Discutii libere L79 !

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
majoritate apar by chinezu, restu apar cu alt nume, probabil preluate din multime :) stiu ca ai venit sa intrebi ce lagatura au cu black, dar fiind prin dk si el cam acelasi rahat este, interesant este ca ai raspuns cu o alta intrebare, nu ai zis ca nu iti par cunoascute :)))

si asa o mica traducere la porcaria aia : ii o chestie in tamper folosita de dk, atatat ca este facuta de chinezu de pe vremea cand erati academia celor din deteu, chiar este nevoie sa faci pe prostu ? cred ca uiti ce triburi detin recordul pentru cele mai multe banari din cauza lansatoarelor automate :)) asa ca stai cuminte in spatele monitorului si pune botu sa raspunda si pe extern, poate ala are cohones si nu vine sa se afiseze ca un mare sfant pe aici cand in spate are colegi cu mai multe banari la activ decat mihaiTZa lumi castigate







aici era ceva poveste despre marea descifrare, ati rezolvat sau inca sunteti pe tehnologia veche ?

Ba infantilule, de cand iti permiti tu sa vorbesti de mine, tu care esti rusinea serverului, dupa ce ai facut pe 76 si nu numai.

P.S. Alea doua lumi inchise pana acum de mine, sunt fix cu doua mai mult, decat clasele pe care le-ai terminat tu la scoala ;)
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Tot serverul stie ca DK joaca mai mult cu monitorul inchis decat deschis.
Stii foarte bine ca si pe 76 si-au luat ban destui jucatori din top 10 de la voi, si din ce vad, suspiciunile din tichetele puse de noi se pliaza foarte bine pe facilitatile de mai sus.
Dar na, cat timp inca sunteti pe joc, inseamna ca inca nu s-au gasit destule dovezi pentru banari mai serioase.

P.S.
@DK mai usor cu flexatu pe extern, ca momentan e 1:1 VS Green, victoria voastra fiind facilitata de un conducator care si-a batut joc de L76 si de tribul sau.
(ne cerem scuze fanilor ca n-am reusit sa castigam 1v3)
Barbarule, s-a umflat ovazu-n tine? Vezi putin pe twstats statisticile dintre DK si tribul vostru de marionete, cat a fost razboi 1vs1 si dupa deschide gura pe aici!
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Esti prajit?Ati fost desfintati pe lumea 76 de cand a inceput razboiul pana la sfarsit. :oops:Traiesti intr-o lume paralela?
Deci tu te dai mare ca "ai desfintat" un trib care se batea cu nordul de la inceputul lumii. Erati de rasul curcilor daca nu ne-ati fi batut, noi jucand pe 2 granite. Alianta de scurta durata cu ursulet a venit mult prea tarziu pentru a salva ceva, atat voi, cat si RS aveati indeajuns din harta cat sa jucati la 3:1 atac. Felicitari ca ati stiut sa va faceti diplomatiile, v-ati bazat pe cearta noastra cu ursul si ati castigat lejer lumea, ca ati pus presiune continua, dar mai usor cu pianul pe scari, ca nu voi ati rupt echilibrul pe harta, ci ursulet aici de fata.

e lumea 79 aici . puteti discuta in alta parte .

Ei sunt daci liberi, au dreptul sa comentezi orice si oriunde.
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
:rolleyes:

Iar te lauzi cu victoria adusa de alt trib ? După ce ca v-a carat Mnk-uk in spate pe 60 ,tu vii si te lauzi ca ai bătut tu DK ?:rolleyes:
Tu știi doar cum stânga o bate pe dreapta, când aplauzi realizările altora .
Si oricum ca sa fiu ontopic ,felicitări Roma ;)
Salutare pe lumea 60 a fost un razboi 2 vs 2 ca s-a rupt lantul de iubire intre voi si DT e fix problema voastra ,pe lumea 76 am jucat 3 vs 1 final si ati castigat evident nu a fost 2vs 2 ca pe l 60 ;) am rugamintea sa lasati arogantele de 2 lei si vedeti-va de treaba voastra e un joc ,pierzi castigi e joc nu va mai credeti zei ca nu sunteti ,nu cred ca am intrat noi pe forum extern sa facem gargara unde nu jucam,se deschide l 80 pastrati-va pt acolo aici e l79. O seara placuta sper sa nu posteze acum Mihaita Piticu si sa inceapa sa injure atat poate atat stie pe harta se bate cu barbare la final cand toata lumea era pe stergere se umfla muschii pe el:)
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
Ba infantilule, de cand iti permiti tu sa vorbesti de mine, tu care esti rusinea serverului, dupa ce ai facut pe 76 si nu numai.

