Roma vs Gentle

DeletedUser48627

Parte 1:
Triburi: RS, RS 1, RS 2, RS 3, RS 4, RS 5, Sp@rt@, Gentle, Gentla, Gentlb, Gentls, Gents
Parte 2:
Triburi: Roma, R II, R III, R IV, R V, United, Unit.B

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 638
Tabăra 2: 129
Diferență: 509

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 182
Tabăra 2: 38
Diferență: 144

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,747,346
Tabăra 2: 748,844
Diferență: 2,998,502

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,603,817
Tabăra 2: 349,450
Diferență: 1,254,367

chart


Sper ca nu am uitat ceva
 

ricautza

member
Scor reacție
10
cine l-a laudat ? poate voi .. :))))))) sau mai rau .. ”recunoscut valoarea” ... wtf ?!?!? care valoare ? daca sunteti toti la fel de valorosi cu cca. -30 sate pe organizat ... va facem si statuie ..ce-ai ?! :D:D:D:D . =)

DICKSIE !!! sa-ti dam sussssssssssssssss si tareeeeeeeee !!!!! =)


@ricautza ... nu-s oltean, tine prazu” pt altii :p

Te-am incurcat cu prietenii din enigma care sunt din Craiova. Mea culpa.
 

DeletedUser45611

Parte 1:
Triburi: RS, RS 1, RS 2, RS 3, RS 4, RS 5, Sp@rt@, Gentle, Gentla, Gentlb, Gentls, Gents
Parte 2:
Triburi: Roma, R II, R III, R IV, R V, United, Unit.B

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 638
Tabăra 2: 129
Diferență: 509

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 182
Tabăra 2: 38
Diferență: 144

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,747,346
Tabăra 2: 748,844
Diferență: 2,998,502

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,603,817
Tabăra 2: 349,450
Diferență: 1,254,367

chart


Sper ca nu am uitat ceva


Dau organizat pe ROMA si tot baga United in schema......asa se simt si ei mai importanti.
O sa va tinem pe lumea cat de mult putem noi...
 

DeletedUser48627

Dau organizat pe ROMA si tot baga United in schema......asa se simt si ei mai importanti.
O sa va tinem pe lumea cat de mult putem noi...

As vrea sa iti zic acum ceva frumos ca de ‘buna dimineata’ dar ma abtin, crede-ma.
Ce doreai sa bag? RS, GENTLE vs ROMA?
A dat United stergere si nu am aflat inca?Nu cred ...
 

ricautza

member
Scor reacție
10
Nu cred ca au fost oameni ai RS-ului pe aici care sa se laude cu organizatul ...
Ma insel oare?

RS a avut 16 sate pe plus, nu e un rezultat sa rupa gura targului dar a si fost primul de genul asta in granita si nu cred ca a avut ca scop imediat sa se ia multe sate. Gentle are 34 in plus, mai bine in comparatie cu RS.
Un organizat bun care a avut de toate, scala, forta, implicare in granita. Eu va felicit! Daca nu a iesit nimeni sa se laude nu inseamna ca nu trebuie apreciati oamenii care au stat sa stranga atacul, sa imparta tintele si sa se asigure ca iese cat mai bine.
 

DeletedUser48261

Mai baieti acum va scoateti colti cand ati imprejmuit inamicul va laudati cu realizarile voastre... cu 3/4 din harta doar atat ati putut? O sa terminati cu greu impotriva Romei si dupa o sa va sfasiati intre voi pentru ca va lipseste ceva... cuvantul dat sa ramana dat... sunteti niste vulpi sirete si reputatia voastra va precede. Ati dus de nas united sa intre in gentl si dupa ati fost de acord ca aliatii vostri RS sa continue atacurile asupra lor. Roma nu si-a incalcat niciodata cuvantul si cand a batut palma pentru ceva s-a tinut de acel lucru. Cuvantul Gentl si RS e 0/. Ambii vorbiti de un joc curat si aratati cu degetul spre Roma daca nu vi-as sti trecutul de pe alte lumi nu m-as baga sa comentez. Sincer la cat aveti din harta cu toate ca sunteti pe + organizatul vostru a fost jalnic la ce dominanta aveti ca alianta... sa nu mai zic ca organizatul acesta vine dupa un alt fail de acum cateva zile a tribului Gentl... V-as fi vazut pe voi astia de pe cai in situatia ROMEI ... erati deja cu contrurile in stergere si maro la chilotei... Degeaba multi si fara coloana vertebrala! Asa ca spor ... va bucurati ca hienele cu mult zgomot si degeaba

Sa comentezi chestii de genul atunci cand eu nu am motive sa refuz sau sa colaborez cu voi. Invartelile conducerii voastre au adus Roma unde este acum. Nu noi. Ati ales United crezand ca poate emite pretentii impotriva noastra. Niciodata...
 

