KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

DeletedUser4270

Rog baieti din NWO sa puna si ei statistica de la organizatu de ieri pe mine :))

Realizat: ieri
Scorul tău:718.036
Locul 2:637.692

#2 AladinIBZ [4GLORY] 7,62 Mil.
Aici dezamagit unpic ca nu mati urcat pe 1:( dar eu va multimesc oricum pentru steagurile facute si 4x aparatoru zilei :)

Dicsie te rog eu dute laudate in alta parte cu Daca si Parca ca mam convins de tine pentru a2a cat de 0 esti, l69 si acuma aici l72 :) trebe sa recunosc ca pe amandoua ai fost cel mai bun la scris romane pe extern :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47645

Apar din ce in ce mai multe fenomene precum Just-Elite. Cand esti prieteni cu ei, si ii ajuti, citez:

"Dicsie e in top 3 jucatori de pe .ro" - Dupa ce am intrerupt legaturile de pe 71, el si AugustinZ au inceput cu arogante ieftine ca:

- Dicsie fara platforma nu joaca, e noob, habar n-are de joc. - Aka Augustinz.
- Esti doar un noob, habar n-ai sa joci, n-ai nicio sansa pe speciala - Aka Just elite ( Speciala pe care o termin pe harta, dupa ce am cedat satele catre Hasul, si nici Elite nici Augustin nu mai sunt pe harta.

Pe 72 la inceput, Ursu:

Pfffoaai ce zona misto ai acolo, baga tare ca va bagam deff si rupeti ( am intrat cu theripper si riona ). Cand am vazut ca tribul 4Glory e adeptul la a tine nubeti si inactivi in trib, am zis ca nu-i de mine sa conduc asa ceva, dupa o cearta degeaba cu Ale ( datorita unor informatii puse aiurea si pe care eu le-am omis iar ea le-a explicat intr-un fel care mie nu mi-a placut ), m-am retras. Mentionez ca singura alianta pe care eu, ca si conducator mi-o doream si pe care am si propus-o a fost cu green, nimic de-a face cu faptul ca ma stiu cu ei, si doar din prisma faptului ca NWO, ne-a tradat pe Lumea 61, cum era sa ma duc sa le cer alianta lor?

Totul a fost la un pas sa fie facut oficial, pana cand ursu a inceput ca el are manevre si conturi de scos, ca el bate ca face, le-am zis ca eu evit orice cu NWO, si se stie cum s-a terminat "alianta lor".

4Glory nu a facut alianta cu Green dintr-un singur motiv, pentru ca Ursu si Ale, nu au fost in stare sa treaca peste mandria de a nu cucerii sate in K-ul green, era singura conditie impusa de green, restul termenilor fiind deja stabiliti. Motivele mentionate de Ursu si Ale:

- Cum sa nu luat sate la green in K? Caci avem acolo jucatori super buni care ii omoara pe aia din green si baga pp ( adica magdamil si murgu, daca mai era cineva imi scapa ). Btw, am auzit ca nu prea o duc bine in zona aia...Murgule n-o lua personal, caci noi am mai vorbit pe whats si zilele trecute, si cunosti ce ti-am scris, asta pana s-a gandit Ursu sa ma provoace.
- Mergem si noi astia din conducere acolo in Nord si ii mancam...Btw nu prea va vad, pe tine Ursule acolo in zona Simax - magda etc...poate ai reusit sa ajungi recent...

In fine, toate motivele impuse de cei de acolo s-au anulat pe harta, incepand cu "alianta" NWO, si restul de "joc pe harta", din statistici va da pe minus.

Daca 4glory castiga prin manevre, bravo voua, e si asta un mod de a castiga, si orice "s-ar baga" la manevre daca asta iti aduce castig de cauza. De pe harta, nu cred ca e nicio conducere care sa nu spuna ca nu a recrutat sau nu a avut spioni pe la dusmani...

Dar daca 4glory pierde...ba, pierdeti de mandrii si de increzuti, pentru ca green v-a intins mana sa inchideti o lume cap coada corect, nu mai era nevoie de nicio alta alianta, nici sa recrutati tot fostul ZIG ( da, zona aia pe care mie si celor din zona ne-ati promis ca nu o recrutati dupa ce am bagat pp cu caru ).
Aveati sansa sa inchideti lumea fara "manevre" o harta inchisa printr-un razboi frumos, cu niste aliati cap coada...ce sa fie mai frumos de atat, ca si acum se mai vorbeste de DT-DK, si IMMO-noobs cand au inchis cap-coada lumea in formula aia, dar nu, voi aveti manevre si vreti sa bateti adminii, ca nu va lasa sa jucati cu ilegale si tot felul de rahaturi, de parca asta era problema...

In fine, pentru mine ce s-a decis acolo a fost ceva de genul "iti schimb tancul meu pentru caruta ta". Si eu, cu inca 2-3 am refuzat sa mai joc, nu vad care-i baiul, decat ca mai intepati si voi putin pe aici, ca va e ciuda acum probabil ca nu va mai bag in seama si o faceti voi cu mine acum.

