Discutii Libere L84 !

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Ma bucur pentru tine @Alex2peu ca ai timpul necesar sa joci pe viteza 2, viteza 4 s.a.m.d
Insa valoarea unui jucator in niciun caz nu este raportat la viteza lumii, daca consideri ca singura ta calitate care te diferentiaza de altii este doar timpul disponibil, este trist.

Intreadavar timpul disponibil este important si impacteaza puternic contributia unui jucator pe joc, din acest motiv noi preferam lumiile cu viteza mica, jucand la relaxare nu suntem dispusi sa oferim absolut orice clipa din zi jocului.

Dupa premisa ta, jucatorii speed ar fi jucatorii cei mai buni ca joaca la viteza mai mare decat restul ? Absurd!
E amuzant de asemenea ca tot jucatorii aia cu cel mai mult timp sunt primii care au urgente ce nu suporta amanare la primele fake-uri pe ei

Dupa mine daca vorbim de calitatea unui jucator, e mai grav sa joci pe lume cu turn decat pe lume cu viteza 1
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Ba tocmai la viteza este raportata calitatea. Dupa cum ai spus si tu la final, multi plang si dispar la cateva fake-uri. Tocmai de asta timpul este cea mai importanta calitate a unui jucator. Cum la fel un jucator bun se diferentiaza de restul prin setarea "fara limita fake". Acolo la fel vezi care-i jucator.
Eu nu o sa mai comentez legat de setari. Bafta pe 84 :D Desi nu o sa aveti nevoie :)

Insa valoarea unui jucator in niciun caz nu este raportat la viteza lumii, daca consideri ca singura ta calitate care te diferentiaza de altii este doar timpul disponibil, este trist.
In ziua de azi toti stiu sa faca un split,auto,back. Deci daca nu admiti ca timpul este singurul atuu ramas important....esti cel putin dubios.
 

AladinMAD

member
Scor reacție
0
Sunt facut idiot de unul care a fost scos de 2-3 ori pe aceeasi lume pfff, mi-e rusine, nu stiu unde sa ma ascund.

Si care e aceea lume? Te-am pisat in freza pe unde te-am prins agariciule:))
Nu stiu cum ai tupeu de a Mai scrie extern. Tiai luat umilibtza oeste tot pe unde ai jucat panfletule
 

stou

member
Scor reacție
0
Ba mor de ras serios :)))))


Am sa las si eu asta aici, cine stie cunoaste cine vorbeste si cand. Noi ne asteptam la provocare pe 84. Acum ca unii vorbesc si in numele altora e fix treaba lor. Personaju nu face reclama buna la 2 triburi de top aici.
Iar teoria platformelor :)))))))


Am sa las si eu asta aici, cine stie cunoaste cine vorbeste si cand. Noi ne asteptam la provocare pe 84. Acum ca unii vorbesc si in numele altora e fix treaba lor. Personaju nu face reclama buna la 2 triburi de top aici.
Ba mor de ras doar spartacus e capabil de asa ceva :))))))))
El e ???
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Si care e aceea lume? Te-am pisat in freza pe unde te-am prins agariciule:))
Nu stiu cum ai tupeu de a Mai scrie extern. Tiai luat umilibtza oeste tot pe unde ai jucat panfletule
Tu pe mine? cand m-ai scos vreodata? Nici nu cred ca am interactionat pe vreo lume. Dar stiu ca ai pierdut satul la 8 dimineata cu fullul in sat :))) Apoi te-au scos baietii iar :)) Ma amuzi
 

CharLye

member
Scor reacție
0
Cu BMB e ca si cum te-ai bate cu barbare, ai vazut asta pe 79

A jucat bmb pe 79? …eu înțeleg ca ești grandoman, dar abține-te ! Am jucat mulți acolo care fac parte din BMB, dar asta nu înseamnă ca a fost BMB, e ca și cum ai spune ca lumea 81 a câștigat o Roma, doar pt ca joci tu și mai multi jucatori din Roma pe lumea aia. Te rog, respectuos, sa ți vezi de tribul tău și de jocul tău.

spor la joc și fie ca cel mai bun sa câștige!
 
Sus