Discutii libere L85 !

Dicsie

member
Scor reacție
7
Luati 5-6 sittere si ziceti ca ati tinut tot RS-ul sau cum?

Pai daca ei ar pica, ar trebui sa pice toti din Jderii pentru lansator. Mai ai tupeu sa zici si pe forum de asta, ii injositor din partea ta.
Eu te-as ruga sa nu ma obligi sa umblu la arhiva sa scot printuri. 5-6 sittere? Aveam numa eu si cate 3 per organizat.
N-am negat niciodata ca RS a fost esential, dar prea va asumati merite pe barba altora.
Cat despre faptul ca am trimis deff cand nu mai era United, gresesti, Mnk v-a ajutat inclusiv cand inca avea Roma in spate. Din nou, vorbesti prostii.
Cei mai buni aparatori de pe .ro nu erau in stare sa-si apare conturile…
 

Ariki

member
Scor reacție
0
din pacate lumea asta a fost decisa cu ajutor extern, asta e, dar gresala e de partea celor care s-au intors pe joc crezand in basme frumose, in realitate exista doar acesti 'oameni', sper sa realizati ce se intampla cu adevarat pe joc si sa nu mai reveniti vreodata pe joc

Si completarea la screenshotul postat doar ca sa dea bine unora:
 

Atașamente

  • 1644700670135.JPEG
    1644700670135.JPEG
    41,7 KB · Vizualizări: 260

Dicsie

member
Scor reacție
7




Parte 1:
Triburi: Roma, R-AUG, R-CYRE, R-GERM, R-HIS, R-SCYT
Parte 2:
Triburi: N.O.M., N.O.M1, N.O.M2, N.O.M3, N.O.M4, N.O.M7

Timeframe: 21/01/2021 00:00:00la22/01/2021 13:44:42

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 66
Tabăra 2: 5
Diferență: 61

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 757,740
Tabăra 2: 46,157
Diferență: 711,583

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 423,237
Tabăra 2: 39,750
Diferență: 383,487

chart


Acum nu stiu Giubilane daca ''marii aparatori ai RO-ului '' te-au parasit sau doar nu si-au facut simtita prezenta dar tu continua cu arogantele fata de Roma :)

Felicitari @Dicsie pentru organizare si munca depusa

Va rog sa vedeti rezultate celor mai buni aparatori de pe .ro pe 79 de exemplu, unde nu au avut sittere.
 

Vlaicu

member
Scor reacție
0
Din vina noastra ca atacam prea tare, voua v ar trebuit 2 ani sa atacati asa, maram nu a dat nicio informatie, voi pentru supporti n ati fost banati iar botez a luat 50% iar eu permanent asa ca termina cu atatea acuzatii ca daca va luati si voi pedepsele astea plangeai in pumni acum. Jucati ba tata pe harta ca nu sunteti in stare sa luati 1 sat de la dusmani.

In legatura cu l73 inafara de clasic si redeker ati fost supporti tot, fiecare din mnks avea 3-4 sittere nu stiam cum sa ne ascundem pe confa sa nu mai luam sittere. Degeaba l intrebi pe pietraru ca a fost in voiaj cand noi defilam si castigam lumea si va bagam tot deff ul. Singurul din future de la care poti cere parerea e vmaxx care e prea baiat pentru voi. Va pup si haideti pe harta

Nu am intrebat pe nimeni.
Eu doar pe harta am jucat, voi jucati cu lansatoare si cereti legalizarea lor.
Da, probabil cu lansator nu as face fata, joaca fara, sa te vad atunci.
Iti zic de acum, se alege praful de voi.
Problema aici e incompetenta adminiilor, care sa ascund dupa replica
- daca il detecatam bine, daca nu, nu.
Mai sus, tocmai ai recunoscut, ca am fost favorizati cand jucam cu voi pentru suporti, iar pe 76, s-a luat ban. Interesant.

Dicsie, n-am ce sa iti raspund, decat ca giubilan e cu tribul lui, iar tu pareai baiat ok, dar te-ai molipsit de la astia din Jderii.
 

