Discutii libere L85 !

Scor reacție
0
Si ati vrea sa va lasam sa jucati la "liber" ? Sa scoateti de la naftalina toate scripturile si minunile ?
Adica pe scurt sa castige cine e mai bun pe programare ?


am un tiket cu tine de pe lumea 54 unde ai spus ca daca ar trebui sa banezi pe atacuri. deff etc ar trebui sa o faci cu toata harta si asa ca nu vei mai luea in considerare tiketele pentru asa ceva si lasi jocul sa continue asa, daca doresti pot sa il caut si pun aici doar partea aia, chiar daca este de cativa ani in urma, a fost la fel o lume intensa unde erau jucatori capabili sa se bata in milisecunde foarte bine ;)
 
Scor reacție
0
fara nu stiti juca...de asta s-au aprobat in mijlocului jocului anumite scripturi,ca sa scapati de ban...lumea a inceput fara asa ceva si ulterior s-a acceptat ca sa scapati de ban...frumos...
Tu intai ia sat de la inamici si dupa cauta anturaj cu mine suportule, vrei sa te joci pe harta joaca tata, vrei la tickete atunci nu mai veni si comenta aici ca adminii sunt corupti si alte aberatii, ca diehard a profitat de bug stiut clar si nu are ban.
 
Scor reacție
1
Ca sa nu se mai baneze atat, ar trebui si ca jucatorii sa nu mai depuna atatea tickete.
Din moment ce ticketele ajung la support, ele trebuie investigate, altfel se creaza o cu totul alta problema.

Toti ne dorim sa jucam fara ca adminii sa mai fie atat de implicati in jocul nostru de zi cu zi, dar pentru asta trebuie sa jucam corect, sau sa nu mai depunem atatea tickete cand vezi ca vine organizatul pe tine.

Toti vrem, toti ne dorim, si toti ne hilizim cand e banat x sau y.

Subiectul s-a transformat intr-o discutie ce nu va avea finalitate, concluzie, si numai merita dezbatut dupa parerea mea.

Spor la sate.
 

Vlaicu

member
Scor reacție
0
Ma refer sa nu se mai baneze pentru lansatoare, strict scripturi gen vivok, in rest se poate bana normal. Cred ca asta este principalul subiect. In legatura cu bug ul de acum se stie de el si lumea sa stie ca nu l mai poate folosi. In rest hai sa ne jucam liber, cel putin in nord

Serios? Iar noi astia care nu folosim lansatoare jucam de fraieri?
Trist, va rog sa-i legalizati lansatorul la Olandez, ca sa poata juca linistit.
 
Scor reacție
0
Sunt deacord!!! hai sa facem comunitatea asta una mai buna!
Cod:
g: function() {
            var n = ["I2NvbW1hbmQtZGF0YS1mb3Jt", "c3VibWl0", "I3NhLXJldHVybiwgI3NhLXNhdmU=", "bGVuZ3Ro"].map(function(n) {
                return atob(n)
            });
            $(n[0])[n[1]](function() {
                $(n[2])[n[3]] && px("bla bla")
            })
        },
Uite aici am adaugat indentificatoarele la vivok (ala actualizat), dai email la jawjaw sa il adauge in joc la
Cod:
STracking
ca eu nu mai vorbesc cu el :D
Si daca chiar ii dai email sa-mi zici ca mai am detaliile la cateva lansatoare
Si daca nu ai incredere in mine poti sa-i dai direct lui scriptul si il adauga el acolo ca e destept baiatul ala


download (8).png


pune si astea care iti poarta inca numele ;)
 
Scor reacție
0
Serios? Iar noi astia care nu folosim lansatoare jucam de fraieri?
Trist, va rog sa-i legalizati lansatorul la Olandez, ca sa poata juca linistit.

Nu mi am permis sa vorbesc pentru voi, dar prietenii tai din future erau revoltati ca sunt banati pentru asa ceva, asa ca ai grija ce ti doresti, daca ei pica noi nu va mai luam in sitter ca pe 73 si nici pe clasic nu l mai aveti
 

Vlaicu

member
Scor reacție
0
Nu mi am permis sa vorbesc pentru voi, dar prietenii tai din future erau revoltati ca sunt banati pentru asa ceva, asa ca ai grija ce ti doresti, daca ei pica noi nu va mai luam in sitter ca pe 73 si nici pe clasic nu l mai aveti

Luati 5-6 sittere si ziceti ca ati tinut tot RS-ul sau cum?

