Discutii libere L76

teardrop

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
dsadgd.png


Bună Dsa...
 

Deleted User - 2327230

Gheorghe s-a întâlnit cu ursul în pădure. Gheorghe s-a speriat de urs si ursul s-a speriat de Gheorghe. Gheorghe a luat-o la talpa, ursul a luat-o la laba.
 

Deleted User - 2327230

Au început catelusii purpurii să se gudure la zeița lor si sa latre la adresa mea.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Salut br. S-a cucerit un sat, si problema e? Pai niciuna, ca tu nu ai avut nicio contributie. Eu nu joc nici 24x7 si nici n-am coplayer. Aia e.
Nu o sa stau sa insirui toate satele luate de mine de la Gentle, se poate verifica pe Twstats.

cica sa detaliez si dupa se sterge postarea :))))))
Eu nu voi intra in polemica cu un jucator care in 2 vorbe spune 3 minciuni, un jucator care si-a sters singur postarea de rusinea aberatiilor pe care le insiruie si dupa reclama ca i s-a sters postarea.

Eu am scris postarea anterioara, pentru ca balivernele insiruite de 2-3 sa nu devina adevarul absolut. Nu consider ca un dialog cu tine este benefic, asadar acesta este ultimul meu raspuns pe aceasta tema.

EDIT: In postarea stearsa de Ursu*e*Dulce, Ursu*e*Dulce a zis ca eu nu joc pe harta. Verifica te rog TWStats si lasa un comentariu daca tu ai vreun cont pe care ai jucat 10 ani. Daca nu, nu mai face astfel de afirmatii. Dar daca tot ai deschis subiectul poate ne spui numarul de conturi pe care ai masterban.
 

Deleted User - 2327230

:D nu-i mai spune si tu adevărul ca este nepotul lui pinochio :D
Plus că este incoerent și mesajele nu au nici-o logica :D desi aici probabil se chinuie să scrie și el normal :D mona asta este de vina, unii se spală pe mâini cu ea, altii vor sa distrugă virusul în stomac ceea ce nu este rau :D

 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
0
Devine din ce in ce mai interesant forumul asta :))) As vrea sa vad asa cate un reprezentant din toate triburile :))) Mare comedie ce ar iesii
 

Deleted User - 2327230

:D daca si pantera roz are reprezentat e comedic , nu comedie :D

 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
0
Istoria tribului arată cine mușcă



Imi pare rau, eu nu sunt catelus ascultător, sunt un leu neimbalnzit :)
[1] >2< [toate]
156038_thumb
.ghost. în data de 25.05. la ora 18:45
Aliatii, suntem in pratate foarte bune.

Lupii nu-si baga coada, decat in cusca leilor
154843_thumb
Watcher on the wall
phone.png
în data de 25.05. la ora 18:43
A intrat un apionaj acu 10 minute..stiu ce are in sat..
156038_thumb
.ghost. în data de 25.05. la ora 18:41
3162 Lăncieri
2736 Luptători cu spada
547 arcasi

Asa mi-a zis ca are in sat.
Crezi ca-l prind zorii?
154843_thumb
Watcher on the wall
phone.png
în data de 25.05. la ora 18:40
Nu prea..e ranit.. Da cred ca il prind zorii
156038_thumb
.ghost. în data de 25.05. la ora 18:33
Ce se intampla, nu va intelegeti cu leii?



Eu vad ca erau foarte prieteni cu tine mai leutule... Dar poate n au mai avut culori si pt tine.. Au terminat curcubeul si nah..sau poate tu n ai vrut sa fi colorat dupa ce te au ajutat, mare jignire..bine atunci erau haita de lupi.. Acu sunt minioni purpurii.. Frumoasa trecere
 

Deleted User - 2327230

.ghost. asta de a trecut în numele muierii zici ca-i hercule
Auzi tupeu la el ca nu am voie sa vorbesc cu jucătorii lui. De parca scrisesem la femeia lui asa era de oparit.
A observat că am pierdut o parte din atac distrugand trupele barosului si ce s-a gândit el, acum e momentul să-l strângem cu usa pe leu ca se sperie ca mine si trece la noi ca atat de mult mi-l doresc pe acest jucător spectaculos ca eu sunt un noob speriat si o pun pe maram pe el daca nu mă asculta :D

 
Ultima editare de un moderator:
Sus