Evident ca nu tot tribul 4Glory e de vina, si nu toti sunt asa increzuti si creduli, am plecat cu 2-3 cunostinte faine de acolo, Cosmin pe care de-al stiam, Tobi bakura cu care am fost inamic pe alta lume, bumtzi bumtzi, si cumva ousmane...

In fine, retineti doar ca daca 4G pierde lumea, o pierde strict din cauza deciziilor de conducere, nicidecum din banuri, manevre, lipsa de timp sau orice alt motiv...

De mentionat ca s-au spus multe despre green si am auzit multe, totusi eu mereu am mers pe incredere pana sa ma ard. De asta, pana nu ma concediaza careva din green nu pot sa zic nimica :D

Hai Ursule, iti urez spor, multa munca si manevre, ca n-ai vrut sa castigi lumea corect, si cred ca nici cei din green nu inteleg de ce, si de unde ura asta a ta personala pe ei :D


probabil nu toti sunt pupincuristi ca tine si de aia a zis pas la oferta ta cu alianta, dar fiecare cat poate dicsulet, tu ai aratat si aici ce jucator esti, restul ii can can, la conducere ai fost si tu acolo si singurul lucru care l-ai facut a fost sa ameninti pe toata lumea de parca tu esti isus pe jocu asta iar oamenii au vrut sa ramana ca inainte, sa joace de placere nu sa fie luati la 11 metrii de tine care oricum erai spartan doar in scris, pe harta dumnezo cu mila
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Plimba ursu ca de nubeti ca tine am mâncat destui.
Veșnica aroganta ești tare in scris pe harta 0. Dar care s a batut cu mine pe harta a cam luat-o. Așa ca pentru mine ești doar un arogant ieftin care nu merita gram de atenție.
De asta e green in avantaj, ca sunt tari doar in mesaje. Ca așa se vorbea pe confa on conducere, ca sunt noobi...uite ca va bat noobi.
Când o sa joci împotriva mea pe harta o sa îți maj dau atenție
 

DeletedUser4270

Tocmai de aia boss ca te dai tare si am intrat 2 lumi pe care esti si tu sa te incerc iar spre dezamagirea mea ai dat ortu popi inainte sa apuc iar dupaia ai iesit pe extern sa te lauzi ca daca si parca.

Mai mult de atat ce vrei?

Fate filosof pe extern :)

Glory are 2 granite e normal sa fie greu cu green ca ne tine NWO ocupati nu ca ar fi Green prea buni. Daca sar alia nwo cu noi Green ar intelege mai bine situatia :)

Ne moment e echilibrata harta.
Inamici învinşi
Punctaj

#1
141998_thumb
4GLORY110,31 Mil.
#2
141878_thumb
New World Order57,77 Mil.
#3
142331_thumb
Verde de Paris45,73 Mil.

Iar Glory joaca!
 
Ultima editare de un moderator:

Centorag

member
Scor reacție
0
Tocmai de aia boss ca te dai tare si am intrat 2 lumi pe care esti si tu sa te incerc iar spre dezamagirea mea ai dat ortu popi inainte sa apuc iar dupaia ai iesit pe extern sa te lauzi ca daca si parca.

Mai mult de atat ce vrei?

Fate filosof pe extern :)

Glory are 2 granite e normal sa fie greu cu green ca ne tine NWO ocupati nu ca ar fi Green prea buni. Daca sar alia nwo cu noi Green ar intelege mai bine situatia :)

Ne moment e echilibrata harta.
Inamici învinşi
Punctaj

#1
141998_thumb
4GLORY110,31 Mil.
#2
141878_thumb
New World Order57,77 Mil.
#3
142331_thumb
Verde de Paris45,73 Mil.

Iar Glory joaca!

Bambilici, ce joaca ? :))) Sa-ti amintesc cum a disparut murgu din granita? :)))
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Tocmai de aia boss ca te dai tare si am intrat 2 lumi pe care esti si tu sa te incerc iar spre dezamagirea mea ai dat ortu popi inainte sa apuc iar dupaia ai iesit pe extern sa te lauzi ca daca si parca.

Mai mult de atat ce vrei?

Fate filosof pe extern :)

Glory are 2 granite e normal sa fie greu cu green ca ne tine NWO ocupati nu ca ar fi Green prea buni. Daca sar alia nwo cu noi Green ar intelege mai bine situatia :)

Ne moment e echilibrata harta.
Inamici învinşi
Punctaj

#1
141998_thumb
4GLORY110,31 Mil.
#2
141878_thumb
New World Order57,77 Mil.
#3
142331_thumb
Verde de Paris45,73 Mil.

Iar Glory joaca!

Razboiul nu se castiga cu inamici invinsi, sunt si ei o parte majora, dar tot satele castigate fac diferenta.

