SH + VT vs 2019

marakesh

member
Scor reacție
0
Ne aduci si argumente printesa mica ? Ma uit la tine si nu te vad stralucind pe nici o lume prietenas si ai jucat pe destule. Sau ai fost cont suport peste tot ? Cel putin de pe contul asta al tau nu vad sa fi inchis vreo lume inca. :)

P. S. : As fi raspuns la remarca misogina de mai sus dar nu pot sa ma cobor pana la nivelul tau :*
prefer sa nu raspund. las fostii dusmani sa vorbeasca. nu ma gasesti pentru ca am jucat doar pana pe lumea 7. Am jucat cu eek! si b3st in trib pe 7 si cand s-au lasat ei m-am lasat si eu aia fiind ultima mea lume. Dupa aceea am intrat doar sporadic sa vad cum mai evolueaza jocul.
Am revenit pe 64, am ramas si o sa raman in continuare cu acelasi grup de prieteni chiar daca castigam chiar daca pierdem. Nu mai joc sa demonstrez ce pot in acest joc pentru ca am demonstrat odata. Acum joc cu prietenii, pentru ei si ca sa ne distram. Gargara de pe forum e utila dar asta nu inseamna ca daca suntem in triburi diferite nu ne putem vedea cu totii la o bere.


:))) Ce vremuri frumoase Costin...iti amintesti ca atunci erau 95 k-uri pline? acum cu greu se aduna pe 4 in start..asta spune multe despre evolutia jocului..:(
A fost o placere sa "pierd" 3 ani noptile si zilele alaturi de Scitii, acesti monstrii cumpliti ai lumii 3 :) tribul care a facut istorie pe .ro! dar si alaturi de adversari ca tine si inca cativa. tu si yneman cei mai buni aparatori ai lumii 3. ..
S-au format multe prietenii stranse de pe l3, majoritatea s-au prelungit pana in momentul prezent si in viata reala, persoane chiar minunate.

P.S.Nu imi place forumul extern, este o porcarie in care orice ai spune vine un alt cocon si incearca sa te balacareasca. Cam asta e situatia cu forumurile externe in orice joc unde sunt romani mai multi, circ.

Si vorba sicitilor: ALOHA SI O BERE RECEE!! @marakesh :cool::cool:
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
prefer sa nu raspund. las fostii dusmani sa vorbeasca. nu ma gasesti pentru ca am jucat doar pana pe lumea 7. Am jucat cu eek! si b3st in trib pe 7 si cand s-au lasat ei m-am lasat si eu aia fiind ultima mea lume. Dupa aceea am intrat doar sporadic sa vad cum mai evolueaza jocul.
Am revenit pe 64, am ramas si o sa raman in continuare cu acelasi grup de prieteni chiar daca castigam chiar daca pierdem. Nu mai joc sa demonstrez ce pot in acest joc pentru ca am demonstrat odata. Acum joc cu prietenii, pentru ei si ca sa ne distram. Gargara de pe forum e utila dar asta nu inseamna ca daca suntem in triburi diferite nu ne putem vedea cu totii la o bere.

Lasa vrajelile ieftine, din L7 ati plecat toti ca furnicile ca nu aveati cum sa mai tineti piept tavalugului DIABLO
 

marakesh

member
Scor reacție
0
Vreau sa imi cer scuze fata de persoanele de sex femeiesc din SH pe care le-am jignit prin una din postarile mele anterioare. Nu imi sta in fire sa jignesc.
Spor la joc si cat mai putine sate :) !
 

marakesh

member
Scor reacție
0
Si pe nemerit, tipa arata chiar ok! shame on you
Mi-am cerut scuze tuturor femeilor pe care le-am jignit prin postarea mea nu numai unei anumite persoane.
Cat despre aratat nu ma intereseaza cum arata. Orice femeie e frumoasa (Bine mai sunt si exceptii - gen imaginile care circula pe facebook sau youtube :)))). Mi-am cerut scuze pentru ca am jignit niste persoane fara sa le cunosc!
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Iar povesti nemuritoarea cu lumea 3.... au fost lumi mai frumoase si cu povesti mai frumoase decat lumea 3... lumea 1 avea jucatori la vremea respectiva jucatori mai buni ca cei de pe 3 si razboaiele au fost peste lumea 3, lumea 2 la fel... lumea 3 avea avantajul setarilor care au facut sa se termine mai repede si era ceva woow in anii aia asa viteza, dar cred ca ii mai interesant si mai mai greu sa duci razboaie pe viteza 1 decat pe 2 si chiar daca majoritatea care erau pe lumea 1 in topuri cu mii de sate, au intrat pe alte lumi unde jocul a avansat iar ei au ramas la vechiul stil de joc si eu dat fail total, nici 1 jucator din primele 5 lumi cel putin care a stat acolo pana la final nu mai ii vezi in topuri acum sau sa tina pasul cu cei care acum sunt mereu pe prima pagina si asta cam spune totul despre cei de atunci si cei de acum
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
si voi sunteti REVO Style? vezi sa nu patiti ca pe speciala :)))))))))) cred ca inca va mai ustura fundul de la ce bataie v-au dat Jderii :))))))))))

Vezi ce fac jderii acum pe speciala asta :) si pe 63 au fost niste jderi care au disparut repede :) ti-ai sters balele de la gura acum ca ai avut ocazia sa ai un comment in care sa apara acel nume Revo ? Daca merg sa dau mesaj la tot revo cine ii marakesh cred ca o sa primesc doar “cine **** ii ala de intreaba ?”

