Discutii libere L76

adifok

member
Scor reacție
0
nu stiu cine esti paul44, probabil peste o saptamana o sa imi amintesc doar doi de 4, dar tocmai de triristul nu ai nimerit sa te iei, sa insinuezi ca nu joaca si nu ia sate de la inamic... lumea asta chiar i-a iesit foarte bine. cred ca se mira si el :))))
 

dormm

member
Scor reacție
0
in conditiile in care am primit mesaje de la anumiti membrii din DK (niciunul din cei prezenti aici, dar pot cauta numele exact, eventual si mesajele) pe sittere la modul "hai sa facem cumva sa imi cedezi nsite sate in granita", tu la ce te-ai gandi?

sa inteleg ca tu scrii aici ce ti-ai dori sa se intample?!
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
eu cred ca tu nu intelegi cuvantul "aroganta". vezi ca probabil stiu colegii care iti dau voie sa comentezi pe aici.
Nu mai repet a 4a oara, cred ca ti-a intrat capul de tot in toaleta si nu mai vezi sa citesti.

Ba suportule, scrie ma de pe contul tau daca tot ai gura mare, ca stie tot serverul cine esti, dar ti rusine este? Ca dau rau statisticile de pe stasts si nu mai ai ce roade pe aici.





Stergere numa voi visati, se pare ca ati mestecat propaganda ursului fara sa o ganditi putin.

Vezi atașament 3201


Stim baieti ca pentru voi s-a dat liber la un barbar si un bonus dupa fiecare organizat.

E ok mah, na.
Suntem aia noobi, nu prindem toamna si dam stergere peste o saptamana. E bina asa? Si cica noi suntem aia aroganti =))))))))
 

BoDo-.-

member
Scor reacție
0
Cand o persoana care a colaborat foarte bine cu tribul pana la momentul respectiv dispare dintr-o data, fara vreo urma fix in ziua organizatului, in conditiile in care am primit mesaje de la anumiti membrii din DK (niciunul din cei prezenti aici, dar pot cauta numele exact, eventual si mesajele) pe sittere la modul "hai sa facem cumva sa imi cedezi nsite sate in granita", tu la ce te-ai gandi?
Te-ai gandit ca poate jucatorul acela munceste si chiar nu a putut intra pe cont ! Dar nu voi va ganditi doar ca aaa pfff pe asta l-a cumparat Dk.... !
Toata granita voastra e atacata si demolata si voi incepeti cu cumparat de conturi !
 

DoNo

member
Scor reacție
0
Cand o persoana care a colaborat foarte bine cu tribul pana la momentul respectiv dispare dintr-o data, fara vreo urma fix in ziua organizatului, in conditiile in care am primit mesaje de la anumiti membrii din DK (niciunul din cei prezenti aici, dar pot cauta numele exact, eventual si mesajele) pe sittere la modul "hai sa facem cumva sa imi cedezi nsite sate in granita", tu la ce te-ai gandi?

In momentul in care faci o acuzatie, trebuie sa prezinti si dovezile ce sustin situatia relatata. Tu in schimb, inventezi niste ipostaze fictive, sau probabil credibile in conceptia ta, si le expui fara nicio baza reala ce iti poate sustine afirmatia falsa si nefondata.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Te-ai gandit ca poate jucatorul acela munceste si chiar nu a putut intra pe cont ! Dar nu voi va ganditi doar ca aaa pfff pe asta l-a cumparat Dk.... !
Se lasa sitter, nu-i problema, normal ca inteleg aceasta situatie, ca doar imi cumpar pp-urii din salariu, nu din banii de mostenire. Dar am dubii ca ati atacat contul ala cu fulluri doar din 12h :)
 

Paul44

member
Scor reacție
0
Te-ai gandit ca poate jucatorul acela munceste si chiar nu a putut intra pe cont ! Dar nu voi va ganditi doar ca aaa pfff pe asta l-a cumparat Dk.... !

