Discutii libere L76

Ion Legenda

member
Scor reacție
0
Pana una alta, ca observator extern, vad ca Green nu prea comenteaza pe aici, dar isi face treaba pe harta.
Iar Hienele si-au pierdut elanul din primele zile si au cam ramas in urma, cel putin ca punctaj. Daca e sa judecam dupa esecul de a-l inobila pe Leu, putem crede ca si ca trupe sunt in urma.
Cum comentati? :cool:
 

Smurff.

member
Scor reacție
0
Parca as vede tanar si nelinistit ep 4237 :))) aceleasi orgolii lume de lume

Si e rau ca sunt? Altfel n-am mai fi avut razboaie..

Pana una alta, ca observator extern, vad ca Green nu prea comenteaza pe aici, dar isi face treaba pe harta.
Iar Hienele si-au pierdut elanul din primele zile si au cam ramas in urma, cel putin ca punctaj. Daca e sa judecam dupa esecul de a-l inobila pe Leu, putem crede ca si ca trupe sunt in urma.
Cum comentati? :cool:

Se mai intampla sa pierzi si trupe. Dar sincer sa fiu eu n-am vazut nimic din partea green-ului pe harta pana acum, cum poti admite asa ceva?
Este doar inceputul, inca nu au inceput sa se lanseze trenuri de nobili in razboi. Pana acum doar aliatii green-ului misca ceva, sa nu confundam lucrurile. :)
 

Ion Legenda

member
Scor reacție
0
Da, se intampla sa se piarda trupe, nu zic nu. Dar pana la alte desfasurari de forte, le luam in considerare pe cele din prezent. Un atac organizat din 2 triburi asupra unui singur jucator, fara ca el sa poata fi inobilat, este totusi un mic esec.
Legat de Green, la ce aliati te referi? Ca poate nu mai sunt aliati intre timp :) Si, la fel, pana la confruntari directe sau alte actiuni concrete, putem aprecia evolutia unui trib si dupa dezvoltarea individuala a membrilor, implicit pozitia din clasament.

Nu sunt laude sau critici pt nici unul din triburile de pe aceasta lume, sunt discutii obiective bazate pe ce se vede din exterior. Orice alte pareri sunt binevenite, daca ar fi obiective cu atat mai bine.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
7F8D4656-CE05-4A01-9FB7-DFB012548176.jpeg
2A75BF4F-0BA0-4968-A3DB-F043ED46A6D7.jpeg



ce de fani ....


21B16F59-767A-4DE2-A6C4-90040EF57C7A.jpeg



de suporti nu are rost sa zicem nimic, se prezinta ei singuri :(
 

Smurff.

member
Scor reacție
0
Da, se intampla sa se piarda trupe, nu zic nu. Dar pana la alte desfasurari de forte, le luam in considerare pe cele din prezent. Un atac organizat din 2 triburi asupra unui singur jucator, fara ca el sa poata fi inobilat, este totusi un mic esec.
Legat de Green, la ce aliati te referi? Ca poate nu mai sunt aliati intre timp :) Si, la fel, pana la confruntari directe sau alte actiuni concrete, putem aprecia evolutia unui trib si dupa dezvoltarea individuala a membrilor, implicit pozitia din clasament.

Nu sunt laude sau critici pt nici unul din triburile de pe aceasta lume, sunt discutii obiective bazate pe ce se vede din exterior. Orice alte pareri sunt binevenite, daca ar fi obiective cu atat mai bine.

Trupe s-au pierdut din ambele tabere, trupe de atac pe care le refacem mult mai repede decat refacem apararea, n-am dreptate?
Ideea este ca in seara asta, aliatii green-ului au pierdut trupe, mult mai multe decat am pierdut noi pe Leu, asta este, a fost un esec si il asumam ca atare. As fi vrut sa-l felicit public pe Leu pentru "reusita" dar atata timp cat el n-a realizat decat niste puncte la inamici invinsi ca aparator, nu se merita..pentru ca ala nu e meritul lui..si-a facut un trib si a cerut sprijin in sat inca din perioada protectiei, pentru a fi protejat, frumos jucat, nu? El a lansat diferite provacari unui coleg insa pana acum nu a facut nimic in privinta asta..doar vorbe, vorbe-n vant. Nu vreau sa lansez nicio provocare, nu vreau sa dau termen de rezistenta pe harta, lui sau altcuiva..Dar cat crezi ca o sa reziste el in zona aia? O sa ne raspunda harta la intrebarea asta, vedem la momentul potrivit care e rezultatul acelor trupe pierdute cu zile in urma.

