Discutii libere L77 !

Kutuzov

member
Scor reacție
0
75. 66. 43
In special lumile care nu au dominamta conditie de victorie se termina cu mai multe triburi.
Si cate locuri au primit cei din HT in tribul final, dupa ce ei au fost cei care au intors harta? Fie ca ramai pe harta cu 26 sau 26.000.000 puncte, daca nu intri in tribul final, tot aia e...
 
Scor reacție
1
Poi ne e frica, ce sa facem.
Nu putem trai in frica. Daca o sa fim si noi recrutati? Ca de atacat si luat sate mai greu fara precedenta strategieo_O:eek:
Asa mai bine mergem pe 78.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Bai dar ce haz ai s-a terminat cu smecheria cu tine
Nu suporti, nu te adaptezi...du-te frate si fa-ti singurel un server cu toata echipa ta
Terminati cu vaicarelile astea
Intelegeti o data ca ce juca Barcelona in anii 80 este total diferit fata de anul 2020
Asa si aici...ce tot atata bateti toba pe asta ce n-am pomenit
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Pe speciale nu v-am vazut...pe clasic la fel
Intrati pe lumi normale cu viol in depozit si voi vreti egalitati si fara nu stiu ce recrutari
Pai normal ca recrutam atata timp cat ne permitem si avem oameni peste tot
Nu trebuie sa aduci oamenii aia acasa?
Ce dreaq...mai da jos ochelarii aia de cal ca si tu si altii zici ca sunteti setati pe aceleasi chestii
Si in final...renunti la ro77, te duci pe ro78 si plangi la fel. Ca Squad sau NWO au rupt depozitul si au intrat cu 5 triburi pe harta si au mai recrutat 3.
Ma lasi?
Si tu mai vrei sa te numesti jucator sau conducator...de parca ai fost vreodata :))
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
N-ai nici o treaba
Esti ironic, arogant si te crezi destept
Toate astea pe burta goala
Esti paleta...
 
Scor reacție
1
Preferi sa ma angrenez intr-un schimb acid de mesaje cu tine?
Dupa care tu sa incepi sa ma injuri ca la coltul blocului cum l-ai injurat pe un amarat cu cateva pagini in urma? :D
Burta da, e goala, o sa o umplem curand pe lumea 78;)
 

Opteron180

member
Scor reacție
0
Mai usor cu prietenia si marirea familiei, ca dupa lumea 80 o sa intrati singuri pe harti, ca vasile il cunoaste pe gogu, si gogu pe Tilica. Imi inchipui cum faceti voi conferinte-voce cu 600 de insi.
 

Deleted User - 743794019

Am inteles ca sunt buni jucatori, au echipa formata, ca tot pomeneste echipa mea in sus, echipa mea in jos, dar eu nu stiu cum pot lasa un prost ca Hardy sa ii reprezinte,limbaj mahala, nu stie sa lege 2 cuvinte, aud tot felul de comentarii rautacioase cum ar fi ca are bani de ii invarte cu lopata dar el cere imprumut prin trib ca nu are bani de paine cu parizer si tot felul de rautati :)))
 

piterake

member
Scor reacție
0
Ma James! lasa vorbaria pe extern si joaca pe harta :) sti bine ca majoritatea stim cam cum esti tu,degeaba vii si ti dai cu pumnii in piept ca vai de mine ati scos Fame si rupeti harta,mai este de mancat mult pana sa ajungeti voi sa castigati lumea :) pe sp 17 ai avut noroc cu grupu nostru si ca s o implicat Maryo in conducere etc de s a castigat impotriva jderilor...dupa cand s a intrat pe speciala si Revo a picat contra jderilor de am venit la voi,nu ai mai fost in stare de nimic sa conduci si se pierdeau sate pe banda rulanta ca tu ai lasat contu de izbeliste! macar taci si joaca pe harta,ca numa cand ai o trupa(neformata de tine) iti sti da cu pumnii in piept si vai de mine ce conducator esti tu,da cand formezi tu o echipa tu o echipa si intri pe o lume nu te prinde al 2 lea sat ca deja cica cedezi contu! mai lasa prostiile pe extern si vezi ti de joc pe harta :)
 

open mind

member
Scor reacție
0
Ziua buna!

