Discutii Libere L84 !

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Gata, nu mai fiti hateri, nu va mai scriu ca va supara adevaru..comunitatea a vazut ca va e frica sa jucati..ultima lume cu adversari puternici pentru voi a fost 60, acolo ati stat gard in gard cu green si n ati aratat nimic...probabil acum pe o lume 2 vs 2 ar fi acelasi deznodamant si voi stiti asta..asa ca bagati va la culcare si intrati pe lumi unde faceti față si considerati va cei mai buni de pe Ro...bafta pe mai departe, nu va mai scriu ca de la atatia nervi va luati poștașu la bataie cand vine cu pensia si nu mai aveti bani de pp si suporti..da faptu ca ati aparut toti aici la afirmatia mea desi nici nu jucati arata ca am dreptate
Sa stii ca pe 60 a fost fix invers. Dk inaintase pe k ul greenului, dt pierduse teren vs mnk.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Gata, nu mai fiti hateri, nu va mai scriu ca va supara adevaru..comunitatea a vazut ca va e frica sa jucati..ultima lume cu adversari puternici pentru voi a fost 60, acolo ati stat gard in gard cu green si n ati aratat nimic...probabil acum pe o lume 2 vs 2 ar fi acelasi deznodamant si voi stiti asta..asa ca bagati va la culcare si intrati pe lumi unde faceti față si considerati va cei mai buni de pe Ro...bafta pe mai departe, nu va mai scriu ca de la atatia nervi va luati poștașu la bataie cand vine cu pensia si nu mai aveti bani de pp si suporti..da faptu ca ati aparut toti aici la afirmatia mea desi nici nu jucati arata ca am dreptate
Iar tu nu mai comenta de lumi unde n-ai jucat. Lupta de pe 60 intre DK si green a fost una foarte echilibrata, unde ambele triburi si-au cernut unul altuia inactivii si jucatorii mai fara experienta.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
nu stiu ce inaintare visezi tu, dar ce stii tu de lumea aia, pe organizatele mnk tu stateai in garaj si reparai masina
Tu esti cam arogant. Poate ti fac o vizita in regie sa te urechez. Ca prea latri. Ai noroc ca mi e lene sa scot laptopul vechi cu pozele in care se vede cum green pierduse teren mult. A trebuit sa va puna mnks pampers ca se imputea treaba:)))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Tu esti cam arogant. Poate ti fac o vizita in regie sa te urechez. Ca prea latri. Ai noroc ca mi e lene sa scot laptopul vechi cu pozele in care se vede cum green pierduse teren mult. A trebuit sa va puna mnks pampers ca se imputea treaba:)))
Tu te referi la satele luate in mijlocul nostru probabil, prin cedari. Da, DK le-a luat si cu alea a ramas, ca n-au mai luat niciunul dupa :))) De asemenea, granita se misca milimetric in ambele sensuri, exceptii fiind cateva organizate pe pitzi si gagik, unde s-au pierdut multe sate de ambele parti.

Legat de lumea aia, da, imi permit sa fiu arogant, spre deosebire de tine, chiar am jucat si aveam contul 3/4 in granite. De pe la colegi din DT insa, am auzit ca tu ai cam fost pamant de flori lumea aia, au mai si pierdut-o partial din cauza ta :)))

N-ai decat sa ma cauti prin regie, ca iar citesti aiurea in stele :)))

PS: Esti de neam prost ca tot faci referiri la viata reala (le mai faci si prost). Ti-as sugera sa termini, ca e de prost gust.
 
Ultima editare:

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Tu te referi la satele luate in mijlocul nostru probabil, prin cedari. Da, DK le-a luat si cu alea a ramas, ca n-au mai luat niciunul dupa :))) De asemenea, granita se misca milimetric in ambele sensuri, exceptii fiind cateva organizate pe pitzi si gagik, unde s-au pierdut multe sate de ambele parti.

Legat de lumea aia, da, imi permit sa fiu arogant, spre deosebire de tine, chiar am jucat si aveam contul 3/4 in granite. De pe la colegi din DT insa, am auzit ca tu ai cam fost pamant de flori lumea aia, au mai si pierdut-o partial din cauza ta :)))

N-ai decat sa ma cauti prin regie, ca iar citesti aiurea in stele :)))

PS: Esti de neam prost ca tot faci referiri la viata reala (le mai faci si prost). Ti-as sugera sa termini, ca e de prost gust.
Cine din dt s a plans de mine? Cand eu cu bosul13 si cosminrpz stateam noapte de noapte si aveam 3+sittere fiecare.... Latri ca sa te afli in treaba. La fel granita cu green era subreda tare nu stiu despre ce wchilibru vorbesti tu. Intrase teslaru in voi ca n branza:)))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Cine din dt s a plans de mine? Cand eu cu bosul13 si cosminrpz stateam noapte de noapte si aveam 3+sittere fiecare.... Latri ca sa te afli in treaba. La fel granita cu green era subreda tare nu stiu despre ce wchilibru vorbesti tu. Intrase teslaru in voi ca n branza:)))
nu stiu ce visezi, ca tesla de la jumate n-a mai jucat :))))
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Bai serios deja devi prost. Te credeam mai inteligent.
Ca sa-ti raspund la ce ai scris mai devreme, vezi ca tu ai amestecat viata reala primul. Eu doar ti-am raspuns. Asa sunteti toti smardoi, si neatache al vostru era smardoi pe 53 cand zicea ca-l bate pe stamatescu :)) Dupa nu mai stia prin ce WC-u sa se ascunda. N-o sa-ti mai raspund. Bafta pe 84 si mai lasati suportii pentru zeus, promit ca nu-l atac.
Bafta
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Asa sunteti toti smardoi,
Deci tu vii cu amenintari si tot eu sunt smardoi? Esti iremediabil :))))

Referirile mele erau strict legate de joc (aka iti gaseai scuze sa fugi de pe joc), daca nu esti in stare sa faci diferenta cu ce referinte ai facut tu (diferente salariale si smardoiala), mna, n-am eu cum sa te invat pe un forum common sense :)
 

stou

member
Scor reacție
0
Faza e ca am jucat acolo:)
Unde ai jucat tu ma acolo pe 60 ???? serios ??? prin porumb ai jucat pe 60 !!!
Barbar in porumb
Vorbesti de 76 unde ai jucat tu pe 76 ????
Internist din academia RS 10 :)) tot in porumb
Vorbesti de 80 unde ai jucat tu pe 80 ???
Barbar in porumb

Cu ce drept vorbesti tu ma de lumile astea cand nu sunt eu cel ce te trimite in porumb ci fix statisticile tale prietene !!!
De unde si pana unde ai prins glas Domnule barbar ???Pe ce baza vorbesti de lucruri mai mari ca tine !!!Orice postare de a ta e demolata grav de TW stats !!!Exista si asa ceva daca nu stiai !!!
Esti un mic mic mic hater care cauta afirmare pe extern pt ca pe joc e prea greu.
Asta e ultimul post in care mai acord atentie noobilor care nu vad mai departe de barbare si interne:))
 
Sus