KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
chestiile astea trebuie sa le zica cineva din exterior, culmea ca tot voi ziceti despre green ca au cuvant etc etc si niciodata nu vine cineva din afara sa spuna treburile astea

Eu inca astept motiv de la pompy pt care a sprijinit dusmanii sub alianta,, ca nici el nu mai stia.
Ba ca sa se bata cu DZ, ba ca atitudine, ba ca Glory erau batuti si trebuia 1v1, ba ca noi aveam intelegere cu voi. Ia spune-i tu sa arate aici cu ce nu ne-am tinut noi de cuvant, ca mai mult decat discutii despre sprijin nu cred ca au existat.

Lasa ca te stie pe tine lumea de om de cuvant, de aia nu o vrut nimeni sa vina sa te ajute acum o luna cand dansai pe mese pt altii, doar doar sa vina sa te ajute. Bine ca ti-au picat NWO de fraieri
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
nu este nevoie de ajutor :) au fost conducatori care au dat mesaje pentru asa ceva ai am zis pas, vrei discutiile ? sau poate imi arati tu unde am cerut ajutor ca nu imi aduc aminte :)) esti culmea daca ai impresia ca este nevoie sa vina x y contra voastra ... voi stiti sa cumparati conturi si sa faceti tikete ca nah :))) asta este green
 

Centorag

member
Scor reacție
0
nu este nevoie de ajutor :) au fost conducatori care au dat mesaje pentru asa ceva ai am zis pas, vrei discutiile ? sau poate imi arati tu unde am cerut ajutor ca nu imi aduc aminte :)) esti culmea daca ai impresia ca este nevoie sa vina x y contra voastra ... voi stiti sa cumparati conturi si sa faceti tikete ca nah :))) asta este green
ma amuza ca argumentele tale se bazeaza tot pe surse ce pot fi modificate :))))) Ca sa nu mai zic ca esti primul ca ne acuza vreodata de cumparat de conturi :)
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
nu este nevoie de ajutor :) au fost conducatori care au dat mesaje pentru asa ceva ai am zis pas, vrei discutiile ? sau poate imi arati tu unde am cerut ajutor ca nu imi aduc aminte :)) esti culmea daca ai impresia ca este nevoie sa vina x y contra voastra ... voi stiti sa cumparati conturi si sa faceti tikete ca nah :))) asta este green

Da mah, nu iti aduci aminte dar ai zis tu pas, s-au oferit ei sa te ajute cand stateau voce cu noi si radeau de tine :))))
-400 sate in 2 luni si exact 0 pe harta. Asta este 4Noobs
 

Centorag

member
Scor reacție
0
nu este nevoie de ajutor :) au fost conducatori care au dat mesaje pentru asa ceva ai am zis pas, vrei discutiile ? sau poate imi arati tu unde am cerut ajutor ca nu imi aduc aminte :)) esti culmea daca ai impresia ca este nevoie sa vina x y contra voastra ... voi stiti sa cumparati conturi si sa faceti tikete ca nah :))) asta este green
tu ai nevoie de ajutor sa bagi sprijinul unde trebuie, ca scriptul iti cam da fail vad...
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Probabil nu isi aminteste ca a trimis sprijin
133ff124bb6fbd093227e994c3564880.gif
 

DeletedUser47645

daca nu cum
Vanzatorii cauta cumparatori, in niciun caz cumparatorii pe vanzatori. :)) stati calmi, doar mircica e de vanzare in glory :)) cu ale la pachet


de aia esti blocat ? cumparatori de conturi ce sunteti


tu ai nevoie de ajutor sa bagi sprijinul unde trebuie, ca scriptul iti cam da fail vad...

Daca te-ar duce capsorul ala si ai vazut 100 comenzi deff inainte de atacuri sunt trimise pentru altceva, nu degeaba contin 5 unitati
 

