Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

DeletedUser9326

Bravo samy, frumoase arogante sa ataci asa de la 40 de ore :) ai impresionat vrand sa ne arati ce macho rau esti ca faci atac:)) felicitari :) jos palaria din partea mea :D

ti-a trecut prin cap ideea ca urmeaza sa faca atac pe satele respective ? :rolleyes:
data viitoare cand ataca de pe aceleasi coordonate sa verifici cu ce a dat :D
 

samY.

member
Scor reacție
0
Bravo samy, frumoase arogante sa ataci asa de la 40 de ore :) ai impresionat vrand sa ne arati ce macho rau esti ca faci atac:)) felicitari :) jos palaria din partea mea :D


Sa nu te faci gri pana ajung cu nobilii la tine papușel :*.

Cu mizilicuri ca voi, imi permit :p. Stiuuuu ca ar fi fost mana cereasca pentru voi deff-ul ala..

P.S. Era vorba ca v-ati adunat sa mai inchideti o lume.. te-ai răzgândit? :(
 

DeletedUser47204

domne domne.. si cand arunca astia fullurile pe voi, sa-mi vie rau, curata tot tribu :))
 
Scor reacție
0
Curatenie de primavara =))

ceQkWw3.gif
 
Scor reacție
0
Se misca iar lucrurile pe l60?:))Hannibal am auzit ca iar ai inceput sa plangi:)), ce rau imi pare ca nu mai pot sa joc.

Prea buna alianta mnks green pentru voi, ati pierdut cu tot avantajul pe care l ati avut.

Spor pe alte lumi la crescut barbare ca la altceva nu va pricepeti:)))
 

DeletedUser48786

Se misca iar lucrurile pe l60?:))Hannibal am auzit ca iar ai inceput sa plangi:)), ce rau imi pare ca nu mai pot sa joc.

Prea buna alianta mnks green pentru voi, ati pierdut cu tot avantajul pe care l ati avut.

Spor pe alte lumi la crescut barbare ca la altceva nu va pricepeti:)))

Mai aveti glumite de astea pe voi? Numai astia de la gradinita au asa mentalitate !

Bafta!
 

DeletedUser40664

Mnks sau/si Green, i-ati blamat atat pe cei din DT si goloie pentru manevrele pe care le faceau, dar acum cred ca ar fi trebuit sa predati lectii cu manevrarea conturilor!:) Nu pot sa pricep de ce faceti asta cand aveti deja un avantaj enorm, din punctul meu de vedere dupa faza asta nu sunteti deloc castigatorii lumii, orice ati spune sau comenta de acum incolo.
 

DeletedUser43947

Sugestiile si opiniile dvs. sunt esentiale in desfasurarea activitatii noastre de aceea va rugam sa completati caseta de mai jos si in cel mai scurt timp veti primi un raspuns de la un reprezentant Green/Mnks.

Suntem deschisi sa analizam si sa dezbatem impreuna, intrucat scopul nostru este sa raspundem nevoilor dumneavoastra.

#părereatacontează
 

DeletedUser48786

Sugestiile si opiniile dvs. sunt esentiale in desfasurarea activitatii noastre de aceea va rugam sa completati caseta de mai jos si in cel mai scurt timp veti primi un raspuns de la un reprezentant Green/Mnks.

Suntem deschisi sa analizam si sa dezbatem impreuna, intrucat scopul nostru este sa raspundem nevoilor dumneavoastra.

#părereatacontează

Esti foarte amuzant !

Bravo ai umor !
 
Sus