Discutii libere L76

Deleted User - 743785914

Ursulet dulce :D întelegeam daca aveai ursulet blând, gingaș dar dulce :D înseamnă ceva ce îți doreai si iti doresti sa fii :D
Auzi la el ca bag pp ca disperatul :D daca as fi disperat as intra mereu într-un trib cu potențial să câștige lumea și să îndur toate insultele sau comportamentul urat celor pe care i-as alege doar sa castig lumea si să rămân traumatizat :)
Dacă am cumparat pp este ca și în viața reală, ma îmbrac la nike, telefoane de ultima generatie, etc si se gaseste cate unul ca tine sa-mi zică. Tu ti-ai luat telefon mai scump decat masina mea :D Sunteti mor-mor-mortali :D
Disperat as fi sa ma trezesc ca tine azi noapte la 04:00 sa vad daca am satul si de nervi ca nu pot dormi să-i scriu ceva la omul pe care il invidiez si sa nu-l las în pace. :D


Salut, inteleg ca nu il suporti pe URSU , ca multe persoane, dar tu esti prea ofticat, vreau sa citesc putin externu vad numai Leul Albastru.... hai sa jucam mai mult si sa scriem mai putin.
 

Deleted User - 2327230

Greșit, tot ce vreau este să nu se mai scrie de mine si atunci nu mă interesează forumul extern. Nu cred ca este asa greu să ai bun simt și să ne vedem fiecare de ale lui.
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
Eu vreau sa continue cearta, asa am ce citi pe parcare.
De farm si curatari m-am plictisit.:(
Spor la joc tuturor
 

anomaly23

member
Scor reacție
0
Interesant raport.Nu cred ca se astepta atacatorul sa aibe atat succes.

Dimineata, somnul e prea dulce si poti sa te alegi cu surprize de astea neplacute.
 

RAYN0R

member
Scor reacție
0
Ceea ce imi place aici este faptul ca toata lumea are dreptate. Nu am vazut pe nimeni sa spuna: DA .. ai dreptate , asa este. Pentru mine acest forum imi da o stare pozitiva si ma amuza.... imi face ziua mai frumoasa. Fiecare are farmecul lui.
Nu cunosc pe nimeni si pentru mine, toti sunt simplii jucatori de triburi fie ei mai buni sau mai rai in joc si sunt sigur 100% ca in viata reala sunt oameni de nota 10 si asta conteaza cel mai mult.
Succes tuturor! si o bere impreuna face mult.
 

D Wolfwood

member
Scor reacție
1
Am citit ce se scrie pe aici dar mi-e foarte greu să concluzionez ceva, așa că întreb.
Totuși, cine-i eroul negativ? :D
 
Scor reacție
0
Eu sunt curios, triburile alea de s-au prostituat si s-au facut academii green, nu stiu ca doar 50 de membrii au loc in tribul final?!? Ce fel de asteptari au cei ce joaca in triburile respective si cate locuri cred ca vor prinde in tribul final in eventualitatea in care green inchide?!?
Nu-i treaba magarului de unde beau oile apa
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Sus