KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

DeletedUser47645

? =))))))))))))))))))))))))))))) Voi pierdeati dublu sau mai mult pe organizatele noastre, wtf :))))))) Sa iesi pe extern sa te dai mare ca ai luat cat, 18 sate cu 70% din harta? :)))) Penibil


nu vi sa spus clar la inceput ca finalul conteaza ? macar la noi nu se vorbea despre delete dupa organizatu 2 asa ca ....
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
E ala unde a ajuns contul la ursu? :]]

Adica acolo erau colegi din Roma, Shawncarter, si la un moment dat veneau nobili verzi de la 12-14 H, si cu 5 minute inainte “s-a spart contul “ si satele au fost “ cucerite “

Atat am avut de zis :]]]]=]]]]
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Esti amuzant, gen razi ca prostul...oricum nu stii ce s-a intamplat cu adevarat :) Continua, ce alte detalii mai stii?
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Esti amuzant, gen razi ca prostul...oricum nu stii ce s-a intamplat cu adevarat :) Continua, ce alte detalii mai stii?
Stiu ca faceai pe tine cand dadea Mnk fake-uri pe tine si tineai cuminte fermele acasa, sa nu care cumva sa creasca si mai mult numarul de fake-uri :)))) Iar partea cu ursul a fost monumentala :))) Dar ce ma amuza ca, dupa ce ti-a tras-o ursu, vii aici sa-i faci galerie :))))
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Mai spune-mi :D ai si dovezi? Nu de alta dar cum latri tu poate oricine...mai greu cu dovezile :D La fel si cu tinutul fermelor acasa...proof, ori doar iti place sa behai?
 
Sus