Discutii libere L76

Paul44

member
Scor reacție
0
Suntem aia noobi, nu prindem toamna si dam stergere peste o saptamana. E bina asa?

Gata mah, am zis, vorbim in toamna? sau nici asa nu e ok pentru voi?
Eu v-am zis ca stati si va contrati ca sunteti noobi, chiar daca va spune cineva ca sunteti cei mai buni.
 

BoDo-.-

member
Scor reacție
0
1595964942053.png

1595964997467.png

1595965081251.png

ultimu a avansat in tribu mare vad e campion pe barbare
 

Paul44

member
Scor reacție
0
Ba, noi ne-am laudat ca nu luam barbare? Voi ori sunteti orbi, ori sunteti prosti si nu stiti ce voribiti.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
nu ii mai agresati atat ca se lasa iar astia si o sa va fie dor de ei ..... deja ii plictisitor sa incepem iar alta lume pentru acelasi rezultat :(


iar paulica ramane doar un cont suport care practic nu a jucat si nici nu joaca, ii doar comentator pe extern, alex cum ii zic unii pe acolo, dar oricum este amuzant cum din postura de majoreta se agita asa tare cand vine vorba de razboaie :|
 

Centorag

member
Scor reacție
0
in DK nu cresc conducatorii din interne sau barbare
De aici a plecat discutia. Daca tu gasesti alt mesaj, inaintea acestuia, legat de barbare, te rog sa mi-l arati. Chiar nu are rost sa deschid o astfel de discutie cand personal am luat barbare in granita cu voi, stiind ca la un moment dat, oricum le veti lua voi. Nu e nimic de rau, este o tactica pe care ati folosit-o pe 60 si atunci am anticipat miscarea, nimic mai mult.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Si pana la urma br3t0 a fost cumparat sau nu? Eu nu mai inteleg nimic pe aici... @Centorag


la cum a scris el a zis ca ati cumparat satele, nu raspunde la mesaje etc si a fost dat afara, dupa cateva ore era inapoi, deci green la cumparat de la voi.... oricum a gresit cu acel comentariu si o sa iti schimbe subiectul pana te saturi sa il intrebi :))) asa se intampla mereu cand se face de kkt pe aici :)))
 

dormm

member
Scor reacție
0
pai ia vezi boss cine a inceput discutia =)))))))))))))
voi o dati intr-una cu barbare si interne cand faceti fix acelasi lucru
tu ai venit aici si te-ai bagat in seama,mi-ai pomenit numele mai sus..tu esti un anonim care te ascunzi in spatele unui suport,nu ai nicio treaba cu razboiul/jocul.....banuiesc ca te-au dat aia din green afara de pe conferinta si vii si iti arunci frustrarile pe forum.
 

HYWYK

member
Scor reacție
0
Mai si iesiti pe extern cu de-astea? Serios? E al 2lea jucator la care aplicati aceeasi tactica, un mesaj pe wapp, dintr-o data nu mai raspunde la mesaje si pierde toate satele. Hai ma, macar taci din gura si nu mai plange pe-aici.
Ce insinuai aici? sau vorbesti doar ca sa nu taci?
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Pai si de ce insinuezi precum ca noi am cumpara conturi daca nu stii !
Cand o persoana care a colaborat foarte bine cu tribul pana la momentul respectiv dispare dintr-o data, fara vreo urma fix in ziua organizatului, in conditiile in care am primit mesaje de la anumiti membrii din DK (niciunul din cei prezenti aici, dar pot cauta numele exact, eventual si mesajele) pe sittere la modul "hai sa facem cumva sa imi cedezi nsite sate in granita", tu la ce te-ai gandi?
 
Sus