Discutii libere L76

Centorag

member
Scor reacție
0
Astia acum cred ca viseaza sa le fie conturile cumparate:)))))oare au bagat toti banii in acest joc?
Inca nu te baga baietii mari in seama, n-a mers cu cafeaua? :( Adauga si gogosi, poate poate? Sau ceva mai fency, gasesti tu, vezi totusi sa nu cheltui tot salariul, doar sa te bage lumea-n seama
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
paulica :)) de ce postezi de pe un cont care nu exista ? daca tot esti asa implicat, nu ii frumos sa o faci de pe contul tau ? sau este o rusine sa stie lumea cine esti si unde joci ?
 

Paul44

member
Scor reacție
0
paulica :)) de ce postezi de pe un cont care nu exista ? daca tot esti asa implicat, nu ii frumos sa o faci de pe contul tau ? sau este o rusine sa stie lumea cine esti si unde joci ?

Eu nu postez ca tine de pe alte conturi sa-mi fac galerie singur, sau sa ma bag in seama daca imi iau ban.
 

somnorosul

member
Scor reacție
0
dormm, mai bine mergi si dormi, pe langa ca esti un cersetor de atentie si trimiti mesaje aiurea ca un disperat, ai si niste nume la sate deblocheaza ma la mesaje chiar ca esti disperat de atentie. pt ce iti trebuie tie skype? de ce nu poti vb pe mesaje daca vrei sa faci pe cineva sa tradeze?
 

dormm

member
Scor reacție
0
Dar voi iar cititi pe diagonala si extrageti ce va convine doar sa va simtiti mai bine: nu a spus nimeni ca ati cumparat conturi aici.
Am zis ca jucatori implicati, brusc nu a mai dat nimeni de ei inaintea organizatului vostru. Si ati zis ca nu avem nicio baza sa va acuzam pe voi de manevre.
Uite aici mesaje de genul care constituie temeiul pentru ceea ce am mentionat noi.
Inca nu te baga baietii mari in seama, n-a mers cu cafeaua? :( Adauga si gogosi, poate poate? Sau ceva mai fency, gasesti tu, vezi totusi sa nu cheltui tot salariul, doar sa te bage lumea-n seama


Bai baiatule,eu inteleg ca sunteti suparati si aveti o problema ca eu cu prietenii mei am mers in dk,dar e problema noastra,nu a ta(voastra).Am inteles aceasta suparare,gata,este suficient,altceva?
Ai uitat sa o bagi p-aia cu internele,sau o pastrezi pt mai tarziu?
 

hary10

member
Scor reacție
1
Dar voi iar cititi pe diagonala si extrageti ce va convine doar sa va simtiti mai bine: nu a spus nimeni ca ati cumparat conturi aici.
Am zis ca jucatori implicati, brusc nu a mai dat nimeni de ei inaintea organizatului vostru. Si ati zis ca nu avem nicio baza sa va acuzam pe voi de manevre.
Uite aici mesaje de genul care constituie temeiul pentru ceea ce am mentionat noi.
Asta ce e?nu e o insinuare?
Mai si iesiti pe extern cu de-astea? Serios? E al 2lea jucator la care aplicati aceeasi tactica, un mesaj pe wapp, dintr-o data nu mai raspunde la mesaje si pierde toate satele. Hai ma, macar taci din gura si nu mai plange pe-aici.
Ar trebui sa va vedeti de treaba voastra,aveti twstats sa verificati,stiti foarte bine ca zona a fost demolata si atacata,mi se pare absurd sa veniti cu texte din astea.Noi ne-am vazut de treaba noastra,In dk nu se cumpara conturi,e strict interzis si si se innobileaza intern,asta iti garantez eu.
 

dormm

member
Scor reacție
0
dormm, mai bine mergi si dormi, pe langa ca esti un cersetor de atentie si trimiti mesaje aiurea ca un disperat, ai si niste nume la sate deblocheaza ma la mesaje chiar ca esti disperat de atentie. pt ce iti trebuie tie skype? de ce nu poti vb pe mesaje daca vrei sa faci pe cineva sa tradeze?

mesajele in care va arat realitatea sunt aiurea,nu? pentru voi da,va inteleg:)))
 

somnorosul

member
Scor reacție
0
Bai baiatule,eu inteleg ca sunteti suparati si aveti o problema ca eu cu prietenii mei am mers in dk,dar e problema noastra,nu a ta(voastra).Am inteles aceasta suparare,gata,este suficient,altceva?
Ai uitat sa o bagi p-aia cu internele,sau o pastrezi pt mai tarziu?

ma baiatule, cand tot greenul era concentrat sa si ia k-ul si tot dk-ul la fel, doar tu erai razvratitul dk. ai dat pe cata ti ai rupt atacul. te ai potolit apoi ca stiai ca are blindaj. ai dat pe alarma, ti-ai rupt full-ul. pe altii ti-a fost morcov sa dai. esti tare doar in mesaje, nu mai fa gargagatii ca pe harta esti 0 barat. moooor cum ti a rupt cento tot atacul ca ai crezut ca e fake

nu mai zic presiunile pe cei din zona sa ti cedeze satele, gen sarmin93, caroline wozniaki si altii ca ii protejezi
 

dormm

member
Scor reacție
0
ma baiatule, cand tot greenul era concentrat sa si ia k-ul si tot dk-ul la fel, doar tu erai razvratitul dk. ai dat pe cata ti ai rupt atacul. te ai potolit apoi ca stiai ca are blindaj. ai dat pe alarma, ti-ai rupt full-ul. pe altii ti-a fost morcov sa dai. esti tare doar in mesaje, nu mai fa gargagatii ca pe harta esti 0 barat. moooor cum ti a rupt cento tot atacul ca ai crezut ca e fake

nu mai zic presiunile pe cei din zona sa ti cedeze satele, gen sarmin93, caroline wozniaki si altii ca ii protejezi
Bai baiatule,stai usor ca nu prea stii ce vorbesti:)))
In primul rand am inobilat la inceput 2 jucatori din academiile voastre,se poate verifica pe twstats:)))in al doilea rand arata-mi dovada ca am presat eu jucatorii aceia sa-mi cedeze satele,in al treilea rand centorag mi-a prins in sate un full jumatate,aia inseamna la tine tot atacul?
 

Paul44

member
Scor reacție
0
Bai baiatule,stai usor ca nu prea stii ce vorbesti:)))
In primul rand am inobilat la inceput 2 jucatori din academiile voastre,se poate verifica pe twstats:)))in al doilea rand arata-mi dovada ca am presat eu jucatorii aceia sa-mi cedeze satele,in al treilea rand centorag mi-a prins in sate un full jumatate,aia inseamna la tine tot atacul?

pai tie si daca iti arata lumea o dai la intors, vedem deja =))))))
 

somnorosul

member
Scor reacție
0
Bai baiatule,stai usor ca nu prea stii ce vorbesti:)))
In primul rand am inobilat la inceput 2 jucatori din academiile voastre,se poate verifica pe twstats:)))in al doilea rand arata-mi dovada ca am presat eu jucatorii aceia sa-mi cedeze satele,in al treilea rand centorag mi-a prins in sate un full jumatate,aia inseamna la tine tot atacul?


nu ai presat e cedare
 

Atașamente

  • 116363657_271617857469528_4318935464273249065_n (1).png
    116363657_271617857469528_4318935464273249065_n (1).png
    216 KB · Vizualizări: 125

somnorosul

member
Scor reacție
0
PAi hotaraste-te ca esti cam somnoros si incoerent se pare...
omul juca la pp, nici nu il cunosti, dar erai dispus sa il aperi in schimbul sa ti creasca satul sau cel putin asta credea el
caroline wozniaki la fel ti a cedat

jucator de carton, ai luat vreun sat pe bune pelumea asta? doar cedari si barbare. hai somn usor ca numa gura ii de tine, la revedere
 

dormm

member
Scor reacție
0
omul juca la pp, nici nu il cunosti, dar erai dispus sa il aperi in schimbul sa ti creasca satul sau cel putin asta credea el
caroline wozniaki la fel ti a cedat

jucator de carton, ai luat vreun sat pe bune pelumea asta? doar cedari si barbare. hai somn usor ca numa gura ii de tine, la revedere

nu,iau doar barbare.probleme?
am vazut ce buni sunteti...deci...las-o mai usor,noobule.
 

somnorosul

member
Scor reacție
0
nu,iau doar barbare.probleme?
am vazut ce buni sunteti...deci...las-o mai usor,noobule.
pana iei doar pp-isti pe care ii protejezi in schimbul sa iti creasca satele esti exact degeaba pe harta. un disperat care a trimis pe toata granita mesaje pt a cauta sate moca, cedari si tradari...
 

xXDestroyXx

member
Scor reacție
0
Nu cred ca ai nevoie de id de skype sa tradezi, nu vad de ce ai ascunde pe joc asa ceva :) Ca print-uri catre noi se putea da si de pe joc, si de pe skype. Tradari se pot discuta si pe joc, cumparari de cont, nu prea
Si "hai sa vorbim pe skype" ce e? Nu e o insinuare?

Pe joc poate le vede turnul :)
Eu totusi n am inteles ideea, de ce ai demola un sat daca tot l ai cumparat?
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
schimbati subiectul ca altfel nu vor mai posta nimic :)))) pe fiecare lume ii aceiasi poveste :D mereu cand se faceau de kkt era liniste pana se faceau 2-3 pagini cu alt subiect si dupa veneau iar :))) si asa din cate am observat sptamanal apar conturi noi pe extern pro green :( daca nu ii suporta nimeni, au gasit modalitea sa fie si cineva alaturi de ei, chiar ca sunt aceleasi persoane
 
Sus