KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

Centorag

member
Scor reacție
0
Atat puteti, sa intrati sa incurcati alte triburi :))) Nu incercati sa luati laudele altor triburi, voi doar ati incurcat putin, pe unde ati intrat sa ne scoateti nu ati reusit singuri, lasa-ti gargara, tot trib kamikaze/baraj ramaneti, stati la mila altora

Asta inseamna sa fii frustrat, sa consumi pp-uri si timp doar ca sa intrii sa incurci pe altii si apoi sa pierzi:))) pacat ca adevarul doare
SIngurul loc unde nu v-am scos a fost 67, si asta doar datorita tribului lui pepsi :)))) Unde ati pierdut lumea de altfel, partial din cauza noastra :) Nu stiu ce ai mancat, dar eu zic sa mergi la medic, ca ti-e cam rau :))))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
lasa ca va dat maram circulara sa treceti pe modul defensiv
Tu in ce mod ai fost ma pana acum, nu cu coada-n poarta ?:)))) Te-ai dus si ai cersit pe la NWO castigarea lumii, ai dat 2-3 interne la fraieri sa nu zica ca-i chiar de pomana si opa, esti mare jucator ;))))

Însuşiri
Numele tribului:4GLORY
Prescurtare:NWO4GL


Si dupa vii si-mi povestesti de cersit :))) Du-te ma la sah :))))

Btw, eu inca astept sa stiu motivul pentru care NWO a dat backstab :))) Macar la gentle am inteles, se credeau mari jucatori si voiau sa inchida singuri, dar NWO nici atata nu-s in stare:))))
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
SIngurul loc unde nu v-am scos a fost 67, si asta doar datorita tribului lui pepsi :)))) Unde ati pierdut lumea de altfel, partial din cauza noastra :) Nu stiu ce ai mancat, dar eu zic sa mergi la medic, ca ti-e cam rau :))))
Ce ati facut voi acolo mai exact? In afara de barbare in margine? Oh, si jucatorii vostri tot in aceeasi margine au ajuns, mai plange ksi? :D Altceva nu-mi aduc aminte sa fi facut green acolo. Ohhhh, stai, a mai fost si Dsa care a pierdut satul cu full si tren in deplasare.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Ce ati facut voi acolo mai exact? In afara de barbare in margine? Oh, si jucatorii vostri tot in aceeasi margine au ajuns, mai plange ksi? :D Altceva nu-mi aduc aminte sa fi facut green acolo. Ohhhh, stai, a mai fost si Dsa care a pierdut satul cu full si tren in deplasare.
Repet, aveti multe mutumiri sa-i trimiteti lui pepsi pt acea lume :)))
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Repet, aveti multe mutumiri sa-i trimiteti lui pepsi pt acea lume :)))
Mai, voi delirati putin, ce multumiri lui pepsi? Ai lui si cu o parte din ai nostri au tinut granita cu fame, iar restul de la noi v-au bombardat pe voi...ce a facut pepsi? Nu m-as supara daca ai spune si tu ceva adevarat, dar momentan aberezi.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Mai, voi delirati putin, ce multumiri lui pepsi? Ai lui si cu o parte din ai nostri au tinut granita cu fame, iar restul de la noi v-au bombardat pe voi...ce a facut pepsi? Nu m-as supara daca ai spune si tu ceva adevarat, dar momentan aberezi.
Efortul a fost mai combinat decat iti amintesti tu , noi fiind imprastiati pe tot k-ul (de altfel, asta fiind marea noastra greseala)
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Efortul a fost mai combinat decat iti amintesti tu , noi fiind imprastiati pe tot k-ul (de altfel, asta fiind marea noastra greseala)
Cred ca stiu mai bine ce s-a intamplat in trib la mine decat ce crezi tu ca s-a intamplat, dar deh fiecare cu parerea lui, chiar daca a ta e complet eronata.
Cat despre intrarea voastra...asumati-va...v-ati facut de ras acolo, inca sunt nedumerit cum ati reusit sa-l prostiti pe alinutu sa va dea pna...daca nu mergeati cu miloaga la toate triburile sa va dea alianta sau pna, sa bagati si 1000 suporti, practic voi dispareati peste noapte. Acum nu e nevoie sa fii de accord cu aceasta afirmatie, oricum toata lumea observase asta...deci nah...
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Cred ca stiu mai bine ce s-a intamplat in trib la mine decat ce crezi tu ca s-a intamplat, dar deh fiecare cu parerea lui, chiar daca a ta e complet eronata.
Cat despre intrarea voastra...asumati-va...v-ati facut de ras acolo, inca sunt nedumerit cum ati reusit sa-l prostiti pe alinutu sa va dea pna...daca nu mergeati cu miloaga la toate triburile sa va dea alianta sau pna, sa bagati si 1000 suporti, practice voi dispareati peste noapte. Acum nu e nevoie sa fii de accord cu aceasta afirmatie, oricum toata lumea observase asta...deci nah...
Nu ne-am dus noi cu nicio miloaga, intelegerea cu Fame a fost benefica de ambele parti, nu stiu despre ce vorbesti tu acolo :)))
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Tu in ce mod ai fost ma pana acum, nu cu coada-n poarta ?:)))) Te-ai dus si ai cersit pe la NWO castigarea lumii, ai dat 2-3 interne la fraieri sa nu zica ca-i chiar de pomana si opa, esti mare jucator ;))))

