KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

Scor reacție
0
În momentul de fata sunteti la mana celor din NWO, nu înțeleg de ce comentați. Jucati fratilor pe hartă,de cand au întors cei din NWO armele, va umflati in pene.Sunt curios daca mâine NWO și-ar schimba decizia, care are fi reacția voastră. :)) geez

Ca si pana acum..am fost pe aici si inainte si tot ma umflam in pene..cand esti arogant esti in orice circumstanta:))))
 

Disconnected

member
Scor reacție
0
Ai si tu dreptate,eu am spus, green e trib de pamfletari(maram) , ii stiu bine de pe 33, cand s au pus în poziția.... Ca sa prinda și ei 10 locuri in EFIN, dar au si jucători buni, cei drept, din alte triburi, hihi. Iar NWO fara Diusi, e ca un balot de paie.
Le a dat D4alicios pe 33 cat a fost pe harta de nu stiau cum sa se mai logheze
 

Disconnected

member
Scor reacție
0
Pana si lumea aia a fost inchisa, din mila celorlați, ca cei din EFIN nu au mai vrut sa piardă jumatate de an, ca nu le trebuia mai mult sa ii scoata de pe harta.Pace fraților
 

asudepica

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Ai si tu dreptate,eu am spus, green e trib de pamfletari(maram) , ii stiu bine de pe 33, cand s au pus în poziția.... Ca sa prinda și ei 10 locuri in EFIN, dar au si jucători buni, cei drept, din alte triburi, hihi. Iar NWO fara Diusi, e ca un balot de paie.
Le a dat D4alicios pe 33 cat a fost pe harta de nu stiau cum sa se mai logheze

noroc ca s-au pus in aceeasi pozitie si pe 60 de le-a dat mnk tot 10 locuri :)))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
noroc ca s-au pus in aceeasi pozitie si pe 60 de le-a dat mnk tot 10 locuri :)))


au vazut dupa pe 69 numa pozitii :))) ei isi recruteaza 400 oameni care baga timp si bani in joc si la final ii lasa amanet ca nah ... locuri limitate :))) + ca unii doar cu un cont ocupa cate 4-5 dar nah ...
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Ai si tu dreptate,eu am spus, green e trib de pamfletari(maram) , ii stiu bine de pe 33, cand s au pus în poziția.... Ca sa prinda și ei 10 locuri in EFIN, dar au si jucători buni, cei drept, din alte triburi, hihi. Iar NWO fara Diusi, e ca un balot de paie.
Le a dat D4alicios pe 33 cat a fost pe harta de nu stiau cum sa se mai logheze
Tu ce-ai fumat ma? :)))) Ce D4 visezi, ca ala s-a intors pe cont, a refacut H33 si a dat stergere :)))) n-a apucat D4 sa dea nimanui nimic la faza aia :)))
 
Scor reacție
0
Hai ca Spartacus isi da ultima suflare si pe 72..a jucat si aici, a facut tamtam pe forum si aici..numai bine ca mutarea asta a coincis cu deschiderea lumii 74. Spor SCL/Kill pe 74..pana apare 75 .
 

urssmircea

member
Scor reacție
1



ciucio :))) vezi ca acolo nu gasesti nimic sa iti blindeze automat, sa joace pentru tine, etc etc .... :)))


hai ca iti dau eu ceva care poate te ajuta



javascript:var text='Sunt o Zana cuminte';
function redenumire(){$('.rename-icon').each(function(){$(this).click().click(); $(this).parent().next().children().val(text); $(this).parent().next().children().next().click(); } )
}redenumire()


sa nu zici ca nu te-am ajutat
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Nu are nimeni treaba cu faptul ca au rupt baietii alianta, ci cu felul in care au facut-o. Jucam contra la 65% din harta, nu ne doare mana, Stamatescu si br aici de fata ar trebui sa stie cum le zburau satele cu tot avantajul lor de 70%.