1 4GLORY1.299.109215213123.039.36470.564.472
2 green1.290.364271436.321.742.39212.857.670
3 N.W.O774.463144801.817.445.66429.492.043


Te poti uita, numai in ultimele 14 zile suntem cu 100 de sate pe plus. Si nu poti zice ca a fost organizatul pe inactivi si barbare, am scos 3 jucatori din top 10 si i-am plasat mult mai jos. ;)
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Vorbeste Aladin de zici ca joaca de o viata in glory
133ff124bb6fbd093227e994c3564880.gif

Ai uitat deja ca ursu voia sa va innobileze pe toti din kill si sith iar NWO va ajutat, ai uitat cand isi dadeau fratii tai din glory arogante ca se bat cu toata harta si atacau peste diplomatie, ai uitat cand radeai acum vreo luna de ei ca ii bat si internele
133ff124bb6fbd093227e994c3564880.gif
133ff124bb6fbd093227e994c3564880.gif
133ff124bb6fbd093227e994c3564880.gif


Am spus si mai in urma, laudati-va voi in continuare cu ODD, noi ramanem cu satele, fair trade.

Se aude ca in perioada asta glory a mers cu ursu' si cu colinda pe la alte echipe sa primeasca si ei alti titulari :cool:
Pacat ca actualii titulari s-au grabit si au mers cu capra in ultima luna :D
 

DeletedUser4270

Nu joc de o viata dar acuma ca joc cu Glory pot sa zic ca au dat dovata de colegialitate sau activitate mai mult ca Kill sau NWO la un loc.
In rest.. mai ii mult de jucat si sate de luat.

Apropo unde e Kill sau agariciu de Sparacus si acoloti lui? Ca ei fac si dreg si ca ratza impunge.. :)) unu mai tradator ca altu:))

Baaaaa SpartAcus nu te mai ascunde ca Strutzu :)) cel mai distrus lider/jucator ce eu am putut intalni pe .ro, Iara iti schimbi numele si sexu :))

Dadeau acolitu lu Spartacus mesaje in Glory ca le cedeze sate ca maram NWO nu le merita:))))) asta OldSergi0 ultima spetza de jucator el si restu din Kill
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
0
Adevaru e ca e greu vs 2 echipe destul de stabile..unii chiar merita tot respectu sunt destui pe harta si din green si din nwo..dar acu mi se pare ciudat pt dicsie sa latre ca cine s a luat cu el pe harta a pierdut..tinand cont ca e cam 50 50 la lumi inchise si pierdute..plangea ca sunt eu mare tradator si vad ca l stie lumea mai rau decat pe mn la tradari..si in orice caz cat o sa joci aici dicsulet chiar daca inchide green sau nu, tu n o sa ai nici un merit..inteleg sa vorbeasca centorag verboten etc care joaca pe harta..dar tu un muc mic care s a apucat si el sa joace in alianta cand aveti 1500 date in plus..cam trist.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Tradatorule, eu am pierdut doar L61 unde am jucat serios. Odată.

iar cine ma considera trădător e mai închis la minte ca la Aladin.
Pe oriunde am fost, dacă am schimbat am făcut o corect. In sensul ca nu am cedat sate la inamic, sau vândut cont sau schimbat tabăra in plin război așa cum fac mulți dintre cei care ma acuza.

pe scurt, e decizia mea unde joc, asa cum e și a ta unde joci, diferența e ca eu nu ma vând pe harta sau pt niște ppuri, nu confunda lucrurile astea 2 pt ca sunt extrem de diferite. Și cine nu face diferența nu are ce caută intr o discuție de genul. Spor
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Iar pe calea asta, te provoc da aduci orice dovada cu faptul ca eu am dat vreo informație celor din green. Ca tot ma acuza ursu ca ii dau conversații lui sorin08 de pe chat ul tribului.
Chiar te rog, dacă ai dovezi sa le arati ca sa ma faci de cacao, dar îți spun ca nu exista așa ceva. Niciodată nu am dat informații nici măcar de pe forum nimănui. Asta ca sa vezi la ce nivel penibil gândesc unii
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
@AladinIBZ la tine e boala grea, ești cauza pierdută pentru mine.
Îți spun doar atât, ca datorită aroganțelor și acuzațiile de 2 bani o sa ma vezi jucând serios aici.
daca pierd, poate sa spuna watcher ca am 2 lumi pierdute unde joc serios.
 
Scor reacție
0
Iar pe calea asta, te provoc da aduci orice dovada cu faptul ca eu am dat vreo informație celor din green. Ca tot ma acuza ursu ca ii dau conversații lui sorin08 de pe chat ul tribului.
Chiar te rog, dacă ai dovezi sa le arati ca sa ma faci de cacao, dar îți spun ca nu exista așa ceva. Niciodată nu am dat informații nici măcar de pe forum nimănui. Asta ca sa vezi la ce nivel penibil gândesc unii
Sa fii in Glory si sa postezi pe extern ca esti neutru in razboi? Amice, esti cam 0 .
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Eu ti-am zis ca ursu ne da conversatiile voastre, dar nu vrei sa ma crezi :D Cand nu isi gaseste pozitia bine in barlog, da copy paste in somn :D
 
Sus