Discutii Libere L84 !

Unloving

member
Scor reacție
1
Da, dar nu-ti mai da aere ca nu e cazul.


In primul rand atentie la limbaj.

In al doilea rand nu e cazul sa aduci in discutie alte lumi si alti jucatori care nu mai activeaza pe aici. Daca intru in tine, iar plangi pe aici.

S-a intrat in tine destul din toate pozitiile si ai plans saptamani. Vorbesc despre joc, 67 parca si alta. Daca e doar vorba de joc fiecare intram in tine. @alex02dsa
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Iar ne luam cu victimizarile, afirmatia respectiva a fost facuta in calitate de jucator.

Tu in teorie n ai avea voie sa raspunzi pe aceeasi platforma ca admin si ca jucator cand ai chef. Ar trebui doar ca admin aici, ca jucator in alta parte inafara triburile.ro. Dar asa e cand joci un joc de 100 ani. Atunci pot si eu sa te injur nu in calitate de jucator, ci ca guest. Ai trecut orice limita a ipocriziei domul sef al triburilor.ro.

PS: " Daca intru in tine, iar plangi pe aici." Stai cuminte in banca ta si invata sa joci cu barbarele, ataca-te singur si incearca autosplitul; ne anunti cand inveti sa-l faci. Deja e absurd ca unu care admineaza sa nu stie ce e autosplitul, dar suntem pe .ro. Posibil sa fie si-n alte tari, dar eu sunt sigur ca aici e, s a demonstrat. Oribil.
 
Ultima editare:

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
S-a intrat in tine destul din toate pozitiile si ai plans saptamani. Vorbesc despre joc, 67 parca si alta. Daca e doar vorba de joc fiecare intram in tine. @alex02dsa
Iar iti imaginezi chestii si nu e ok.


Tu in teorie n ai avea voie sa raspunzi pe aceeasi platforma ca admin si ca jucator cand ai chef. Ar trebui doar ca admin aici, ca jucator in alta parte inafara triburile.ro. Dar asa e cand joci un joc de 100 ani. Atunci pot si eu sa te injur nu in calitate de jucator, ci ca guest. Ai trecut orice limita a ipocriziei domul sef al triburilor.ro.

PS: " Daca intru in tine, iar plangi pe aici." Stai cuminte in banca ta si invata sa joci cu barbarele, ataca-te singur si incearca autosplitul; ne anunti cand inveti sa-l faci. Deja e absurd ca unu care admineaza sa nu stie ce e autosplitul, dar suntem pe .ro. Posibil sa fie si-n alte tari, dar eu sunt sigur ca aici e, s a demonstrat. Oribil.
Ia mai spune-mi tu mie ce am voie si ce n-am voie, cu siguranta esti detinatorul adevarului absolut, s-a demonstrat de atatea ori ce era de demonstrat.

Nu e nevoie sa ma joc cu barbarele, m-am jucat cu Gentle si a iesit macel. In schimb, te mai astept cu smiorcaieli prin mesajele private.
Ce e absurd, este ca unul cu atatea incalcari de regulament (ca sa nu zic altceva) mai are tupeu sa comenteze despre altii, dar csf...ai 2peu de gunoier.
Pana una alta inca am unul dintre cele mai mari punctaje de ODD de pe .ro pe vremea cand se juca serios, tu cate sate ai avut maxim vreodata? 300? Ia-ti cu pauza, acest razboinic al abscunsului
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Iar iti imaginezi chestii si nu e ok.



Ia mai spune-mi tu mie ce am voie si ce n-am voie, cu siguranta esti detinatorul adevarului absolut, s-a demonstrat de atatea ori ce era de demonstrat.

Nu e nevoie sa ma joc cu barbarele, m-am jucat cu Gentle si a iesit macel. In schimb, te mai astept cu smiorcaieli prin mesajele private.
Ce e absurd, este ca unul cu atatea incalcari de regulament (ca sa nu zic altceva) mai are tupeu sa comenteze despre altii, dar csf...ai 2peu de gunoier.
Pana una alta inca am unul dintre cele mai mari punctaje de ODD de pe .ro pe vremea cand se juca serios, tu cate sate ai avut maxim vreodata? 300? Ia-ti cu pauza, acest razboinic al abscunsului

Sper sa te citeasca toti sa-si dea seama a mia oara ce joc jucam.
 

