi, pierzi jucator te numesti. nu da banii pe prostii, ia bomboane la copii(bomboane, nu iarba ca nu e cu "")
 

DeletedUser47559

cata disperare in Roma,reflectata prin vocea lui Dicsie,cu ecou la tradatori123.si auditoriu in Gentle:

"buna seara buna seara,

am urmarit cu mare atentie harta asta, si sunt scarbit de ce vad, dupa ultimele printuri

cand spearrr a dat circulara aia cum ca rs si roma au lucrat la o alianta n-am crezut, am avut incredere in conducatorii nostrii ca nu sunt asa cum am inteles, dar toate conducerile sunt la fel vad, doar oameni difera:

Dicsie - jucator cu foarte mare experienta, cu functii de top in triburi castigatoare de lumi, l10 IMMO, pe o speciala nu retin care cu inbz, castigator locul 1, cu contul mereverzi, co-player cu rhadokoo, l6, cont de epste 5000 sate, ramsessss, castigor de campionat mondial de speed cu echipa romaniei, l19 sau 17 cu SR, l56 cu united, de unde a plecat de noobi sa sunt aia in roma, l49 cuplayer cu locul 1, iulian = Numabinefac, l34 a renuntat dupa ce a scos pe Myosotys11, actualul Goloie impreuna cu DT, jucator foarte bun, are relatii peste tot, dar ca si caracter, este unul dintre putinii pe care ii stiu ca nu mint si cuvantul lui e cuvant, si un om de nota 200000, probabil cel mai experimentat jucator de pe lumea asta si top 5 in general, dragilor, pentru cei care nu stiti, aici este fostul g
y..k.es, admin acum mult timp, pacat ca si eu am relatii si stiu, asa cum si vladcs1 si holden si toata trupa sunt oamenii lui, verificati l10"

ps
mai joaca cineva triburile ori e Dicsie pe toate conturile,serverele....?

doamneee ferestee:)))))))
deci pe mereverzi el a fost aaa?:)))))
 

DeletedUser48684

contul pe care a jucat tine de dozaj,ca la milisecunde,daca scapa mai mult este mereverzi,daca mai putin este goloie.....daca nu-si ia doza e bai,cica atunci e
Chuck Norris
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
aoleu, ce-i muica aici? e bazar si eu nu aflasem? cat mai merge contu'? se dau banii pentru pozitie sau pentru sate? eu sunt mic si amarat, dar zic ca pozitia e bunica in spatele granitei, va ajuta fratele vostru si cu adeziune, orice..all inclusive. doar cumpara contul cineva cu multipla personalitate: 1,2,3...10...fara numar boss. auzi bre dicsie, intre noi fie vorba: ce fumezi mancati-as pana ta, ca si mie imi place verdeata?! sa vii sa te lauzi ca ai jucat pe conturi care si-au castigat respectul printre jucatori cu abilitatile lor, tu un noname, nu ti se pare ca e blasfemie? chiar nu vezi cat de penibil esti? te intreb din nou chiar daca ma repet: ce fumezi ca vreau si eu, iti dau sate? poze pr0n cu o gagica din gentle? poze pr0n cu stii tu cine...te-ai prins nu?!

io zic asa: urmeaza fiule tratamentul prescris de psihiatru, nu mai lua bulinele dupa ureche, ca nu te mai faci bine. joaca fair-play...castigi, pierzi jucator te numesti. nu da banii pe prostii, ia bomboane la copii(bomboane, nu iarba ca nu e cu "")


Bre stii cum e, cand te stii curat te amuzi, mie imi place ca asa ma descrie, daca domnul brago tot crede ca eu o sa bag capul in pamant cu asa ceva, el fumeaza clar altceva :]]

Multumesc celui care ma lauda asa mult, nu trebuia, o sa compun si eu zilele astea una despre mine iar :]] mai spune-mi niste jucatori buni sa stiu care ma dau acum :D

Stii cum e, daca pe harta de 2 luni nu jucati, macar prin circulare :D
 

DeletedUser48684

nici nu-i evident...
un cont de 26 puncte din marginea hartii sa trezit sa trimita o circulara in Gentle cu mesajele dintre lui Dicsie(Roma) si unnamed.(Gentle) tinand in mod expres sa-i laude calitatile de jucator-lider ale lui Dicsie pe conturile sub care a mai "jucat" in istoricul sau de "jucator" si sa denigreze jucatori din conducerea Gentle.
zau ca nu are nici o legatura cu tine,sincer:rolleyes:

ps
pe langa asta mai bagi si printre randuri un nume de fost admin care ajucat pe L10 in acelasi trib cu tine,crezi ca pe cineva sperii ca ai fost in echipa de suport si ca ai "cunostine si relatii"?faci amenintati indirecte?ce se intampla cu tine?te-a afectat prea tare jocul,chiar e sincera afirmatia asta
 
Ultima editare de un moderator:

Dicsie

member
Scor reacție
7
Domnul bragonoob, imi pare rau sa iti spun ca eu citesc mai mult decat tine chat-ul tribului gentle, deoarece acel mesaj a fost trimis de unnamed din greseala pe chat, in loc de privat unui anumit jucator. Vezi...nu a trebuit prea mult sa iti arat cat de neinteresat de tribul tau esti daca nici chat-ul nu-l citesti. Te pup.

Daca mai vrei sa te vinzi, ma anunti, iti dau 2 banane la schimb.

Oricum, eu am ras si discutat pe circulara aia chiar si cu conducatori din tribul gentle, si eu si ei ne-am distrat, esti singurul care "e foarte nervos", ti-am zis, nu cumparam conturi de la orice petarda.
 

DeletedUser48684

tin sa-ti amintesc ca nu ti-am adus nici un fel de jignire si te rog stimabile sa pastrezi acest dialog in limita decentei,incearca sa ai o exprimare mai cizelata atunci cand mi te adresezi
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
Cat au cerut pe alphawar? 15k pp-uri? Pentru un moment parca ii trecuse loialitatea pentru gentle :))
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
tin sa-ti amintesc ca nu ti-am adus nici un fel de jignire si te rog stimabile sa pastrezi acest dialog in limita decentei,incearca sa ai o exprimare mai cizelata atunci cand mi te adresezi

Imi pare rau, asa e, tu esti bomba direct :]]

Ma scuzi, am uitat cat de sfant esti pe extern si ce ne scriai pe privat.

Nu cred ca te-am jignit, daca adevarul doare, data viitoare poate inveti ce inseamna loialitate.
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
L-a apucat loialitatea cand a vazut ca nu ii cumpara nimeni contul, cum se zvoneste ca se intampla de fiecare data cand un nemultumit din gentle vine la noi si ne cedeaza satele pe gratis :))
 

DeletedUser48684

sa provoci bankrupt de 35k ti-ar trece si tie loialitatea:p
se stie ca juliannn e mana sloboda si pe langa conturile cumparate a primit si tzepele de rigoare:D:D:D
 
Sus