Discutii libere L77 !

Deleted User - 2257287

Cam cat mai recrutează Woc-ul?
Cat de disperați să fie sa recruteze totul pe lumea asta?
Să ne anunțați când vă opriți și începeți să jucați.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Da' nu mai jucati ma daca nu va convine :))
Faceti-va server cu reguli proprii, cu setari proprii, cu tactici proprii si cu tot ce mai vreti voi
Nici noi, nici alte echipe, nimeni nu o sa stea pe harta in 40 oameni si o sa castige lumi
TSL...open mind...pai in afara de el, nimeni de acolo nu are dreptul sa vorbeasca pentru echipa voastra
Daca stau bine sa ma gandesc, recrutari, fuziuni, "recrutari in masa" au fost de la ro1 incoa'
De unde ati aterizat voi sa spuneti ca nu e corect, ca nu e moral sau eu mai stiu ce cand echipe din care ati facut si voi parte pe diverse lumi la fel au procedat dar nu a scos nimeni niciun cuvant despre ele
Nu stam sa dam exemple ca intram in mega discutii cu acele echipe...
Zic sa va vedeti de treaba, de joc, de ce vreti voi, si sa plangeti sau sa va smiorcaiti cat vreti voi
Va duceti pe ro78 si la fel se intampla. Apoi ce faceti ? Va duceti pe ro79 la fel...si tot asa. Pai nu mai e jocul ce a fost...
Acum reluati postarile, aveti liber :))
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Pe speciale nu v-am vazut...pe clasic la fel
Intrati pe lumi normale cu viol in depozit si voi vreti egalitati si fara nu stiu ce recrutari
Pai normal ca recrutam atata timp cat ne permitem si avem oameni peste tot
Nu trebuie sa aduci oamenii aia acasa?
Ce dreaq...mai da jos ochelarii aia de cal ca si tu si altii zici ca sunteti setati pe aceleasi chestii
Si in final...renunti la ro77, te duci pe ro78 si plangi la fel. Ca Squad sau NWO au rupt depozitul si au intrat cu 5 triburi pe harta si au mai recrutat 3.
Ma lasi?
Si tu mai vrei sa te numesti jucator sau conducator...de parca ai fost vreodata :))
Bai maimuță, te bag in canal de unde ai venit, veziti de mizeria ta de joc și nu implica tribul squad aici, nu este cazul, daca ai probleme cu tribul (stergere cont->ok)
Vezi poate intru eu pe speciale și clasice și îți trag la cioc
 

Vermele01

member
Scor reacție
0
Pe speciale nu v-am vazut...pe clasic la fel
Intrati pe lumi normale cu viol in depozit si voi vreti egalitati si fara nu stiu ce recrutari
Pai normal ca recrutam atata timp cat ne permitem si avem oameni peste tot
Nu trebuie sa aduci oamenii aia acasa?
Ce dreaq...mai da jos ochelarii aia de cal ca si tu si altii zici ca sunteti setati pe aceleasi chestii
Si in final...renunti la ro77, te duci pe ro78 si plangi la fel. Ca Squad sau NWO au rupt depozitul si au intrat cu 5 triburi pe harta si au mai recrutat 3.
Ma lasi?
Si tu mai vrei sa te numesti jucator sau conducator...de parca ai fost vreodata :))


