KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

Centorag

member
Scor reacție
0
Vezi ca e a 1728 oara cand trimiti lumea la sah...
Macar ai invatat ceva .. o arzi cu 'Du-te' inloc de "Meri" ... e greu sa inveti un micinas sa vb romaneste dar uite ca se poate :))))
"Meri" este folosit in diverse zone ale tarii in loc de "mergi", iar eu foloseam aceasta forma in mod intentionat :) Dar nu ma astept sa intelegi tu fineturi de-astea ;)
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Nu.i nici macar a 5 a roata la caruta nu e şogâdele asta ...dar isi da niste aere de n.ai vazut ... nici nu stiu de unde a aparut ... cred ca nimeni nu stie ... si uite la el ..mai are putin si vrea si statuie =) ... lasa ma nene oamenii sa vorbeasca...cei implicati... tu ia si continua candy crush ca doar faci zgomot aici d'aiurea ..
Pai evident ca nu stii de unde am aparut, ca pana sa ajung eu pe granita pe 53 te scosesera colegii de acolo :)))) Si in rest latrii pe-aici mai rau ca scamatescu, fara sa ai habar ce fac eu pe harta pe 72 de ex :))))
 
Scor reacție
0
watchere vei c-ai ramas fara wall :D
Nu te supara dar nu te cunosc. Nu prea inteleg ce cautati aici la dezbateri istorice care nu au treaba cu lumile pe care jucati..daca va bateati pe alta lume si apareati aici sa spuneti: mai tii minte pe lumea x , intelegeam..dar asa ? Bagati va pe skype si lasati scandalu u de nu jucati..e ca la fotbal cand eram mai mici: bara nu vorbeste
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
De unde stii tu ca nu joc? Poate sunt chiar in granita cu green
Duuuuuh. Scriu unde vreau si cand vreau ! Nu deranja pe nimeni cand spamma green orice topic deschis pe orice lume, si plangeau ca I-au caftit gentle :D Noi am tacut pana acum si ei si-au luat-o in cap. A venit timpul sa ne mai distram si noi ca deh, stii ce zic?
 
Scor reacție
98

Pai daca nu vreti sa mai vina persoane externe decat jucatorii de pe L72 de ce nu faceti un forum comun intre triburi ? Odata ce este topic public pe forum, oricine poate sa vina si sa scrie ce vrea.


Nu te supara dar nu te cunosc. Nu prea inteleg ce cautati aici la dezbateri istorice care nu au treaba cu lumile pe care jucati..daca va bateati pe alta lume si apareati aici sa spuneti: mai tii minte pe lumea x , intelegeam..dar asa ? Bagati va pe skype si lasati scandalu u de nu jucati..e ca la fotbal cand eram mai mici: bara nu vorbeste

Chiar nu ma intereseaza ce forum este cat timp verzii sunt aici :rolleyes:o_O
 
Ultima editare:

Centorag

member
Scor reacție
0
Pai daca nu vreti sa mai vina persoane externe decat jucatorii de pe L72 de ce nu faceti un forum comun intre triburi ? Odata ce este topic public pe forum, oricine poate sa vina si sa scrie ce vrea.




Chiar nu ma intereseaza ce forum este cat timp verzii sunt aici :rolleyes:o_O
Ce rau esti tu ma :rolleyes: :rolleyes: Pacat ca pe harta esti paleta :rolleyes::rolleyes:
 
Scor reacție
0
Pai daca nu vreti sa mai vina persoane externe decat jucatorii de pe L72 de ce nu faceti un forum comun intre triburi ? Odata ce este topic public pe forum, oricine poate sa vina si sa scrie ce vrea.




Chiar nu ma intereseaza ce forum este cat timp verzii sunt aici :rolleyes:o_O
Pai da dar de 5 pagini numai green vs gentle e aici..s a deschis 74 de ce nu v ati bagat unu vs altu de i asa mare rivalitate..oricum daca tot e sa fie si despre unii si deapre altii, nici voi nu sunteti mai breji..adevarul e ca green asteapta mereu la aliati sa le castige lumile, iar gentle se da unde bate vantu..si daca mi amintesc bine a fost si o lume unde ati fost scosi la vreo 2 saptamani dupa ce a cazut protectia..am I wrong?
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Pai da dar de 5 pagini numai green vs gentle e aici..s a deschis 74 de ce nu v ati bagat unu vs altu de i asa mare rivalitate..oricum daca tot e sa fie si despre unii si deapre altii, nici voi nu sunteti mai breji..adevarul e ca green asteapta mereu la aliati sa le castige lumile, iar gentle se da unde bate vantu..si daca mi amintesc bine a fost si o lume unde ati fost scosi la vreo 2 saptamani dupa ce a cazut protectia..am I wrong?
60 mai exact :), dupa ce scamatescu aici de fata ne-a provocat :))
 
