KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

DeletedUser30525

Si pentru ca ne apropiem rapid de noul an avem un cadou pentru adversarii din 4GLORY


La multi ani tuturor care joaca pe L72 si nu uitati ca e doar un joc

Cu respect
 

DeletedUser46527

De cand conducatorul din glory , Simax, a pierdut aproape toate satele de pe granita observ ca trage tare la interne ... credca de aceea nici nu mai da circulare..sa nu iasa in evidenta
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
esti trist ca nu mai ai la cine da mesaje sa iti cedeze satuce ? "era un prieten" :))) fugi iulica si canta la maram sub poale, de atacat sper sa ma atacati si pe mine pana la sfarsitu lumii, nush dc sunteti asa speriati de bombe :D app maram si 3x0d sunt ok ? am auzit ca au facut aseara mini organizat impreuna cu rezultate tragice :))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
esti trist ca nu mai ai la cine da mesaje sa iti cedeze satuce ? "era un prieten" :))) fugi iulica si canta la maram sub poale, de atacat sper sa ma atacati si pe mine pana la sfarsitu lumii, nush dc sunteti asa speriati de bombe :D app maram si 3x0d sunt ok ? am auzit ca au facut aseara mini organizat impreuna cu rezultate tragice :))
Tragic e modul cum va aparati voi :D
01bfa743c637123691cf57a87ee2b9cf.png


Sa nu mai zic de marele Simax care isi da arogante sa joace la split lipit de mine si se si asteapta sa tina satul :)))
 

DeletedUser46527

esti trist ca nu mai ai la cine da mesaje sa iti cedeze satuce ? "era un prieten" :))) fugi iulica si canta la maram sub poale, de atacat sper sa ma atacati si pe mine pana la sfarsitu lumii, nush dc sunteti asa speriati de bombe :D app maram si 3x0d sunt ok ? am auzit ca au facut aseara mini organizat impreuna cu rezultate tragice :))

Am dat la Simax mesaj si a fost de acord sa le cedeze ..o sa vina si randul tau ..mai asteapta putin si o sa iti dau si tie mesaj
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
mereu galagiosi
Tragic e modul cum va aparati voi :D
01bfa743c637123691cf57a87ee2b9cf.png


Sa nu mai zic de marele Simax care isi da arogante sa joace la split lipit de mine si se si asteapta sa tina satul :)))



woow incredibil :))) pune si ala de la alexdumi atunci pe zid 0 cu 3 ferme pierdute in 0.4 secunde parca


asa deastea gasesc si eu fara stres ;) in curand inobilez toata granita si jucam bambilici pana va saturati :D tot cu simax o tineti de hohoho, cred ca o sa fie singura relizare pe lumea asta, cam asta ii norma la green pe fiecare lume defapt




Nu stiu cum sa iti zic ca acolo maram e "pe pozitiv".

Stiu ca mai vorbesti fara sa gandesti, dar am zis ca ti-ai revenit si am verificat statistica de azi, doar asa, de curios.


o fi luat pana am preluat acolo ce trebuie ;) de atunci si ea cu 3x0d si ariki + restu de nush cum le ziceti voi 'jucatori" nu prea au luat nimic :| aiurea ... cand cineva se apara ii greu de luat sate, asa de astia care nu misca nimic ii izi pizi sa bagi tren cu 30 cai si gata esti jucator :)))) in plus nush dc vorbesti despre statistici, fa si tu curtea, hai pe granita si discutam dupa, iar faci tam tam la 100 ore de granita asa cum faceai si pe la noi, erai zmeu pe chat si pe harta aveai trupe mai putine decat suportii ... pardon (verisorii)




