Discutii L92 !

CharLye

member
Scor reacție
0
Ai glas cat iei barbare de pe harta, cand trebuie sa te aperi sau sa ataci o dai in diverse. Remember L90? Jucator de carton.
Nu mai amesteca lumile... si pana una alta n ai luat sau nu s au luat sate de la mine decat dupa ce le am cedat eu unor prieteni atat... daca ai nevoie de confirmare poti discuta cu bobo patricana sau cu deni... asa ca ciocu mic jucator de carton
 

CharLye

member
Scor reacție
0
Vezi atașament 5789
Data viitoare vine cu usorii, la ultima sansa da cu berbecii :)))

Usorii erau in drum spre colegul tau.. marele jucator.. da asa esti tu iti place sa te dai mare si arati doar ce ti convine... vai de capu si de zilele tale


trib.png
 

quad.Micutzu

member
Scor reacție
0
Nu mai amesteca lumile... si pana una alta n ai luat sau nu s au luat sate de la mine decat dupa ce le am cedat eu unor prieteni atat... daca ai nevoie de confirmare poti discuta cu bobo patricana sau cu deni... asa ca ciocu mic jucator de carton
Tot in analele clasamentului ajungi, nu e problema.
 

stiven

member
Scor reacție
0
Mai băieți nu stiu ce sa zic dar in ultima vreme am cam tot luat bătaie pe toate lumile si tocmai ca joc corect si nu folosesc scripturi .
Dar cred ca trebuie sa imi schimb parerea si sa trec la lucruri serioase.
E adevărat că Nici nu prea ma pricep Asa ca va rog sms in privat .poate ..poate...
 

Marmo

member
Scor reacție
0
Doamne inafara de "X-ulescu cumpara conturi" si de platforme mai stiti sa scrieti si de altceva pe aici?

@GandalfTheGrey invata sa dai atacuri dupa te poti apuca de plans. Macar incearca. Uite iti dau si sfant "timer script" si te antrenezi cu butonul

@IMax. More pew pew less QQ. Nimereste si omu la 1ms si gata platforma. Se vede ca esti habarnist si crezi ca sunt boti si scripturi minune care pot da asa. De latenta di altele ai uitat a? Chiar te rog sa-mi arati tu bot/script care da la 1ms, ca eu nu am gasit inca.

P.S.
Pe .net unii plang ca 50ms e gap prea mare si cer 25ms. Pe tourney se zice ca 10 ms e timp suficient pt snipe sau altele. Si aici ne plange incontinuare ca vai avem platforme. Wtf?
 
Scor reacție
0
Doamne inafara de "X-ulescu cumpara conturi" si de platforme mai stiti sa scrieti si de altceva pe aici?

@GandalfTheGrey invata sa dai atacuri dupa te poti apuca de plans. Macar incearca. Uite iti dau si sfant "timer script" si te antrenezi cu butonul

@IMax. More pew pew less QQ. Nimereste si omu la 1ms si gata platforma. Se vede ca esti habarnist si crezi ca sunt boti si scripturi minune care pot da asa. De latenta di altele ai uitat a? Chiar te rog sa-mi arati tu bot/script care da la 1ms, ca eu nu am gasit inca.

P.S.
Pe .net unii plang ca 50ms e gap prea mare si cer 25ms. Pe tourney se zice ca 10 ms e timp suficient pt snipe sau altele. Si aici ne plange incontinuare ca vai avem platforme. Wtf?
Esti si tu penibil, marmoTO
 

Marmo

member
Scor reacție
0
Esti si tu penibil, marmoTO
Cum asa? :)) Macar justifica si tu raspunsul sau nu ai vorbele la tine ?

Ca sa intelegi, nu-i tin partea lu Deadp00l sau de cine ati zis, nici nu-l stiu. Doar ca se plange lumea prea mult pe aici, si de aceleasi 2 lucruri. Invatam sa dam atacuri sau ce naiba facem? Ca daca-ti arat niste loguri ale unora care dau manual, o sa plangi 30 de pagini ca nu este uman posibil sa le dai asa, nu conteaza ca se mai si rateaza si se da cancel si pana la urma tot iese.

P.S.
Captain obvious, Marmo vine de la Marmota ai dreptate, ai un os extra azi pentru asta.
 

Framm77

member
Scor reacție
0
Luati ma si jucati si lasati motivele si scuzele pe care le aveti @CharLye ,lasa scuzele si joaca ca a fost bine pana acum cand erati aliati cu Tomyta si gasca lui,nu mai cauta motive cand pierzi!
 

