Roma VS Gentle+ RS

DeletedUser8906

:))Florut ai fugit de pe 63 ca te innobila Revo si te-ai apucat sa scrii romane aici :)).

Parca am mai discutat asta ... iar uiti lucruri ? :)))) vezi pe paginile anterioare, ca e exact aceeasi intreabare.
Nu am fugit, sunt tot acolo ...

Untold ... pfff, ce combinatie perfecta : umor, ironie si sarcasm ... cum le stii tu pe toate, INCREDIBIL. Aplauze va rog :)))
M-ai si pus la punct, ai si facut niste glumite ... ai fost si "acid" prin anumite "profetii" ... ai putea sa iti faci o secta ;)

R.S -ul va fi invins ? Pfff ... mai e mult pana acolo,asta daca se va ajunge acolo.
Legat de filmul produs de tine "tradarea triburilor mici" ... esti tot mai penibil prin fiecare postare, nici macar nu stii ce a dus la atacurile asupra celor din Like, nici macar nu stii de ce Play nu mai sunt aliati ... dar nu te lasi, esti ambitios, sau .... (mai era ceva, dar am uitat)... ambitios sau p... ? :)))

Eu zic sa te inchizi in dulap, ca lumea exterioara te cam consuma ... esti mult prea inteligent sa ne dai chiar asa multa importanta. :)
Ma bucur ca in sfarsit te abtii ... era cazul, dupa atata prostie asternuta elegant pe forum(nu ca mine, doar sa fie scris ...) .

Dar cum zice si scama, ne poti spune cu ce nick joci ... sau iti e frica sa nu iei na, na ?
Nu e frumos sa te ascunizi dupa alte nick-uri si sa te dai important mai "vericule" , sau iar discut cu ceva "mare jucator" care doar scrie povesti imaginare despre triburile ... ?

Doar atat sa ne mai spui, cine esti si ce vrei ? :)))))
Nu te mai complica/injosi sa ne mai bagi niste postari cu "uite cat sunt de destept si cate stiu" ...

Apreciez. :)
 

DeletedUser8906

Eu acum vad cat rad in postari, tot mai amuzant e forumul extern ... nu m-as fi gandit.
 

DeletedUser46680

Cat amuzament , de ce nu va bateti pe harta , ca din tastatura sunteti toti cocosi
 

DeletedUser48627

Parte 1:
Triburi: RS, RS 1, RS 2, RS 3, RS 4, RS 5, RS 6, RS 7, RS 8, aRS
Parte 2:
Triburi: Roma, R II, R III, R IV, R V, R VI, R VII, GN, GN!

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 971
Tabăra 2: 1,072
Diferență: 101

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 23
Diferență: 8

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,286,196
Tabăra 2: 2,289,348
Diferență: 1,003,152

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 53,641
Tabăra 2: 72,438
Diferență: 18,797

chart


Sa inceapa distractia! :)
 

DeletedUser48627

Revenim cu statistici :

Parte 1:
Triburi: RS, RS 1, RS 2, RS 3, RS 4, RS 5, RS 6, RS 7, RS 8
Parte 2:
Triburi: Roma, R II, R III, R IV, R V, R VI, R VII

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 42
Tabăra 2: 57
Diferență: 15

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 1
Diferență: 0

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 99,653
Tabăra 2: 169,929
Diferență: 70,276

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,972
Tabăra 2: 4,824
Diferență: 148

chart


O saptamana frumoasa tuturor!
 

DeletedUser48584

Mesaj pentru baietii din RS si killer . Nu va mai saturati sa va milogiti pe la fiecare jucator din Roma poate , poate mai gasiti o gâsca care sa vina la voi ? Sunteti penibili sincer , de cand joc acest joc nu am vazut trib sa faca ceea ce faceti voi .

Aseara Unknown Legend acuza conducatorii si jucatorii vechi ai Romei ca stiu sa ia doar interne si barbari ( prietene uitate in gradina ta sincer ca te faci de ras ) .
Astazi se trezeste si marakesh cu aceeasi text , acceasi problema dar a avut ceva de adaugat ( sigur erai fumat sau esti total paralel cu realitatea) si citez:

“Dupa cum puteti observa, rezultatele ultimelor 2 organizate asupra familiei killer, nu au avut tocmai cele mai bune rezultalte pentru Roma, familia pierzand un numar foarte mic de sate. In tot acest timp, familia RS, a sprijinit tribul killer atat prin defense cat si prin asigurarea permanenta a sitterelor.”

Nu prea esti prieten cu twstats asa-i? Verifica inainte scrii ceva ca te faci de cacao.
 

