KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

urssmircea

member
Scor reacție
1
nu ii treaba ta ce dau la cine dau si asa mai desparte :) voi ati inceput cu comentarii de genu de parca eu sunt curios ce inobilati voi, iar cand ma uit si va arat ca sunteti in haita care faceti asta imediat o dati la intors :))) vreau sa iau intern tot ce ii la 10 ore de voi si asa o sa fie in curand, va roade ca nu mai luati nimic de acu incolo din cate vad :) asta este ... sa jucam si sa ne distram pana la final
 

DeletedUser49178

Am auzit ca este un ***** pe aici care tot latra de cateva zile

Sper ca stie sa foloseasca simularile , eu unul nu stiu... :eek::eek:

O seara frumoasa tuturor !


image_2020_01_20T21_19_04_436Z.png


ps:e umilitor pentru un dulce ca un don sa primeasca def din tribul dusman :))))
 
Ultima editare de un moderator:

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Ce ati facut voi acolo mai exact? In afara de barbare in margine? Oh, si jucatorii vostri tot in aceeasi margine au ajuns, mai plange ksi? :D Altceva nu-mi aduc aminte sa fi facut green acolo. Ohhhh, stai, a mai fost si Dsa care a pierdut satul cu full si tren in deplasare.
giphy.gif

Nu mai ma aduce in discutii, esti nimeni. Chiar nimeni pe dreapta. Iar daca insisti sa ma pomenesti, pune si cum v-am disparut pe 60 in cateva zile un trib intreg.
Ok? Thank u, next..
Si da, niciodata nu am jucat 24x7 ca unii disperati. Mai faceti si altceva cu viata voastra.

Cred ca stiu mai bine ce s-a intamplat in trib la mine decat ce crezi tu ca s-a intamplat, dar deh fiecare cu parerea lui, chiar daca a ta e complet eronata.
Cat despre intrarea voastra...asumati-va...v-ati facut de ras acolo, inca sunt nedumerit cum ati reusit sa-l prostiti pe alinutu sa va dea pna...daca nu mergeati cu miloaga la toate triburile sa va dea alianta sau pna, sa bagati si 1000 suporti, practic voi dispareati peste noapte. Acum nu e nevoie sa fii de accord cu aceasta afirmatie, oricum toata lumea observase asta...deci nah...
Cum sa spui ca singurul loc unde nu v-am scos a fost 67,cand pe 67 noi v-am scos de doua ori pe o singura lume :))))) si ce sa-i multumim lui pepsi ? v-a scos pepsi singur sau ce ? Alin a organizat tot si + ca doar o parte de-a lui pepsi au atacat si toti de la noi...deci nu e meritul lui pepsi ca v-am scos stai linstit :)) iar a doua oara ati dat iar stergere cand va calaream,ca pe 53 :)) cand nu mai puteti dati stergere si dispareti,va dat si fame ce ati meritat :)) iar babalau de alinutzu tinea pna cu voi si voi aveati promise satele la fame :))))))) vai de capu vostru si a lui alinutzu cel mai prost conducator de trib,daca nu tinea pna cu voi si nu-l trada wind pe pepsi 67 era a noastra,united s-a tinut bine cu slabanii din shock iar fame din 3 organizate au luat 1 sat si erau mai bine de 70% atac + ca aveam doua granite si cu ei si cu voi,ce sate au avut luate au fost din conturile cumparate...oricum voi lume sa castigati singuri nu pupati,va place sa stati in 4 labe pentru 10 locuri atat :))
Stiu, e greu sa crezi ca pe acest joc au mai ramas si oameni care nu sunt oportunisti, au mai mult de 4 clase si respecta anumite intelegeri. Desi nu cunosc detaliile de pe 67 pentru ca nu am jucat foarte mult, il apreciez pe alinutzu din anumite puncte de vedere.

Aparent am si fost mari jucatori, ca v-am tabacit fundurile nu? Daca nu erati aroganti la inceput de lume poate va aruncam si voua 10 locuri la final aka Mnk :) Dar voi ati semnalizat toata lumea desi mai aveati putin si va scotea Zig wtf ?
Tu nu ai tabacit pe nimeni, niciodata, ever. Stai potolit. Toti aveti o parere, dar sunteti nimeni. Toti sunteti razboinici ca ati castigat o lume cu 3 sate si 2 ODA.
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
giphy.gif

Nu mai ma aduce in discutii, esti nimeni. Chiar nimeni pe dreapta. Iar daca insisti sa ma pomenesti, pune si cum v-am disparut pe 60 in cateva zile un trib intreg.
Ok? Thank u, next..
Si da, niciodata nu am jucat 24x7 ca unii disperati. Mai faceti si altceva cu viata voastra.



Stiu, e greu sa crezi ca pe acest joc au mai ramas si oameni care nu sunt oportunisti, au mai mult de 4 clase si respecta anumite intelegeri. Desi nu cunosc detaliile de pe 67 pentru ca nu am jucat foarte mult, il apreciez pe alinutzu din anumite puncte de vedere.


Tu nu ai tabacit pe nimeni, niciodata, ever. Stai potolit. Toti aveti o parere, dar sunteti nimeni. Toti sunteti razboinici ca ati castigat o lume cu 3 sate si 2 ODA.
ce va mai balacariti, de parca cineva ar fi zeu pe aici si restul muritori, nu exista in definitiv jucator care sa nu poata fi scos, indiferent de cum se numeste el. Modul cum e scos poate e o alta discutie, Va jicniti degeaba
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
giphy.gif

Nu mai ma aduce in discutii, esti nimeni. Chiar nimeni pe dreapta. Iar daca insisti sa ma pomenesti, pune si cum v-am disparut pe 60 in cateva zile un trib intreg.
Ok? Thank u, next..
Si da, niciodata nu am jucat 24x7 ca unii disperati. Mai faceti si altceva cu viata voastra.



