Discutii Libere L81

Dicsie

member
Scor reacție
7
Am uitat platforma activa si mi-a luat-o razna contul, a inceput sa scrie si pe extern.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
asa ii peste tot boss, nu toti pot sa aibe loc la final ;) si voi unde ati inchis lume, au ramas multi in afara tribului castigator, dar ii aiurea sa zici chestii de genu despre altii cand ati avut la fel problema asta, in fine .. spor la joaca
 

DonCiccio

member
Scor reacție
0
Mi-a soptit o pasarica ca un Bombardier pe nume @CharLye vrea un duel la sfarsitul lumii cu mine.Daca totusi e asa,vreau sa fac chestia asta publica ca sa nu avem discutii.

Vreau sa facem un pariu intre 50k pp-uri si 100k pp-uri , iar cine pierde isi schimba si numele "Am pierdut in fata lui X" , x fiind castigatorul !


@CharLye astept replica ta
 

Dilau

member
Scor reacție
0
Mi-a soptit o pasarica ca un Bombardier pe nume @CharLye vrea un duel la sfarsitul lumii cu mine.Daca totusi e asa,vreau sa fac chestia asta publica ca sa nu avem discutii.

Vreau sa facem un pariu intre 50k pp-uri si 100k pp-uri , iar cine pierde isi schimba si numele "Am pierdut in fata lui X" , x fiind castigatorul !


@CharLye astept replica ta
Avand in vedere ca mai sunteti pe harta datorita lor, nu crezi ca ai pretentii? =)))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
tu chiar o sa mori de prostie :))) cine dreq ar face un duel cu unu care a fost scos de 4 x pe o singura lume ?
 

CharLye

member
Scor reacție
0
Mi-a soptit o pasarica ca un Bombardier pe nume @CharLye vrea un duel la sfarsitul lumii cu mine.Daca totusi e asa,vreau sa fac chestia asta publica ca sa nu avem discutii.

Vreau sa facem un pariu intre 50k pp-uri si 100k pp-uri , iar cine pierde isi schimba si numele "Am pierdut in fata lui X" , x fiind castigatorul !


@CharLye astept replica ta

Accept provocarea!
 
Sus