Discutii libere L76

mauLLL

member
Scor reacție
0
Eu inca nu inteleg cu ce se lauda hienele. Voi doar promiteti si vorbiti mult.
Ati intrat cu gura mare ca rupeti green-ul, greenu e tot pe harta, mai mult jucati impreuna cu ei.
Ati zis de RS ca sunt palete, ca au recrutat tot continentul, ca vad ei cand incepeti sa atacati voi. Cand v-ati rupt gatul ati intors-o ca e diferenta de sate, ca e normal daca nu au luptat si erau full de trupe etc.
Ati zis ca DK a avut avantajul ca a luat repede K-ul si au avut doar o granita, ca vor vedea ei acum cu 2 granite, acum o dati pe manevre.

Deci cu ce va laudati?
Eu momentan n-am intrat cu hyenele si nici nu m-am laudat cu nimic. Am zis doar ca sunt satul de laudele altora.. de povesti mi-e plin podu..am vazut faze de genu pe multe lumi, si si-au inghitit limba. Poate nu e cazul vostru, poate chiar o sa castigati, dar pana atunci mai mic ciocu, ca inca nu s-a terminat razboiu
 

xXDestroyXx

member
Scor reacție
0
Tu esti avocat sau ce? Cat despre satele mele bag cat deff doresc eu esti invidios? Intrati pe sittere goliti conturile de trupe si apoi iesiti pe extern ca a-ti bubuit sincer mi-ar fi rusine dar aia e mergem inainte nu conteaza cum se ia sate nu? :))) bafta in continuare ;)
agresorul nu se face pe sate goale
 

xXDestroyXx

member
Scor reacție
0
Dar nu a spus nimeni ca DK a facut agresor pe sate goale e normal sa aveti agresor harta v-a permis eu am vorbit strict de ce s-a intamplat recent restul e vorba multa saracia omului :) spor la joc
Noi ne am permis, nu harta, cand DK da 3 organizate si voi unul si acela pe interne nu poti sa mi vi pe aici sa plangi
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Tot vad postari ca a-ti tavalit , ca a-ti bubuit green-ul momentan se joaca hai sa jucam fiecare asa cum putem si sa lasam arogantele deoparte cred ca asa ar fi mult mai frumos jocul o zi placuta spor la joc;)
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Noi ne am permis, nu harta, cand DK da 3 organizate si voi unul si acela pe interne nu poti sa mi vi pe aici sa plangi
A-ti dat 3 noi am dat 1 pe voi mai numara;) cat de al 2 e problema noastra pe cine dam nu va freaca grija pe voi de internele noastre asa cum nici pe noi nu ne intereseaza ale voastre interne vedeti-va de treaba voastra ,cu asta incheiem mai bine discutiile bafta.
 

adifok

member
Scor reacție
0
Draga colegule Adifok vrei sa spui ca trădătorii recrutați nu o sa aibă loc in tribul final dacă reușiți sa inchideti lumea și ca locurile celor care au muncit de la începutul lumii nu vor fi luate de ei?
Ce incerci tu tata aici, seful manipulatorilor, sau cine te crezi? :)))) boss, ai gresit destinatarul, eu sunt un simplu jucator si vreau sa spun exact ce am spus, nu iau eu decizii. Dar joc in dk de multa vreme pentru ca i un trib onest si corect si asa va fi si pentru nou veniti
 

xXDestroyXx

member
Scor reacție
0
A-ti dat 3 noi am dat 1 pe voi mai numara;) cat de al 2 e problema noastra pe cine dam nu va freaca grija pe voi de internele noastre asa cum nici pe noi nu ne intereseaza ale voastre interne vedeti-va de treaba voastra ,cu asta incheiem mai bine discutiile bafta.
Ai cumva o statistica cu organizatul vostru?
 

hary10

member
Scor reacție
1
A-ti dat 3 noi am dat 1 pe voi mai numara;) cat de al 2 e problema noastra pe cine dam nu va freaca grija pe voi de internele noastre asa cum nici pe noi nu ne intereseaza ale voastre interne vedeti-va de treaba voastra ,cu asta incheiem mai bine discutiile bafta.
Faceti un razboi oficial green vs academii,daca chiar considerati ca nu merita respectul vostru si puteti sa faceti oricand organizat peste noapte doar cu simplul pretext ca sunt spioni. Macar sa stie si ei de ce sunt atacati.:rolleyes:
 