Stiu, e greu sa crezi ca pe acest joc au mai ramas si oameni care nu sunt oportunisti, au mai mult de 4 clase si respecta anumite intelegeri. Desi nu cunosc detaliile de pe 67 pentru ca nu am jucat foarte mult, il apreciez pe alinutzu din anumite puncte de vedere.


Tu nu ai tabacit pe nimeni, niciodata, ever. Stai potolit. Toti aveti o parere, dar sunteti nimeni. Toti sunteti razboinici ca ati castigat o lume cu 3 sate si 2 ODA.

Zise cel mai nimeni dintre toti .. un nimeni celebru!!! =)

Baii oameni verzi, sunteti penultimii oameni de pe Tera ... si asta v-o spun ca sa va incurajez!
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
ce va mai balacariti, de parca cineva ar fi zeu pe aici si restul muritori, nu exista in definitiv jucator care sa nu poata fi scos, indiferent de cum se numeste el. Modul cum e scos poate e o alta discutie, Va jicniti degeaba
Attention svp. Eu nu am jignit pe nimeni. Faptul ca sunt anumiti jucatori cu 0 realizari de orice fel de natura dar sunt superiori este o realitate.
In mod evident, fiecare jucator a si castigat dar a si pierdut, insa vad o lipsa totala de respect fata de adversar, pe care eu nu o agreez.
Eu nu scriu pe fiecare lume, pe fiecare topic despre adversarii mei trecuti.
Zise cel mai nimeni dintre toti .. un nimeni celebru!!! =)

Baii oameni verzi, sunteti penultimii oameni de pe Tera ... si asta v-o spun ca sa va incurajez!
giphy.gif
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Am auzit ca este un ***** pe aici care tot latra de cateva zile

Sper ca stie sa foloseasca simularile , eu unul nu stiu... :eek::eek:

O seara frumoasa tuturor !


Vezi atașament 2553

ps:e umilitor pentru un dulce ca un don sa primeasca def din tribul dusman :))))



cere deff acolo in liniste, maruntis ce ramane de la maram :D cu tot deffu de pe lumea asta tot la istoric ajunge donul ciucio :))))
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
giphy.gif

Nu mai ma aduce in discutii, esti nimeni. Chiar nimeni pe dreapta. Iar daca insisti sa ma pomenesti, pune si cum v-am disparut pe 60 in cateva zile un trib intreg.
Ok? Thank u, next..
Si da, niciodata nu am jucat 24x7 ca unii disperati. Mai faceti si altceva cu viata voastra.
Mai Dsa, eu nu te-am jignit, am spus doar ce s-a intamplat. Vezi ca vorbesti din povesti. Pe 60 eu am jucat in DT nu stiu pe cine ai scos tu, acolo stiu ca se intrase la pp si caterinca, cum o fi fost cu adevarat nu stiu, dar vezi ca eu n-am jucat acolo. Si nu, nu vreau sa fiu ca tine, nu vreau sa bag o tona de pp doar ca sa ma innobileze lumea cu full si tren in deplasare si sa rada lumea de mine...
Cine spune ca joc 24x7? Si daca o fac ce te doare pe tine? Sunt destul de realizat, dar iti multumesc pentru vorbele in vant. Denota ca te doare ce spun(adevarul).

Stiu, e greu sa crezi ca pe acest joc au mai ramas si oameni care nu sunt oportunisti, au mai mult de 4 clase si respecta anumite intelegeri. Desi nu cunosc detaliile de pe 67 pentru ca nu am jucat foarte mult, il apreciez pe alinutzu din anumite puncte de vedere.

Tu nu ai tabacit pe nimeni, niciodata, ever. Stai potolit. Toti aveti o parere, dar sunteti nimeni. Toti sunteti razboinici ca ati castigat o lume cu 3 sate si 2 ODA

Eu sunt prieten cu Alinutzu91. Singurul lucru pe care poate I l-am reprosat a fost faptul ca a facut alianta cu noi. Adica nu l-am inteles de ce v-a acordat PNA. Stia ca voi nu jucati nimic, doar intrati sa incurcati, dar cu toate astea a facut si alianta cu noi. Aia e, noi sa fim sanatosi.
Cat despre razboinici, cam asta fac colegii tai in caz ca nu observi...abia au primit 10 locuri de la mnk si acum se bat cu pumnul in piept...Vezi tu, cu arogantele voastre o sa va arunce mereu lumea la gunoi...ca nu meritati respect, numai cu nasul pe sus umblati.
Si vezi tu domnule moderator, eu nu am vorbit despre viata ta personala. Asa ca mai usor cu basinile astea...
 
Ultima editare:

urssmircea

member
Scor reacție
1
Pai bine face ursu...mie imi place de Magda asa subtirica :)



degeaba ii zici :))) ii obisnuit cu sefa lor


urmeaza inca o tura, va anunt din timp ca sa nu suferiti iar pe aici :))) cativa opresc sa iau niste barbare in k45 daca nu le luati toate hapsanilor :))




nu va mai saturati de conturi suport :)) oare se rusineaza maram si cedeaza rezervarile la altu ? :)))) oricum ii amuzant numele "talharita" ... "talharoaica" "talharanozaura" etc .. erau o gramada de variante corecte :)))

asa se joaca acum?:))



nu ii stres ;) mos craciun exista
 
Ultima editare:
Sus