aaa..stai...Squad?ce treaba are una cu alta? :D..sau ce ti-a facut tribul Squad sa il pomeni dragule?
In primul rand abilitatea ta de a numara este impresionanta,recomand un control(ma refer la triburi etc..te prinzi tu, nu esti debil degeaba)...
In al doilea rand, nu incerca sa pari cineva pe jocul asta doar fiindca esti un nimeni in viata reala...mic pont: esti un nimeni si aici ;).
In al 3 lea rand, am auzit ca ai vreo 10+ copii de hranit, du te si mai dai la betoniera...franzela nu se aduce singura in casa....
Am vreo 200 pp transferabile, sa imi zici daca ai nevoie....lasa..nu mai trebuie sa dai inapoi...
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Bai voi ati luat-o razna?
Pe bune?
Pai ce am zis eu acolo si ce intelegeti voi ?
Eu am dat exemplu echipa voastra si NWO pentru ca erati singurele pe ro78 intrate din ce vazusem la preinscriere si discutam despre TSL ce o sa intalneasca ei acolo unde zic ca se retrag.. Nici o tenta de ceva rautacios la adresa voastra.
Ce aveti ? I-am explicat si lui Apocalipse pe whatsapp la fel. Si era doar ipotetic vorbind ca rupeti depozitul. Nu se subintelege?
Dar se pare ca spui baw si se intelege haw.
Legat de atacurile astea la adresa mea...varule, ma asteptam de la tine sa gandesti inainte sa deschizi o postare sau un subiect de genul. N-are nimeni nici o treaba cu tine. Stai fara grija :))
Iar tu verme...nu stiu de unde ai aterizat cu bazaconiile astea marca altora pe care le fluturati ori de cate ori aveti ocazia la adresa mea.
Nici nu trebuie sa fiu cineva ca sa fac ceva care sa conteze :)
Legat de viata mea personala...cred ca nu e cazul sa-ti raspund cine si cum e un nimeni cand aduce in discutii astfel de lucruri legate de familie, copii sau alte chestii de genul.
Reinitializati-va :)
Poate o sa fie util...
 

Blabla199323

member
Scor reacție
0
Da' nu mai jucati ma daca nu va convine :))
Faceti-va server cu reguli proprii, cu setari proprii, cu tactici proprii si cu tot ce mai vreti voi
Nici noi, nici alte echipe, nimeni nu o sa stea pe harta in 40 oameni si o sa castige lumi
TSL...open mind...pai in afara de el, nimeni de acolo nu are dreptul sa vorbeasca pentru echipa voastra
Daca stau bine sa ma gandesc, recrutari, fuziuni, "recrutari in masa" au fost de la ro1 incoa'
De unde ati aterizat voi sa spuneti ca nu e corect, ca nu e moral sau eu mai stiu ce cand echipe din care ati facut si voi parte pe diverse lumi la fel au procedat dar nu a scos nimeni niciun cuvant despre ele
Nu stam sa dam exemple ca intram in mega discutii cu acele echipe...
Zic sa va vedeti de treaba, de joc, de ce vreti voi, si sa plangeti sau sa va smiorcaiti cat vreti voi
Va duceti pe ro78 si la fel se intampla. Apoi ce faceti ? Va duceti pe ro79 la fel...si tot asa. Pai nu mai e jocul ce a fost...
Acum reluati postarile, aveti liber :))
Bai fetita sa vezi ce îți fac când te prind, puneți fustita și dansează în fata calculatorului, ca o data tot te vezi cu mine s.c.l.a.v.u.l.e. Și îți fac eu ce ți-am promis
 

Blabla199323

member
Scor reacție
0
Bai voi ati luat-o razna?
Pe bune?
Pai ce am zis eu acolo si ce intelegeti voi ?
Eu am dat exemplu echipa voastra si NWO pentru ca erati singurele pe ro78 intrate din ce vazusem la preinscriere si discutam despre TSL ce o sa intalneasca ei acolo unde zic ca se retrag.. Nici o tenta de ceva rautacios la adresa voastra.
Ce aveti ? I-am explicat si lui Apocalipse pe whatsapp la fel. Si era doar ipotetic vorbind ca rupeti depozitul. Nu se subintelege?
Dar se pare ca spui baw si se intelege haw.
Legat de atacurile astea la adresa mea...varule, ma asteptam de la tine sa gandesti inainte sa deschizi o postare sau un subiect de genul. N-are nimeni nici o treaba cu tine. Stai fara grija :))
Iar tu verme...nu stiu de unde ai aterizat cu bazaconiile astea marca altora pe care le fluturati ori de cate ori aveti ocazia la adresa mea.
Nici nu trebuie sa fiu cineva ca sa fac ceva care sa conteze :)
Legat de viata mea personala...cred ca nu e cazul sa-ti raspund cine si cum e un nimeni cand aduce in discutii astfel de lucruri legate de familie, copii sau alte chestii de genul.
Reinitializati-va :)
Poate o sa fie util...
Are el grija sa ii hrănească, omul a pregătit și acum teapa marca pp, pai cu marca 30 de lei pentru pp superoferta, sau mai bine zis hai la teapa striga iara
Omul ce a învățat sa facă o repeta faci manevra nutzul cu spitalul și acum, spui ca ai 10 copcii și ca numai ai bani
 