Centorag

member
Scor reacție
0
daca nu cum



de aia esti blocat ? cumparatori de conturi ce sunteti




Daca te-ar duce capsorul ala si ai vazut 100 comenzi deff inainte de atacuri sunt trimise pentru altceva, nu degeaba contin 5 unitati
aha... de-aia e blocat si ursu, nu? :))))) Also, eu vorbesc de ferme intregi, nu alea cu 5 unitati ;)

btw, ai grija cu acuzatiile :) Daca Ciccio a calcat stramb, sa plateasca ;) Nu ma dezic de el or smth, dar asta e firul normal al lucrurile. Gresesti - platesti :) Daca ursu foloseste scripturi, asta nu inseamna ca toti din glory faceti asta :)
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Mie mi se pare ca sunteti slabi ca le ati pierdut si pe alea..adica n ati avut nici un organizat pe voi de cand a inceput lumea..trebuia sa aveti def sa va aparati lejer..dar in schimb si cateva sate pierdute..si cateva adeziuni mici..si un cont dat afara ca nu va mai e de folos. Nu inteleg aici, de ce mai veniti cu mesaje de recrutare daca ii dati afara dupa?..e bine ca a mai aparut si sorin pe aici..pana acu plangea in pumni acum considera ca e o defensiva reusita si apare iar..dupa al treilea organizat o sa dispara de pe forum
 

DeletedUser49602

am jucat in NWO destul de mult chiar si dupa ce au fuzionat cu kill si politica celor de acolo este urmatoarea
jucatori lor trebuie sa creasca de restu nu ii intereseaza sau sunt un fell de scut sau un fel de fabrica de sprijinit satele lor de pe granita , ok pana aici dar la un moment dat eu nevoie de sate si ce se gandesc ei ? ca trebuie inobilati 10 jucatori pe motive picate din cer gen ca esti in spate si nu ai cum sa ajungi pe granita ( un motiv real) apoi ajungem la stagiu cand trebuie sa ne aratam cat de buni suntem si cum o facem ? prin fuziuni promitem sarea si marea , sti vb aia te faci frate si cu dracu pana treci puntea apoi intoarcem armele catre aliati ca nu mai avem ce ataca motive tot la fel de puierile , acu vin eu cu o intrebare
Daca nu era Grean unde dracu erati voi cei din NWO ???? in alte triburi fugind ca sobolani sau la margine

Grean ave ti un trib bun cu jucatori buni cu un renume nu v a coborati la nivelul celor din NWO sau glori ca aste doar asta au stiut sa faca pe toate lumile
Am zis sunt jucator din NWO care am zis ceau lumi accestea cand am vazut ce mizeri sunt aici

Daca ar mai fii sa joc a si juca doar sa scot noobi de NWO afara
 
Scor reacție
0
am jucat in NWO destul de mult chiar si dupa ce au fuzionat cu kill si politica celor de acolo este urmatoarea
jucatori lor trebuie sa creasca de restu nu ii intereseaza sau sunt un fell de scut sau un fel de fabrica de sprijinit satele lor de pe granita , ok pana aici dar la un moment dat eu nevoie de sate si ce se gandesc ei ? ca trebuie inobilati 10 jucatori pe motive picate din cer gen ca esti in spate si nu ai cum sa ajungi pe granita ( un motiv real) apoi ajungem la stagiu cand trebuie sa ne aratam cat de buni suntem si cum o facem ? prin fuziuni promitem sarea si marea , sti vb aia te faci frate si cu dracu pana treci puntea apoi intoarcem armele catre aliati ca nu mai avem ce ataca motive tot la fel de puierile , acu vin eu cu o intrebare
Daca nu era Grean unde dracu erati voi cei din NWO ???? in alte triburi fugind ca sobolani sau la margine

Grean ave ti un trib bun cu jucatori buni cu un renume nu v a coborati la nivelul celor din NWO sau glori ca aste doar asta au stiut sa faca pe toate lumile
Am zis sunt jucator din NWO care am zis ceau lumi accestea cand am vazut ce mizeri sunt aici

Daca ar mai fii sa joc a si juca doar sa scot noobi de NWO afara
Daca imi lua apararea unu care scrie in halu asta, imi dadeam singur delete
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Mie mi se pare ca sunteti slabi ca le ati pierdut si pe alea..adica n ati avut nici un organizat pe voi de cand a inceput lumea..trebuia sa aveti def sa va aparati lejer..dar in schimb si cateva sate pierdute..si cateva adeziuni mici..si un cont dat afara ca nu va mai e de folos. Nu inteleg aici, de ce mai veniti cu mesaje de recrutare daca ii dati afara dupa?..e bine ca a mai aparut si sorin pe aici..pana acu plangea in pumni acum considera ca e o defensiva reusita si apare iar..dupa al treilea organizat o sa dispara de pe forum
Nu inteleg ce vrei :) Tribul era configurat pentru cum arata harta inainte de backstab, nu aveam de ce sa avem atat de mult def pe cat canti tu :))
 

