Fuziune DIABLO-TLD

  • Autor subiect DeletedUser2147
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2147

promit ca data viitoare nu mai fac :p
Acum ce sa-i faci, pentru unii oricum tot o surpriza a fost, doar ca au aflat-o putin mai devreme ;)
 

DeletedUser6

Felicitari TLD ca ati reusit sa stati atata timp pe locul 1 chiar daca ati fost la un momentdat depasiti de RIP cand toata lumea zicea ca va veti distruge veti disparea... mai tineti minte cine tot urla ca mergurile nu te duc decat temporar pe locul 1?...
 

DeletedUser8343

Felicitari TLD ca ati reusit sa stati atata timp pe locul 1 chiar daca ati fost la un momentdat depasiti de RIP cand toata lumea zicea ca va veti distruge veti disparea... mai tineti minte cine tot urla ca mergurile nu te duc decat temporar pe locul 1?...

ia te uita cine a aparut pe aici :rolleyes:
Oricum..mare dreptate ai :)
cand revii domnu' si pe L3? :D
 

DeletedUser6

ia te uita cine a aparut pe aici :rolleyes:
Oricum..mare dreptate ai :)
cand revii domnu' si pe L3? :D

nu stiu poate dupa sesiune da parca imi e prea lene sa continui cu 150 de sate as vrea sa o iau de la 0 iar poate pana ma apuc incepe alta lume
 

DeletedUser

nu stiu poate dupa sesiune da parca imi e prea lene sa continui cu 150 de sate as vrea sa o iau de la 0 iar poate pana ma apuc incepe alta lume

L1=>cont mic=>cont mare apartinand lenesului=>~TLD~=>operatiuni=>~TLD~ si mai puternic

@talibanul-intotdeauna ma gandesc cum oameni ca tine,hades1234 etc nu simt dorinta sa revina intr-un proiect la care au contribuit din plin la inceput
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ok ok atunci vin doar pe l1 si pe clasica incepand de pe 5 dar o iau de la 0 sper ca nu am uitat sa ma joc ...

Buey talibansky, daca iar ne dai teapa pe L1, ca faci, ca dregi, personal te voi rima pe toate lumile pe care joci :D
Esti un noobkiller pensionar...sa vedem daca-ti mai amintesti cum se fac nobilii. :p
 

DeletedUser6

Buey talibansky, daca iar ne dai teapa pe L1, ca faci, ca dregi, personal te voi rima pe toate lumile pe care joci :D
Esti un noobkiller pensionar...sa vedem daca-ti mai amintesti cum se fac nobilii. :p

of macar am sa imi amintesc de frica daca tot ai de gand sa ma ataci ... noroc cu moralul :p. Am inteles ca maine e de o iesita ceva
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus