Discutii libere L76

Vndhl

member
Scor reacție
2
Am pus in manager. Le fac la 10.000 pt tine.
Se pare ca ti-a dat fail managerul ,le-a facut de barbare :rolleyes:....oricum Familia DK iti multumeste ca ne-ai mai crescut un nou rand de sate ... acum iti poti trece in CV : innobilat de 2 ori pe aceeasi lume , de catre DK ,in doar 60 zile ... colegii mei zic sa mai incerci odata ,a 3 a oara poate o sa fie cu noroc ,poate ...;)
 
Scor reacție
0
Nu se ajunge nicaieri cu polemica asta, hai sa vorbim obiectiv atunci:

Parte 1:
Jucători: cotzanul
Parte 2:
Triburi: green, blue, Red, Pink, yellow

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
17
Tabăra 2: 5
Diferență: 12

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1:
135,884
Tabăra 2: 4,274,991
Diferență: 4,139,107

chart


O zi buna.
Te lauzi cu caracterul tau de 2 bani,dupa ce velasiped te-a ajutat sa iei sate , noaptea dai si ei sate de la el ,mare om mare caracter
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Hai ma scutiti? N-a plans nimeni pe-aici pe chestii de genul, dar nu-mi veniti cu texte de-astea, ca suna patetic, sincer ;)
 

BoDo-.-

member
Scor reacție
0
Stai Chill Centorag ca te "cumparam"si pe tine mai tarziu ! :D Sa nu dai stergere te rog eu !
 
Ultima editare:

Vndhl

member
Scor reacție
2
Mai si iesiti pe extern cu de-astea? Serios? E al 2lea jucator la care aplicati aceeasi tactica, un mesaj pe wapp, dintr-o data nu mai raspunde la mesaje si pierde toate satele. Hai ma, macar taci din gura si nu mai plange pe-aici.


Si atunci ,de ce mai dam demolari pe ei .....din cate vad ,si pe tine au mers cateva demolari azi ,maine daca pierzi sate ,dupa logica ta, ti-am dat si mesaj pe whastaaap ? :confused:
 

dormm

member
Scor reacție
0
=))))ne pui in antiteza?
btw:macar stii ce inseamna?
Sa inteleg ca acum nu mai e bun paradoxx?:)))))cand a venit la voi,erati toti entuziasmati ca ne rupe paradox..am vazut ce ne-a facut,ne-a crescut satele
.dnd ca esti noob rau
 
Sus