Hulk

member
Scor reacție
0
Ce incerci tu tata aici, seful manipulatorilor, sau cine te crezi? :)))) boss, ai gresit destinatarul, eu sunt un simplu jucator si vreau sa spun exact ce am spus, nu iau eu decizii. Dar joc in dk de multa vreme pentru ca i un trib onest si corect si asa va fi si pentru nou veniti
Era mișto sa știm ce soarta au traseistele ;)
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Faceti un razboi oficial green vs academii,daca chiar considerati ca nu merita respectul vostru si puteti sa faceti oricand organizat peste noapte doar cu simplul pretext ca sunt spioni. Macar sa stie si ei de ce sunt atacati.:rolleyes:
De aceea erati voi pe sitter la ei ?:))) pana la urma nu e treaba voastra ce atacam noi fiecare cu treaba lui vedem la final care castiga si aia e dormiti linistiti lasati grijile unde ataca green;) ataca unde vor ,cand vor pe cine vor si cu asta incheiem discutiile inutile pe noi nu ne intereseaza propaganda voastra si nici internele voastre ;)prea multe fumuri fara rost bafta la vedete ;)
 

hary10

member
Scor reacție
1
De aceea erati voi pe sitter la ei ?:))) pana la urma nu e treaba voastra ce atacam noi fiecare cu treaba lui vedem la final care castiga si aia e dormiti linistiti lasati grijile unde ataca green;) ataca unde vor ,cand vor pe cine vor si cu asta incheiem discutiile inutile pe noi nu ne intereseaza propaganda voastra si nici internele voastre ;)prea multe fumuri fara rost bafta la vedete ;)
Bai low iq,e logic ca oamenii s-au simtit tradati si au cedat ce sate au putut la noi,chiar v-ati fi asteptat sa fie ca oile si sa nu aibe nimeni nici o reactie?Invatati sa va respectati jucatorii,defapt nici pe voi nu va respectati,daramite pe altii.
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Bai low iq,e logic ca oamenii s-au simtit tradati si au cedat ce sate au putut la noi,chiar v-ati fi asteptat sa fie ca oile si sa nu aibe nimeni nici o reactie?Invatati sa va respectati jucatorii,defapt nici pe voi nu va respectati,daramite pe altii.
Tu esti ala cu studii superioare :))) numai vetete vai de voi chiar credeam ca pot vorbi civilizat insa si aparut tu din coceni si ai dat cu bata-n balta :))) hai ca deja ma plictisesti :)
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Ce incerci tu tata aici, seful manipulatorilor, sau cine te crezi? :)))) boss, ai gresit destinatarul, eu sunt un simplu jucator si vreau sa spun exact ce am spus, nu iau eu decizii. Dar joc in dk de multa vreme pentru ca i un trib onest si corect si asa va fi si pentru nou veniti

Nu știu cine e sau ce încearcă Hulk acolo , dar e puțin adevăr în ce zice el, pana la urma cineva trebuie sa ia locul altcuiva care a fost de la început in trib. Dar bănuiesc că nu mai contează atâta timp cât se câștigă lumea, nu?
Daca ar fi fost sa fie o lume corecta, fiecare sa înceapă lumea alături de tribul cu care vrea sa câștige lumea si sa lupte pana la final - cotzanul nu avea ce căuta în green daca voia sa lupte contra lor , dar probabil era mai ușor sa se dezvolte între ei și sa ii atace pe la spate când nu se așteptau, nu? Mai corect așa, mult mai multă demnitate.
Oricine joaca pe contul DrDieHard , la fel , cum sa începi alături de un trib și taman când RS are organizat sa revii pe cont ( sau ce dracu s-o mai întamplat și acolo ) și sa iei 29 sate HY într-o zi când tot deff-ul era in alte sate și sa te bucuri ca câștigi un război?
Am citit fugitiv paginile din trecut , toți va luați de watcher ca a făcut PNA dupa cine stie câte luni de trashtalk , normal ca renunți la motivele personale cand vezi ca ai oameni lângă tine care își dau interesul sa câștige lumea , a fost o decizie de conducator acolo.
Tot respectul pentru DK, la cum au început lumea, cum s-au dezvoltat și cum e toată lumea coordonată - dar meritau un război vs green de la egal la egal , nu cu invarteli făcute de anonimii din jur care încearcă sa dovedească că sunt cineva. Daca tot ne pierdem timpul pe un joc, măcar să-l pierdem cum trebuie, nu?:))
Eu sunt genul de jucător care îmi iau doza de dopamină când văd că îmi intră split-ul sau atacurile cum planific, ma doare undeva de trofeul de la profil.
Dar din nefericire nu se mai joaca asa, de-asta nu mai sunt numărul de jucători cum era odată xD

Sau poate greșesc, iasă green-u din concediu si întorc lumea , plângem după toți că i-am subestimat :))
 
Sus