Am dat la Simax mesaj si a fost de acord sa le cedeze ..o sa vina si randul tau ..mai asteapta putin si o sa iti dau si tie mesaj


cu mare drag ;) oricand sunteti bine veniti ... facem si un targ daca vrei

daca green la organizat ia 1 sat care sa il si pastreze sunteti cei mai cei de pe .ro cum nu am mai vazut si pnm .. nici nu stiu ce sa zic, 1 amarat de sat sa vad acolo ca pierd si eu pe lumea asta in fata voastra ca pana acu mereu ati ocolit sa atacati :))) cum zicea si cineva de acolo "nu are rost sa dati unde stiti ca nu sunt sanse" mersi fanule, centorag de data asta nu vorbeam de tine :) ) ) si tu aveai texte cu cineva ca ne stim ca nush unde ai jucat cu mine si deastea... iar acu esti mare spartan, asa ii cand nu dai autografe fanilor, ajung sa tina dusmanie, spune ca nu ii adevarat si cautam discutiile poate asa iti aduci aminte :))

hai ca ne vedem cu statistica aia de final de care ziceam, pana atunci numarati satele ca sorinel vad ca ii in vacanta, probabil a luat multe sate la organizat, exact cifra care il reprezinta : (




hai la somn fetele :*




cred ca ai cam gresit coordonatele dar este ok ;) oricum misto "tren"
 
Ultima editare:

DeletedUser46527

mereu galagiosi




woow incredibil :))) pune si ala de la alexdumi atunci pe zid 0 cu 3 ferme pierdute in 0.4 secunde parca


asa deastea gasesc si eu fara stres ;) in curand inobilez toata granita si jucam bambilici pana va saturati :D tot cu simax o tineti de hohoho, cred ca o sa fie singura relizare pe lumea asta, cam asta ii norma la green pe fiecare lume defapt





o fi luat pana am preluat acolo ce trebuie ;) de atunci si ea cu 3x0d si ariki + restu de nush cum le ziceti voi 'jucatori" nu prea au luat nimic :| aiurea ... cand cineva se apara ii greu de luat sate, asa de astia care nu misca nimic ii izi pizi sa bagi tren cu 30 cai si gata esti jucator :)))) in plus nush dc vorbesti despre statistici, fa si tu curtea, hai pe granita si discutam dupa, iar faci tam tam la 100 ore de granita asa cum faceai si pe la noi, erai zmeu pe chat si pe harta aveai trupe mai putine decat suportii ... pardon (verisorii)







cu mare drag ;) oricand sunteti bine veniti ... facem si un targ daca vrei

daca green la organizat ia 1 sat care sa il si pastreze sunteti cei mai cei de pe .ro cum nu am mai vazut si pnm .. nici nu stiu ce sa zic, 1 amarat de sat sa vad acolo ca pierd si eu pe lumea asta in fata voastra ca pana acu mereu ati ocolit sa atacati :))) cum zicea si cineva de acolo "nu are rost sa dati unde stiti ca nu sunt sanse" mersi fanule, centorag de data asta nu vorbeam de tine :) ) ) si tu aveai texte cu cineva ca ne stim ca nush unde ai jucat cu mine si deastea... iar acu esti mare spartan, asa ii cand nu dai autografe fanilor, ajung sa tina dusmanie, spune ca nu ii adevarat si cautam discutiile poate asa iti aduci aminte :))

hai ca ne vedem cu statistica aia de final de care ziceam, pana atunci numarati satele ca sorinel vad ca ii in vacanta, probabil a luat multe sate la organizat, exact cifra care il reprezinta : (


iar vorbesti mult si degeaba ..ai ajuns sa te lauzi singur ...app si la Cosmin tot tu ai fost sitter asai ? Vezi ca ai pierdut ceva sate :))))))))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
mereu galagiosi




woow incredibil :))) pune si ala de la alexdumi atunci pe zid 0 cu 3 ferme pierdute in 0.4 secunde parca


asa deastea gasesc si eu fara stres ;) in curand inobilez toata granita si jucam bambilici pana va saturati :D tot cu simax o tineti de hohoho, cred ca o sa fie singura relizare pe lumea asta, cam asta ii norma la green pe fiecare lume defapt





