Discutii L92 !

Scor reacție
0
@Watcher iz rMw ,slabanule,vezi ca ai incurcat punctele cardinale pe harta->granita green-ului nu este pe k46:)))sau te duci sa te lupti cu barbarele?!…si te mai dai mare jucator,amărâtule
Uita te mai bine pe harta..dar bine, tu l pupai in bijuterii pe oblivion, dar vad ca satele lui merg in jos ca punctaj..oare jucatoru ala asa top de e acolo nu stie ca in jocu asta trebuie sa cresti, nu sa te demolezi singur?:)))
 

dormm

member
Scor reacție
0
Uita te mai bine pe harta..dar bine, tu l pupai in bijuterii pe oblivion, dar vad ca satele lui merg in jos ca punctaj..oare jucatoru ala asa top de e acolo nu stie ca in jocu asta trebuie sa cresti, nu sa te demolezi singur?:)))
Watchere,cat esti de prost,la fiecare mesaj te faci si mai rau de ras:)))
Cat a fost oblivion acolo,nu ati miscat nimic,inclusiv barbarele pe care le luati vi le lua inapoi(se poate verifica tw stats):))
Iar tu acum vii sa joci rol de barosan ca ai luat barbare acolo…esti jalnic,baietasule..
In al doilea rand,ce vrei sa faca un jucator ramas singur vs un trib intreg?
O spun public:ESTE DE APRECIAT OBLIVION Ca nu s-a pus capra aliantei voastre,oare cati dintre voi ati fi facut asta,ipocritule?
Btw:stiu lucrurile astea pentru ca nu ascund faptul ca mai intram si eu pe sitterele celor din 18 inainte sa faceti alianta cu Hardy…
Asa ca lasa gargare watchere ca esti praf,pulbere fina!
 
Scor reacție
0
O spun public:ESTE DE APRECIAT OBLIVION Ca nu s-a pus capra aliantei voastre,oare cati dintre voi ati fi facut asta,ipocritule?
Printurile in care se milogea de NG pentru invitatie spun altceva..dar mna zici dormm si tragi apa… legat de partea cu “oare cati dintre voi ati fi facut asta” eu pe 76 am dat direct stergere, nu m am milogit de invitatie la nimeni, ca idolu tau oblivion..ofofof as pune printurile aici dar poti sa l intrebi personal.. doi lakei
 

dormm

member
Scor reacție
0
Printurile in care se milogea de NG pentru invitatie spun altceva..dar mna zici dormm si tragi apa… legat de partea cu “oare cati dintre voi ati fi facut asta” eu pe 76 am dat direct stergere, nu m am milogit de invitatie la nimeni, ca idolu tau oblivion..ofofof as pune printurile aici dar poti sa l intrebi personal.. doi lakei
Mars ma ipocritule care ti-ai tradat echipa:))
Ai aceleasi printuri care circulau pe 87 cu oblivion si s-au dovedit a fi false?:))nu pune nimeni botul la vrajeala ta,inteligentule!
Btw:cine dracu te lua pe tine pe 76 in echipa?
Btw2:stie tot serverul ca esti un distrus,dispari d-aici ca si penibilul trebuie sa aiba limite.
Btw3:reconfigureaza-ti busola ca vad ca te duci spre marginea hartii,ah….acolo este locul tau:)))
 
Scor reacție
0
Mars ma ipocritule care ti-ai tradat echipa:))
Ai aceleasi printuri care circulau pe 87 cu oblivion si s-au dovedit a fi false?:))nu pune nimeni botul la vrajeala ta,inteligentule!
Btw:cine dracu te lua pe tine pe 76 in echipa?
Intreaba l pe el daca e fake..lakeule..
 

Atașamente

  • 90349B4E-C599-41D0-9CB6-47924D88852D.jpeg
    90349B4E-C599-41D0-9CB6-47924D88852D.jpeg
    126,1 KB · Vizualizări: 221
  • E4F22BC0-357D-419C-91EF-2FEAFA5DAD7D.jpeg
    E4F22BC0-357D-419C-91EF-2FEAFA5DAD7D.jpeg
    142,2 KB · Vizualizări: 217
Scor reacție
0
Intreaba l pe el daca e fake..lakeule..
Pana atunci te rog eu..inceteaza sa te mai faci se ras..esti penibil..pana acu ca domne jucatoru de pe contu x..acuma ca am luat eu barbare..cum necum tot la bataie ajungi, da esti obisnuit.uite si printuri si dovezi, il poti intreba si gata ca minti de nu te crezi nici tu, sau nu te asteptai sa se roage de invitatie?:)))) Hai marsh.
 

