Discutii L92 !

Scor reacție
0



Poftim sunt facute de la munca rapid din prima incercare (nu am asa bun net aici) , lasa frustrarea...

Gandeste-te ca eu is ala mai slab de pe cont la dat atacuri, proprietarului ii ies si mai bine :)))
Daca tot vrei sa fi penibil pana la capat..
 

Atașamente

  • IMG-20230223-WA0117.jpg
    IMG-20230223-WA0117.jpg
    71,8 KB · Vizualizări: 246
  • IMG-20230223-WA0118.jpg
    IMG-20230223-WA0118.jpg
    49,9 KB · Vizualizări: 244

IMax.

member
Scor reacție
0
Asta e melodia ta preferata nobete ?

Stiam ca o sa apari și tu pe aici prin comentari cu ceva,ca doar jumate din mesajele de aici sunt scrise de tine.
Tu nu ai timp sa joci pe harta, ai lipsit de la scoala când ai fost mai mic și acuma vi aici sa faci lectura.
in locul tau as tăcea din gura ca tu ești un fel Vali Argăseala de GREEN, un om de umplutura și când e de luat suturi in fund sa aibe pe cine scoate in față sa le primeasca.


De multe ori am vrut sa îți dau 100 pp sa taci din gura, dar de data asta revin cu o noua oferta, îți dau 500pp ca sa îți schimbi numele in Vali Argăseala ca îl meriți pe deplin.



Și apropo, am nevoie pentru nepotul meu sa îl ajute la un joc gen Farmville, nu te bagi?Ca am observat ca ești cel mai bun crescător de barbare.
 

dormm

member
Scor reacție
0
nu iti bate capul sa arati nimanui nimic. multi nu vad sprijinurile care nu intra unde trebuie si sunt retrase :)

in plus, majoritatea celor care se plang de atacuri sunt aia care stiu juca doar cu satele blindate
Sa va puneti ochelari ca sa vedeti sprijinurile retrase..
Btw:nu are nimeni 3 ani sa puna botul la d-astea..daca nu erau in alianta cu green,nu mai vedeam d-astea :)
 

Black Adam

member
Scor reacție
0
Daca tot vrei sa fi penibil pana la capat..
Habar nu am ce e aia, v-ati facut cont cu numele Deadp00l din ce vad acolo (probabil sunteti fani) , sau se pricepe careva la photoshop :)) iti pot face si eu printuri cate vrei asa :D:D
Apropo, eu joc pe harta, va las sa vorbiti singuri in continuare aici!
 

IMax.

member
Scor reacție
0
Habar nu am ce e aia, v-ati facut cont cu numele Deadp00l din ce vad acolo (probabil sunteti fani) , sau se pricepe careva la photoshop :)) iti pot face si eu printuri cate vrei asa :D:D
Apropo, eu joc pe harta, va las sa vorbiti singuri in continuare aici!
Corecție, platforma îți joaca pe harta nu tu.

Și arată mi printuri de genu și o sa tac.
 

CharLye

member
Scor reacție
0
Habar nu am ce e aia, v-ati facut cont cu numele Deadp00l din ce vad acolo (probabil sunteti fani) , sau se pricepe careva la photoshop :)) iti pot face si eu printuri cate vrei asa :D:D
Apropo, eu joc pe harta, va las sa vorbiti singuri in continuare aici!
N o mai arde tu marele jucător te rog… nici tu nici colegii.. fac o lista dacă vrei cu toți care ați luat platforma de la Brazilieni… aia e adminii sunt legati de mâini , dar nu mai face tu pe șmecherul pe aici… măcar taci din gura și mergi pe burta… așa s a ajuns asta e… ne asumam!
Ce ai pus tu video acolo e vrajeala … ai dat nobil și sprijin la 1 milisecunda diferența… te las ca ai făcut tu in video 10 minute continuu si nu Reușești 2 atacuri la 1 milisecunda diferența… spor la joc
 

quad.Micutzu

member
Scor reacție
0
N o mai arde tu marele jucător te rog… nici tu nici colegii.. fac o lista dacă vrei cu toți care ați luat platforma de la Brazilieni… aia e adminii sunt legati de mâini , dar nu mai face tu pe șmecherul pe aici… măcar taci din gura și mergi pe burta… așa s a ajuns asta e… ne asumam!
Ce ai pus tu video acolo e vrajeala … ai dat nobil și sprijin la 1 milisecunda diferența… te las ca ai făcut tu in video 10 minute continuu si nu Reușești 2 atacuri la 1 milisecunda diferența… spor la joc
Ai glas cat iei barbare de pe harta, cand trebuie sa te aperi sau sa ataci o dai in diverse. Remember L90? Jucator de carton.
 
