KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
10 sate ? fara cei scosi afara din trib ? stai linistit ca ziua nu este gata iar atacul se cam intoarce acasa, astepta pana diseara si fa o statistica + cei 2 scosi awp si melt
Si eustache,keops si multi altii au fost concediati de voi cand erau atacuri pe ei,de ce ? Tu joci pe l72 sau iti dai cu parerea pe aici?
 

DeletedUser30525

nu este nevoie de ajutor :) au fost conducatori care au dat mesaje pentru asa ceva ai am zis pas, vrei discutiile ? sau poate imi arati tu unde am cerut ajutor ca nu imi aduc aminte :)) esti culmea daca ai impresia ca este nevoie sa vina x y contra voastra ... voi stiti sa cumparati conturi si sa faceti tikete ca nah :))) asta este green


Dar mesajul de la ale cand v-a tradat nwo a ce parea?
Nici nu se schimbase harta la culoare intre voi si deja erati cu mesaj la noi
Incepea cu "vreti sa facem ceva contra nwo?"
Sa nu cereti printuri ca sigur mai are ale mesajul. il puteti lua de la sursa direct
Nu ati avut ce mai spune pentru ca vi s-a raspuns clar ca avem o alianta pe care nu o vom trada
Ati avut mai mult noroc tot cu nwo. Ati intors harta, felicitari
Probabil o sa castigati dar nu va asteptati sa ne dam deoparte foarte usor
Pana atunci cu 10 sate pe organizat avem de lucru pe lumea asta inca cateva luni bune
 
Scor reacție
0
Dar mesajul de la ale cand v-a tradat nwo a ce parea?
Nici nu se schimbase harta la culoare intre voi si deja erati cu mesaj la noi
Incepea cu "vreti sa facem ceva contra nwo?"
Sa nu cereti printuri ca sigur mai are ale mesajul. il puteti lua de la sursa direct
Nu ati avut ce mai spune pentru ca vi s-a raspuns clar ca avem o alianta pe care nu o vom trada
Ati avut mai mult noroc tot cu nwo. Ati intors harta, felicitari
Probabil o sa castigati dar nu va asteptati sa ne dam deoparte foarte usor
Pana atunci cu 10 sate pe organizat avem de lucru pe lumea asta inca cateva luni bune

Nu tradati alianta prin faptul ca nu schimbati diplomatia...dar prin faptul ca tot incercati sa recrutati oameni de la noi si mesaje de cumparare conturi , practic o tradati. Stim cu totii ca planul era sa bateti Glory si apoi razboi cu nwo...din partea mea cel mai frumos de la inceput era un razboi in 3, nu aliante facute doar ca sa nu creasca Glory prea mari...pe toate lumile is 2 tabere..era frumoasa una unde sa fie 3.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Nu tradati alianta prin faptul ca nu schimbati diplomatia...dar prin faptul ca tot incercati sa recrutati oameni de la noi si mesaje de cumparare conturi , practic o tradati. Stim cu totii ca planul era sa bateti Glory si apoi razboi cu nwo...din partea mea cel mai frumos de la inceput era un razboi in 3, nu aliante facute doar ca sa nu creasca Glory prea mari...pe toate lumile is 2 tabere..era frumoasa una unde sa fie 3.
Cred ca Divinno nu ti-a povestit si partea cand noi am intrebat cum facem cu finalul lumii si el a zis ca vorbim cand se intoarce din concediu, nu ? :D
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Cred ca Divinno nu ti-a povestit si parte cand noi am intrebat cum facem cu finalul lumii si el a zis ca vorbim cand se intoarce din concediu, nu ? :D
Nu am treaba..eu nu inteleg de ce vorbeati de finalul lumii cand noi nu eram batuti..desi da, eram cu un picior in groapa, dar nicidecum invinsi
 

DeletedUser30525

Nu tradati alianta prin faptul ca nu schimbati diplomatia...dar prin faptul ca tot incercati sa recrutati oameni de la noi si mesaje de cumparare conturi , practic o tradati. Stim cu totii ca planul era sa bateti Glory si apoi razboi cu nwo...din partea mea cel mai frumos de la inceput era un razboi in 3, nu aliante facute doar ca sa nu creasca Glory prea mari...pe toate lumile is 2 tabere..era frumoasa una unde sa fie 3.

Pai noi am fost forțați de împrejurări sa Încercăm cu 2 tabere
Noi nu am avut diplomație nici cu voi nici cu nwo
Voi ați inițiat acel pna cu nwo
Ma gândesc ca nu l-ați făcut doar sa va uitați unii la alții ci contra noastra
Lucru care din partea mea nu era o problema
Era direcția voastră, diplomația voastra
Pe urma ca v-ați certat de la Sith și kill și nwo v-a ars e tot problema voastra
Din toate discuțiile de aici singurii blamați de noi sunt nwo
Cu glory sunt veșnicele împușcături prezente pe toate lumile atunci când e un razboi
Mai acide sau mai puțin acide
Dar nu cred ca acuzat careva glory de trădare sau alte prostii
Iar alianța noastră cu nwo nu a fost făcută sa nu mai creșteti voi ci sa va batem
:d
 

Carl Cox

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
[/QUOTE]
Cred ca Divinno nu ti-a povestit si partea cand noi am intrebat cum facem cu finalul lumii si el a zis ca vorbim cand se intoarce din concediu, nu ? :D

Nu era sigur omul cate locuri sa va dea 10 sau 11,poate isi baga si contul talharita maram la final=))
 
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: NWO4GL, NWO-GL, NWOGL1, NWOGL2, NWOGL3, NWOGL4, NWOGL5, NWOGL6, NWOGL7
Parte 2:
Triburi: green, yellow, Black., blue, Pink
Jucători: MELTSCHOH

Timeframe: Ultimele 24 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
28
Tabăra 2: 4
Diferență: 24

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
214,622
Tabăra 2: 31,801
Diferență: 182,821

chart


Hai ca totusi n au fost doar 5 sate
 

GumGum

member
Scor reacție
0
On topic : Cu sinceritate va pot spune ca indiferent cine va castiga lumea, pierzatorii acestei lumi sunt cei din NWO. Fie ca au fost cu noi in alianta, fie ca sunt cu cei din Glory, sunt buni doar la numar ! :))
 

DeletedUser49602

sunt buni si la tradari , mijmasuri sau alte chesti caracteristice NWO
 
Sus