DeletedUser30525

Mie mi se pare ca sunteti slabi ca le ati pierdut si pe alea..adica n ati avut nici un organizat pe voi de cand a inceput lumea..trebuia sa aveti def sa va aparati lejer..dar in schimb si cateva sate pierdute..si cateva adeziuni mici..si un cont dat afara ca nu va mai e de folos. Nu inteleg aici, de ce mai veniti cu mesaje de recrutare daca ii dati afara dupa?..e bine ca a mai aparut si sorin pe aici..pana acu plangea in pumni acum considera ca e o defensiva reusita si apare iar..dupa al treilea organizat o sa dispara de pe forum

La voi toti sunt slabi indiferent ce fac
Numai voi sunteti cei mai buni si cei mai tari
Citeste in urma cand va dadeati mari ca o sa ne atacati si ca vedeti pe unde scoatem camasa
Acuma intoarceti foaia pentru ca voi nu ati fost in stare sa faceti aproape nimic
Cat despre al treile-a organizat cine stie ce va fi
Poate o sa fie la fel ca asta si vedem atunci ce mai spuneti
Sau poate o sa fie pe alt trib ca la cum mutati voi "diplomatiile" nu mai stiti cine va e dusman si aliat
Am zis si o mai zic
In situatia actuala 4glory e favorit la castigarea lumii. Nwo e ca si disparut doar cei din 4glory dau ordine peste tot
Dar sunteti favoriti nu pentru ca sunteti spuma marii de pe triburi ci datorita diferentei mari de sate
Pana una alta pe organizatele noastre ati fost praf
Pe al vostru pulbere

Cu respect
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Mie mi se pare ca sunteti slabi ca le ati pierdut si pe alea..adica n ati avut nici un organizat pe voi de cand a inceput lumea..trebuia sa aveti def sa va aparati lejer..dar in schimb si cateva sate pierdute..si cateva adeziuni mici..si un cont dat afara ca nu va mai e de folos. Nu inteleg aici, de ce mai veniti cu mesaje de recrutare daca ii dati afara dupa?..e bine ca a mai aparut si sorin pe aici..pana acu plangea in pumni acum considera ca e o defensiva reusita si apare iar..dupa al treilea organizat o sa dispara de pe forum
A iesit singur,nu a fost dat afara amice e o diferenta,si mell nu e cumparat e recrutat,proprietarul e pe cont,daca nu aveti dovezi nu mai latrati pe aici ca se cumpara ca nu stiu ce,hai sa nu mai stam sa ne injuram pe forum si sa jucam,bafta.
 
Scor reacție
0
La voi toti sunt slabi indiferent ce fac
Numai voi sunteti cei mai buni si cei mai tari
Citeste in urma cand va dadeati mari ca o sa ne atacati si ca vedeti pe unde scoatem camasa
Acuma intoarceti foaia pentru ca voi nu ati fost in stare sa faceti aproape nimic
Cat despre al treile-a organizat cine stie ce va fi
Poate o sa fie la fel ca asta si vedem atunci ce mai spuneti
Sau poate o sa fie pe alt trib ca la cum mutati voi "diplomatiile" nu mai stiti cine va e dusman si aliat
Am zis si o mai zic
In situatia actuala 4glory e favorit la castigarea lumii. Nwo e ca si disparut doar cei din 4glory dau ordine peste tot
Dar sunteti favoriti nu pentru ca sunteti spuma marii de pe triburi ci datorita diferentei mari de sate
Pana una alta pe organizatele noastre ati fost praf
Pe al vostru pulbere

Cu respect
Am fost praf..fiind in situatia voastra cu granita peste tot si aia neasezata..nu am zis ca sunt toti slabi si noi buni..pana la urma toti suntem jucatori si jucam triburile..de distractie de plictiseala..e doar un joc..bine, mai sunt si cazuri speciale gen ciccio, imi si amimtesc discutiile de pe wapp cand radeam toti ca imcerca sa cumpere contul lui urs..i a oferit 2000 euro..si acu vine cu vrajeala cu ia spune ti pretu si astea..bai ciccio daca ai ajuns sa cumperi un cont pe un joc ca sa ai si tu trofee de inchia lumi cu 2000 de euro si sa te mai si lauzi pe extern..inseamna ca esti un nimic..tot contu tau actual e urcat pe cumparat contulete mai mici..esti un 0 barat..si cred ca e toata lumea de acord cu mine.Inca o treaba admini, un tip iese pe extern si admite ca a oferit bani in schimbul altui cont...nu face nimeni nimic? Oare de ce?
 

