KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

Dicsie

member
Scor reacție
7
N are rost sa îți explic ca deja joc pe o lume unde sunt granița de la început pentru ca oricum sunteți atât de reduși ca va legati de orice mizerie ca sa va credeți buni și sa ieși din prostiile pe care le spui :]]

pana una alta nu te mai da mare jucător aici ca ai fost cu miloaga la nwo sa îți salveze pielea, după care la început ai făcut o mizerie de alianta cu aia pe care “ii scoatem in maxim o luna de pe harta”. După care cică acum Ti ai vândut locul 1 pe lume cuiva din nwo ca sa faci alianta :]]]] războinicul, răule, grrrrr. Sunt curios dacă te crede ca la câte mizerii ai facut și tu și te dai mare scula pe aici.

nu mai bagă tu Roma ca in formula completa Roma e la ani distanță de tine și tribul tău, ei pe 64 n au depins de nimeni. Nu ca tine de te milogești pentru trădări.Las o moale cu Roma

nu știu ce grupe visezi tu dar vezi sa nu iei ban pt conturile alea support ;]
 
Ultima editare:
Scor reacție
98
sate.jpg


Internele sunt un privilegiu in Green ? restu` pă barbare :))
 
Scor reacție
0
Tu deja esti buffon de profesie afara de inapt cultural, nici n-are rost sa ne bagam in seama. Ca de tradator te iei cu watcher de gat.

Prefer sa ma stie lumea de tradator decat de guraliv refuzat ca pe tine. Deja incepi sa plictisesti forumul pe aici, te sfatuiesc sa iei o pauza..e ciudat ca unu care acum o luna a zis ca joaca serios sa arate sa faca sa dreaga, in luna asta de zile a crescut cu 1 k puncte si tot la un sat e, dar pe extern face valuri de maimai sa convingi lumea ca esti si tu vreun jucator top...eu zic sa vb cu conducerea green sa ti dea si tie niste interne sa te dezvolti..ah stai, green da interne doar la oamenii lor si ghici ce.puiule, nu esti printre ei..dar lasa poate ai noroc cu mnk pe 73 si ti gasesti iar trupa pt 1 2 lumi pana te refuza si ei..bafta
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Iar faci pe mascota pe aici? Joc cum vreau eu, dacă vreau cu un sat pai joc cu un sat, și așa tu ești inexistent pe harta
Voi m ati chemat și eu am zis ca nu joc cu noobi ca voi când am văzut cum jucati. Simplu

E o mare diferența între a pleca dintr o echipa pentru ca nu îți place stilul lor de joc sau oamenii de acolo și cu totul altceva sa te interneze pentru ca ești noob. Pana acum nu am fost dat afara decât din dtw pentru ca n am înghițit pinguini ca tine și le spuneam in fata ce pinguini sunt, in rest am jucat și plecat eu de bunăvoie de unde am vrut. In rest n ai decât sa te mulțumești cu vrăjeala ieftină pe care o scrii aici.
P.S: in dtw am cedat sate la alinutzu, sate pe care le primisem pe gratis tocmai ca sa nu fiu ca tine ;]

nu mai caută spectacol si atenție ca știm ca ești printre cei mai noobi
 
Ultima editare:

urssmircea

member
Scor reacție
1
si vrei sa iti dau numele contului de la voi este ?:))) iti pot da cele cu hulk daca vrei cand mi a cerut skype si ce a scris acolo :))) ii ok ?
 

Centorag

member
Scor reacție
0
si vrei sa iti dau numele contului de la voi este ?:))) iti pot da cele cu hulk daca vrei cand mi a cerut skype si ce a scris acolo :))) ii ok ?
Iti zic eu sigur ca, daca ar fi existat astfel de discutii, nu ajungeau la tine :))) Pe acelea le am integral, stiu si acolo ce inflorituri ai bagat ;) In schimb, sunt curios ce ai trimis tu la NWO, ca sigur nu toata conversatia :)))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Iti zic eu sigur ca, daca ar fi existat astfel de discutii, nu ajungeau la tine :))) Pe acelea le am integral, stiu si acolo ce inflorituri ai bagat ;) In schimb, sunt curios ce ai trimis tu la NWO, ca sigur nu toata conversatia :)))


nu ajungea la mine ? :))) o sa pastrez print cu replica asta pentru mai tarziu ... alea cu hulk daca vrei le postez toate aici fara probleme, ce a fost mai departe nu avea legatura cu primele mesaje, deci este irelevant .... la nwo nu am dat nimic :D crezi ca eu trimit circulare si alte porcarii de faceti voi ? ati dat circulare prin nwo, la noi in academii toate cu haideti la noi, acolo conducerile sunt rele si va interneaza :))) veniti in green ca aici suntem o familie pana la final cand se verifica arborele genealogic si cine nu are radacini ajung ca elodia :| astia sunteti bre ... atat puteti si chiar sunteti amuzanti chit ca toti va vad niste plictisitori (adevarat aici putin din interior, dar asa din exterior sunteti amuzanti schh)
 
Ultima editare:

Centorag

member
Scor reacție
0
Asta e tot ce poti ? Asta este argumentul tau ? Daca nici propriile surori din green nu isi iau apararea :))))
Pai ce argument vrei sa-ti dau la o acuzatie atat de penibila :))) ai gasit si tu o pagina unde doar zeuss si maram aveau luate sate si ai pus-o pe extern :)))) bravo patratel:)

o sa pastrez print cu replica asta pentru mai tarziu ...
N-ai decat sa pastrezi :)))) la nivel de conducere niciodata nu s-a discutat sa ne batem cu NWO dupa ce terminam cu voi :))) Nici cat am fost aliati, si cu atat mai putin acum, cu astfel de scenarii scoase din visele tare :)))
 
Scor reacție
98
Pai ce argument vrei sa-ti dau la o acuzatie atat de penibila :))) ai gasit si tu o pagina unde doar zeuss si maram aveau luate sate si ai pus-o pe extern :)))) bravo patratel:)


N-ai decat sa pastrezi :)))) la nivel de conducere niciodata nu s-a discutat sa ne batem cu NWO dupa ce terminam cu voi :))) Nici cat am fost aliati, si cu atat mai putin acum, cu astfel de scenarii scoase din visele tare :)))

Am gasit o pagina? uita-te la data, erau ultimele innobilari ale greenziilor, interne si crescatori de barbare
Vad ca a reintrat in functiune strategia 10 sate deff cu 1 atac :))) aici pot recunoaste ca va pricepeti, sa luati barbare si sa jucati 10 deff cu 1 atac :))

Sa le multumiti celor din Mnks pentru lumea 60, voi pe unde intrati faceti pe scutul anti-racheta/baraj/zid/kamikaze si orice alt timp de strategie in care doar asteptati ca aliatul sa va ridice din genunchi :))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Am gasit o pagina? uita-te la data, erau ultimele innobilari ale greenziilor, interne si crescatori de barbare
Vad ca a reintrat in functiune strategia 10 sate deff cu 1 atac :))) aici pot recunoaste ca va pricepeti, sa luati barbare si sa jucati 10 deff cu 1 atac :))

Sa le multumiti celor din Mnks pentru lumea 60, voi pe unde intrati faceti pe scutul anti-racheta/baraj/zid/kamikaze si orice alt timp de strategie in care doar asteptati ca aliatul sa va ridice din genunchi :))
Nu mi-e clar cum ai vrea tu sa joci la cum arata harta, 10:1 atac? ;))) Ah, stai, ca tu erai de mult in papusoi la faza asta :))))

LocNumele tribuluiÎnfrângere
1 Verde de Paris54,10 Mil.
2 4GLORY49,70 Mil.
3 New World Order40,06 Mil.
 
Ultima editare:

DeletedUser30525

Am gasit o pagina? uita-te la data, erau ultimele innobilari ale greenziilor, interne si crescatori de barbare
Vad ca a reintrat in functiune strategia 10 sate deff cu 1 atac :))) aici pot recunoaste ca va pricepeti, sa luati barbare si sa jucati 10 deff cu 1 atac :))

Sa le multumiti celor din Mnks pentru lumea 60, voi pe unde intrati faceti pe scutul anti-racheta/baraj/zid/kamikaze si orice alt timp de strategie in care doar asteptati ca aliatul sa va ridice din genunchi :))

Deocamdata ai batut green doar noaptea pe ascuns
Ca in rest unde ati intrat cu noi pe k ati ajuns in papusoi
S-a vazut valoarea voastra pe lumile care au urmat
Vezi de treaba ta ca e mai bine asa. Nu de alta dar poate iti aducem aminte ce a urmat si cat ati rezistat dupa iesirea din protectie
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
N-ai decat sa pastrezi :)))) la nivel de conducere niciodata nu s-a discutat sa ne batem cu NWO dupa ce terminam cu voi :))) Nici cat am fost aliati, si cu atat mai putin acum, cu astfel de scenarii scoase din visele tare :)))


acuma zici de conducere ? :))) imediat imi ajungi la discutie intre 2 persoane si poate tot primesc discutiile :))


Nu mi-e clar cum ai vrea tu sa joci la cum arata harta, 10:1 atac? ;))) Ah, stai, ca tu erai de mult in papusoi la faza asta :))))

LocNumele tribuluiÎnfrângere
1 Verde de Paris54,10 Mil.
2 4GLORY49,70 Mil.
3 New World Order40,06 Mil.


lasa ca va dat maram circulara sa treceti pe modul defensiv :)) dar pastreaza si clasamentu asta amintire ;) cu atat ramai + statisticile lu sorinel c8ilu de haur
 
Scor reacție
98
Deocamdata ai batut green doar noaptea pe ascuns
Ca in rest unde ati intrat cu noi pe k ati ajuns in papusoi
S-a vazut valoarea voastra pe lumile care au urmat
Vezi de treaba ta ca e mai bine asa. Nu de alta dar poate iti aducem aminte ce a urmat si cat ati rezistat dupa iesirea din protectie

Atat puteti, sa intrati sa incurcati alte triburi :))) Nu incercati sa luati laudele altor triburi, voi doar ati incurcat putin, pe unde ati intrat sa ne scoateti nu ati reusit singuri, lasa-ti gargara, tot trib kamikaze/baraj ramaneti, stati la mila altora

Asta inseamna sa fii frustrat, sa consumi pp-uri si timp doar ca sa intrii sa incurci pe altii si apoi sa pierzi:))) pacat ca adevarul doare
 
Sus