Scor reacție
98
Ce rau esti tu ma :rolleyes: :rolleyes: Pacat ca pe harta esti paleta :rolleyes::rolleyes:

servetele-albe-pouce-la-cutie-100-bucati-2-straturi-8908476743710.jpg



60 mai exact :), dupa ce scamatescu aici de fata ne-a provocat :))
Da am pierdut, atunci noroc cu JustElite ca va dat alianta apoi i-ati dat backstabb :))

Nu a fost nici o lume in care ne-ati scos singuri
 
Ultima editare:

Centorag

member
Scor reacție
0
servetele-albe-pouce-la-cutie-100-bucati-2-straturi-8908476743710.jpg




Da am pierdut, atunci noroc cu JustElite ca va dat alianta apoi i-ati dat backstabb :))

Nu a fost nici o lume in care ne-ati scos singuri
Aha, voi cand ati facut echipa cu pepsi nu se pune, noi cand v-am scos in proportie de 75% (daca nu mai mult) singuri pe 60 e datorita lui elite :)))))) Foloseste servetelele alea de mai sus si plange la alta masa
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Aha, voi cand ati facut echipa cu pepsi nu se pune, noi cand v-am scos in proportie de 75% (daca nu mai mult) singuri pe 60 e datorita lui elite :)))))) Foloseste servetelele alea de mai sus si plange la alta masa
Mai...pe voi era sa va scoata zig singuri despre ce vorbiti :) Va bat oricand intr-o lupta dreapta. Daca vreti o dam odata pe o lume urmatoare, daca are optiunea de pe 74 cu sprijinul, ca sa nu mai intrati cu 10000 suporti si sa behaiti ca sunteti buni cu 5k 5k in sat la inceput de lume :D
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Mai...pe voi era sa va scoata zig singuri despre ce vorbiti :) Va bat oricand intr-o lupta dreapta. Daca vreti o dam odata pe o lume urmatoare, daca are optiunea de pe 74 cu sprijinul, ca sa nu mai intrati cu 10000 suporti si sa behaiti ca sunteti buni cu 5k 5k in sat la inceput de lume :D
Hai nu te mai da spartan, ca de dau 2 fake-uri pe tine tii toate fermele acasa :))) Ce, nu stiu cum faceai cat ai jucat cu DT? :))))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
cel mai plictisitor razboi .... toti spartanii din green fac galagie cand sunt pe val, acuma liniste totala ...



sa nu uitam cine este green :


Balrog ian 21, 06:47
salut

am primit mesaj sa iau legatura cu tine daca vrei conturi sau sate

te intereseaza ?

DonCiccio ian 21, 07:48
Ai whastapp?

Balrog ian 21, 07:58
am dar nu folosesc pentru joc numarul privat si aici am refuzat sa le las numarul cand au tot cerut si acum am inteles ca urmeaza sa fiu internat pentru ca am refuzat sa le ofer sitter si alte cerinte ce au avut de aia vreau sa dau contul si am fost trimis la tine de cineva care mi-a zis ca tu te ocupi de cumparari

Balrog ian 21, 07:59
am si partajari cu multi de aici daca te intereseaza contu

Balrog ian 21, 07:59
Jucător
- SimaX *-* Murgu -
alci
Bogdan CC
daris
DarK AngeL 00
K21RA*e*Dulce
Lord Camicazee
Lothriel
m4ry0
mirellam
Ousmane*XXL
Pho3niX.MD
Sabie*e*Turbat
sir222
Smurff.
Ursu*e*Dulce
vadu
Vermele01
xBule
xic.star



lista celor care au partajari cu mine

DonCiccio ian 21, 08:09
Pai da mi skype sau whatsapp, cum pot avea incredere in tine?

Balrog ian 21, 08:19
nu trebuie sa fim prieteni sa ai incredere in mine. daca vrei contul bine daca nu ma duc la altcineva si il las. ce incredere iti ofera daca discutam la telefon ? daca te minte cineva o face si al telefon si nu vreau oricum bani sau puncte premium. doar sa fie luate de cineva care poate sa elimine conducerea de aici (golesc stele fara sa ai pierderi)

DonCiccio ian 21, 08:21
Da stiu bro,dar lucrurile astea nu se pot discuta in joc ,asta e problema..