Care-i treaba cu aliantele astea all map, respectiv triburi cu academii de la A la Z sau de la nr. crt. 1 la 99?
Asa se "castiga" o lume pe joc acum? Recrutezi cat incape, innobilezi intern si bagi ajutorul social in pp?

Nu inteleg cum o echipa serioasa poate sa joace la modul asta. Care mai e farmecul? Unde-i provocarea? Ce simt jucatorii aia? Ca realizeaza ce?
Academii/aliante all map, interne, pp, scripturi, suporti...asta e reteta?
Asta era un joc de strategie. Astea-s "strategii"?!
Poate ma lumineaza un "viteaz" cu 5-6 sute de prieteni "adevarati"...
"familii de triburi"...sesizeaza cineva ridicolul?!

Si eu care ma consideram "nubul suprem"...:rolleyes:
 

Rasmus

member
Scor reacție
0
Ziua buna!

Care-i treaba cu aliantele astea all map, respectiv triburi cu academii de la A la Z sau de la nr. crt. 1 la 99?
Asa se "castiga" o lume pe joc acum? Recrutezi cat incape, innobilezi intern si bagi ajutorul social in pp?

Nu inteleg cum o echipa serioasa poate sa joace la modul asta. Care mai e farmecul? Unde-i provocarea? Ce simt jucatorii aia? Ca realizeaza ce?
Academii/aliante all map, interne, pp, scripturi, suporti...asta e reteta?
Asta era un joc de strategie. Astea-s "strategii"?!
Poate ma lumineaza un "viteaz" cu 5-6 sute de prieteni "adevarati"...
"familii de triburi"...sesizeaza cineva ridicolul?!

Si eu care ma consideram "nubul suprem"...:rolleyes:

E ft simplu, daca dusmanu recruteaza mult tre sa o faci si tu. Altfel risti sa pierzi in fata unor jucatori mai slabi din cauza ca sunt mai numerosi. Cand Fame si-a facut 5-6 academii, ne-am facut si noi.
Un alt motiv e dorinta de a domina continentul cat mai repede. De aia avem acum doar 5-6 triburi principale pe o lume si zeci de academii, din dorinta de a albastri continentul cat mai repede si a putea incepe extinderea pe alte continente.
 

keithoss

member
Scor reacție
0
E ft simplu, daca dusmanu recruteaza mult tre sa o faci si tu. Altfel risti sa pierzi in fata unor jucatori mai slabi din cauza ca sunt mai numerosi. Cand Fame si-a facut 5-6 academii, ne-am facut si noi.
Un alt motiv e dorinta de a domina continentul cat mai repede. De aia avem acum doar 5-6 triburi principale pe o lume si zeci de academii, din dorinta de a albastri continentul cat mai repede si a putea incepe extinderea pe alte continente.


nu ma prea pricep eu cu scrisul si cu forumul asta extern..dar din explicatia ta cred ca si de pe Luna se vede ca sunteti cam praf :)
 
Scor reacție
1
Ma keithoss, omul a dat o explicatie pertinenta si de bun simt, hai sa nu fim rautaciosi.
Asa joaca ei, treaba lor.
Noi nu putem decat sa ne uitam si sa facem misto pana incepe lumea 78 si ne tiram acolo :D.
 

open mind

member
Scor reacție
0
E ft simplu, daca dusmanu recruteaza mult tre sa o faci si tu. Altfel risti sa pierzi in fata unor jucatori mai slabi din cauza ca sunt mai numerosi. Cand Fame si-a facut 5-6 academii, ne-am facut si noi.
Un alt motiv e dorinta de a domina continentul cat mai repede. De aia avem acum doar 5-6 triburi principale pe o lume si zeci de academii, din dorinta de a albastri continentul cat mai repede si a putea incepe extinderea pe alte continente.

Aha...
Deci...
Pasul unu...recrutam tot in continent sa albastrim repede;
Pasul 2...incepem extinderea, deci recrutam si pe continentul vecin;
Pasul 3?!

Hai, ca uite, imi notez...:rolleyes:
 
Sus