Deleted User - 743794397

Si din ce in ce sunt tot mai putini jucatori. Asta pt ca jocul asta a inceput sa ceara mult prea multi bani pt secolul asta. Ar trebui interzis jocul asta. Este mai rau ca la pacanele. La pacanele macar mai ai o sansa, aici bagi ca prostul. Nu te obliga nimeni sa bagi, dar bagi! Ia lumea alocatia la copii si pensia la bunici si o baga in joc. Poi e corect asa ceva?
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Nu am intrebat pe nimeni.
Eu doar pe harta am jucat, voi jucati cu lansatoare si cereti legalizarea lor.
Da, probabil cu lansator nu as face fata, joaca fara, sa te vad atunci.
Iti zic de acum, se alege praful de voi.
Problema aici e incompetenta adminiilor, care sa ascund dupa replica
- daca il detecatam bine, daca nu, nu.
Mai sus, tocmai ai recunoscut, ca am fost favorizati cand jucam cu voi pentru suporti, iar pe 76, s-a luat ban. Interesant.

Dicsie, n-am ce sa iti raspund, decat ca giubilan e cu tribul lui, iar tu pareai baiat ok, dar te-ai molipsit de la astia din Jderii.
Giubilan e cu tribul lui dar ia intreaba tu pe PMSR ce cauta pe conturile NOM? Motiv pentru care eu am renuntat la L76. Dupa ce i am fost sitter pe L73 de x ori, n-a avut bunul simt sa imi spuna in fata si m-a cam luat de prost crezand ca n-o sa aflu. Deci te rog frumos, nu ma lua ca e cu tribul lui. Multi din RS au fost pe conturile alea.
Eu sunt baiat ok, dar nu-mi place cand va asumati L73 pe meritul celor din Mnk, si chiar si al meu, ca doar stateam mereu pe sittere…deci, tot eu is baiat rau pana la urma…
Tu cu Alecu sunteti printre putinii care ati mai stat pe conturi, dar asta nu scuze zecile de conturi in sitter. Pe bune, chiar ai tupeul sa negi asta si sa asumi mare parte din merit RS-ului…?
Daca eu m-am molipsit…poate e cazul sa admiti si sa recunosti chestii…daca nu, vrei sa umblu prin arhiva la printuri? Te tine?
 
Scor reacție
1
Sa vorbim si de lucruri ce au legatura cu ce se intampla pe harta.
S-a facut rocada intre locurile 2 si 3.
Pareri, opinii, comentarii? :D


1644703596455.png
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Cat despre lansatoare de rachete si platformele gen “ space X “ ale lui Elon Musk si ceilalti , is destul de convins ca rezultatul de pe harta era fix acelasi…
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
baietii din dk cand pierd incep sa posteze de pe conturi fantoma? a refuzat pana si mihatza rolul de avocat al tribului?
 

Vlaicu

member
Scor reacție
0
Giubilan e cu tribul lui dar ia intreaba tu pe PMSR ce cauta pe conturile NOM? Motiv pentru care eu am renuntat la L76. Dupa ce i am fost sitter pe L73 de x ori, n-a avut bunul simt sa imi spuna in fata si m-a cam luat de prost crezand ca n-o sa aflu. Deci te rog frumos, nu ma lua ca e cu tribul lui. Multi din RS au fost pe conturile alea.
Eu sunt baiat ok, dar nu-mi place cand va asumati L73 pe meritul celor din Mnk, si chiar si al meu, ca doar stateam mereu pe sittere…deci, tot eu is baiat rau pana la urma…
Tu cu Alecu sunteti printre putinii care ati mai stat pe conturi, dar asta nu scuze zecile de conturi in sitter. Pe bune, chiar ai tupeul sa negi asta si sa asumi mare parte din merit RS-ului…?
Daca eu m-am molipsit…poate e cazul sa admiti si sa recunosti chestii…daca nu, vrei sa umblu prin arhiva la printuri? Te tine?