LeuL BesTiaL

member
Scor reacție
0
Felicitări celei mai spectaculoase innobiliari de pe lumea 92, cu asa ceva nu știu dacă voi mai avea privilegiul si onoarea vreodată. Să aterizez pe harta lângă un superstar cu puncte cat mine și apoi sa faca o investitie atât de mare în puncte premium pentru a scoate de pe harta singurul jucător noob, conducător noob, singura persoana rea, cu obsesiile și imaginația mea infinită în întruchiparea celei mai de groaza creaturi.
Totodată il felicit pentru beneficile adusei platoformei și ma pune in postura să aduc indirect bani la buget.
De-asemenea țin sa-i felicit pe toți care mi-au făcut reclama negativa de pe lumea 17 încoace, dacă v-aș fi plătit nu ar fi ieșit atât de bestial.
Prin natura mea de leu cu ascendent în varsator, se regăsește o caracterizare la profilul meu printre care as ține să subliniez următoarele doua aspecte:

Author a spus:
Le place să joace rolul de avocatul diavolului şi să ia parte la o ceartă bună.
Nu sunt afectaţi în nici-un fel de stătut, putere sau avere.
În rest mă hrănesc cu sentimente de orice natură și ma bucur cand ma simt prezent in sufletul celor mulți.
Acum nah, fiecare după cum simte doar nu toată lumea are gusturi bune.
:)
Asta da raport, sa-ti moara trupele si nobilul intr-un sat pustiu.
 

Gicu Magnet

member
Scor reacție
1
Felicitări celei mai spectaculoase innobiliari de pe lumea 92, cu asa ceva nu știu dacă voi mai avea privilegiul si onoarea vreodată. Să aterizez pe harta lângă un superstar cu puncte cat mine și apoi sa faca o investitie atât de mare în puncte premium pentru a scoate de pe harta singurul jucător noob, conducător noob, singura persoana rea, cu obsesiile și imaginația mea infinită în întruchiparea celei mai de groaza creaturi.
Totodată il felicit pentru beneficile adusei platoformei și ma pune in postura să aduc indirect bani la buget.
De-asemenea țin sa-i felicit pe toți care mi-au făcut reclama negativa de pe lumea 17 încoace, dacă v-aș fi plătit nu ar fi ieșit atât de bestial.
Prin natura mea de leu cu ascendent în varsator, se regăsește o caracterizare la profilul meu printre care as ține să subliniez următoarele doua aspecte:


În rest mă hrănesc cu sentimente de orice natură și ma bucur cand ma simt prezent in sufletul celor mulți.
Acum nah, fiecare după cum simte doar nu toată lumea are gusturi bune.
:)
Asta da raport, sa-ti moara trupele si nobilul intr-un sat pustiu.
M-ai spart la fabula cu leul si varsatorul. Ti-a facut Neti Sandu horoscopu !
Din cate vad eu aici, pe romaneste ... te-ai tufut in horoscop ....hahaha
 

Atașamente

  • Screenshot_20230227-203336_Chrome.jpg
    Screenshot_20230227-203336_Chrome.jpg
    337,3 KB · Vizualizări: 201

Gogu.Dinamita

member
Scor reacție
0
În rest mă hrănesc cu sentimente de orice natură și ma bucur cand ma simt prezent in sufletul celor mulți.
Lumea asta ai avut trib + academii si pe cont 10-11 sate si nu ai fost in stare sa coagulezi un nucleu care sa te ajute sa supravietuiesti de la o lume la alta, dar ai fost trimis de 2 ori dupa tigari in marginea hartii cu tot cu PP-uri si pricepere in a-l face dracu ghem, dar defapt tie iti iasa sul :D :D :D ! Incepe lumea 93 cu tine in spatele garii pe 92, pentru ca atat poti si acolo e locul tau! Cat despre ego-ul tau, cand iti spune unul ca esti petarda, e dreptul tau sa nu il bagi in seama, dar cand iti spune si x si y si z acelasi lucru, in loc sa te auto-analizezi, tu te hranesti cu cacao marca proprie si o arzi in texte si descrieri de plang cu muci toti zeii invocati de tine! :D:D:D
 
Ultima editare:

Gicu Magnet

member
Scor reacție
1
Niciun zeu intreg la minte nu ar accepta sa fie preaslavit si onorat cu ofrande de catre Consumatoru de Sentimente . Daca prin absurd ,un zeu de prin vreun pantheon ,probabil corupt si cu IQ c-am de seama celor angajati sa mature strazile ,ar accepta sa fie venerat de Consumatoru Sentimentelor ,ar fi exilat din ograda imediat de Zeus ,Odin ,RA si alti tovarasi de-ai mei ,care mai imi scriu de Paste si Craciun. Nah ,zeii ma respecta. Pe el nici muritorii nu il respecta ....hahaha
 

Gicu Magnet

member
Scor reacție
1
Aoleooo mamaaa! Cum dracu te hranesti bre cu sentimente? Prin tub? Vad ca te-au bagat astia in coma indusa mecanic .....hahaha
 

Atașamente

  • Screenshot_20230228-132306_Chrome.jpg
    Screenshot_20230228-132306_Chrome.jpg
    270,8 KB · Vizualizări: 145

Gogu.Dinamita

member
Scor reacție
0
E abandonat zei de vreo 76 de lumi, si i-a iesit horoscop nasol si de data asta! Iar leusteanul imbibat in sentimente pline de dor si dulceata nu isi da seama ca ar fi mai bine sa se reprofileze si sa joace "nu te supara frate" :D :D :D
 
Ultima editare:
Sus