Apropo, cand zic aliati stii bine ca ma refer la DACII, atata timp cat au intrat in razboi alaturi de green.
Frumos numar de trupe pierdute in seara asta! Sa speram ca puteti primii ajutorul aliatilor vostri in zilele ce urmeaza si nu sunteti doar pe post de kamikaze in zona aia. ;)
 

Deleted User - 2327230

Ai ceva fantezii :D auzi la el am cerut sprijin încă din perioada de protecție :D sa nu cumva sa ma atace careva in perioada aia :D
In rapoartele postate pe forum se vede clar spionajul ursului ca nu aveam sprijin în sat.
Nu-mi trebuie să mă feliciti, dar nu mai macani minciuni la adresa mea.

Dacă tot vine vorba de sprijin permanent si cine nu doarme noaptea de grija mea , aia sunteti voi :D
Asa nu ati pomeni numele meu...poftim dovadă tot din seara aia.

PS. Nu mai trimiteți spioni la mine sa vada diplomația, nu am PNA si alianță cu nimeni.
Nu ma iubeste nimeni :D
Doar hienele si șobolanii sunt trecuți cu rosu, este o culoare sexi care ma incita :D

off iar mi am amintit de culoarea sexi a lui magda...cum se pregătise ea :D
 
Ultima editare de un moderator:

Smurff.

member
Scor reacție
0
Credeam ca albastru e culoarea care te incita, ma rog..
Hai sa lasam textele de doi lei si sa jucam pe harta totusi.
Sper sa te tii de cuvant si sa iti onorezi provocarea, nu joci nimic momentan.

PS: Care e culoarea sexi a Magdei? Se pare ca tu stii lucruri intime >)))
 

Deleted User - 2327230

Mai semuc sau cum te cheama , tu crezi că degeaba v-am premenit la rosu ?
Imi e frica să nu fie prea tare ptr voi încât să aveți fisuri.
 

Smurff.

member
Scor reacție
0
Ok, Leule. O sa incetez sa-ti mai acord atentie, nu o meriti. Vrem sa vedem si atacuri pe joc..ca de atacuri pe forum suntem satui..
 

Deleted User - 2327230

Dacă poți face o magie sa dispari, ar fi ideal. Fa-ma să-mi fie dor de tine...

 
Ultima editare de un moderator:

urssmircea

member
Scor reacție
1
Ai ceva fantezii :D auzi la el am cerut sprijin încă din perioada de protecție :D sa nu cumva sa ma atace careva in perioada aia :D
In rapoartele postate pe forum se vede clar spionajul ursului ca nu aveam sprijin în sat.
Nu-mi trebuie să mă feliciti, dar nu mai macani minciuni la adresa mea.

Dacă tot vine vorba de sprijin permanent si cine nu doarme noaptea de grija mea , aia sunteti voi :D
Asa nu ati pomeni numele meu...poftim dovadă tot din seara aia.

PS. Nu mai trimiteți spioni la mine sa vada diplomația, nu am PNA si alianță cu nimeni.
Nu ma iubeste nimeni :D
Doar hienele si șobolanii sunt trecuți cu rosu, este o culoare sexi care ma incita :D

off iar mi am amintit de culoarea sexi a lui magda...cum se pregătise ea :D



eu ti-am zis de la inceput ca nu este nevoie de retetebacktime daca ataci :)) iar deff nu este nevoie sa cer, cade din cer fara sa dau mesaje ;) ii greu si te inteleg, sa bagi pp si totusi sa ramai un 0 .... esti mai ceva ca disperatu de sorinel care peste tot vede ursi cand este refuzat la fuziuni recrutari etc etc .... macar daca jucam aici intelgeam toate siferintele dar asa cu o activitate odata pe saptamana chiar ii nasol sa arati atata disperare :)))


spor la crescut sate, finalul o sa fie asa cum decide dirijorul ;)
 

Deleted User - 2327230

Ursulet dulce :D întelegeam daca aveai ursulet blând, gingaș dar dulce :D înseamnă ceva ce îți doreai si iti doresti sa fii :D
Auzi la el ca bag pp ca disperatul :D daca as fi disperat as intra mereu într-un trib cu potențial să câștige lumea și să îndur toate insultele sau comportamentul urat celor pe care i-as alege doar sa castig lumea si să rămân traumatizat :)
Dacă am cumparat pp este ca și în viața reală, ma îmbrac la nike, telefoane de ultima generatie, etc si se gaseste cate unul ca tine sa-mi zică. Tu ti-ai luat telefon mai scump decat masina mea :D Sunteti mor-mor-mortali :D
Disperat as fi sa ma trezesc ca tine azi noapte la 04:00 sa vad daca am satul si de nervi ca nu pot dormi să-i scriu ceva la omul pe care il invidiez si sa nu-l las în pace. :D

 
Sus