Discutii libere L76

adifok

member
Scor reacție
0
Ma faci sa rad, ii bine asa cum ai înțeles!
Dar ca sa-ți dai seama ce vorbești gândește-te ca tocmai ai afirmat ca încercați sa câștigați recrutând trădători, prin urmare ar trebui schimbată lozinca in “Răbdare recrutam”.
Si ca sa fiu mai exact cei 2 trădători recrutați care joaca la top ar trebui ca in cazul in care voi inchideti lumea sa ia locul unor jucatori de baza din echipa voastră pentru ca au trădat și cei care au muncit de la inceput de lume sa stea pe bara?
draga coleg hulk, v-am bubuit binisor pe ultimele 2 organizate, uite colegul centorag aici de fata iti poate confirma daca in tw stats nu ai incredere, te rog sa ne lasi cu teoria conspiratiei, nu venirea celor doi in dk a tavalit green-ul pana acum, noi astia cu tradarile (cum spui tu) am facut asta si ne-am descurcat ceva mai mult de onorabil. eu inteleg ce incerci sa faci aici si apreciez tactica, doar ca aici nu merge propaganda, avem toti tw stats, chiar si tu, incearca-l este util, te scuteste sa scoti pe gura enormitati ca cele de mai sus.
 

mauLLL

member
Scor reacție
0
Eu inca n-am inteles cu ce se lauda RS-ul :))))) poate-mi scapa mie ceva.
Hai ho baietii, ca sunteti in avantaj numeric urias fata de noi, aveti academii si in spatele nostru si abia miscati sa luati sate de la inactivi la care nu s-a putut sta pe sittere.
Calmati-va, ca trece august, revine lumea din concedii..vedem dupa cum sta treaba.
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
Eu inca n-am inteles cu ce se lauda RS-ul :))))) poate-mi scapa mie ceva.
Hai ho baietii, ca sunteti in avantaj numeric urias fata de noi, aveti academii si in spatele nostru si abia miscati sa luati sate de la inactivi la care nu s-a putut sta pe sittere.
Calmati-va, ca trece august, revine lumea din concedii..vedem dupa cum sta treaba.

Eu inca nu inteleg cu ce se lauda hienele. Voi doar promiteti si vorbiti mult.
Ati intrat cu gura mare ca rupeti green-ul, greenu e tot pe harta, mai mult jucati impreuna cu ei.
Ati zis de RS ca sunt palete, ca au recrutat tot continentul, ca vad ei cand incepeti sa atacati voi. Cand v-ati rupt gatul ati intors-o ca e diferenta de sate, ca e normal daca nu au luptat si erau full de trupe etc.
Ati zis ca DK a avut avantajul ca a luat repede K-ul si au avut doar o granita, ca vor vedea ei acum cu 2 granite, acum o dati pe manevre.

Deci cu ce va laudati?
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Eu inca nu inteleg cu ce se lauda hienele. Voi doar promiteti si vorbiti mult.
Ati intrat cu gura mare ca rupeti green-ul, greenu e tot pe harta, mai mult jucati impreuna cu ei.
Ati zis de RS ca sunt palete, ca au recrutat tot continentul, ca vad ei cand incepeti sa atacati voi. Cand v-ati rupt gatul ati intors-o ca e diferenta de sate, ca e normal daca nu au luptat si erau full de trupe etc.
Ati zis ca DK a avut avantajul ca a luat repede K-ul si au avut doar o granita, ca vor vedea ei acum cu 2 granite, acum o dati pe manevre.

Deci cu ce va laudati?
Diferența de sate? Eu zic sa le pui harta de pe 73 ca sa se vadă ce înseamnă diferența de sate și granița cu adevărat. Granita cu united in vest.
Granita cu Roma in nord.
Granita cu Shock in sud.
Granita cu woc in sud-vest.
Au fost trădări interne dar și “manevre”, și nu doar din partea mnk.
Dar n-am văzut atâta lauda de la niciun conducator mnk sau vreo plângere din united woc etc...
Ca fapt divers, concediul nu se termina doar pentru cei din HY, ci pentru cele 4 triburi de pe harta.
 

Hulk

member
Scor reacție
0
draga coleg hulk, v-am bubuit binisor pe ultimele 2 organizate, uite colegul centorag aici de fata iti poate confirma daca in tw stats nu ai incredere, te rog sa ne lasi cu teoria conspiratiei, nu venirea celor doi in dk a tavalit green-ul pana acum, noi astia cu tradarile (cum spui tu) am facut asta si ne-am descurcat ceva mai mult de onorabil. eu inteleg ce incerci sa faci aici si apreciez tactica, doar ca aici nu merge propaganda, avem toti tw stats, chiar si tu, incearca-l este util, te scuteste sa scoti pe gura enormitati ca cele de mai sus.
Draga colegule Adifok vrei sa spui ca trădătorii recrutați nu o sa aibă loc in tribul final dacă reușiți sa inchideti lumea și ca locurile celor care au muncit de la începutul lumii nu vor fi luate de ei?
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
draga coleg hulk, v-am bubuit binisor pe ultimele 2 organizate, uite colegul centorag aici de fata iti poate confirma daca in tw stats nu ai incredere, te rog sa ne lasi cu teoria conspiratiei, nu venirea celor doi in dk a tavalit green-ul pana acum, noi astia cu tradarile (cum spui tu) am facut asta si ne-am descurcat ceva mai mult de onorabil. eu inteleg ce incerci sa faci aici si apreciez tactica, doar ca aici nu merge propaganda, avem toti tw stats, chiar si tu, incearca-l este util, te scuteste sa scoti pe gura enormitati ca cele de mai sus.
Salutare nu stiu ce a-ti bubuit dar ma rog probabil te referi la conturile acelea ce au stat sittere pe la noi au trimis trupele departe ca sa dati nobili pe sate goale? Stie Capri despre ce vorbesc in rest mult succes tuturor cei mai buni sa castige o zi buna ;)
 
Scor reacție
0
Salutare nu stiu ce a-ti bubuit dar ma rog probabil te referi la conturile acelea ce au stat sittere pe la noi au trimis trupele departe ca sa dati nobili pe sate goale? Stie Capri despre ce vorbesc in rest mult succes tuturor cei mai buni sa castige o zi buna ;)

Ciupanezule , tu stai acolo in banca ta , mai baga vreo 3 ferme deff pe 018 ala al tau ca sa dormi linistit in continuare :)


Auzi , nu stiu ce ati bubuit.

Iesi mai in fata daca nu se trimit rapoartele-n green
 
Ultima editare:

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Tu esti avocat sau ce? Cat despre satele mele bag cat deff doresc eu esti invidios? Intrati pe sittere goliti conturile de trupe si apoi iesiti pe extern ca a-ti bubuit sincer mi-ar fi rusine dar aia e mergem inainte nu conteaza cum se ia sate nu? :))) bafta in continuare ;)
 
Scor reacție
0
Tu esti avocat sau ce? Cat despre satele mele bag cat deff doresc eu esti invidios? Intrati pe sittere goliti conturile de trupe si apoi iesiti pe extern ca a-ti bubuit sincer mi-ar fi rusine dar aia e mergem inainte nu conteaza cum se ia sate nu? :))) bafta in continuare ;)

N-am apucat sa stam prea mult sitter la Centorag ca s-a razgandit..
 
Sus