P.S. Alea doua lumi inchise pana acum de mine, sunt fix cu doua mai mult, decat clasele pe care le-ai terminat tu la scoala ;)

Uite ca a aparut din nou premiantul de la scoala vietii... :eek:
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Salutare pe lumea 60 a fost un razboi 2 vs 2 ca s-a rupt lantul de iubire intre voi si DT e fix problema voastra ,pe lumea 76 am jucat 3 vs 1 final si ati castigat evident nu a fost 2vs 2 ca pe l 60 ;) am rugamintea sa lasati arogantele de 2 lei si vedeti-va de treaba voastra e un joc ,pierzi castigi e joc nu va mai credeti zei ca nu sunteti ,nu cred ca am intrat noi pe forum extern sa facem gargara unde nu jucam,se deschide l 80 pastrati-va pt acolo aici e l79. O seara placuta sper sa nu posteze acum Mihaita Piticu si sa inceapa sa injure atat poate atat stie pe harta se bate cu barbare la final cand toata lumea era pe stergere se umfla muschii pe el:)
Am o veste nasoala pentru tine, nu ne credem zei, SUNTEM!
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Salutare pe lumea 60 a fost un razboi 2 vs 2 ca s-a rupt lantul de iubire intre voi si DT e fix problema voastra ,pe lumea 76 am jucat 3 vs 1 final si ati castigat evident nu a fost 2vs 2 ca pe l 60 ;) am rugamintea sa lasati arogantele de 2 lei si vedeti-va de treaba voastra e un joc ,pierzi castigi e joc nu va mai credeti zei ca nu sunteti ,nu cred ca am intrat noi pe forum extern sa facem gargara unde nu jucam,se deschide l 80 pastrati-va pt acolo aici e l79. O seara placuta sper sa nu posteze acum Mihaita Piticu si sa inceapa sa injure atat poate atat stie pe harta se bate cu barbare la final cand toata lumea era pe stergere se umfla muschii pe el:)
Ce n-ai înțeles tu sau încerci sa o dai în vrajeli e ca 60 chiar daca a fost un 2 vs 2 , voi nu prea ati contat pe harta, Mnk-ul a fost vioara 1( adică au cucerit tot ce aveau în față ) ,la fel cum pe 53 a fost Gentle . Dupa ce că ati fost cărați in spate, pe o lume ati primit cateva locuri , pe cealalta nu .
Iar pe 76 nu poți spune ca v-ati bătut cu RS-ul pt ca nu ati avut niciodată granita (cum a ajuns sa aibă DK-ul cu Mnk-ul pe 60 ) ...că între voi și hiene a fost un lanț de ură și iubire și iar ură suna mai degrabă ca un mariaj prost decât un război ... iar pe harta ati avut un singur dușman "da capo al fine" si anume DK -ul si chiar daca nu-ti place sa recunoști ,v-am cam dat cu harta-n cap . Sincer ma așteptam la o lupta mai echilibrată , credeam ca va ridicați măcar la nivelul Nip-ului d p 70 ,dar se pare ca nu a fost asa ,ati căzut mult mai repede .

Si ca sa fie în topic ca e lumea 79 ,chiar dacă pe harta sunt ultimele 2 familii (Nip si Green) ,pe care DK-ul le-a batut pe ultimele lumi în luptă directă , consider ca avantajul de pe harta si din culise pe care si-l construiește Roma e destul pentru câștigarea lumii .

