Fuziune DIABLO-TLD

  • Autor subiect DeletedUser2147
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2147

T-virus astăzi la ora 10:59 Citat
Cum toate lucrurile frumoase au si un sfarsit, a venit si clipa in care tribul Diablo va inceta sa existe in forma actuala. Nu am sa expun acum motivele pentru care s-a luat aceasta decizie, sunt prea multe si chiar nu-si au rostul.
Important e ca vom fuziona cu tribul TLD, in urmatoarele conditii:
1. 50 de membrii vor fi invitati pe baza unei liste facute de mine in tribul ~TLD~.
2. Restul membrilor vor fi invitati in =TLD=.

Lista cu cei 50 e in lucru.
Cine care din diverse motive se afla in primii 40 si nu vrea sa fuzioneze, il rog sa posteze aici pentru a lasa locul pe lista altcuiva. 10 locuri am rezervat pentru cei care nu se afla in primii 40 din trib, dar au dovedit in cursul jocului calitati deosebite.
Cei care nu vor sa plece sunt rugati sa nu paraseasca inca tribul pana la finalizarea fuziunii. Eu voi ramane pana la sfarsit si nu voi desfiinta sub nici o forma tribul decat daca nu mai e nici un membru activ in el.
:((


Sper ca nu va suparati, dar credeam ca e de bun simt sa afle lumea din timp, sa se poata pregati :p
 

DeletedUser37

Nu te supara frate.Frumos joc

Multumim mult.
Intr-adevar se pare ca e cazul sa ne pregatim :)
 

DeletedUser

S-a spart piñata

S-a spart piñata si s-a aflat surpriza :( dar mai sunt piñate :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pai ar cam trebui sa ne suparam...dupa spionaje de astea ieftine, nu ca ar conta in economia lucrurilor acest "anunt" al tau. Nu cred ca TLD sau Diablo a luat pana acum hotarari majore...care privesc L1 fara sa anunte pe toata lumea. Asa ca..ce-ar fi sa ne gandim de 2 ori inainte de a pune pe noi stapanire dorinta de a fi primii..asa aiurea?

PS: dar nu o sa ne suparam :D
 

DeletedUser

O intrebare pentru diplomatii TLD :
Ce se va intampla cu diplomatia ? Vor exista schimbari in diplomatia TLD ? Tinand cont de faptul ca Diablo avea anumiti dusmani / aliati care figureaza si in lista de diplomatie a tribului TLD ,desigur in alta postura.
 

DeletedUser37

O intrebare pentru diplomatii TLD :
Ce se va intampla cu diplomatia ? Vor exista schimbari in diplomatia TLD ? Tinand cont de faptul ca Diablo avea anumiti dusmani / aliati care figureaza si in lista de diplomatie a tribului TLD ,desigur in alta postura.

Diplomatii TLD nu raspund la intrebari pe forumul extern :)
 

DeletedUser

Aaaa, nu...noi ne incadram in categoria politicienilor onesti...deci nu se potriveste "strigatura" :)
 

DeletedUser

Daca stam bine sa ne gandim lupul e un animal ok...sunt uniti, rezista cu brio de mii de ani, curata padurea de animale "slabite"...deci nu e rea analogia daca ea a fost facuta in sens pozitiv :rolleyes:
 

DeletedUser

Deasemenea lupii sunt pe cale de disparitie :rolleyes: in majoritatea habitatelor ,chiar si in cele fictive ... gen lumea 1, a se vedea cazul H@IT@.
 

DeletedUser

ce treaba are gabi cu diablo? Parca el e in Deadly, nu? Cu lupii are el treaba...cu diablo nu se intalneste pe harta :p
 

DeletedUser

Deasemenea lupii sunt pe cale de disparitie :rolleyes: in majoritatea habitatelor ,chiar si in cele fictive ... gen lumea 1, a se vedea cazul H@IT@.


Nu mor lupii cand vor "assasins " - sau nu mai esti in Deadly ? Sau mai esti ? Hmmm :rolleyes:
 

DeletedUser

T-virus astăzi la ora 10:59 Citat
Cum toate lucrurile frumoase au si un sfarsit, a venit si clipa in care tribul Diablo va inceta sa existe in forma actuala. Nu am sa expun acum motivele pentru care s-a luat aceasta decizie, sunt prea multe si chiar nu-si au rostul.
Important e ca vom fuziona cu tribul TLD, in urmatoarele conditii:
1. 50 de membrii vor fi invitati pe baza unei liste facute de mine in tribul ~TLD~.
2. Restul membrilor vor fi invitati in =TLD=.

Lista cu cei 50 e in lucru.
Cine care din diverse motive se afla in primii 40 si nu vrea sa fuzioneze, il rog sa posteze aici pentru a lasa locul pe lista altcuiva. 10 locuri am rezervat pentru cei care nu se afla in primii 40 din trib, dar au dovedit in cursul jocului calitati deosebite.
Cei care nu vor sa plece sunt rugati sa nu paraseasca inca tribul pana la finalizarea fuziunii. Eu voi ramane pana la sfarsit si nu voi desfiinta sub nici o forma tribul decat daca nu mai e nici un membru activ in el.
:((


Sper ca nu va suparati, dar credeam ca e de bun simt sa afle lumea din timp, sa se poata pregati :p

Stai linistit ca anuntam si noi cand era cazul, acum ne-ai stricat surpriza :(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus