Green vs Wanted (Gentle)

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
vezi ca ma confunzi,
jm4rHqI.png

zstgKpB.png

Yav0YZE.png
 

DeletedUser48684

nu este din interne,au facut astia de sus o manevra si apare baiatu ca e din trib,eu banuiesc de ce dar nu vreau sa spun,sa nu ma bage la interne.:)))
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Acum, daca Gentle a luat niste sate, pe cine mai da vina? Daca nu luau, dadeau vina pe maram si pe pp-uri...

Tot ei acuzau ca joaca cu 10.000 de suporți si etc...asa au acuzat si pe 60, 61, 64.

Bine, jocul l-au facut jucatori care nu sunt Gentle si nu stiu ce cauta pe acolo, probabil nu stiau ca Tradatescu e conducator, vor pleca curand :D
 
Scor reacție
98
Acum, daca Gentle a luat niste sate, pe cine mai da vina? Daca nu luau, dadeau vina pe maram si pe pp-uri...

Tot ei acuzau ca joaca cu 10.000 de suporți si etc...asa au acuzat si pe 60, 61, 64.

Bine, jocul l-au facut jucatori care nu sunt Gentle si nu stiu ce cauta pe acolo, probabil nu stiau ca Tradatescu e conducator, vor pleca curand :D

Cainii latra, ursul merge
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
si alex02dsa nu mai e pe harta :(
Da, nu a atacat Wanted, au dat barbarele pentru noi

dsadgd.png


Spor la joc !
Faptul ca a trebuit sa atacati juma' de trib ca sa luati un sat, spune la fel de multe despre mine, cat si despre voi, dar limita penibilului este atat de jos la voi incat ai 2peu sa te lauzi ca ultimul n00b. Patratel, tu ai luat sat de 91p, eu v-am luat 3 sate, e clar ca nu jucam in aceeasi liga.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Acum, daca Gentle a luat niste sate, pe cine mai da vina? Daca nu luau, dadeau vina pe maram si pe pp-uri...

Tot ei acuzau ca joaca cu 10.000 de suporți si etc...asa au acuzat si pe 60, 61, 64.

Bine, jocul l-au facut jucatori care nu sunt Gentle si nu stiu ce cauta pe acolo, probabil nu stiau ca Tradatescu e conducator, vor pleca curand :D
Tu duci penibilul la nivel de arta, maestre.
 
Sus