KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

Centorag

member
Scor reacție
0
Mai spune-mi :D ai si dovezi? Nu de alta dar cum latri tu poate oricine...mai greu cu dovezile :D La fel si cu tinutul fermelor acasa...proof, ori doar iti place sa behai?
Sigur gaseste ursu vreun print cu fermele tale acasa in timpul organizatelor :))) Dar ii las pe cei din DT sa comenteze subiectul :)

De altfel, si eu ti-as putea cere dovezi ca "stateam in genunchi in fata DK-ului" :))))) Ca daca te uiti pe tw, nu prea era cazul :)))))
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Cheama mosule tot DT-ul sa vedem :)))
Pai la voi mai scotea DK 4-5 conturi mari....va tremurau nadragii...tipati la mnk sa inainteze mai repede :D
 

stou

member
Scor reacție
0
In primul rand lasati Dk departe de certurile voastre ,in al doilea rand bai centorag tu suferi cu capul ??? Ce vorbesti de cumparat conturi cand unu la mana nu a fost nimeni banat pe acest motiv pe 60 si doi parca ai fi din tribul lu maica precista dar satele din mijlocul dk pe 60 cum au aparut la voi da ofertele de 50 euro dupa care 100 euro pt The Revenge cum au aparut ?Listele de sate atacate si cu ce ? Atacuri de pe sitere pe aceleasi tinte ?Si ma opresc ca nu are rost sa spun mai multe. Si cu toate astea uitate pe tw stats cat vrei ca da pe minus pana la caderea Dt .
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Cand eu jucam pe 60 tu stateai in genunchi in fata la DK :D lasa fitele astea cu 50 de sate...
Bai barbarule, ce ai jucat ma tu pe l60 ? Erai doar un barbar cu nume, peste tot unde ai jucat a fost asa inclusiv ultima speciala unde te laudai pe acolo cu br ca scoateti ca faceti si ati pierdut conturile la primele atacuri.

Ahaha auzi la el, vrei sa ti pun aici printurile sa mai rada baietii de ce ai facut tu cu contul pe l60 ?:))))

Auzi la el ca juca, habar nu ai cine a tinut granita dt vs mnks , tu stateai in spate si nu trimiteai nici macar deff ul. Noroc ca barbarele nu pot lua sate ca erai sub ele.

Unde joci acolo te vinzi bai 2leu
 
Scor reacție
0
Ce conturi mari a scos DK bobitza? :))))))))) A recrutat / cumparat vrei sa zici, ca nu le-a scos prin atacuri :))))


"bobitza" , ai grija ce acuzatii faci ..,.
daca incerci sa induci lumea in eroare si sa nu vada adevarul despre voi (green), o faci degeaba...stie lumea ce specimene sunteti.
voi in fata Dk-ului/ D t-ului ati fost nuli, asta pana cand ati reusit sa faceti o ghidusie si sa prostiti pe x -y ca sa va de-a listele cu satele atacate real...numai asa ati rezistat.
si pana una alta nu mai vorbii despre Dk & Dt.... si numai deforma adevarul.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
In primul rand lasati Dk departe de certurile voastre ,in al doilea rand bai centorag tu suferi cu capul ??? Ce vorbesti de cumparat conturi cand unu la mana nu a fost nimeni banat pe acest motiv pe 60 si doi parca ai fi din tribul lu maica precista dar satele din mijlocul dk pe 60 cum au aparut la voi da ofertele de 50 euro dupa care 100 euro pt The Revenge cum au aparut ?Listele de sate atacate si cu ce ? Atacuri de pe sitere pe aceleasi tinte ?Si ma opresc ca nu are rot sa spun mai multe. Si cu toate astea uitate pe tw stats cat vrei ca da pe minus pana la caderea Dt .
Stou, daca tu nu stii ce faceam tesla pe la spatele vostru, asta nu inseamna ca nu se cumparau :)))) Eu n-am nimic cu jucatorii DK care jucau pe harta :)
 

Centorag

member
Scor reacție
0
"bobitza" , ai grija ce acuzatii faci ..,.
daca incerci sa induci lumea in eroare si sa nu vada adevarul despre voi (green), o faci degeaba...stie lumea ce specimene sunteti.
voi in fata Dk-ului/ D t-ului ati fost nuli, asta pana cand ati reusit sa faceti o ghidusie si sa prostiti pe x -y ca sa va de-a listele cu satele atacate real...numai asa ati rezistat.
si pana una alta nu mai vorbii despre Dk & Dt.... si numai deforma adevarul.
Ce adevar tot visezi? :)))) Arata-mi mie un organizat DK unde s-au luat sate :))) Maximul cred ca a fost pe gagik, dar am avut si noi unul la fel pe unul de-al DK-ului, pitzi ;) Pe harta, lupta intre DK si green a fost echilibrata, si asta o arata si statistica vremii, nu stiu ce dominatii ai tu in cap :)
 

Blitz

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Bai barbarule, ce ai jucat ma tu pe l60 ? Erai doar un barbar cu nume, peste tot unde ai jucat a fost asa inclusiv ultima speciala unde te laudai pe acolo cu br ca scoateti ca faceti si ati pierdut conturile la primele atacuri.