DeletedUser48584

Apropo ... roaga familia RS sa nu mai stea sitter la voi ca in 2 luni te vad barbar :))
 

DeletedUser13276

Mesaj pentru baietii din RS si killer . Nu va mai saturati sa va milogiti pe la fiecare jucator din Roma poate , poate mai gasiti o gâsca care sa vina la voi ? Sunteti penibili sincer , de cand joc acest joc nu am vazut trib sa faca ceea ce faceti voi .

Aseara Unknown Legend acuza conducatorii si jucatorii vechi ai Romei ca stiu sa ia doar interne si barbari ( prietene uitate in gradina ta sincer ca te faci de ras ) .
Astazi se trezeste si marakesh cu aceeasi text , acceasi problema dar a avut ceva de adaugat ( sigur erai fumat sau esti total paralel cu realitatea) si citez:

“Dupa cum puteti observa, rezultatele ultimelor 2 organizate asupra familiei killer, nu au avut tocmai cele mai bune rezultalte pentru Roma, familia pierzand un numar foarte mic de sate. In tot acest timp, familia RS, a sprijinit tribul killer atat prin defense cat si prin asigurarea permanenta a sitterelor.”

Nu prea esti prieten cu twstats asa-i? Verifica inainte scrii ceva ca te faci de cacao.

Nu stiu ce joc joaca marakesh si compania ca la ultimul organizat scorul a fost 45-2 in prima zi si 19-10 in a doua..probabil el era ocupat cu recrutarile si n-a observat prima parte :rolleyes: daca punem si celalalt organizat (scor 55-10) deja sunt aproape 100 de sate :):):)
 

marakesh

member
Scor reacție
0
Mesaj pentru baietii din RS si killer . Nu va mai saturati sa va milogiti pe la fiecare jucator din Roma poate , poate mai gasiti o gâsca care sa vina la voi ? Sunteti penibili sincer , de cand joc acest joc nu am vazut trib sa faca ceea ce faceti voi .

Aseara Unknown Legend acuza conducatorii si jucatorii vechi ai Romei ca stiu sa ia doar interne si barbari ( prietene uitate in gradina ta sincer ca te faci de ras ) .
Astazi se trezeste si marakesh cu aceeasi text , acceasi problema dar a avut ceva de adaugat ( sigur erai fumat sau esti total paralel cu realitatea) si citez:

“Dupa cum puteti observa, rezultatele ultimelor 2 organizate asupra familiei killer, nu au avut tocmai cele mai bune rezultalte pentru Roma, familia pierzand un numar foarte mic de sate. In tot acest timp, familia RS, a sprijinit tribul killer atat prin defense cat si prin asigurarea permanenta a sitterelor.”

Nu prea esti prieten cu twstats asa-i? Verifica inainte scrii ceva ca te faci de cacao.
circulara mea a fost un raspuns ironic la mesajul lui shawncarter. daca faci comparatie intre cele doua circulare o sa vezi ca doar numele sunt schimbate :)... dohhh
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
Messagerule, am auzit ca iti anunti retragerea.. Parca vad ca iar o sa fie o lume pierduta de R.S. deoarece "nu ati avut chef", ca toate celelalte lumi pierdute :D:D. Dar asta e, "voi nu internati ca roma care a avut 13 legiuni si acum are doar 10".

P.S. Daca tot vreti sa dati bir cu fugitii, unknown legend ar trebui sa dea inapoi cele 50 de pp-uri cersite prin circularele tribului.
 

DeletedUser42954

Fascala incearca sa dai lectii de moralitate si sfaturi prietenilor.Asa ca idee voinice si de dragul discutiei presupun ca vei castiga lumea cu toate ca visul tau e departe de-a fi realizat,totusi intrebarea e ce-ai castigat?!
:)) Vei parea mai intelectual?!Mai realizat sufleteste?!Implinit spiritual?! Te vei lauda la tine in oras ca esti number 1?!( te vor vota ca primar)...... Chiar ce-ai reusi sa castigi?!
P.S :)) sau crezi ca ai castiga respectul samurailor,ca vor dori toti sa fie prieteni cu tine si sa joace de acuma numai in Roma:)) si ne vom aminti ca a existat "marele strateg,spaima triburilorl" FASCALA :)
P.S-ca idee,razboiul continua,pe lumea asta,pe alta lume,tot in razboi vom fi(parteneri niciodata,prieteni exclus,nu ne va interesa cine esti,cat sti sau nu triburi,vei fi pentru noi doar un player care e partener de concurs).
 
