KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

Centorag

member
Scor reacție
0
Am fost praf..fiind in situatia voastra cu granita peste tot si aia neasezata..nu am zis ca sunt toti slabi si noi buni..pana la urma toti suntem jucatori si jucam triburile..de distractie de plictiseala..e doar un joc..bine, mai sunt si cazuri speciale gen ciccio, imi si amimtesc discutiile de pe wapp cand radeam toti ca imcerca sa cumpere contul lui urs..i a oferit 2000 euro..si acu vine cu vrajeala cu ia spune ti pretu si astea..bai ciccio daca ai ajuns sa cumperi un cont pe un joc ca sa ai si tu trofee de inchia lumi cu 2000 de euro si sa te mai si lauzi pe extern..inseamna ca esti un nimic..tot contu tau actual e urcat pe cumparat contulete mai mici..esti un 0 barat..si cred ca e toata lumea de acord cu mine.Inca o treaba admini, un tip iese pe extern si admite ca a oferit bani in schimbul altui cont...nu face nimeni nimic? Oare de ce?
Pai vad ca si-a luat ban, nu stiu exact unde ti se pare ca nu s-a facut nimic. Cum de altfel si-a luat si ursu, pentru "mouse"-ul ala al lui smecher de baga atacuri cu ecranul stins, cum zicea pe ceva lumi anterioare
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Hai ma fii serios..n ato avut organizat pe voi..satele de def sunt app intacte..hai ca nu jucam de ieri, era absolut normal sa nu pierdeti mult, nu e ceva de nerealzat..plus stadiu avansat al jocului cu granita asezata..in fine ce aa va zic felicitari daca va simtiti mai bn
De-aia aveam aproape acelasi nr de inamici invinsi ca def cu NWO inainte de acest organizat, ca n-ati atacat :))) Cum a zis krius, pana acum ziceati ca ne mancati, si cand colo, 10 sate :)) Repet, eram 2 triburi mai ofensive (noi si NWO) si unul defensiv, voi, pentru ca asa arata harta. E, acum ati atacat voi cu NWO si tot nimic ati facut, desi noi nu am avut timp sa pregatim satele pentru noua harta :)
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Mie mi se pare ca sunteti slabi ca le ati pierdut si pe alea..adica n ati avut nici un organizat pe voi de cand a inceput lumea..trebuia sa aveti def sa va aparati lejer..dar in schimb si cateva sate pierdute..si cateva adeziuni mici..si un cont dat afara ca nu va mai e de folos. Nu inteleg aici, de ce mai veniti cu mesaje de recrutare daca ii dati afara dupa?..e bine ca a mai aparut si sorin pe aici..pana acu plangea in pumni acum considera ca e o defensiva reusita si apare iar..dupa al treilea organizat o sa dispara de pe forum

Cum naiba nu am fost atacati deloc cand suntem pe 2 ca aparatori? Auzi, ca ei doar pe nwo au dat si le-am dat fum la nwo ca aparatori.
Cica e mult ca am pierdut 10 sate, pai voi ati pierdut 40 sate la primul organizat si v-am zburat jucatorii de pe 1 pe urmatoarele, despre ce vorbim?
Incepeati sa pierdeti 100 sate/organizat.

Nu am "disparut" nicaieri, dar nu stau sa comentez ineptiile ursului si inventiile despre alte lumi. Apar astia din gentle sa vorbeasca de lumi inchise si ei nu stiau daca sa isi retraga steagurile la final de lume sau nu. Adica... serios? :))))

Ne-au mai amenintat pe noi unii ca ne scot din 2 organizate. Vom vedea pe viitor ce mai faceti.

Ce am zis si inainte de backstabul NWO: momentan lasati arogantele astea, ca in afara de edituri si gargara pe extern, nu am vazut nimic pe harta.
De fapt, cred ca putem spune ca Glory a batut NWO, dar nu pe harta :)
 

DeletedUser47645

Cum naiba nu am fost atacati deloc cand suntem pe 2 ca aparatori? Auzi, ca ei doar pe nwo au dat si le-am dat fum la nwo ca aparatori.
Cica e mult ca am pierdut 10 sate, pai voi ati pierdut 40 sate la primul organizat si v-am zburat jucatorii de pe 1 pe urmatoarele, despre ce vorbim?
Incepeati sa pierdeti 100 sate/organizat.

Nu am "disparut" nicaieri, dar nu stau sa comentez ineptiile ursului si inventiile despre alte lumi. Apar astia din gentle sa vorbeasca de lumi inchise si ei nu stiau daca sa isi retraga steagurile la final de lume sau nu. Adica... serios? :))))

Ne-au mai amenintat pe noi unii ca ne scot din 2 organizate. Vom vedea pe viitor ce mai faceti.