Hai sa vedem pe harta ce se intampla:) au veit triburile de pe locurile 3-4-5 sa declare razboi ca cele din fruntea clasamentului vor sa costige prin recrutari.... azi spaniolu a trimis o circulara lacrimogena in care se bucura ca nu au pierdut sate asta cand ei au 10 academii in spate, la inceput de lume au apelat si la alfabetul chinez ca sa iai poata redenumii academiile pentru ca de la a-z aveau deja:) ii ca si cum unu cu 200 sate face 1v1 contra unu cu 20 sate si daca ala cu 20 sate nu va lua sate atunci se lauda ca ce bun ii dar daca ne uitam la inamici invinsi si pierderi de deff cred ca le da cu virgula :) plus ca este prima oara cand au avut nevoie sa foloseasca deffu si la primele atacuri se urla pe acolo ca de ce nu este deff si este nevoie de splituri la nivelu asta ? Lasati ca rezolvam si cu inobilatul satelor :) saptamana viitoare revenim iar si sunt sigur ca unde a crescut agresoru cu 3mil se reface mai repede ca aparatorul unde a crescut cu 4 mil, dar asta deja ii next level pentru unii :))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
6C8B3B4D-B23F-429C-A3DB-CC7457C52BD1.jpeg


Cam asta numeste hispano organziat esuat din partea noastra :x cand la agresor ai aproape cat aparatoru :) gandirea moderna ce sa zic
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
6 sate pe minus la un trib cu 10 academii care nu a fost atacat niciodata ii ok, voi inca va chinuiti sa faceti ce am facut noi, vad ca toate circularele de atacuri sunt date sa atacati asa cum ati fost si voi :)


Hai spor la organziare acolo, intre timp venim tot noi cu ceva mai frumos, o sa fie tot ca in fotbal dar ca se numeste blat :)

Ti-am dat replica inainte ca sa nu aud scuze si alte prostioare de la voi ^^

N-ai tu treaba am auzit ca ti-a fost dat turnu de lvl 17 cu 3 nivele la un atac cu 100 topoare si 50 catapulte, inca esti salahor sa ridici acolo cladiri alaturi de restu colegilor tai demolati ? Macar nu esti ca spaniolu, ferma 29-16 sau cat a cazut pe acolo :))
 

DeletedUser49182

Nu sunt smecher ca tine sa-mi bage tribul deff cate 20k trupe, diferenta dintre tine si mine e ca de la cer la pamant noobie...eu bag deff acolo unde tu nu esti In stare sa spagi si sa le iei, ca dai 2 nivele mai exact la turn nu e problema, sunt deja la loc. Ai grija ca astazi fac curtea nobila acolo :) si venim, mai baga 20k pe satele tale ca vei avea nevoie
 

DeletedUser49182

Pana una alta Vezi de Pindurka ca ii rupe sergiu sate full atac cu tot cu nobili In ele, pare inactiv numai bun de luat :)
 

DeletedUser47430

Iar povesti nemuritoarea cu lumea 3.... au fost lumi mai frumoase si cu povesti mai frumoase decat lumea 3... lumea 1 avea jucatori la vremea respectiva jucatori mai buni ca cei de pe 3 si razboaiele au fost peste lumea 3, lumea 2 la fel... lumea 3 avea avantajul setarilor care au facut sa se termine mai repede si era ceva woow in anii aia asa viteza, dar cred ca ii mai interesant si mai mai greu sa duci razboaie pe viteza 1 decat pe 2 si chiar daca majoritatea care erau pe lumea 1 in topuri cu mii de sate, au intrat pe alte lumi unde jocul a avansat iar ei au ramas la vechiul stil de joc si eu dat fail total, nici 1 jucator din primele 5 lumi cel putin care a stat acolo pana la final nu mai ii vezi in topuri acum sau sa tina pasul cu cei care acum sunt mereu pe prima pagina si asta cam spune totul despre cei de atunci si cei de acum

Te contrazic . Eu am jucat pe lumea 2 si am fost top 25 (900-1000 sate) , plus ca aveam doar 14-15 ani pe atunci , un copil .. am mai jucat apoi pe lumea 19 , ajungand top 20 si acolo (ps:mi se pare o performanta mult mai mare top25-20 fata de acum cand joaca doar 1000 persoane pe lume , spre deosebire de 50k-80k pe atunci) si pot fi lejer top 5 pe orice lume si acum , fara sa bag bani in pp uri ...
 
Sus