KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

magdamil1992

member
Scor reacție
0
11012384_1137997019550454_3281321056146470296_n.jpg



cam asa ?
 
Scor reacție
0
S-a gasit ciccio sa vorbeasca de tradare cand pe 68 a facut turul hartii..a fost in 3 tabere si in toate a ajuns interna ca a tradat..mor:)))
 

DeletedUser30525





bai :))) va trimiteti omu sa ma recruteze ? disperati rau sunteti :))) nu mai plangeti atat.... ati sarit in sus cand erati pe val cu conturi golite, diplomatii intoarse si toate cele, acuma cand se face la fel cu voi imediat plangeti ... jucati si gata, bafta la mesaje lacrimogene pe acolo, poate va apara cicio youtuberu :D am auzit ca la cumparat si pe meltschoh, ca tot zicea ciupalezu de onoare si nush ce :))) macar taceti si naibii si nu vorbiti despre ceva ce nu aveti in voi 1 gram


cine te-a recrutat pe tine?
sau asa ati convins si nwo doar cu printuri partiale?
daca nu intelegi ce s-a discutat intreaba si iti desenam ca sa intelegi

:D
felicitari ati devenit tribul cu prima sansa la castigarea lumii
asta daca nu se hotaraste nwo sa mai intoarca armele de vreo 2 -3 ori pe lumea asta
:D
 

magdamil1992

member
Scor reacție
0


auzi magda :)) "unul ca ei" :))))))))))))) cica nu sunt deacord de aceast alianta si "tradarii" :))))


mda :) chiar este lacrimogen .. adica sa vorbesti de respect ? bai cicio .. uite ce mesaje imi trimiteai acu 2 zile cand ai fost bubuit








dupa ai dat block, probabil erai suparat :( dar oricum este lacrimogen si mesajul tau ":)) iar pentru unu "don" mai bine ai pune pe cineva sa iti corecteze mesajele ca sa nu planga lumea si din alte cauze + ca unele parti sunt date copy paste din ce a scris deja sorinel pustiu :D dar probabil aveti norma sa scrieti fiecare cate un roman... si uite asa mesaju lu sorinel de acu 1-2 luni cand zicea ca am vrut sa umilim green face sa fie fix cum a zis doar ca o fac singurei ...



Hahaha :)))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
cine te-a recrutat pe tine?
sau asa ati convins si nwo doar cu printuri partiale?
daca nu intelegi ce s-a discutat intreaba si iti desenam ca sa intelegi

:D
felicitari ati devenit tribul cu prima sansa la castigarea lumii
asta daca nu se hotaraste nwo sa mai intoarca armele de vreo 2 -3 ori pe lumea asta
:D

nu ma recrutat, a dat mesaj doar nu vezi ? :))


oricum aveti niste spartani de ma doare mintea...


stai ca acelasi lucru a fost si cand am fost noi in situatia asta dar atunci nu a facut nimeni atata tam tam, am stat si am jucat pe ambele granite, reciteste pe la primele pagini + marele ciupanezu care urla pe conferinta voastra "oare se zgarie pe ochi ursu cand vede mutare asta?" si totusi fanul centoral la avertizat atunci sa stea linistit dar nah ... intre timp a prins si el aripi si a renuntat la pozitia de fan :)) in fine... este inca mult de jucat, ce o sa fie mai departe domnu fie cu voi, spor la milogeala si recrutari ce mai aveti pe acolo + cumparari de conturi pentru prelungire si cam asta e .... ce discutii au fost cu nwo despre mutarea asta nu stiti asa ca nu va mai dati cu parerea aiurea cu cine are prima sansa si asa mai departe, sa ne pregatim de organizat pe data de 20 ? parca asa zicea sorinel nu ? + ii si randul meu sa vin pe sate moca in centru green nu ? ar fi pacat sa nu merg langa prietenul verboten care ii unul din cei mai amuzanti jucatori



bafta si inspiratie multa la mesajele de recrutare ;)
 

Disconnected

member
Scor reacție
0
Sincer sa fiu, se știa că acest trib numit green este pistol cu apă, dar să te tragi pe "***" ca NWO in halul asta, este si mai trist. Pacat de LordPuf care este un jucator exceptional din punctul meu de vedere,si Divino care nu are ce cauta acolo,NWO este sub nivelul mării. Se vede lipsa lui Diusi,mai joacă? Ce lume plictisitoare.
 
Scor reacție
98
GG 4GLORY si NWO, istoria se repeta pentru verzisori

Green a ajuns locul 1 tot prin fuziuni si recrutari, top 3 jucatori green sunt veniti din tribul lui 20crys prin fuziune, nu mai faceti pe voi
 
Ultima editare:

DeletedUser48449

Ati facut voi mare manevra cu aladin pe care nu doar ca l-a recuperat NWO

Ma recuperat nwo?:)) nwo o dat 2 organizate pe mine si nau luat mai nimica. Cand mi-am dat Delete eram 2 ca agresor 1 ca aparator 1 inamici invinsi total, cateva sate pierdute si ff multe luate.

Mai bine iai intreba in ce teroare stateau noptile :)
 
Scor reacție
0
Degeaba incercati sa vbiti cu green..au iesit ca ciupercile acu cateva zile si erau spartani...s au desumflat..o sa mai se umfle la primu organizat cat exista def..dupa al 3lea in colo dispar de pe forum...n au castigat si n o sa castige niciodata o lume fara ajutor.
 

Disconnected

member
Scor reacție
0
În momentul de fata sunteti la mana celor din NWO, nu înțeleg de ce comentați. Jucati fratilor pe hartă,de cand au întors cei din NWO armele, va umflati in pene.Sunt curios daca mâine NWO și-ar schimba decizia, care are fi reacția voastră. :)) geez
 
Sus