Discutii L92 !

Oblivion

member
Scor reacție
0
Cam da. Revista preesei:

Spionii mei din green, au zis ca mai multi jucatori din green vor sa isi puna conturile pe stergere sau sa le vanda :)) eu am fost abordat de 2 care voiau sa isi vanda conturile :))
Si ceilalti care mai raman, vor sa ceara invitatie in JP :))

eu avand statutul de interna de lux sunt tot pe harta, au dat cei din green organizat pe mine si au luat....sparanghelul :))) la event jucatorii green nici nu mai baga pp....sunt resemnati :))

Si Tom Hardy aka Iar si Iad, dupa ce a dat backstab propriului trib si aliatilor din BMB si Squad si a ajuns in Void, apoi a vrut sa dea backstab celor din Void si a intrat la interne, acuma cauta trib nou de dat backstab :))

Am auzit ca incearca sa intre in green sau Squad :)) Ar fi ceva de pus in rama sa intre in squad si sa le mai dea o data backstab pe aceeasi lume =))
 
Ultima editare:

Radu1307

member
Scor reacție
0
Cam da. Revista preesei:

Spionii mei din green, au zis ca mai multi jucatori din green vor sa isi puna conturile pe stergere sau sa le vanda :)) eu am fost abordat de 2 care voiau sa isi vanda conturile :))
Si ceilalti care mai raman, vor sa ceara invitatie in JP :))

eu avand statutul de interna de lux sunt tot pe harta, au dat cei din green organizat pe mine si au luat....sparanghelul :))) la event jucatorii green nici nu mai baga pp....sunt resemnati :))

Si Tom Hardy aka Iar si Iad, dupa ce a dat backstab propriului trib si aliatilor din BMB si Squad si a ajuns in Void, apoi a vrut sa dea backstab celor din Void si a intrat la interne, acuma cauta trib nou de dat backstab :))

Am auzit ca incearca sa intre in green sau Squad :)) Ar fi ceva de pus in rama sa intre in squad si sa le mai dea o data backstab pe aceeasi lume =))
ești bine puiule? sigur n-ai febra?
 

*sickoss*

member
Scor reacție
0
Cam da. Revista preesei:

Spionii mei din green, au zis ca mai multi jucatori din green vor sa isi puna conturile pe stergere sau sa le vanda :)) eu am fost abordat de 2 care voiau sa isi vanda conturile :))
Si ceilalti care mai raman, vor sa ceara invitatie in JP :))

eu avand statutul de interna de lux sunt tot pe harta, au dat cei din green organizat pe mine si au luat....sparanghelul :))) la event jucatorii green nici nu mai baga pp....sunt resemnati :))

Si Tom Hardy aka Iar si Iad, dupa ce a dat backstab propriului trib si aliatilor din BMB si Squad si a ajuns in Void, apoi a vrut sa dea backstab celor din Void si a intrat la interne, acuma cauta trib nou de dat backstab :))

Am auzit ca incearca sa intre in green sau Squad :)) Ar fi ceva de pus in rama sa intre in squad si sa le mai dea o data backstab pe aceeasi lume =))

cu ce sate mai intra in Squad?
 

Radu1307

member
Scor reacție
0
Îmi place progresul tău zeule

chrome_2I2PFmBGmr.png
 

ElHefesito

member
Scor reacție
0
Nu stiu cine esti..
Stie Ursu brothere , eu pe el incerc sa il trolez:). Pe tine stie te stiu de cand cereai video cu auto de pe youtube ca nu stiai cum se face, si acum vad ca ai ajuns mare jucator... Stii vb aia, te lasi cativa ani si cand te intorci toti sunt talente:)
Il stiu pe Urs de cand lucra pe santier cu ziua, si nu facea manevre ca ultimul bisnitar ;););)
Cat despre tine @Watcher iz rMw mergi pe burta noobete ca-i apa mica, cum i-am zis si colegului tau mai sus:)
 

ElHefesito

member
Scor reacție
0
Salut , imi poti spune te rog ce s-a intamplat cu Eduard Distrugatorul si tribul adus de el in alianta cu voi ?
Multumesc

P.S.: Si vezi ca sunt doar 60 de locuri in tribul final , se mai interneaza
Vezi ca l-au cerut colegii lui la interne, ca era mare conducator... in loc sa fie jucator
*aici te pot lamuri colegii lui daca nu ma crezi
 

ElHefesito

member
Scor reacție
0
Declar CONCURS:

-Ofer 5k PP pentru cea mai buna mema cu @Watcher iz rMw
Aveti timp o luna, pana pe 22 martie, o sa transfer personal cele 5k pp Castigatorului
Nu vreau mema cu Pokemon, caci @Watcher iz rMw este deja pokemonul meu ...
Va castiga mema cu cele mai multe likeuri


Eu sunt Ursul, sa inceapa concursul...
 
Ultima editare:

*sickoss*

member
Scor reacție
0
Nimeni din Void nu a incercat sa cumpere conturi, ca voi veniti cu mesaje la noi prin care o incercati ca prin cartiere "am auzit pe x ca tu cumperi sate". Atat de inteligenti sunteti sa fiti luati de fraieri pe vrajeala voastra..
 
Sus