DeletedUser47645

aha... de-aia e blocat si ursu, nu? :))))) Also, eu vorbesc de ferme intregi, nu alea cu 5 unitati ;)

btw, ai grija cu acuzatiile :) Daca Ciccio a calcat stramb, sa plateasca ;) Nu ma dezic de el or smth, dar asta e firul normal al lucrurile. Gresesti - platesti :) Daca ursu foloseste scripturi, asta nu inseamna ca toti din glory faceti asta :)


arata 1 comanda cu ferma intreaga trimisa de acolo daca tot sustii treaba asta ;) pentru ca la iulian mafia cand a fost postat aici print cu sprijin bagat la 30 minute in fata nu ai comentat nimic, ti-am zis ca au fost 100 comenzi deff bagate cu 5 unitati inainte de atacuri pe toate satele atacate si unele din ele au fost trimise inapoi iar dupa sa bagat cu 1 secunda in fata sa nu mai trimiteti inapoi


A iesit singur,nu a fost dat afara amice e o diferenta,si mell nu e cumparat e recrutat,proprietarul e pe cont,daca nu aveti dovezi nu mai latrati pe aici ca se cumpara ca nu stiu ce,hai sa nu mai stam sa ne injuram pe forum si sa jucam,bafta.

dovada este cicione care este blocat :))) + mesajele de pe conferinta wapp unde a zis proprietarul ca a vandut la cicione contul + awp care ii tinut tot pe sitter de green dar fara trib ca sa nu strice statistica


La voi toti sunt slabi indiferent ce fac
Numai voi sunteti cei mai buni si cei mai tari
Citeste in urma cand va dadeati mari ca o sa ne atacati si ca vedeti pe unde scoatem camasa
Acuma intoarceti foaia pentru ca voi nu ati fost in stare sa faceti aproape nimic
Cat despre al treile-a organizat cine stie ce va fi
Poate o sa fie la fel ca asta si vedem atunci ce mai spuneti
Sau poate o sa fie pe alt trib ca la cum mutati voi "diplomatiile" nu mai stiti cine va e dusman si aliat
Am zis si o mai zic
In situatia actuala 4glory e favorit la castigarea lumii. Nwo e ca si disparut doar cei din 4glory dau ordine peste tot
Dar sunteti favoriti nu pentru ca sunteti spuma marii de pe triburi ci datorita diferentei mari de sate
Pana una alta pe organizatele noastre ati fost praf
Pe al vostru pulbere

Cu respect

rabdare prietene, finalul conteaza pe fiecare lume, multe triburi au fost pe plus iar la final au pierdut, iar de dat ordine vad ca bagi asa tare pe glory de parca ai juca aici, tu nu joci nici acolo nimic dar vorbesti despre cine cum conduce in alte parti, inca cautati portite sa recrutati ceva ? glory nu a dat circulare in nwo sa recruteze cum ati dat voi dupa ruptura, nu a dat mesaje in academiile green sa spuna de conducere ca ii nu stiu cum si sa plece asa cum ati facut voi de pe conturile scoase si erau oamenii de la voi pe ele, au fost conturi care tot jocul nu au dat 1 mesaj sau ceva iar dupa numa mesaje cu atacuri la anumite persoane si discutii de parca era cel mai activ din trib : )) acceptati ceea ce sunteti, asa ati fost si asa o sa ramaneti pe veci cu greenul pacii. sunt curios cand incep sa fie scoase si de la voi conturi cum o sa faceti, o sa urmeze aceleasi miscari facute de voi, dupa ramane de vazut daca este ok sau nu



Nu ma dezic de el or smth, dar asta e firul normal al lucrurile. Gresesti - platesti :)

*lucrurilor
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
0
Nu inteleg ce vrei :) Tribul era configurat pentru cum arata harta inainte de backstab, nu aveam de ce sa avem atat de mult def pe cat canti tu :))
Hai ma fii serios..n ato avut organizat pe voi..satele de def sunt app intacte..hai ca nu jucam de ieri, era absolut normal sa nu pierdeti mult, nu e ceva de nerealzat..plus stadiu avansat al jocului cu granita asezata..in fine ce aa va zic felicitari daca va simtiti mai bn
 
Sus