Discutii libere L77 !

DeletedUser49882

Nu am nevoie de motive sa te internez , daca mai tii minte ai fost la interne si te-ai rugat de mine sa te scot , eu unu nu ma ocup de interne ! Si totusi m-am rugat de baieti sa te lase .
Dar tu ai decis sa imi spargi mie o parte din armata ca sa salvezi o interna cand pur si simplu puteam rezolva totu prin comunicare dar ati ales sa comunicati numa in momentu cand nu mai aveati solutii .

Înseamna ca ii dai dreptate dacă nu îți trebuie motive de a baga la interne jucatori... Bagi la interne doar sa mai creșteți și voi puțin ca de la dușmani nu prea se mai iau sate(nu ești jucător de baza dacă nu ai interne măcar 50% din cont)
Poate ca ai avut totuși motiv sa îl bagi la interne însă omul a spus doar cum se joaca in ziua de azi Triburile și are dreptate(recrutari, recrutari, recrutari, recrutari-interne, interne, interne ca doar nu ne trebuie motive sa facem asta suntem niște mici dumnezei pe jocul asta)
Este ca va simțiți cineva când se roagă alții de voi sa nu ii bagati la interne? Măcar aici sa va simțiți și voi mai împliniți dacă în alta parte nu reușiți.

Inainte de a da sfaturi de limba romana nu ar strica sa mai treci și tu pe la școală... Poate ai folosi banii care ii bagi aici mai cu folos pt tine.
 

DeletedUser49882

Iti dau dreptate dar eu cred ca jocul a luat o alta intorsatura din cauza banilor. Ar trebui sa fie o limita de pp la fiecare jucator, pe fiecare lume. Pe lumea asta se poate vedea foarte bine in cazul Woc care, pe langa faptul ca sunt compacti si-si respecta organizatele etc, se vede de pe Jupiter diferenta pe care o face banul. Singura lume care pare ca este cat de cat echilibrata este lumea 76 unde sunt 4 triburi mari, oameni vechi care baga bani dar care au si strategii bune.

La faza cu internele, acum e la moda Sectiunea INTERNE la toate triburile, acolo unde jucatorii asteapta cu balele la pipota sa mai apara cate unul altu, in cazul in care barbarele "ie forță" si "trimet sprijin la cei din conducere ca ie baieti de treaba si sa nu ajung interna, forță".

Majoritatea conducerilor si-au scos cateva coaste ca sa se iubeasca singuri sau in cel mai "rau" caz Lemon Party.

Pace

Îți dai seama ca nu se va întâmpla niciodată sa fie limita de pp/jucător.. Ideea este sa faca cât mai mulți bani nu mai contează jocul foarte mult acum.. Nici măcar nu ii mai interesează dacă se mai respecta și regulile.. Peste tot se vorbește de conturi suport făra sa se mai ascundă lumea, de cumpărare de conturi, sate, etc fără sa se ia nici o masura(nu cred ca nu au dovezi în privința asta pt ca câți sunt contactați e aproape imposibil sa nu se spargă unul dar nu au interes sa blocheze jucătorii care baga multe pp în joc asa ca sunt mulțumiți ca se cumpără ca tot cu pp o fac)
 

ricautza

member
Scor reacție
10
Iti dau dreptate dar eu cred ca jocul a luat o alta intorsatura din cauza banilor. Ar trebui sa fie o limita de pp la fiecare jucator, pe fiecare lume. Pe lumea asta se poate vedea foarte bine in cazul Woc care, pe langa faptul ca sunt compacti si-si respecta organizatele etc, se vede de pe Jupiter diferenta pe care o face banul. Singura lume care pare ca este cat de cat echilibrata este lumea 76 unde sunt 4 triburi mari, oameni vechi care baga bani dar care au si strategii bune.

La faza cu internele, acum e la moda Sectiunea INTERNE la toate triburile, acolo unde jucatorii asteapta cu balele la pipota sa mai apara cate unul altu, in cazul in care barbarele "ie forță" si "trimet sprijin la cei din conducere ca ie baieti de treaba si sa nu ajung interna, forță".

Majoritatea conducerilor si-au scos cateva coaste ca sa se iubeasca singuri sau in cel mai "rau" caz Lemon Party.