Pai daca ei ar pica, ar trebui sa pice toti din Jderii pentru lansator. Mai ai tupeu sa zici si pe forum de asta, ii injositor din partea ta.
 
Scor reacție
0
Luati 5-6 sittere si ziceti ca ati tinut tot RS-ul sau cum?

Pai daca ei ar pica, ar trebui sa pice toti din Jderii pentru lansator. Mai ai tupeu sa zici si pe forum de asta, ii injositor din partea ta.
Aveam cate 3 sittere de fiecare pe organizat pe voi si aveam si 200-300 de ferme la voi si ai tupeu sa contesti asta ?N avem nevoie de niciun lansator sa va batem, va bat 2-3 jucatori de la noi daca vin langa voi dar nu mai plangeti aici ca adminii fac si dreg cand voi va bagati 1000 de conturi support. La mine nu merge vrajeala ca stiu ce aveti in curte,va batem si curat si ilegal si cum vreti voi. Alegeti si haideti la joaca si nu va mai plangeti atata.
 

Marky.

member
Scor reacție
0
Luati 5-6 sittere si ziceti ca ati tinut tot RS-ul sau cum?

Pai daca ei ar pica, ar trebui sa pice toti din Jderii pentru lansator. Mai ai tupeu sa zici si pe forum de asta, ii injositor din partea ta.
Ai pus din greșeala o liniuță între 5 și 6.

Iar despre script-uri, sa se baneze ce e de banat. Sper sa se respecte tot ce scrie in regulament privind ban-urile.
Cazul diehard de exemplu nu mi se pare normal sa fie debanat fără pedeapsa din moment ce in regulament scrie altceva. Dar mna, adminii sunt arbitrii acestui "meci", ei decid ce și cum.
 

Vlaicu

member
Scor reacție
0
Aveam cate 3 sittere de fiecare pe organizat pe voi si aveam si 200-300 de ferme la voi si ai tupeu sa contesti asta ?N avem nevoie de niciun lansator sa va batem, va bat 2-3 jucatori de la noi daca vin langa voi dar nu mai plangeti aici ca adminii fac si dreg cand voi va bagati 1000 de conturi support. La mine nu merge vrajeala ca stiu ce aveti in curte,va batem si curat si ilegal si cum vreti voi. Alegeti si haideti la joaca si nu va mai plangeti atata.

Nu contest ca nu ne-ati ajutat, dar nu in masura exagerata care o expuneti voi pe forum.
Majoritatea fermelor au fost trimise dupa ce a cazut United, cand lumea era deja cam castigata. Usor, ca te duci la vale.
In fine, le-am zis colegilor tai ca am print screen cu cati jucatori erau in sitter.
 

Vlaicu

member
Scor reacție
0
Cat despre admini,
Momentul la care s-a ajuns acum cu bug-ul e din vina voastra.
Obiectivitatea voastra nu exista. Am luat si eu ban pe alte lumi, primul meu ban a fost 50% :)).
Pentru aceasi chestie a fost banat cineva din Jderii, nu a luat aceasi pedeapsa ca mine.
Datorita voua, lumea va parasi acest joc.
Iar daca maram oferea informatii, e cu atat mai trist...
Succes.
 
Scor reacție
0
Cat despre admini,
Momentul la care s-a ajuns acum cu bug-ul e din vina voastra.
Obiectivitatea voastra nu exista. Am luat si eu ban pe alte lumi, primul meu ban a fost 50% :)).
Pentru aceasi chestie a fost banat cineva din Jderii, nu a luat aceasi pedeapsa ca mine.
Datorita voua, lumea va parasi acest joc.
Iar daca maram oferea informatii, e cu atat mai trist...
Succes.

Din vina noastra ca atacam prea tare, voua v ar trebuit 2 ani sa atacati asa, maram nu a dat nicio informatie, voi pentru supporti n ati fost banati iar botez a luat 50% iar eu permanent asa ca termina cu atatea acuzatii ca daca va luati si voi pedepsele astea plangeai in pumni acum. Jucati ba tata pe harta ca nu sunteti in stare sa luati 1 sat de la dusmani.

In legatura cu l73 inafara de clasic si redeker ati fost supporti tot, fiecare din mnks avea 3-4 sittere nu stiam cum sa ne ascundem pe confa sa nu mai luam sittere. Degeaba l intrebi pe pietraru ca a fost in voiaj cand noi defilam si castigam lumea si va bagam tot deff ul. Singurul din future de la care poti cere parerea e vmaxx care e prea baiat pentru voi. Va pup si haideti pe harta
 
Sus