Dar asta am spus si noi, exact cu 24h inainte de organizat nu i-a mai gasit nimeni, inclusiv prieteni din RL.

bai baieti,voi scrieti aici ce va doriti sa se intample?

ce mesaje am trimis eu ca sa cumpar conturi? :))))))

Putem posta mesajele tale private?
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Se lasa sitter, nu-i problema, normal ca inteleg aceasta situatie, ca doar imi cumpar pp-urii din salariu, nu din banii de mostenire. Dar am dubii ca ati atacat contul ala cu fulluri doar din 12h :)

Data viitoare cand vom ataca membrii din familia Green , le vom da si mesaj sa va lase sitter ,nu de alta ,dar sa iti facem si tie treaba :)
 

Centorag

member
Scor reacție
0
In momentul in care faci o acuzatie, trebuie sa prezinti si dovezile ce sustin situatia relatata. Tu in schimb, inventezi niste ipostaze fictive, sau probabil credibile in conceptia ta, si le expui fara nicio baza reala ce iti poate sustine afirmatia falsa si nefondata.
Am explicat mai devreme ca acuzatia era bazata pe alte "oferte" aparute pe alte conturi. Da, a fost extrapolare (in cazul de fata, gresita), dar nu-mi spune ca nu te-ai fi gandit fix la acelasi lucru daca te aflai in aceeasi situatie ;)
 

Paul44

member
Scor reacție
0
In momentul in care faci o acuzatie, trebuie sa prezinti si dovezile ce sustin situatia relatata. Tu in schimb, inventezi niste ipostaze fictive, sau probabil credibile in conceptia ta, si le expui fara nicio baza reala ce iti poate sustine afirmatia falsa si nefondata.

Baza reala e lumea 60 unde s-au adus si tranzactiile ca si dovezi. Dar sa zicem ca acolo ati avut alti jucatori de care v-ati detasat.
Dar, avand in vedere ca diferiti jucatori de la voi merg cu "mai ai chef? cum facem sa-mi cedezi satele?" nu sunt deloc ipostaze fictive.

In plus, voi inseamna ca stiti foarte bine ca faceti lucruri de genul, noi doar am mentionat ce am specificat mai sus.
 

dormm

member
Scor reacție
0
Posteaza ce vrei tu :)))hai sa vedem unde am zis eu ca vreau sa cumpar conturi,chiar sunt f curios,dar apoi sa nu o dai la intors,cum a facut centorag cu breto,da?:))))
 

BoDo-.-

member
Scor reacție
0
Se lasa sitter, nu-i problema, normal ca inteleg aceasta situatie, ca doar imi cumpar pp-urii din salariu, nu din banii de mostenire. Dar am dubii ca ati atacat contul ala cu fulluri doar din 12h :)
Eu cred ca sunteti jucatori cu ceva experienta sa va da ti seama ca nu sunt conturi cumparate ! Hai sa lasam balariile astea ca nu isi au rostu si recunoasteti realitatea !
 

adifok

member
Scor reacție
0
dk, nu a scapat de toti aia de pe 60, mai sunt eu, am vrut si eu sa cumpar un cont dar a dat cineva de la voi mai mult... si cine ma cunoaste stie ca nu spun povesti
 

Paul44

member
Scor reacție
0
Posteaza ce vrei tu :)))hai sa vedem unde am zis eu ca vreau sa cumpar conturi,chiar sunt f curios,dar apoi sa nu o dai la intors,cum a facut centorag cu breto,da?:))))

Hai cu acuzatiile de photoshop.
Oricum mai sunt destule.

1595967033367.png


1595967075000.png


1595967125539.png


1595967228203.png
 

Paul44

member
Scor reacție
0
Stai ca o da la intors acum, ca nu zice "vreau sa-ti cumpar contul", spune doar "de asta ti-am zis sa-mi dai skype-ul tau"
 
Sus