Poti sa-mi faci printuri cu ce ma ataca fiecare de mai jos ? hai ca rezolvam impreuna si ii eliminam pe toti :)

DonCiccio ian 21, 08:25
Momentan este organizat pe noi,partajarile sunt f importante ca sa le rupem toate trupele

Balrog ian 21, 08:34
da-mi un link de la site cu care pot sa iti fac poze si satele unde vrei sa ma uit

Balrog ian 21, 08:35
ai jos lista cu cine are partajari puse si la mine sau daca vrei iti las sitter si te uiti singur ?

DonCiccio ian 21, 08:35
Nuu,daca-mi lasi sitter ei vad . iti trimit acum un site , sau daca ai teamviewer?

DonCiccio ian 21, 08:36
Teamviewer ar fi perfect

DonCiccio ian 21, 08:41
520|522 pe satul asta sunt atacat

(aici postezi pozele)

DonCiccio ian 21, 09:54
??

Balrog ian 21, 17:16

singurele care le vad

Balrog ian 21, 17:16
pot sa iti las sitter sau golesc satele acum si dati cand vreti ? nu stiu cat o sa dureze pana ma interneaza mai ales ca nu am lansat la organizat unde pe tine te aveam tinta

DonCiccio ian 21, 17:26
Un nr de telefon ai?

DonCiccio ian 21, 17:28
Raspunde te rot mai repede

DonCiccio ian 21, 17:30
Hai bro,raspunde mai repede ca cu cat trece timpul cu atat e mai greu

Balrog ian 21, 17:32
daca vrei iti las sitter sau golesc de acum satele. nu dau numele de telefon pentru jocuri sa ajunta pe la nu stiu cine sa ma sune noptile ca am mai patit

DonCiccio ian 21, 17:33
iti spun eu ce trebuie sa faci,dar da-mi un nr ceva

DonCiccio ian 21, 17:33
Sunt om serios,am o varsta.. nu sun pe nimeni al nicio ora,vreau doar sa-ti spun ceva si nu pot sa scriu aici

DonCiccio ian 21, 17:35
???

DonCiccio ian 21, 17:36
?? zii bro

Balrog ian 21, 17:42
si eu am o varsta si tocmai de aia vreau sa tin viata privata separata de ceea virtuala. daca vrei bine daca nu las contu asa si am incheiat aici. nu vad ce ai vrea sa imi spui la telefon si nu se poate aici. doar nu vrei sa ma injuri

DonCiccio ian 21, 17:43
pentru ca daca-mi fac astia reclamatie iau ban,voiam sa-ti spun solutia..

DonCiccio ian 21, 17:43
sa scoatem conducerea

Balrog ian 21, 17:44
nu te poate reclama nimeni daca nu zici la nimeni nimic

Balrog ian 21, 17:45
ma duc la cumparaturi. ne auzim in data si imi dai un raspuns pentru ca tot primesc mesaje de la conducere dar nu le citesc si posibil sa fiu pe ultima suta aici

DonCiccio ian 21, 17:46
ok,o secunda

DonCiccio ian 21, 17:54
TI-am dat mesaj

DonCiccio ian 21, 17:54
Citeste-l

Balrog ian 21, 22:43
nu mi-ai dat

DonCiccio ian 21, 22:43
De pe urssache

Balrog ian 21, 22:44
ti-am zis sa nu zici la nimeni. cine ii pe contu ala ?

Balrog ian 21, 22:45
cine ii acolo pe cont ? tot imi da mesaje

Balrog ian 22, 00:19
Bravo ciuciolina :)))) esti valoare mare :))) RAZBOINICUL LUMINII :)))



Ursache ian 21, 17:53
Vorbim aici e mai ok

Ursache ian 21, 17:54
Lasa mi te rog id si parola,ce mai ok ca nu o sa stie cine e pe cont

Ursache ian 21, 22:45
?

Balrog ian 21, 22:45
cine esti ?

Ursache ian 21, 22:45
Don

Balrog ian 21, 22:46
si de ce imi dai mesaj de pe contu asta daca vorbeam cu donciccio adineauri pe contu lui ? deci cine esti ?

Ursache ian 21, 22:47
E ilegal sa scriem asa ceva bro

Ursache ian 21, 22:47
De aia ti am scris de aici

Balrog ian 21, 22:47
si daca dai mesaj de aici nu este ilegal ? doar esti pe acelasi ip chiar daca ii alt cont nu ?