Ultima editare de un moderator:

Dicsie

member
Scor reacție
7
Cadet Dicsie,pe cine calaresti ba:)).Iti dau for 30 de sate de la noi si tot nu poti castiga cadet in fata noastra,hai sa ne vedem lungul nasului cadet

Legenda spune ca Dicsie nu le-a primit niciodata, iar cuvantul Mesagerului inseamna cat negru sub unghia de la picior.
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
Cred ca petrec undeva la 10 de minute pe zi in joc, iar ceva mai mult timp vorbind cu restul persoanelor din trib, din placere. Ce am de castigat? Satisfactia stiind ca exista niste "oameni" patetici ca tine si restul echipei din conducerea tribului R.S si din conducerea tribului Killer, care ajung sa ameninte persoane pe care nu le-au vazut in viata lor cu bataia sau cu amenintari de genul "vin peste tine la servici", "oameni" care isi dedica 9-10 ore pe zi unui joc din care nu au nimic de castigat, doar ca sa isi arate "v@lo@re@", in tentativa lor psihotica de a "umili Roma", doar ca intr-un final, sa esueze. Eu nu am nimic de pierdut. In schimb, tu si restul echipei tale de fermieri, o sa va irositi sute de ore petrecute, doar ca sa va esueze singurul scop pentru care ati intrat pe aceasta lume. Din pacate pentru tine, chiar si daca ai castiga, tot ai pierde intr-un final, maretule mesager.
 

DeletedUser42954

Cred ca petrec undeva la 10 de minute pe zi in joc, iar ceva mai mult timp vorbind cu restul persoanelor din trib, din placere. Ce am de castigat? Satisfactia stiind ca exista niste "oameni" patetici ca tine si restul echipei din conducerea tribului R.S si din conducerea tribului Killer, care ajung sa ameninte persoane pe care nu le-au vazut in viata lor cu bataia sau cu amenintari de genul "vin peste tine la servici", "oameni" care isi dedica 9-10 ore pe zi unui joc din care nu au nimic de castigat, doar ca sa isi arate "v@lo@re@", in tentativa lor psihotica de a "umili Roma", doar ca intr-un final, sa esueze. Eu nu am nimic de pierdut. In schimb, tu si restul echipei tale de fermieri, o sa va irositi sute de ore petrecute, doar ca sa va esueze singurul scop pentru care ati intrat pe aceasta lume. Din pacate pentru tine, chiar si daca ai castiga, tot ai pierde intr-un final, maretule mesager.
Relaxeazate, amenintarile cu bataia le-a primit blabla199323 de la noi din trib,scriei mesaj ca e pe joc si convingete.Pentru 150 de lei un om a fost amenintat cu bataia si cu lucruri mai grave,noi am vrut doar sa va dam bani inapoi,hai sa nu strigam "hoti" cand amenintarile au plecat de la voi.
10 minute pe zi spui tu,asa de interesati am fost de conturi incat cel putin un sfert din conturi au fost fara titulari mai mult de o saptamana (in cel mai bun caz sa intrat 5 minute in 48 de ore) sti ce frumos a fost in concediu tribal,nici nu ai idee.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7

DeletedUser42954

=]]]]]]] eu am alt dialog de la xxena. Dar vezi ca nu mi le-ai cedat mie, eu pe tine te-am invitat langa mine, inca le astept, si alea sunt doar 2 sate, restul?

Mama ce rusinos...mergi la somn mosule.
aug 01, 20:36
Man.
Vezi ca eu o sa raman cu satul din marea albastra.
Nu am timp sa joc prea mult pe lumea asta.
Cedez principalul si celalalt la un prieten,imi da si 2000PP.
O sa joc cu satul pe bonus de grajd,iau barbare si fac def,si bag unde vrei tu.
Am scos intentionat "imi da si 2000PP" sa nu va fac de rusine si sa nu rascolesc "rahatul" dar daca tu vrei sa il rascolim cadet il rascolim,de asta te-am si blocat la mesaje ,nu ti se potriveste nici meseria de" cioban" cu toate ca nu am nimic impotriva meseriei si e o meserie nobila,incearca si tu sa pari baiat finut de Bucuresti.
Mai sunt colegi de ai tai pe care nu ii caracterizeaza cuvantul" penali" si nici sintagma "ciuma rosie" din respect pentru ei,ii las sa creada ca Roma e un trib de "ingeri".
P.S-si nici nu o sa iti stigmatizez colegii care au cumparat conturi cu pp-uri,evident cu acceptul nostru,deoarece imi place sa va luam si satele si pp-urile, iar voi sa-i numiti eroi.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Hai bre, lasa acuzatiile astea fara probe si prostii aruncate in vant, sunt cioban sunt cum zici tu, mi-e 0 parerea ta.

Alea sunt 2 sate, unde sunt restul? Unde e cuvantul ala al tau de om?

=]]]] ai inceput de pe acum sa ai respect pt cativa oameni Roma? Stai sa vezi peste 3-4 zile :D

Have fun ciobanas.

Si vezi ca "sant" se scrie "sunt".

Pana una alta...sate mai putin luate, vorbe prea multe aruncate, pe harta 0...adevarata valoare RS fara 3 continente ca sa scoata ultimul ramas...hai mergi la somn ca nu mai e de tine.
 
Sus