Discutii libere L67 !

Centorag

member
Scor reacție
0
Exprim si alte pareri prin spusele mele, stii ca nu vor toti sa scrie aici chiar daca pe unele conferinte sunt de acord cu unele chestii.

Singuratic, totul e posibil, daca am familie si copii si tu ma consideri singuratic e problema ta. Incearca sa fii mai obiectiv.
Nu discut viata personala aici :)
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Pentru ca avem pna cu Want este motivul pentru care mai esti pe harta, sa-l intrebi pe stamatescu cat ne-a tinut pepsi sa nu te zburam si de cate ori
pai voi credeti ca jucati singuri? la cat de noobi sunteti acum aveam jumate din continent in 4 jucatori
aaa si sa fac o referire strict la tine... de data asta la cine mai lasi sitter sa-ti lanseze atacurile? cand tu faci proiecte pe CS si te duci la facultate cu tactu in garaj
ai invat cum sa faci split sau la fel lasi pe mana tribului?
in loc sa-i multumiti lui pepsi ca va dat pna-ul voi l-ati sapat, acum sapati si FOA ca vai doamne aliatii nostri de-o viata si voi ii lasati se bata singuri cu fame si cu noi. pai acum nu mai fac presiuni ca sa nu-i mai atacam si sa scoateti pna-ul?
in locul vostru mi-ar fi si rusine, si tu nu ai avut cu cine sa te bati? vrei sa iti zic cati din green au fost pe langa tine?... si daca nu le scoateam noi din jucatorii care erau pe langa noi si care ii ajutau pe aia din zona ta probabil si acum ii facea-ti sa rada
tu ai fost in stare doar sa iei sate cu ultimul nobil si interne cum faci de obicei
marii jucatori din gura
E foarte obositor sa descifrez ce scrii, timpurile alea... uuuuh :) e greu...
Pepsi te-a tinut sa nu ma scoti la margine? Pai cand eu aveam 5 sate mari tu abia aveai 3 barbare luate si un sat ciugulit poate de la un inactiv. La inceput spuneai ca ai intrat sa faci pp si sa cresti satul pentru Pepsi, acum delirezi si spui ca ma scoteai tu pe mine?
Cu ce ai ajutat tu/wind contra green?

004 (567|526) K55 2,183 Ciupan3zu [Green] ChineZeu [Wind] 2018-12-19 07:01:01
Adevarul ca daca nu luai satul asta ma innobila green!
**005** (554|527) K55 7,482 ksi225 [Green] alex2peu [ATO!] 2018-12-08 08:20:11
Nu stii tu d-astea... Dupa ce l-am scos pe ksi zona mea era safe; dar nah, tu poti sa minti in continuare, voi aveati pna cu green si in acelasi timp voi ajutati contra green, hahaha...

Faci referiri strict la mine? Tu nu ai cum sa intelegi ca lumea care are facultate mai are si examene etc., splituri si vrajeli oricine poate in ziua de azi, dar "go go go", poti sa afirmi ca nu stiu sa fac daca te incalzeste pe tine asta. Poti sa-l intrebi pe goloie ca niciodata nu am avut sitter pe 60, ca deh, nu eram in sesiune... Dar nu stii tu d-astea. Vad ca l-ai adus in discutie si pe tatal meu... Eu inteleg ca la tine la Tichilesti sau Geangoesti cum s-o numi, va legati de familie, dar aici esti pe un forum, incearca sa pastrezi bunul simt!

Acestea fiind spuse, esti doar un mascarici care viseaza ca a facut si a dres, cand defapt doar a crescut pe spatele Wanted-ului. Acel pna a fost facut pentru voi nu pentru noi, eu din prima zi am vrut sa va atac, dar nah, Pepsi a zis ca-i cresteti sate...
In final tot la margine ajungeti, cu tot cu platforma aia a voastra. Am vazut si cat de bine atacati fara ea, de rasul curcilor, ati atacat si voi si green cand eram eu sitter la elzin, si ati luat ciuciu :)); cand am dat organizat pe voi ati scazut adeziunea unde am atacat eu, nu va iesea cu platforma antisplitul?:) Fara platforma aia esti nul pe jocul asta, fara platforma ma joc cu tine, te bag in buzunar.
 