Însuşiri
Numele tribului:4GLORY
Prescurtare:NWO4GL


Si dupa vii si-mi povestesti de cersit :))) Du-te ma la sah :))))

Btw, eu inca astept sa stiu motivul pentru care NWO a dat backstab :))) Macar la gentle am inteles, se credeau mari jucatori si voiau sa inchida singuri, dar NWO nici atata nu-s in stare:))))
Aparent am si fost mari jucatori, ca v-am tabacit fundurile nu? Daca nu erati aroganti la inceput de lume poate va aruncam si voua 10 locuri la final aka Mnk :) Dar voi ati semnalizat toata lumea desi mai aveati putin si va scotea Zig wtf ?
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Tu in ce mod ai fost ma pana acum, nu cu coada-n poarta ?:)))) Te-ai dus si ai cersit pe la NWO castigarea lumii, ai dat 2-3 interne la fraieri sa nu zica ca-i chiar de pomana si opa, esti mare jucator ;))))

Însuşiri
Numele tribului:4GLORY
Prescurtare:NWO4GL


Si dupa vii si-mi povestesti de cersit :))) Du-te ma la sah :))))

Btw, eu inca astept sa stiu motivul pentru care NWO a dat backstab :))) Macar la gentle am inteles, se credeau mari jucatori si voiau sa inchida singuri, dar NWO nici atata nu-s in stare:))))



eu am fost in modul defensiv de la inceputu lumii ;) stie toata lumea asta ca am inceput sa joc defensiv aici si cu toate astea sunt pe 2 la agresor si 1 la sustinator cu avans cat primii 10 de la voi dar nah :)) ti-am zis ca dupa ce fac primele 5 sate de atac se schimba clasamentu si acolo ... iar la nwo nu am mers sa cersesc nimic, le-am facut oferta daca o accepta bine daca nu iar bine si cam asta a fost... acuma ce astepti sa primesti raspuns ? cand ati facut voi asta in timp ce aveam noi alianta cu ei a fost ok ? nu ati comentat nimic, doar ati aparut pe extern dupa cu figuri si ciupanezu pe conferinta skype urla tare "oare a ramas mut ursu dupa mutarea asta?" si i-ai spus frumos sa se calmeze dar nah ... acuma cand sunteti voi luati la tinta ii mare probleme si manevre etc ... calmativa ca mergeti si voi langa dt imediat nu ii problema... la tine oricum ii ultima lume, ar fi pacat sa ai o lume castigata dupa atatea esecuri :))) si vezi ca la fiecare din cele "castigate" iti apare ca ai fost luat la altii la final, deci cum ii cu cersitul ? :)))) pana una alta sa ne rugam pentru ciciolina care si-a luat 10 sate intre ale mele dar in afara sa tina deff blocat pe ele nu face nimic :)) sunt curios cine o sa fie vinovat cand dispare de acolo contu nr 1 din green :|


sa il ajut la simulari

Apărător:DonCiccio
Ţel(direcţie):150 (514|528) K55
Număr:271521520722115513692065380010
Pierderi:​
000000000000
Steag:+9% putere de apărare
Bonusuri:Spion: +10% percepţie




:)))) mda...
 

Carl Cox

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
SIngurul loc unde nu v-am scos a fost 67, si asta doar datorita tribului lui pepsi :)))) Unde ati pierdut lumea de altfel, partial din cauza noastra :) Nu stiu ce ai mancat, dar eu zic sa mergi la medic, ca ti-e cam rau :))))

Cum sa spui ca singurul loc unde nu v-am scos a fost 67,cand pe 67 noi v-am scos de doua ori pe o singura lume :))))) si ce sa-i multumim lui pepsi ? v-a scos pepsi singur sau ce ? Alin a organizat tot si + ca doar o parte de-a lui pepsi au atacat si toti de la noi...deci nu e meritul lui pepsi ca v-am scos stai linstit :)) iar a doua oara ati dat iar stergere cand va calaream,ca pe 53 :)) cand nu mai puteti dati stergere si dispareti,va dat si fame ce ati meritat :)) iar babalau de alinutzu tinea pna cu voi si voi aveati promise satele la fame :))))))) vai de capu vostru si a lui alinutzu cel mai prost conducator de trib,daca nu tinea pna cu voi si nu-l trada wind pe pepsi 67 era a noastra,united s-a tinut bine cu slabanii din shock iar fame din 3 organizate au luat 1 sat si erau mai bine de 70% atac + ca aveam doua granite si cu ei si cu voi,ce sate au avut luate au fost din conturile cumparate...oricum voi lume sa castigati singuri nu pupati,va place sa stati in 4 labe pentru 10 locuri atat :))
 