dormm

member
Scor reacție
0
In primul rand nici nu citesc fake-urile tale,in al doilea rand stiu ce am discutat cu omul,pe tine si fake-urile tale nu dau nici macar 2 bani,saracule:)))
 
Scor reacție
0
In primul rand nici nu citesc fake-urile tale,in al doilea rand stiu ce am discutat cu omul,pe tine si fake-urile tale nu dau nici macar 2 bani,saracule:)))
Prost ai fost, prost o sa mori. Mi e mila de tine si de oamenii ce te suporta zilnic..ti am zis sa l intrebi sa vezi daca s a dus la maul sa ceara invitatie…ai printuri ai dovezi….asa trebuia sa zica si adminii cand plangeati cu dovezi pe 85:)))) ba penibil esti penibil mori lake
 

dormm

member
Scor reacție
0
Prost ai fost, prost o sa mori. Mi e mila de tine si de oamenii ce te suporta zilnic..ti am zis sa l intrebi sa vezi daca s a dus la maul sa ceara invitatie…ai printuri ai dovezi….asa trebuia sa zica si adminii cand plangeati cu dovezi pe 85:)))) ba penibil esti penibil mori lake
In afara de lumea 85 si de cabana,mai stii ceva?:)))minte ingusta
 

Oblivion

member
Scor reacție
0
watcher , slabane, :)))

Alt sat (633|477) K46 150 AndreiApostol9666 [black!] --- Inception [+18 B] 2023-02-06 15:01:18
CristianCrs (610|480) K46 3,068 thered112 [black!]----- Inception [+18 B] 2023-02-08 09:01:04
Răzbunarea incepe (635|489) K46 142 dELiRiouS - n o o b [black!]---- Inception [+18 B]
satul lui -? - (607|481) K46 2,116 -? - [gray] ------- Inception [black!]
004 (599|496) K45 2,528 Rayder4Life [gray] ---- alexandru an [+18 B]


Cat am jucat aici pe granita cu voi, in conditii de razboi, v-am luat 5 sate. Toate actiunile au fost organziate de mine.
Treci la cotet watcher, slabane. N-ati fost in stare sa imi luati sat nici in conditii de razboi si vad ca nici acuma, desi am ramas eu si cu 2-3 colegi.
Slabule :))) esti la fel de slab ca aia care au fugit sa isi salveze conturile :))) va era frica ca va mancam in zona mea :)) si ati facut manevra :)) oricum pierdeti razboiul, cu toate manevrele de pe lume :))

eu am fost singurul din wanna be conducerea p**** care a vrut sa continuie razboiul cu voi pana la ultima lance, dar ce sa fac daca toti ceilalti au fugit la inamic :))) sa ma razboiesc singur cu 2 K-uri ? :)))


Pe 87, v-am alergat, watcher, slabane pe toata harta si v-am luat satele. Mai e nevoie sa pun statistica ? :)))
treci inapoi la cotet :))

Da-i drumu de unde ai venit si nu mai cauta atentie/te baga in seama cu/despre mine.
 
Ultima editare:

Vlaicu

member
Scor reacție
0
Pana atunci te rog eu..inceteaza sa te mai faci se ras..esti penibil..pana acu ca domne jucatoru de pe contu x..acuma ca am luat eu barbare..cum necum tot la bataie ajungi, da esti obisnuit.uite si printuri si dovezi, il poti intreba si gata ca minti de nu te crezi nici tu, sau nu te asteptai sa se roage de invitatie?:)))) Hai marsh.
w2.jpg


Cand ajungi sa-ti dai reply singur: Watcher style

W.jpg
 

urkir

member
Scor reacție
1
Se aude ceva de acele harti? Stiu ca sunt optionale, dar pentru public sunt bune tare de analizat.
Stiu ca nu joaca doar oameni de un anumit nivel acest joc, totusi decenta deschide multe usi in viata.
@Watcher iz rMw se pare ca ai devenit un fel de @Mihaitza84 .
Mai multa obiectivitate nu strica!
Multumesc!
Nu aruncati cu noroi.
Eu sunt doar observator.
 
Sus