Ultima editare:

DeletedUser3547

Bere si tupeu au ramas pe extern
nu stii tu d-astea...dupa ce l-am scos pe ksi zona mea era safe...dar nah, tu poti sa minti in continuare, voi aveati pna cu green dar voi ajutati contra green hahaha
Mah am impresia ca tu esti fanu meu. Tu nu m-ai scos pe mine de acolo, n-ai facut nimic special, ai fost norocosu a carui nobil a trecut, atata tot. Probabil pomenesti si nepotilor de "reusita" ta.
M-au scos din zona ceilalti 10 jucatori care si-au spart trupele ca sa treaca nobilu tau magic. Nu ma mira ca nu mai aveti o echipa la ce prostii debitati pe aici.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
u stii tu d-astea...dupa ce l-am scos pe ksi zona mea era safe...dar nah, tu poti sa minti in continuare, voi aveati pna cu green dar voi ajutati contra green hahaha
nu fii magar si recunoaste si tu macar ca ai tai colegi au bagat vreo 7-8 atacuri in fata, daca nu mai mult. N-ai luat satul ala pe munca ta, calm :)
 

DeletedUser46527

:)) cand am dat organizat pe voi ati scazut adeziunea unde am atacat eu, nu va iesea cu platforma antisplitul? :) Fara platforma aia esti nul pe jocul asta, fara platforma ma joc cu tine, te bag in buzunar.
Observ ca este a doua oara cand te plangi ca au scazut adeziunea ...:)) esti incantat ca ai invatat inca ceva pe acest joc ?
app imi poti spune si mie cum e cu antisplitu' ala ? ca nu prea inteleg de ce aparatorul ar face antisplit ...

Eu zic sa te linistesti ...pentru noi esti un 0 pe acest joc nu trebuie sa ne demonstrezi cat de noob esti
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Bravo ca recunosti in sfarsit cum a fost treaba(eu vreau sa te cred ca a fost asa). E prima chestie care n o judec pe acest joc, timpul. Jucam de ani de zile si stim ce rahat inseamna timpul. Tu trebuia sa fii mai explicit dinainte. Faza cu sefii ma faci s o repet pt ca nu mi lasati alta posibilitate avand in vedere chestiunile din trecut. Eu mereu am fost aici adeptul adevarului si tu esti primul din green care si merita primul trofeu minor de adevar.
Conceptul de sef din punct de vedere sociologic a decazut teoretic acum 120- 80 ani. Din punct de vedere a gamingului, cuvantul sef are alta semnificatie, pe care tu/voi o stiti bine. De ce insist pe asta? Pai voi mi-ati dat de inteles asta, ati dat de inteles asta.
Eu am spus ce era de spus la momentul respectiv si anume ca a fost nevoie de tot tribul Gentle ca sa ma scoata si nu nu am cum sa felicit asta sau sa ma simt rusinat in vreun fel. Eu am scos 3 jucatori inainte sa fiu scos de un trib intreg. Eu nu am 14-15 ani sa joc 24x7, iar responsabilitatile mele primeaza intotdeauna in fata jocului, dar nici nu m-am vaicarit vreodata cand am pierdut.
Eu nu am nevoie de trofee de 2 bani de la jucatori de 2 bani, imi ajung cele reale din vitrina. Nu are rost sa discutam despre chestii avansate pe oricum nu le stapanesti.

Sunteti intr o contradictie totala. Ne urati enorm dar numai de noi vorbiti. Ne urati dar ne urmariti peste tot. Ati facut un simplu joc de rahat virtual sa devina o parte din esenta vietii voastre.

Studiez asa ceva si in momentul de fata fac o ancheta sociologica de 2 luni despre argumente similare. Va zic clar ca exista o problema sociologica in grupul green ce poate fi extinsa in probleme psihologice la nivel de dependenta de gaming. Mai bine mergeti la somn. Un dialog cumsecade cu voi e imposibil.

Edit: sunt oricand disponibil sa vbesc despre ancheta obiectiva in chestiune. Acest joc poate ramane si deoparte cateodata.
In acest univers transvers, situs inversus ai avea dreptate, daca iti suna cunoscut stii ce inseamna asta.
Probabil nu ai nimic de facut in viata, daca tu faci "anchete sociologice" si iti faci filme in cap despre una si alta. Cat despre problemele psihologice, iti meriti o vacanta direct la Adunatii-Copaceni.
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Obiectivul vostru e sa ma faceti sa va injur ca sa mi iau al nu stiu catelea master ban cred. Sunteti niste persoane oribile, manipulatoare si obositoare ce ar merita injurate din adancul inimii pana la infinit. Injuraturi din care n ati iesi vii, pacat ca aceasta societate apara prostia si nu actiunea contra prostiei, aveti mare noroc.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Obiectivul vostru e sa ma faceti sa va injur ca sa mi iau al nu stiu catelea master ban cred. Sunteti niste persoane oribile, manipulatoare si obositoare ce ar merita injurate din adancul inimii pana la infinit. Injuraturi din care n ati iesi vii, pacat ca aceasta societate apara prostia si nu actiunea contra prostiei, aveti mare noroc.
Da , manipularea e fix cea mai mare calitate a noastra.... hai du-te si cautati-l pe scamatescu prin porumb, te intelegi cu el cum e cu manipularea si minciuna
 