Poate pe viitor vom vedea și un razboi DK vs Roma pe o lume cu dominanță, dacă acceptă....din cate știu ,invitația la "dans "a fost făcută cu ceva timp în urmă :)
 

BoDo-.-

member
Scor reacție
0
Scuze, scuze si iar scuze ba eu nu stiu ce s-a intamplat pe lumea 60 dar pot sa imi dau cu parerea despre lumea 76 in care Dk v-a dat cu harta in cap. Nici dupa ce ati facut alianta cu hyene nu s-a vazut nimic . Ati facut trei organizate in 3 luni Dk a facut 3 organizate intr-o luna .Ciupanezule nu inteleg ce vorbesti tu pe aici ca nici nu te-am vazut pe harta ...
 

Centorag

member
Scor reacție
0
voi nu prea ati contat pe harta
Pai.. nici voi nu ati contat pe harta atunci. Razboiul de pe 60 dintre green si DK a fost unul extrem de echilibrat, la momentul in care DT s-a sters, in razboiul dintre green si DK diferenta de sate era 0.

Scuze, scuze si iar scuze ba eu nu stiu ce s-a intamplat pe lumea 60 dar pot sa imi dau cu parerea despre lumea 76 in care Dk v-a dat cu harta in cap. Nici dupa ce ati facut alianta cu hyene nu s-a vazut nimic . Ati facut trei organizate in 3 luni Dk a facut 3 organizate intr-o luna .Ciupanezule nu inteleg ce vorbesti tu pe aici ca nici nu te-am vazut pe harta ...

Am inteles, voi cand ati fost in situatia noastra ati facut minuni pe 66.. ah, stai, ati dat si voi tot stergere.
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Pai.. nici voi nu ati contat pe harta atunci. Razboiul de pe 60 dintre green si DK a fost unul extrem de echilibrat, la momentul in care DT s-a sters, in razboiul dintre green si DK diferenta de sate era 0.



Am inteles, voi cand ati fost in situatia noastra ati facut minuni pe 66.. ah, stai, ati dat si voi tot stergere.
Diferenta e ca atat pe 60 cat si pe 66 pe noi chiar ne-a atacat toată harta ( 3/4 din harta) ....voi pe 76 ati avut razboi doar cu DK (1/4 din hartă vs 1/4 din hartă) ... iar între voi și hiene ,cum ziceam a fost doar un mariaj prost .
 

BoDo-.-

member
Scor reacție
0
Am inteles, voi cand ati fost in situatia noastra ati facut minuni pe 66.. ah, stai, ati dat si voi tot stergere.
Nu stiu situatia nici de pe 66, din cate am auzit acolo au fost 2vs1 deci total alta situatie .In continuuare iti zic de lumea 76 , nici dupa ce ati facut alianta cu Hyene si a devenit 2vs2 nu ati luat sate in toate organizatele voastre cat a luat DK intr-un organizat .
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Diferenta e ca atat pe 60 cat si pe 66 pe noi chiar ne-a atacat toată harta ( 3/4 din harta) ....voi pe 76 ati avut razboi doar cu DK (1/4 din hartă vs 1/4 din hartă) ... iar între voi și hiene ,cum ziceam a fost doar un mariaj prost .
Nu stiu ce visezi tu, green pe 76 am avut razboi din ziua 1 cu tot continentul + cu hyenele, razboi care a continuat si dupa ce ati dat voi razboi (au fost 2 organizate comune intre DK si hyene). Faptul ca acel razboi s-a oprit nici nu a prea contat, atat voi, cat si RS erati deja intr-un avantaj mare ;)
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Nu stiu situatia nici de pe 66, din cate am auzit acolo au fost 2vs1 deci total alta situatie .In continuuare iti zic de lumea 76 , nici dupa ce ati facut alianta cu Hyene si a devenit 2vs2 nu ati luat sate in toate organizatele voastre cat a luat DK intr-un organizat .
Voi ati avut toti jucatorii de baza in granita noastra, in schimb jucatorii nostrii de baza erau impartiti in 2, jumate pe granita cu voi, jumate pe granita cu HY. Chestia asta s-a vazut foarte mult in modul cum ati avansat.
 
Sus