Scor reacție
0
eu zic s-o dati parte in parte
source.gif
 

Opteron180

member
Scor reacție
0
Tom Hardy, am aprecia totusi daca mai lasati vivok-ul ala, sau ce scripturi ilegale de trimis atacuri mai folosesc jucatorii vostrii. Daca sa aveti n academi si jucatori plini de pp-uri, este imoral dar legal, partea cu scripturile deja devine penibila... Incercati totusi sa fiti mai fair-play, e un joc
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Tom Hardy, am aprecia totusi daca mai lasati vivok-ul ala, sau ce scripturi ilegale de trimis atacuri mai folosesc jucatorii vostrii. Daca sa aveti n academi si jucatori plini de pp-uri, este imoral dar legal, partea cu scripturile deja devine penibila... Incercati totusi sa fiti mai fair-play, e un joc
Poti face tichet pentru ce vrei tu.... Nu mai ieși cu chestii deastea neverificate
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Tom Hardy, am aprecia totusi daca mai lasati vivok-ul ala, sau ce scripturi ilegale de trimis atacuri mai folosesc jucatorii vostrii. Daca sa aveti n academi si jucatori plini de pp-uri, este imoral dar legal, partea cu scripturile deja devine penibila... Incercati totusi sa fiti mai fair-play, e un joc

Pai asta cred ca o poti spune si celor din echipa voastra :)
Te rog...nu mai veni cu astfel de lucruri penibile
Zici ca sunteti grupa mica la gradinita si va vaitati ca nu prindeti desert 4 din 5 zile
 

Opteron180

member
Scor reacție
0
Unul recunoaste ca exista dar da vina pe adversari, altul se face ca ploua. Tata, de alea le folositi, pt ca stiti ca nu prea sunt detectabile. In fine..nu v-au ajutat nici alea
 

L.G.L

member
Scor reacție
0
Văd pe aici multe discuții!! WoC in sus, WoC in jos!..păi dragilor, ăsta nu e WoC..WoC-ul era format din oameni frumoși si cu mult bun simț..oameni cu caracter adevărat, sunt puțini jucatori acolo care au făcut istorie pe server-ul ăsta in familia WoC..și eu m-am lăsat indus in eroare doar pentru faptul ca Rică se afla în conducere, bine doar cu numele pentru că tribul este condus de acest parvenit care nu își mai are locul pe nicăieri pentru că toți cei care au avut încredere în el si-au luat teapa, inclusiv eu pe L55 unde pentru ca am crezut in el am si pierdut lumea aceea! Normal este vorba despre Tom Hardy, Just elite, James keziah delaney sau cum vreți să-l numiți!..un om fără scrupule si fără pic de educație și bun simț..deci vă rog un singur lucru, nu mai folosiți macar numele de WoC pentru că destul l-ati terfelit pe ultimele lumi!!
Sunt si foarte multi jucatori buni și cu caracter acolo dar datorită unora sunt inclusi in aceeasi listă!..Poate ca nu sunt cel mai bun jucător de triburile dar macar ma mândresc că am bun simț și o educație frumoasă încât să nu mai accept atatea magarii care se fac sub conducerea acestui parvenit!
 

Opteron180

member
Scor reacție
0
Cei care au fondat woc-ul initial, ar trebui sa ia atitudine. Eu marturisesc ca nu stiu, nu ii cunosc pe niciunul dintre ei
 
Sus