Nu stiu ce tot comentezi pe aici asa bucuros ursule, cu tot deff-ul din NWO si cu toate tintele tale stiute, cate sate ai pierdut la Cosmin?
133ff124bb6fbd093227e994c3564880.gif

Vedem pe urmatoarele cum va descurcati ca de acum nu va mai apara NWO jumatate de granita pe sub mana.

Facem statistici, nu-i bai.

Parte 1:
Triburi: green, Black., yellow
Parte 2:
Triburi: N.W.O, N.W.O!, N.W.O., N.W.OB, N.W.OE

Timeframe: 14/01/2020 00:00:00la15/01/2020 11:38:27

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
18
Tabăra 2: 6
Diferență: 12

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
140,087
Tabăra 2: 56,950
Diferență: 83,137

chart




Ai si tu dreptate,eu am spus, green e trib de pamfletari(maram) , ii stiu bine de pe 33, cand s au pus în poziția.... Ca sa prinda și ei 10 locuri in EFIN, dar au si jucători buni, cei drept, din alte triburi, hihi. Iar NWO fara Diusi, e ca un balot de paie.
Le a dat D4alicios pe 33 cat a fost pe harta de nu stiau cum sa se mai logheze

Se vede ca nu ai jucat pe 33 :D Nu comentez despre alte lumi pe 72, dar o sa las doar link-ul acesta aici, din care se vede ca D4 nu a apucat sa se bata cu Window pt ca a dat stergere la 2-3 zile dupa ce a vrut ceva razboi. Iar EFIN este tocmai fuziunea numelui dintre EFU + Window.
 
Scor reacție
98
Nu are nimeni treaba cu faptul ca au rupt baietii alianta, ci cu felul in care au facut-o. Jucam contra la 65% din harta, nu ne doare mana, Stamatescu si br aici de fata ar trebui sa stie cum le zburau satele cu tot avantajul lor de 70%.

Adevarat, ati luat sate pana am reusit noi sa ne organizam bine dar in situatii de genul se stie care va fi sfarsitul in 90% din cazuri. :rolleyes:o_O Chiar daca adevarul doare pentru unii :))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Nu are nimeni treaba cu faptul ca au rupt baietii alianta, ci cu felul in care au facut-o. Jucam contra la 65% din harta, nu ne doare mana, Stamatescu si br aici de fata ar trebui sa stie cum le zburau satele cu tot avantajul lor de 70%.

Nu stiu ce tot comentezi pe aici asa bucuros ursule, cu tot deff-ul din NWO si cu toate tintele tale stiute, cate sate ai pierdut la Cosmin?
133ff124bb6fbd093227e994c3564880.gif

Vedem pe urmatoarele cum va descurcati ca de acum nu va mai apara NWO jumatate de granita pe sub mana.

Facem statistici, nu-i bai.

Parte 1:
Triburi: green, Black., yellow
Parte 2:
Triburi: N.W.O, N.W.O!, N.W.O., N.W.OB, N.W.OE

Timeframe: 14/01/2020 00:00:00la15/01/2020 11:38:27

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
18
Tabăra 2: 6
Diferență: 12

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
140,087
Tabăra 2: 56,950
Diferență: 83,137

chart






Se vede ca nu ai jucat pe 33 :D Nu comentez despre alte lumi pe 72, dar o sa las doar link-ul acesta aici, din care se vede ca D4 nu a apucat sa se bata cu Window pt ca a dat stergere la 2-3 zile dupa ce a vrut ceva razboi. Iar EFIN este tocmai fuziunea numelui dintre EFU + Window.