Scor reacție
98
Nu vedeti ca pe unde intrati toti vor sa va dea backstabb :)))
Repet, aveti multe mutumiri sa-i trimiteti lui pepsi pt acea lume :)))

Pe lumea asta noroc cu tribul lui 20crys altfel acum erati doar in margine cu barbarele asteptand o paine aruncata de la altii

Unde e maram care dadea like-uri la postarile voastre ? :)))))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
lasa ca dupa ce le-a promis luna de pe cer in urma fuziunilor si la dz narnia viki etc au ajuns sa ii inobileze interne pe rand doar oamenii lor, restu care au fost recrutati abia apuca acuma barbare si sunt fericiti :))) nu ai vazut acolo ca a bagat la interne pt barbare luate unde ii interzisi si in secunda 2 rezervate de zeus, ciupanel, centoragu etc iar acuma toti inobileaza barbare pe langa interna din urma cu o saptamana :)))) vai de zilele lor si cine joaca acolo sa isi pierda timpu si banii pentru un grup care a stricat de tot joculetu asta
 

Carl Cox

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Nu stiu cum de joaca crys cu asemenea specimene :)) probabil doar pentru nwo sa-si ia revansa de pe 65,ca in rest nu cred ca statea in trib cu grupul green,oricum a ales bine nwo,la final oricum le dadeau mult mai putine locuri si isi aratau aroganta :)) si 1 vs 1 probabil ii bateau green,asa acum e ok se inchide frumos la final :)) fortaaa green :D:D:D:D
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Unde-i zeus sa ne explice care-I zona comuna dintre doua continente, cand ei nu aveau voie sa innobileze pe continent la noi si noi la ei :)))))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
alea sunt detalii care nu mai conteaza :))) nu vedeti ca degeba vorbiti de anumite chesti ca ei tot pe ale lor le tin si astea ocolesc sa le discute .... oricum sa fie sanatosi si cati mai multi ani pe joc, fara asa zmei parca ii plictisitor :)) acuma au anuntat organizat si ei se sparg pe cate 1 sat zi de zi fara sa ia nimic ... parca ii nasol ce se intampla ... mai ales de la aia care stiu sa atace, corect centurica ?



Agresor:maram
Origine:panseluta (529|461) K45
Număr:006180002966000000
Pierderi:​
006180002966000000



Agresor:maram
Origine:busuioc (531|461) K45
Număr:0066660503200000000
Pierderi:​
0066660503200000000




Agresor:maram
Origine:ciumafaia (535|463) K45
Număr:0059860502809000000
Pierderi:​
0059860502809000000



Agresor:maram
Origine:Sat bonus (534|467) K45
Număr:0067070503337000000
Pierderi:​
0067070503337000000




:)))))))))))))))))))))) mda ....... nu ii pun si pe restu ca nu are rost, lasa asa doar jucatoarea nr 1 din green :))) dar exista o scuza ( a zis sefa sa faceti full deff ) deci ii ok ... nu a fost o actiune de 2 lei, asa ati vrut voi
 
Ultima editare:

Carl Cox

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
alea sunt detalii care nu mai conteaza :))) nu vedeti ca degeba vorbiti de anumite chesti ca ei tot pe ale lor le tin si astea ocolesc sa le discute .... oricum sa fie sanatosi si cati mai multi ani pe joc, fara asa zmei parca ii plictisitor :)) acuma au anuntat organizat si ei se sparg pe cate 1 sat zi de zi fara sa ia nimic ... parca ii nasol ce se intampla ... mai ales de la aia care stiu sa atace, corect centurica ?

se sparg ca sa refaca satul de atac in deff =))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
lasa ca dupa ce le-a promis luna de pe cer in urma fuziunilor si la dz narnia viki etc au ajuns sa ii inobileze interne pe rand doar oamenii lor, restu care au fost recrutati abia apuca acuma barbare si sunt fericiti :))) nu ai vazut acolo ca a bagat la interne pt barbare luate unde ii interzisi si in secunda 2 rezervate de zeus, ciupanel, centoragu etc iar acuma toti inobileaza barbare pe langa interna din urma cu o saptamana :)))) vai de zilele lor si cine joaca acolo sa isi pierda timpu si banii pentru un grup care a stricat de tot joculetu asta
Cum sa vii cu asa retorica cand tu mananci cont dupa cont singurel :)))) pe magdamil vad ca o tii la cura de slabire, din an in paste si atunci sate in granita :)))))
 
Sus