Ursache ian 21, 22:47
Nu

Balrog ian 21, 22:47
credeam ca ai zis la cineva si vrea sa faca manevre

Ursache ian 21, 22:48
Nu frate, eu nu fac manevre

Balrog ian 21, 22:48
ai 2 abonamente diferite de ai ip diferit sau cum poti intra asa ?

Ursache ian 21, 22:48
Zii man, cum facem?

Balrog ian 21, 22:49
am de pregatit masa si sa culc copii iar dupa rezolvam

Ursache ian 21, 22:49
In cat timp?

Balrog ian 21, 22:49
nu stiu cat dureaza. nu este timp fix cu copii

Ursache ian 21, 22:50
Dar dc nu facem acum?

Ursache ian 21, 22:50
Vreau sa rezolvam o data

Balrog ian 21, 22:51
pentru ca eu am o familie care este mai importanta decat un joc. iti las mesaj in noaptea asta cand termin treaba acasa

Ursache ian 21, 22:51
La 7 ajung atacurile

Balrog ian 21, 22:52
am mesaje de la ursu*e*dulce sa ii las sitter de verificare altfel ma da afara din trib. ii mesaj de acum 2 ore si numa ce l-am deschis. ce fac ?

Ursache ian 21, 22:53
Lasa mi sitter si vad eu cum fac

Ursache ian 21, 22:53
Oricum te da afara

Balrog ian 21, 22:55
si lui sa nu ii las ?

Balrog ian 21, 22:55
ciudat ca acest numele ursache este ca si numele lui. sunteti pe aceiasi mana ?

Ursache ian 21, 23:00
Nu i lasi nimic, apropo sterge mesajele

Ursache ian 21, 23:00
Omul vrea sa te bage la interne

Ursache ian 21, 23:00
Man, esti serios? Vad ca tot o dai pe ocolite cu mine

Balrog ian 21, 23:01
poate sa vada ca nu imi este frica

Balrog ian 21, 23:01
revin imediat. nu ii las si cu asta basta. iti las tie daca vrei si gata

Ursache ian 21, 23:01
ok, lasa mi mie

Balrog ian 21, 23:02
bine

Ursache ian 21, 23:58
??

Ursache ian 22, 00:14
Serios?

Balrog ian 22, 00:19
Hopaaa, da ce avem aici ciucio ? cumperi conturi ? asa vrei tu sa te bati cu mine ma donule ? :))))



vezi centoragule ? :))) atat puteti... vai de zilele voastre
 
Ultima editare:

urssmircea

member
Scor reacție
1
ei na, sa mori tu, ca asta e green-ul :)))))))))



nu prietene :)) asta ii doar o mica parte din ce este green... toata lumea stie de ce sunteti capabili dar nah... imi place ca inca va credeti sfinti, dar din comentariul tau sa inteleg ca ciciolina nu face parte din green ? doar erati o familie, cel putin asa isi mintea sorin colegii sa aibe impresia ca sunt cineva cineva acolo :))) dar de ce esti asa ofticat ?


Ursache ian 22, 00:24
Da mi id ul de skype si parola

Ursache ian 22, 00:25
Nu e nicin don pe cont

Ursache ian 22, 00:26
Don sunt eu, ursache

Balrog ian 22, 00:53
Iti dau ciciolino stai numa asa :))) hahhaahah acuma nu mai esti tu ha ? :))) in mesajele cu tine erai acuma nu esti tu... of of cum te duci la vale singur






hahahahahahahahahhahahh :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) baaaaaaaaa cat de jalnici sunteti :))))))) doamne fereste :)))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Da am pierdut, atunci noroc cu JustElite ca va dat alianta apoi i-ati dat backstabb :))

Nu a fost nici o lume in care ne-ati scos singuri
Nu mai vorbi prostii si nu mai readuce lumile anterioare in discutie pe aici ca nu schimbi adevarul.
Just-Elite si trupa lui au stat neutrii in razboiul nostru si v-am zburat imediat. N-a fost niciun noroc. Cat despre elite nu le-am dat niciun backstab, a fost dat un PNA anuntat inainte. Nu toata lumea e ca tine, de isi blindeaza granita si intoiul noptii da backstab.
Am mai zis, putini au mai ramas care au cuvant pe acest joc, iar in echipa Green mai exista inca jucatori din aceasta categorie. Voi chiar credeti ca n-am avut oportunitati sa dam backstab? Naivilor.
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Razboinici plangaciosi ... mari bombardieri... broadãri' si cu dusmanul numa' sa fie bine!! =)))

Pai ba ... pe bune?! Va'cordati ca Mr Olympia si voi sunteti cu fustite roz pe voi ... :))))
 
Sus