o fi luat pana am preluat acolo ce trebuie ;) de atunci si ea cu 3x0d si ariki + restu de nush cum le ziceti voi 'jucatori" nu prea au luat nimic :| aiurea ... cand cineva se apara ii greu de luat sate, asa de astia care nu misca nimic ii izi pizi sa bagi tren cu 30 cai si gata esti jucator :)))) in plus nush dc vorbesti despre statistici, fa si tu curtea, hai pe granita si discutam dupa, iar faci tam tam la 100 ore de granita asa cum faceai si pe la noi, erai zmeu pe chat si pe harta aveai trupe mai putine decat suportii ... pardon (verisorii)







cu mare drag ;) oricand sunteti bine veniti ... facem si un targ daca vrei

daca green la organizat ia 1 sat care sa il si pastreze sunteti cei mai cei de pe .ro cum nu am mai vazut si pnm .. nici nu stiu ce sa zic, 1 amarat de sat sa vad acolo ca pierd si eu pe lumea asta in fata voastra ca pana acu mereu ati ocolit sa atacati :))) cum zicea si cineva de acolo "nu are rost sa dati unde stiti ca nu sunt sanse" mersi fanule, centorag de data asta nu vorbeam de tine :) ) ) si tu aveai texte cu cineva ca ne stim ca nush unde ai jucat cu mine si deastea... iar acu esti mare spartan, asa ii cand nu dai autografe fanilor, ajung sa tina dusmanie, spune ca nu ii adevarat si cautam discutiile poate asa iti aduci aminte :))

hai ca ne vedem cu statistica aia de final de care ziceam, pana atunci numarati satele ca sorinel vad ca ii in vacanta, probabil a luat multe sate la organizat, exact cifra care il reprezinta : (
Jocul se numeste triburile, nu "Ataca-l pe ursu" :) Te facem piniata cand avem noi chef, n-ai tu grija
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
ramane de vazut asta ;))) insfarsit vad spartani care chiar cred in ceea ce spun, spre deosebire de ciucio care inca urla ca mi-a dat umilinte pe o lume unde l-am scos de 3 ori dar nah .... acolo nu aveti treaba ca inobileaza intern ? sau daca iti este coleg ii ok si veniti sa ziceti de altii cu internele ? :))) barbare vorbitoare pnm... abia astept ziua asta. sper sa fie cat mai repede posibil ca deja incep sa ma plictisec
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Pana una alta,lasa ziua z,vezi ca se deschide lumea 74;) mergi acolo linistit nu mai plange,pe forumuri,72,73 ,bafta;)
 

urssmircea

member
Scor reacție
1

deci ala ii la interne pt barbare :))


:)))))



si rezervarile in acelasi minut cu postarea :))) of of of


Pana una alta,lasa ziua z,vezi ca se deschide lumea 74;) mergi acolo linistit nu mai plange,pe forumuri,72,73 ,bafta;)


teoretic trebuie sa mearga cine vrea sa inceapa o alta lume, ai impresia ca ii gata lumea aici ca sa merg pe alta ? :))


chiar esti cineva pe harta asta ;)
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0

deci ala ii la interne pt barbare :))


:)))))



si rezervarile in acelasi minut cu postarea :))) of of of





teoretic trebuie sa mearga cine vrea sa inceapa o alta lume, ai impresia ca ii gata lumea aici ca sa merg pe alta ? :))


chiar esti cineva pe harta asta ;)
Esti prea penibil ,eu vb de lumea 72 in general tu vii cu printuri de la o interna,cu barbare care sunt in marginea voastra luate de noi si cu realizarile mele pe joc :))sunt anumite zone unde se iau barbare,nu le luam pe toate mai vrem sa si farmam barbarele nu doar satele voastre :))dar cum spuneam esti axat pe o treaba si o ti lunga,ce rezervari vezi tu acolo zle mele sunt pt un coleg care a intrat mai tarziu pe lumea 72 si vrea si el sa se dezvolte;) mai bine ai mai lasa si tu pe ai tai sa mai ia interne ca
vad ca esti campion la ele,hotul striga hotii :))) mergi pe 74 ca acolo nu mai poti papa interne :)))))
 