Ahaha auzi la el, vrei sa ti pun aici printurile sa mai rada baietii de ce ai facut tu cu contul pe l60 ?:))))

Auzi la el ca juca, habar nu ai cine a tinut granita dt vs mnks , tu stateai in spate si nu trimiteai nici macar deff ul. Noroc ca barbarele nu pot lua sate ca erai sub ele.

Unde joci acolo te vinzi bai 2leu

aici e lumea 72 nu speciala milogea,ca daca vorbesc si eu de speciala 17 unde zi de zi te rugai de mine sa intru la voi ca doar asa puteti intoarce speciala e altceva,lasa speciala 19 unde nu s-a jucat nimic si au renuntat mai toti...si ce am pierdut eu la primele atacuri ? ca aveam tot contu in granita,dadeati in fiecare zi in mine si nu luati nimic,ati luat sate cand am baut si nu m-am trezit sa intru pe cont,cand s-a jucat serios s-a vazut si te rog nu mai vorbii in absenta mea de mine ca iar te chem sa bem si zici ca nu poti ca esti la gratar cu iubita ta yakuza,ti-e frica de umbra ta si o dai in smecherie virtuala + ca ai glas doar cand esti in avantaj si intrati cate 500 iar mai tarziu recrutati si jumatate de harta,doar asa te umflii pe aici,cand ati pierdut nu mai gaseai cheia de la camera unde dormi cu iubitul tau teslaru sa-i plangi pe umar dupa ce mananca shaorma pe care s-a vandut pe 73 :)))
 
Ultima editare:

TesLa USA

member
Scor reacție
0
ce faceam bro

aceeasi poveste ca v-am cumparat conturi?
nu era nevoie, green a fost prea slab :)))
 

Blitz

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
pe 60 a jucat serios,eu ma certasem cu cineva din gentle si n-am vrut sa joc cu ei atunci,am intrat cu dt,l-am bagat si pe tupeu si el s-a tinut de lumea aia,eu am jucat putin la inceput,dar dupa am vorbit cu cativa din dt si mi-au spus ca a fost chiar ok tupeu,nu stiu de ce se vorbeste ca a vandut contul si etc...cat a jucat cu noi si inca joaca a fost super ok,acum ce a facut cu altii putin ma intereseaza....fiecare se poarta diferit in functie de anturaj
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
nu stiu ce zici acolo fratioare :))
nu joc cu 5 insi pe cont, ma descurc singur
nu ma vand, de obicei doar mi se vand lakei d astia ca tine :p
si eu si olandezul te-am cam facut fetita noastra pe unde te-am prins :d
mai urmeaza si pe 73 sa ne stergi incaltamintea
deci.. cum e, iti place meseria asta de mascota?
 

Blitz

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
ti-a luat ceva sa gandesti raspunsul asta :)))
eu zic ca joci si cu mai multi pe cont...cand iti mai scriam imi raspundeau mereu persoane diferite
cum nu te vinzi? te vinzi de cand ai contul,recent acum pe 73 pe o shaorma mica,probabil pe 60 ai primit una mare dar babalau e alinutzu ca te scoteam de mult de acolo cu organizat surpriza :))) in fine oricum e bleg
unde anume m-ai prins tu pe mine cu olandezul ? m-ai prins pe 67 cand aparam conturi cu tine pepsi si unnamed iar tu ai fost singurul care a pierdut sat dintre toti,dupa pe speciala 17 unde ati dat 2 saptamani zi de zi pe mine,m-ati demolat dadeati zeci de nobili zilnic si n-ati luat nici macar un sat,dupa va rugati de mine sa intru la voi ca sa intoarcem speciala si dupa ne-am mai intalnit pe speciala 19 unde nu prea mai juca nimeni si nu mai mi-am dat interesul am baut nu m-am trezit si atunci ati putut lua sate ca in rest cat ati dat si acolo pe mine un sat n-ati luat
iar pe 73 mai e de jucat,oricum tu n-ai nici un merit,esti doar o sageata si un ieftin macar de-ti lua samy o shaorma mare :)))
 
Sus