Vndhl

member
Scor reacție
2

On topic :
Si noi îți mulțumim pentru reapariția hărților și buna lor funcționalitate ... în sfârșit ! :)


Offtopic :
Dexul e foarte ușor de folosit ,găsești explicații la multe cuvinte , de exemplu :
AROGÁNȚĂ s. f. Purtare semeață și disprețuitoare a unei persoane care se crede mai presus decît altele și-și ia drepturi care nu i se cuvin; trufie manifestată printr-o atitudine insultătoare.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Sper sa te citeasca toti sa-si dea seama a mia oara ce joc jucam.
Unul al carui reguli tu niciodata nu le respecti :))) E misto in lumea ta, plina de drepturi si 0 responsabilitati, huh? Bine ca ai tu dreptul sa comentezi vrute si nevrute se oricine si altii n-au voie sa raspunda :))) Sa modific un pic o fraza celebra: sa se schimbe, primesc, dar nu eu, ci restul.

On topic :
Si noi îți mulțumim pentru reapariția hărților și buna lor funcționalitate ... în sfârșit ! :)


Offtopic :
Dexul e foarte ușor de folosit ,găsești explicații la multe cuvinte , de exemplu :
AROGÁNȚĂ s. f. Purtare semeață și disprețuitoare a unei persoane care se crede mai presus decît altele și-și ia drepturi care nu i se cuvin; trufie manifestată printr-o atitudine insultătoare.
Hai ca toti ne dam pe arogante pe externul asta, n-are rost sa aratam cu degetul in conditiile date :)))
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Hai ca toti ne dam pe arogante pe externul asta, n-are rost sa aratam cu degetul in conditiile date :)))

Cine a arătat cu degetul și pe cine ? :rolleyes:

În rest totul ok ? Tot cu mistria ?

Bine că e externul mai animat , până se recrutează un topor , apar 4-5 posturi :) .
 

Shurubel

member
Scor reacție
0
Perfect, nici nu a picat protectia bine si deja am depasit forumu L82 si L83 in postari. Inca putin si depasim si L81. Tot asa <3
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Perfect, nici nu a picat protectia bine si deja am depasit forumu L82 si L83 in postari. Inca putin si depasim si L81. Tot asa <3
De plictiseală ...
BewitchedSomeAbyssiniangroundhornbill-size_restricted.gif
 

=Mihnea=

member
Scor reacție
1
Iar iti imaginezi chestii si nu e ok.



Ia mai spune-mi tu mie ce am voie si ce n-am voie, cu siguranta esti detinatorul adevarului absolut, s-a demonstrat de atatea ori ce era de demonstrat.

Nu e nevoie sa ma joc cu barbarele, m-am jucat cu Gentle si a iesit macel. In schimb, te mai astept cu smiorcaieli prin mesajele private.
Ce e absurd, este ca unul cu atatea incalcari de regulament (ca sa nu zic altceva) mai are tupeu sa comenteze despre altii, dar csf...ai 2peu de gunoier.
Pana una alta inca am unul dintre cele mai mari punctaje de ODD de pe .ro pe vremea cand se juca serios, tu cate sate ai avut maxim vreodata? 300? Ia-ti cu pauza, acest razboinic al abscunsului
N ai intrat din iulie pe forumu asta, mai bine taci
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
N ai intrat din iulie pe forumu asta, mai bine taci
Fa plangere la OPC, e inadmisibil sa nu intre mai ales ca nici nu e platit pentru hartile alea de care va tot plnageti, harti pe care multi dintre voi nu le prindeti in late game, si din iulie pana acum ati pierdut 1-2 lumi.

Inadmisibil asa ceva...
 
Scor reacție
0
Am plecat ca nu esti om cu coloana bai asta, "ne batem cu united" "sickoss fac alianta cu united" du-te si plimba ursu :))
Nu am zis niciodata ca o sa ne batem cu united la fel cum nu ti am zis tie c o sa fac alianta cu united. Am facut ce am considerat mai bun pentru tribul meu si chiar n am de ce sa ti dau tie explicatii:))
 
Sus