Ce am zis si inainte de backstabul NWO: momentan lasati arogantele astea, ca in afara de edituri si gargara pe extern, nu am vazut nimic pe harta.
De fapt, cred ca putem spune ca Glory a batut NWO, dar nu pe harta :)


10 sate ? fara cei scosi afara din trib ? stai linistit ca ziua nu este gata iar atacul se cam intoarce acasa, astepta pana diseara si fa o statistica + cei 2 scosi awp si melt
 

Centorag

member
Scor reacție
0
10 sate ? fara cei scosi afara din trib ? stai linistit ca ziua nu este gata iar atacul se cam intoarce acasa, astepta pana diseara si fa o statistica + cei 2 scosi awp si melt
care awp ma, ca ala nu a stat in trib mai mult de o zi :)))) Si in granita nu mai pupati nimic, stai chill :)))
 

Vegeta

member
Scor reacție
0
am jucat in NWO destul de mult chiar si dupa ce au fuzionat cu kill si politica celor de acolo este urmatoarea
jucatori lor trebuie sa creasca de restu nu ii intereseaza sau sunt un fell de scut sau un fel de fabrica de sprijinit satele lor de pe granita , ok pana aici dar la un moment dat eu nevoie de sate si ce se gandesc ei ? ca trebuie inobilati 10 jucatori pe motive picate din cer gen ca esti in spate si nu ai cum sa ajungi pe granita ( un motiv real) apoi ajungem la stagiu cand trebuie sa ne aratam cat de buni suntem si cum o facem ? prin fuziuni promitem sarea si marea , sti vb aia te faci frate si cu dracu pana treci puntea apoi intoarcem armele catre aliati ca nu mai avem ce ataca motive tot la fel de puierile , acu vin eu cu o intrebare
Daca nu era Grean unde dracu erati voi cei din NWO ???? in alte triburi fugind ca sobolani sau la margine

Grean ave ti un trib bun cu jucatori buni cu un renume nu v a coborati la nivelul celor din NWO sau glori ca aste doar asta au stiut sa faca pe toate lumile
Am zis sunt jucator din NWO care am zis ceau lumi accestea cand am vazut ce mizeri sunt aici

Daca ar mai fii sa joc a si juca doar sa scot noobi de NWO afara
Pompy asa e? iti folosesti colegii pe post de scut? mai ales pe aceia care nu au jucat cu tine pe 65? Dupa care ii bagati la interne? Frumos din partea ta.
El nu si respecta unii colegi cu care joaca ce pretentii avem sa si respecte aliantele :))
 

Chipmunk

member
Scor reacție
0
eu am vazut ca a iesit el din trib, nu stiu despre ce e vorba :D (proprietarul fiind pe cont ) :D
ce sa spui si tu ... cand contul nu e aparat cum trebuie: "a iesit el"...
zilele trecute facea propaganda prin circulare ca glory o sa lase jucatori in ploaie si toata lumea dornica de joc serios sa apeleze la el pt invitatii n green :))).
si hop cum sta saracutul fara umbreluta ca sa nu strice statistica mult iubita de green.
 

Chipmunk

member
Scor reacție
0
Cat de convenabil ^_^
Scuza mai buna de se gasea,poate nu suna atat de penibil .
Repet ,in urma cu cateva zile,facea propaganda pro green si subit cand o inceput sa piarda sate "a iesit din trib" . OPS!cat noroc pe green...
 

Chipmunk

member
Scor reacție
0
Vorbeste persoana ce nu si-a invitat academiile in razboi, cum era aia la voi pe chat: "Lasati asa ca suntem pe plus in statistica"
la noi pe chat ? poate mi poti improspata tu memoria cu un print screen ceva ^_^
kill de ce n a fost bagat in razboi ?pierdea sate pe banda ?
erau aliatii vostri de suflet inca de la inceput:(
 
Scor reacție
0
Vorbeste persoana ce nu si-a invitat academiile in razboi, cum era aia la voi pe chat: "Lasati asa ca suntem pe plus in statistica"
Asta era cand venise aladin la noi, ceea ce e o afirmatie corecta, castigasem 50 sate pierdusem vreo 30 pana in acel moment la organizat..la fel cum si voi acu nu va puneti sate de la melt ala ca deh, a iesit singur din trib
 

Chipmunk

member
Scor reacție
0
asta este...sa vedem atunci cand incep sa piarda sate:centorag,zeus,maram... iau si ei pauza de la trib ? :)))
urmatorul organizat pe green o sa fie tot de o pauza ...statistici nu foarte grave dar nu i mai gasesti pe harta :))
 
Sus