culcat am zis, ramai acolo la crescut barbare si trimis mesaje lacrimogene poate cineva iti cere invitatie ;))) nu mai vb de D4 ca va batut singur pe 69 tot greenu asa ca schhh cum zicea si ala de la voi pe confa "daca se mai tragea putin de timp era ok, dar au rupt ei inainte" fugi tare la maram poate scoate asul din lipie si cine stie :D eu ma amuz pe seama voastra, cum erai tu la inceput cand a facut nwo aliantacu voi ai iesit aici sa zici ca vai am incercat sa umilesc green ca nush ce ... pai sunteti tratati asa de la inceput pana la final, doar nu ai impresia ca poti schimba treaba asta ? am intrat sa joc nu sa fac alianta cu cel mai murdar trib ramas pe ,ro :)) in afara de magarii nu ati fost in stare nimic pe jocu asta de cati ani jucati voi ? ca imi da cu virgula cand ma uit la profilul vostru si nu vad nicaieri ca green sa termine o lume fara sa fie luati din mila in diferite triburi, vrei sa zici ca nu ii asa ? :)) voi aia 10 sa aveti locurile asigurate, restu sa fie la numar suporti .... hai spor la treaba, sper ca cicio sa fie blindat ca sa nu aibe iar scuze ca am dat in el si avea adez 40... aproo pe awp daca sunteti voi de ce nu il tineti in trib ? va strica statisticile astea smechere ? lasati oamenii acolo pana la capat, eddd la fel:)) stati pe sitter dar le tineti in afara tribului si dati mesaje sa iasa din trib ca ii vand si dealea :)) de pe conturi care pana acum nu au participat cu nimic pe harta, acuma au prins glas si acuze la adresa mea ca iau interne si nush ce...da bre iau tot glory intern, cine imi cere invitatie ii pun conditie ca atunci cand vreau eu sa imi cedeze satele sa o faca direct altfel nu ii invit si culmea toti au acceptat, probleme ? va roade ca sunteti incapabili sa luati sate de aici ? ti-am zis ca va trebuie mai mult decat chestia aia ce o numiti voi trib (familie) cica :)))aia de sunt noi si nu va cunosc cred ca au pus botu si se simt importanti acolo :)) lasa ca le trimit si eu o circulara cum ai dat tu, statistici si tot cat ati luat voi intern si cat au luat restu (0) sa vedem dupa ce iese ... va meritati soarta si cu ocazia asta poate o sa il urmati pe centorag care cu lacrimi in ochi spunea "asta ii ultima lume. joc de enspe ani cu astia si nu am castigat nimic oficial" trist... va lasam sampania sa o beti voi, altii am inchis destule lumi incat sa stim ce gust are sampania, te-ai prins ? bafta sorinel alaturi de restu elitelor de acolo..
 
Ultima editare:

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Dar poti sa te amuzi, nu te tine nimeni. Si noi ne distram doar
133ff124bb6fbd093227e994c3564880.gif

Glory a tradat pe NWO, apoi NWO a tradat pe Glory, acum NWO tradeaza pe green. Sunt destul de sigur ca o sa ajungi sa le furi tribul de sub nas si sa conduci tu in NWO, ca altfel stim amandoi ca nu au nicio sansa
133ff124bb6fbd093227e994c3564880.gif


Nu-mi fac probleme de stabilitate pe lumea asta. Mutari vor mai fi de ambele parti.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1

MELTSCHOHastăzi la ora 12:39
Dupa cum vedeti toti cei care au ramas in academiile glory sunt pe lista de interne ale conducerii,activati-va demnitatea si faceti-va propriul vostru trib , nu mai fiti la mana lor !!!

Cei care inca nu sunt convinsi de asta,verificati statisticile academiilor !

Multumesc,cu respect !




uite ce jalnici sunteti :))) cum sa nu fiti amuzanti ? ciucio asta are impresia ca il baga cineva in seama ? internele mele sunt doar ale mele :))) stiu ca ii direros ca acolo nu se da interne dar aia e
 

Centorag

member
Scor reacție
0
"asta ii ultima lume. joc de enspe ani cu astia si nu am castigat nimic oficial"
cred ca tu nu intelegi cum functioneaza limba romana , ursulet. Cand dai citat, inseamna ca persoana respectiva a zis literalmente acele cuvinte , nu ca le inventezi tu :)))) Eu zic sa schimbi izvorul de unde bei apa, ca ala e poluat, ti-a ajuns la mansarda din nou

PS: daca tot ai adus vorba, fix echipa green e singurul motiv pentru care mai joc acest joc ;)
 
Ultima editare:
Sus