Pace

Mie nici 76 nu mi se pare echilibrata. Poate ar fi fost daca diplomatia actuala era de la inceputul lumii. Acum e greu pt HY-Green sa mai faca ceva. RS joaca ca pe toate lumile in numar foarte mare si se apara f bine iar DK sunt f bine organizati din toate punctele de vedere
 

MenTor

member
Scor reacție
0
Dragilor ( WOC ) aveti si voi sansa aici sa mai castigati o lume... ca nu aveti impotriva cui sa jucati , se pare ca doar cu internele ce va bateti

Va asteptam pe o lumea mai interesanta ( rs, dk . mnk ) sa vedem daca faceti fata :)


Pana atunci spor la interne
 
Ultima editare:

ricautza

member
Scor reacție
10
Dragilor ( WOC ) aveti si voi sansa aici sa mai castigati o lume... ca nu aveti impotriva cui sa jucati , se pare ca doar cu internele ce va bateti

Va asteptam pe o lumea mai interesanta ( rs, dk . mnk ) sa vedem daca faceti fata :)


Pana atunci spor la interne

De cand vorbesti tu in numele DK sau Mnk? :)) nu stiu in RS daca ai calitate sa vorbesti in numele lor (poate ai)
Nu ne duce grija...
 

MenTor

member
Scor reacție
0
De cand vorbesti tu in numele DK sau Mnk? :)) nu stiu in RS daca ai calitate sa vorbesti in numele lor (poate ai)
Nu ne duce grija...
M-am referit la faptul ca MNK , DK. RS sunt top 3 triburi de pe RO. ar fii interesant pentru voi sa jucati pe o lumea cu ei sau va este frica .... vad ca va adunati pe lumile unde nu intra nimeni poate asa reusiti sa castigati o lume - grija mare la interne va pot fae necazuri mari :)
 

ricautza

member
Scor reacție
10
M-am referit la faptul ca MNK , DK. RS sunt top 3 triburi de pe RO. ar fii interesant pentru voi sa jucati pe o lumea cu ei sau va este frica .... vad ca va adunati pe lumile unde nu intra nimeni poate asa reusiti sa castigati o lume - grija mare la interne va pot fae necazuri mari :)
Du-te mai frate la tine acolo pe cont ca vorbesti prostii :))
 

ricautza

member
Scor reacție
10
Inca sunteti marcati de 73 asa-i ? vedeti sa nu aveti vreo surpriza si pe 77 , si in momentul acesta de ar intra jumatate din R.S pe 77 nu va vad bine

Da...sunt foarte marcat dupa 73. Nu-ti mai cauta tu dusmanii ca nu m-ai gasit..esti liber sa intri pe orice lume doresti ca nu eu iti accept intrarea pe vreo lume
 
Scor reacție
1
M-am referit la faptul ca MNK , DK. RS sunt top 3 triburi de pe RO. ar fii interesant pentru voi sa jucati pe o lumea cu ei sau va este frica .... vad ca va adunati pe lumile unde nu intra nimeni poate asa reusiti sa castigati o lume - grija mare la interne va pot fae necazuri mari :)


Adica noi suntem nimeni? :(
Urat din partea ta. :)
 

Rasmus

member
Scor reacție
0
sunteti un trib in primele 20 de pe RO. dar nu prindeti primele 10 locuri cred

Ca membru al unui trib rival marturisesc ca TSL are unii dintre cei mai buni jucatori de triburile si pe 77 au mai putine puncte din acelasi motiv ca si mine, lipsa pp-urilor la start. Probabil sunt al 2-lea cel mai bun trib dp l77, dupa WoC.
 

MenTor

member
Scor reacție
0
Ca membru al unui trib rival marturisesc ca TSL are unii dintre cei mai buni jucatori de triburile si pe 77 au mai putine puncte din acelasi motiv ca si mine, lipsa pp-urilor la start. Probabil sunt al 2-lea cel mai bun trib dp l77, dupa WoC.
Ai dreptate ! bafta :))
 

Cristii1

member
Scor reacție
0
M-am referit la faptul ca MNK , DK. RS sunt top 3 triburi de pe RO. ar fii interesant pentru voi sa jucati pe o lumea cu ei sau va este frica .... vad ca va adunati pe lumile unde nu intra nimeni poate asa reusiti sa castigati o lume - grija mare la interne va pot fae necazuri mari :)

RS top 3? :))))

Ne aducem aminte cum pe 73 ma ruga djionut sa va bag conturi :)))))))))

Stai linistit in banca ta, barbarele si conturile suport nu riposteaza cocosel :)

LE: Daca pun iar poza, iar ma amenintati cu judecata :)))))?
 
Ultima editare:
Sus