Ultima editare:

urssmircea

member
Scor reacție
1
da boss :)) la minutu 19 posteaza si fix atunci erai pe forum ca sa vezi postarea si ai rezervat pt un prieten :)))) alea erau asa gen "vedeti ca urmeaza sa postez un noob la interne, rezervati repede ca sa nu rezerva muritorii de rand"


hotii striga hoti ? pai era raspuns la colegii tai care imi reproseaza mie de interne, este problema mea daca vreau sa iau interne sau nu, singurii penibili de aici sunteti voi lume de lume nu doar aici, aceiasi gasca cu acelasi stil de cacao, nu degeaba sunteti la mila altora mereu, intai castiga ceva pe aici daca vrei sa vorbim despre razboaie si alte cele .... aveti atatia ani in spate si nu ati invatat inca nimic ? va laudati cu 100-200 sate pierdute de parca ii ceva wooow, ti-am zis ca se pot pierde si 500, la final daca nu existi este degeaba statistica asta de acum :)))) daca va intalneam aici prima oara era altceva, dar asa va stiu de atatia ani si este penibil sa va dati sfinti cu porcarii de genu, cand v-am aratat contu ala care de 8 ani nu trece de 2 sate si mereu ii ia maram satu + ca este in academie tinut ca suport si intemietor, nu ati mai zis nimic toti ati schimbat subiectu si alte vrajeli :))) macar tinetiva gurica mica, ajungeti ca iulian care si-a pus lansatoru si cand am activat sigiliu o intrat deffu inainte de atacuri ca nah .... asa ii cand esti jucator si iti pleaca atacurile in timp ce dormi :( v-am zis de la inceput cand a venit dicsie sa cereasca alianta pt voi, vreau sa continui ce am oprit pe 42, ma scuzati ca nu am continuat atunci ^^


Daca vreti sa mai sariti in mijlocul glory pe sate cedate/barbare


ai uitat circulara lu sorinel ? :)))

în data de 08.01. la ora 20:18
salut,
faza e simpla. politica prosta, organizare zero. mai marii tribului in loc sa faca ceva sa pierdem macar cu gratie, innobileaza interne moca sa fie in top. cresc practic conturi ca sa se faca de ras, vezi cazul lui simax care la primul organizat pe ei si-au dat amandoi logout si au pierdut juma de cont. apoi l-au umflat iar de interne.. un fel de rasplata... etc
de ursu nu mai zic. in loc sa fii facut aliante a dat razboi cu toata harta si acum se umfla de sate moca.
decat asa mai bine ma retrag acum. ceea ce va recomand si voua.



un contulet scoz azi din glory, unu in ele defapt unde la fel ii sitter de la voi :))) dai mesaje ca si cum sunt de la proprietar :)) deci cum ii aia cu "esti penibil" ? :)) tribul cu cele mai multe chestii de genu in istoria avuta pe .ro ati ajuns in rest ....
 
Ultima editare:

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Dai un clic pe acele sate si vezi cine le ia daca tot te roade rezervarile noastre;) asta cu mila o aud mereu mai schimba placa ca atat stii te lauzi ca ai facut ca ai dres cand voi aici pe 72 luati bataie precum covoarele:)))) intradevar speranta moare ultima,speri sa intorci harta,mai bn intorci monitorul ca tot aia e;) hai sa vorbim pe harta mai bine ca pe forum toti joaca;) si inca ceva ca tot vorbim de interne,Cosmin ce a patit?:))) erai sitter la el parca cand pierdea satele,eustache la fel asa e sau vorbeste lumea ? Succes pe mai departe.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
artificule :)))) ai 70% din cont doar cu barbare, ce sa vorbim pe harta ? :)))) nush cum sa iti zic dar daca bag deff la cineva nu prea pot sa fiu sitter, da erroare info lu maram sau cum de vezi cine la cine ii sitter cand doar o pers are buline aici ? :)))) stai la vorba pe extern, pe harta nu poti sa vorbesti, doar sa joci dar nah ... la final de lume sper sa fiti la fel de veseli si tari in clanta :)) dar voi sunteti gen cicio, a fost inobilat de 3 ori pe o lume si tot el a umilit adversarii :))) astept cu nerbare un organizat de la voi, ca sa vedem si pe harta care cat poate, am refuzat alianta cu green pentru a avea parte de razboi interesant nu de barbaristi vorbitori care refuza iar sa raspunda care ii faza cu acel cont inobilat de maram de 8 ani lume de lume mereu de ea bla bla bla :)))) dau o shaorma la cine vine cu o explicatie la acel cont misterios :))
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
E bine ca ai tu spioni si stii tintele iar rezultate.... =)))))))))
De unde tu esti ala informat, cu manevre, spioni, jucatori ce vor la tine la...