DeletedUser48261

Sa sufere, sa se "distreze" sau sa faca ce vor ei. Dar sa gandeasca inainte de a arunca niste vorbe total aiurea. Inteleg ca unele frustrari nu pot fi ascunse, dar deja sunt cate unii care isi pun singuri statut de "victima" datorita actiunilor proprii si a conducerii lor.
 

DeletedUser48627

RS a avut 16 sate pe plus, nu e un rezultat sa rupa gura targului dar a si fost primul de genul asta in granita si nu cred ca a avut ca scop imediat sa se ia multe sate. Gentle are 34 in plus, mai bine in comparatie cu RS.
Un organizat bun care a avut de toate, scala, forta, implicare in granita. Eu va felicit! Daca nu a iesit nimeni sa se laude nu inseamna ca nu trebuie apreciati oamenii care au stat sa stranga atacul, sa imparta tintele si sa se asigure ca iese cat mai bine.

Ai dreptate.
Se putea sa nu se ia nici macar un sat.De apreciat munca celui/celor ce s-au ocupat de organizat/tinte deoarece nu e usor si nici ca timp nu poti sa zici ca dureaza relativ putin.
 

DeletedUser47204

3 triburi vs 1, s-au luat deci 50 sate ? :D
sau mai bine zis 3 k-uri vs 1
din exterior pare ca se tin bine baietii din ROMA

asa a fost si pe L59, 1k vs 3, si a fost castigata de BLANK, poate poate intoarce situatia si ROMA ! :d
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
3 triburi vs 1, s-au luat deci 50 sate ? :D
sau mai bine zis 3 k-uri vs 1
din exterior pare ca se tin bine baietii din ROMA

asa a fost si pe L59, 1k vs 3, si a fost castigata de BLANK, poate poate intoarce situatia si ROMA ! :d

Și in condițiile astea era normal ca Roma sa facă recrutări nu? Weeeeelll. Tot just elite da mesaje cu recrutări :]]=]]]]] și smacy la fel.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Sa sufere, sa se "distreze" sau sa faca ce vor ei. Dar sa gandeasca inainte de a arunca niste vorbe total aiurea. Inteleg ca unele frustrari nu pot fi ascunse, dar deja sunt cate unii care isi pun singuri statut de "victima" datorita actiunilor proprii si a conducerii lor.
Bre când erați voi cu “cacao” pana in gât nu erai așa vorbăreț și nu dădeai atâtea mesaj pentru recrutare. Te-ai văzut sus și ai prins curaj?
 

DeletedUser13276

Am auzit ca vreti sa mutam razboiul in inbox, sunteti sigur de asta? :D

S-ar putea sa va treziti cu surprize :p
 

DeletedUser20519

3 triburi vs 1, s-au luat deci 50 sate ? :D
sau mai bine zis 3 k-uri vs 1
din exterior pare ca se tin bine baietii din ROMA

asa a fost si pe L59, 1k vs 3, si a fost castigata de BLANK, poate poate intoarce situatia si ROMA ! :d

Acolo Method nu a fost niciodata o echipa. Si-au meritat soarta
 

DeletedUser48627

3 triburi vs 1, s-au luat deci 50 sate ? :D
sau mai bine zis 3 k-uri vs 1
din exterior pare ca se tin bine baietii din ROMA

asa a fost si pe L59, 1k vs 3, si a fost castigata de BLANK, poate poate intoarce situatia si ROMA ! :d

Geo, sa recunoastem acum ... la nivelul asta de joc nu aveau cum sa piarda sate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48684

3 triburi vs 1, s-au luat deci 50 sate ? :D
sau mai bine zis 3 k-uri vs 1
din exterior pare ca se tin bine baietii din ROMA

asa a fost si pe L59, 1k vs 3, si a fost castigata de BLANK, poate poate intoarce situatia si ROMA ! :d

nu o mai intoarce nici daca le baga Dumnezo" sprijin la milisecunda
 
Sus