DeletedUser3547

Obiectivul vostru e sa ma faceti sa va injur ca sa mi iau al nu stiu catelea master ban cred. Sunteti niste persoane oribile, manipulatoare si obositoare ce ar merita injurate din adancul inimii pana la infinit. Injuraturi din care n ati iesi vii, pacat ca aceasta societate apara prostia si nu actiunea contra prostiei, aveti mare noroc.
Mergi la psiholog prietene, daca postul asta nu striga problemute, nici Dancila nu e proasta.
Ai o reactie tipica unei persoane care se simte neputincioasa, depasita de concurenta din mai multe puncte de vedere. Atat poti, obisnuieste-te sau pune osu si devino mai bun.
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Eu am spus ce era de spus la momentul respectiv si anume ca a fost nevoie de tot tribul Gentle ca sa ma scoata si nu nu am cum sa felicit asta sau sa ma simt rusinat in vreun fel. Eu am scos 3 jucatori inainte sa fiu scos de un trib intreg. Eu nu am 14-15 ani sa joc 24x7, iar responsabilitatile mele primeaza intotdeauna in fata jocului, dar nici nu m-am vaicarit vreodata cand am pierdut.
Eu nu am nevoie de trofee de 2 bani de la jucatori de 2 bani, imi ajung cele reale din vitrina. Nu are rost sa discutam despre chestii avansate pe oricum nu le stapanesti.


In acest univers transvers, situs inversus ai avea dreptate, daca iti suna cunoscut stii ce inseamna asta.
continuare.
 

DeletedUser41053

Mie imi place ca pe joc trimiteti delegatii si vreti sa faceti aliante cu noi si aici pe forumul extern va dati rotunzi ca ati luat sate de la noi la inceput de lume. Ca a trebuit pt fiecare sat luat de la noi sa atacati un trib intreg ... asta e rezultatul ... nu ati putut sa va castigati continentul.

Daca va cereti scuze toti inclusiv scamatescu pentru L53 poate va lasam sa jucati in pace pe urmatoarea lume :D
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Obiectivul vostru e sa ma faceti sa va injur ca sa mi iau al nu stiu catelea master ban cred. Sunteti niste persoane oribile, manipulatoare si obositoare ce ar merita injurate din adancul inimii pana la infinit. Injuraturi din care n ati iesi vii, pacat ca aceasta societate apara prostia si nu actiunea contra prostiei, aveti mare noroc.
Ti se pare inteligent sa injuri? Daca cineva te poate manipula si determina sa te comporti intr-un anume fel ce spune asta despre tine si despre ceilalti? Unde este defapt prostia? Q.E.D.
Over 5000.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Asta e pericolul pe acest joc, sa dai de persoane ignorante. Veziti de treaba ta si scarpina te n cap cu stanga. Zi


Asta e pericolul pe acest joc, sa dai de persoane ignorante. Veziti de treaba ta si scarpina te n cap cu stanga in continuare.
mai usor cu nervii, ca scrii dublu.. plesneste vena, nu de alta
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
nu fii magar si recunoaste si tu macar ca ai tai colegi au bagat vreo 7-8 atacuri in fata, daca nu mai mult. N-ai luat satul ala pe munca ta, calm :)
Nu sunt magar. Tu ai ales sa interpretezi gresit "l-am scos". La acel organizat m-am implicat destul de mult ca sa ii motivez pe toti sa atace bine. Important este rezultatul, restul e can-can.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Nu sunt magar. Tu ai ales sa interpretezi gresit "l-am scos". La acel organizat m-am implicat destul de mult ca sa ii motivez pe toti sa atace bine. Important este rezultatul, restul e can-can.
Pai nu l-ai scos, l-ati scos :) Dar cum zicea si ksi mai sus, nu stiti voi de-astea
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Salut
Ti se pare inteligent sa injuri? Daca cineva te poate manipula si determina sa te comporti intr-un anume fel ce spune asta despre tine si despre ceilalti? Unde este defapt prostia? Q.E.D.
Over 5000.

Cauta si cerceteaza ce inseamna a injura si de unde vine. Tu esti unul ce merita injurat ca multi altii... A injura e la ordinea zilei in orice tara civilizata, tu daca inca traiesti in ro e ok, te inteleg si nu te judec.
 

DeletedUser3547

Eu l-am scos
Noi l-am scos
Ai dreptate, nu stiu eu d-astea.
Tu, voi, ati luat un amarat de sat.
Mare branza.
Vad ca satu ala iti tine de foame luni bune.
Pune la semnatura ca mi-ai luat 1 sat sa nu uite lumea, sa se vada la fiecare post, sa nu mai fie nevoie sa precizezi la fiecare 2 postari cui i-ai luat tu un sat
 
Sus