Parte 1:
Triburi: green, yellow, Black., N.W.O, N.W.O!, N.W.O., N.W.OB, N.W.OE, NWO.R
Parte 2:
Triburi: 4GLORY, 4GL1, 4GL2, 4GL3, 4GL4, 4GL7, 4GL8, 4GL9

Timeframe: 08/01/2020 00:00:00la09/01/2020 09:50:22

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
108
Tabăra 2: 18
Diferență: 90

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
866,112
Tabăra 2: 135,061
Diferență: 731,051

chart




Din partea mea, pe viitor sa blindezi doar la mine atata timp cat restul iau 100 sate pe organizat, te lasam pana ajungi ca pe 54

Acest mare jucator acum e atat de disperat incat se demoleaza singur:)))) rau ai ajuns măi ursule aka "Zgubea" spaima ursilor....se pare ca te-ai sculat singur, nu ai avut nevoie de nimeni:)))

Oricum am auzit ca sunt baietii suparati ca ai pierdut sate de la cosmin, deci nu stiu ce vorbesti tu acolo ca n-am luat sate de la tine.
O tot dai inainte cu circulara aia, desi ti-am raspuns: daca nu esti in stare sa iti tii jucatorii si vor sa vina la noi sau sa ne cedeze noua satele ce vrei sa facem? Sa ne uitam la ele?

Ati facut voi mare manevra cu aladin pe care nu doar ca l-a recuperat NWO, dar v-a luat dublu sa va calmati si desfaceai sampania la marea mutare a lui br cu simax care nici macar nu ne-a gadilat.
Te-ai mai dus si cu uratul pe la alte triburi sa te ajute si cica deja au inceput sa renunte noii "titulari" cand vad cu ce om joaca.

Macar nu te mai fa de ras pe aici pana la finalul lumii ca oricum nimeni nu mai crede ce aberezi
 

Centorag

member
Scor reacție
0
artificule :)))) ai 70% din cont doar cu barbare, ce sa vorbim pe harta ? :)))) nush cum sa iti zic dar daca bag deff la cineva nu prea pot sa fiu sitter, da erroare info lu maram sau cum de vezi cine la cine ii sitter cand doar o pers are buline aici ? :)))) stai la vorba pe extern, pe harta nu poti sa vorbesti, doar sa joci dar nah ... la final de lume sper sa fiti la fel de veseli si tari in clanta :)) dar voi sunteti gen cicio, a fost inobilat de 3 ori pe o lume si tot el a umilit adversarii :))) astept cu nerbare un organizat de la voi, ca sa vedem si pe harta care cat poate, am refuzat alianta cu green pentru a avea parte de razboi interesant nu de barbaristi vorbitori care refuza iar sa raspunda care ii faza cu acel cont inobilat de maram de 8 ani lume de lume mereu de ea bla bla bla :)))) dau o shaorma la cine vine cu o explicatie la acel cont misterios :))
saracu de tine, se vede ca-ti tremuta coada la cat dai din tastatura degeaba :D Cat erai in control, nu ziceai nimic, acum ca pierzi razboiul intr-un mare fel, iesi pe extern sa arati ce bun esti tu :)))) Meri ma la sah
 
Sus