Scor reacție
0
Habar nu am ce e aia, v-ati facut cont cu numele Deadp00l din ce vad acolo (probabil sunteti fani) , sau se pricepe careva la photoshop :)) iti pot face si eu printuri cate vrei asa :D:D
Apropo, eu joc pe harta, va las sa vorbiti singuri in continuare aici!
Lumea a vazut ce trebuia sa vada, unii stiau deja, dar vad ca vrei sa fi si mai penibil. Continua, te rog.
 
Scor reacție
0
nu stiu fratilor ce va tot laudati aici cu atacuri de pe 2 sate la 1 ms dar eu vreau sa va arat talent de la bunuțul D-zeu (din pacate pe lumea 91)..tot asa o platforma numita aplicatia TW de pe IOS

Sosire Soseşte în

Petrof mâine la ora 08:05:00:093
Steinway n Sons mâine la ora 08:05:00:093 nu mai am raport ca n-aveam CP pe atunci si s-a sters automat..dar promit ca asa am dat

in rest toate bune? :)))
 
Scor reacție
98
Eu zic sa faceti o lista cu boturi/platforme/scripturi care sunt interzise, sa stie toata lumea ce nu are voie "sa foloseasca" :))

95% din top 25 foloseste minim 1 script interzis :)) mai bine inchideti subiectul
 
Scor reacție
0
Eu zic sa faceti o lista cu boturi/platforme/scripturi care sunt interzise, sa stie toata lumea ce nu are voie "sa foloseasca" :))

95% din top 25 foloseste minim 1 script interzis :)) mai bine inchideti subiectul
Si treaba cui este sa rezolve aceste lucruri ? A adminilor, corect ? Dar inchid ochii cand x y z baga mii de euro, normal ca le convine..de asta se duce in jos comunitatea, cand avem impresia ca acele scripturi si platforme sunt normale, nu sunt fratilor..

Din comentariul tau reiese ca si tu fosesti, bravo p... voastra, sunteti top!

Luati masuri domnilor admini, ca de asta sunteti platiti..jocul sa fie corect, este suficient ca ati introdus depozitul.
 
Scor reacție
98
Si treaba cui este sa rezolve aceste lucruri ? A adminilor, corect ? Dar inchid ochii cand x y z baga mii de euro, normal ca le convine..de asta se duce in jos comunitatea, cand avem impresia ca acele scripturi si platforme sunt normale, nu sunt fratilor..

Din comentariul tau reiese ca si tu fosesti, bravo p... voastra, sunteti top!

Luati masuri domnilor admini, ca de asta sunteti platiti..jocul sa fie corect, este suficient ca ati introdus depozitul.

Ce sa faca admini daca nu pot sa identifice botul/scriptul ? Pentru ca sunt facute in asa fel incat sa fi similare cu actiunile umane

Poti sa te plangi urmatoarele 5000 de pagini aici, degeaba

Cred ca oricine joaca un joc isi asuma ca poate da peste "cheatari", asta nu gasesti doar pe triburile, gasesti aproape pe orice joc. Poate tu traiesti in bula ta perfecta unde toata lumea este corecta dar welcome to real life
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Ce sa faca admini daca nu pot sa identifice botul/scriptul ? Pentru ca sunt facute in asa fel incat sa fi similare cu actiunile umane

Poti sa te plangi urmatoarele 5000 de pagini aici, degeaba

Cred ca oricine joaca un joc isi asuma ca poate da peste "cheatari", asta nu gasesti doar pe triburile, gasesti aproape pe orice joc. Poate tu traiesti in bula ta perfecta unde toata lumea este corecta dar welcome to real life
:)
 
Sus