Asta nu intelegeti voi, meritul a fost a mnk-ului in proportie de 75-80%, nu am negat niciodată asta.
Rolul nostru a fost mai mic, dar fara noi nu se putea.
După ce s-a stat la incasat de la 3 triburi, normal ca a inceput sa se lase lumea din RS, asta era in perioada cand nu aveam def de la mnk.
Ajutorul vostru a venit ulterior, iar media e care am zis-o anterior.
Poti sa cauti ce vrei in arhiva, eu nu mai pierd timpul cu lumi inchise.

Nu stiu ce a fost pe 79, eu intrasem sa ma distrez, ca multi, altii din cei de acolo. Nu le mai lua personal. ;)
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Asta nu intelegeti voi, meritul a fost a mnk-ului in proportie de 75-80%, nu am negat niciodată asta.
Rolul nostru a fost mai mic, dar fara noi nu se putea.
După ce s-a stat la incasat de la 3 triburi, normal ca a inceput sa se lase lumea din RS, asta era in perioada cand nu aveam def de la mnk.
Ajutorul vostru a venit ulterior, iar media e care am zis-o anterior.
Poti sa cauti ce vrei in arhiva, eu nu mai pierd timpul cu lumi inchise.

Nu stiu ce a fost pe 79, eu intrasem sa ma distrez, ca multi, altii din cei de acolo. Nu le mai lua personal. ;)
Iti mai repet odata, poate n-ai inteles. Mnk v-a ajutat cu sitter si deff inclusiv cand Roma era in spatele nostru, nu-ti mai da filme ca ajutorul nostru a venit pe ultima suta de metri ca nu e asa.
Nu le iau personal, ci doar spun exact ce a fost.
 

Vlaicu

member
Scor reacție
0
Iti mai repet odata, poate n-ai inteles. Mnk v-a ajutat cu sitter si deff inclusiv cand Roma era in spatele nostru, nu-ti mai da filme ca ajutorul nostru a venit pe ultima suta de metri ca nu e asa.
Nu le iau personal, ci doar spun exact ce a fost.

Esti cam dus, baiete, din postarea mea nu se intelege ca la final. Revino la realitate.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Nu contest ca nu ne-ati ajutat, dar nu in masura exagerata care o expuneti voi pe forum.
Majoritatea fermelor au fost trimise dupa ce a cazut United, cand lumea era deja cam castigata. Usor, ca te duci la vale.
In fine, le-am zis colegilor tai ca am print screen cu cati jucatori erau in sitter.
Maestre, eu sunt dus sau tu nu vezi ce ai scris aici? Hai, te rog s-o lasi moale ca te incurci in detalii..
Deci noi v-am ajutat doar cand lumea era ca si castigata…. chiar ma intreb de ce va dau atentie cateodata…
 
Scor reacție
0
Buna seara,
In primul rand vreau sa felicit tribul jderii pentru modul cum au jucat si pentru organizare.

As vrea sa ii dau un raspuns lui ursu, personaj care dupa parerea mea ar trebui dat de o parte in cadrul comunitatii. (https://prnt.sc/26unxd6)
@Dicsie , nu cred ca accepti asemenea magarie.....

Trecand la DieHard, vreau sa spun ca pe L76 Ursu mi-a scris ca intram sa scoatem green, nu sa jucam. Dupa un timp a schimbat situatia si a facut alianta cu green (trib care isi batuse joc de mine). Cotzanul a intrat in green si a dat backstab la green pentru tribul lui ursu. Ursu in clipa cand a facut alianta cu green l-a bagat la interne. Dupa ce Cotzanul a fost bagat la interne a sarit la bataie, si el si DieHard care sunt prieteni buni. Singurul lucru cu care nu am fost de acord cu DieHard a fost atacarea colegilor nevinovati peste noapte....

Cu respect,
Murgu Andrei
 
Ultima editare:

Vlaicu

member
Scor reacție
0
Maestre, eu sunt dus sau tu nu vezi ce ai scris aici? Hai, te rog s-o lasi moale ca te incurci in detalii..
Deci noi v-am ajutat doar cand lumea era ca si castigata…. chiar ma intreb de ce va dau atentie cateodata…

M-am coborat pentru o perioada prea lunga la nivelul vostru mediocru...va las sa "clociti" si alte lumi paralele.
 
Sus